یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۲۲:۴۹Mar 2020 29

جدیدترین‌های «بودجه 98»

 
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداری وزارت علوم با بیان اینکه بودجه دانشگاه های کشور سال 99 حدود 10 درصد افزایش یافته، گفت: به دلیل شرایط کشور، تخصیص بودجه سال 98 دانشگاه ها آن طور که پیش بینی کرده بودیم محقق نشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: 105 درصد از اعتبارات هزینه ای این استان از محل اعتبارات بودجه 98 تحقق یافت.
اقتصاد آنلاین / رشت 20   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۳۴   + ۹۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه امسال هیچ کارگری کمتر از دو میلیون و 800 هزار تومان حقوق دریافت نمی کند، گفت: موکول شدن تعیین دستمزد کارگران به فروردین ماه مشکلی ایجاد نمی کند و اگر به فاصله چند روز بخشنامه مزد در فروردین ماه صادر شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: 200 نماینده مجلس دهم همراه با دولت بودند، به همین دلیل عملا مردم فراموش شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مهدی قمصریان، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه، در حساب توییتری خود نوشت: نگاهی به بودجه 98 امسال بیش از 43 هزار میلیارد تومان بعنوان یارانه نقدی 45500 تومان پرداخت شده است. بودجه عمرانی که امسال پرداخت شده 60 هزار میلیارد تومان بوده است. ...
گیل خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ حجت جذب عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت طی نامه ای عدم برنامه ریزی و مدیریت صحیح را را عامل اصلی عدم تحقق بودجه 98 اعلام کرد. متن این نامه بدین شرح است: با سلام خدمت کلیه همشهریان خوب و مهربانم ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۹:۳۶    
محمدحسین بوچانی از تحقق 60 درصدی بودجه مطالعاتی شهرداری تهران در سال 98 خبر داد. محمدحسین بوچانی، رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران، در رابطه با بودجه 99 این مرکز گفت: بودجه 99 حدود 32 میلیارد تومان است و در سال آینده شرایط بهتر از سال جاری خواهد بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و پنجمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه امیرکبیر با اشاره به اینکه هنوز 25 درصد از بودجه 98 پرداخت نشده، گفت: اگر این بودجه پرداخت نشود ابتدای سال 99 را با مشکلاتی آغاز خواهیم کرد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر اصفهان متمم بودجه شهرداری اصفهان در سال 98 را تصویب کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فارغ التحصیلان سال 98 دانشگاه فرهنگیان که به عنوان معلم در حال خدمت هستند به دلیل حذف بند ی تبصره خ. 12 قانون بودجه 98 از احکام حقوقی خود در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش خواستار بازگرداندن این بند و احقاق حقوق خود شدند.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: درخصوص بودجه 98 مجموعه وزارت راه و شهرسازی در بخش های مختلف جاده ای، ریلی، هوایی، دریایی و مسکن، 95 درصد آن به صورت اسناد خزانه اسلامی و نقدی تخصیص یافته و ابلاغ شده است .
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۵    
احسان بابایی در یادداشتی تلگرامی با عنوان چرا به اینجا رسیدیم؟ نوشت: ظاهر ماجرا این است که مجلس، لایحه بودجه 98 را ابتدا رد کرد، اما بعد با حکم حکومتی مقام معظم رهبری، قرار شد با اعمال اصل 85 قانون اساسی، لایحه به شورای نگهبان ارسال گردد ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۵    
عضو شورای شهر در خصوص بحث در باره بودجه شهرداری گفت: ما همین یک ماه پیش گفتیم بودجه 98 کاملاً محقق شده و بعد آمدیم 5300 میلیارد تومان به آن اضافه کردیم ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کلانشهر اراک در خصوص میزان درآمدهای بودجه 98 شهرداری اراک، گفت: میزان محقق شده بودجه سال 98 شهرداری اراک با احتساب ساختمان ایران زمین که اخیرا به شکل تهاتری به عنوان بدهی 37 میلیاردی به قرارگاه خاتم الانبیاء پرداخت شد، 95 درصد است.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۳    
شهرداری تهران در بودجه سال 1399 نزدیک به دو هزار میلیارد تومان به توسعه محلات اختصاص داده، با این برخی ناظران شهری معتقدند پروژه ها باید حالت زنجیره داشته و در جهت توسعه محله، منطقه و در نهایت شهر تهران باشد، در غیر این صورت هیچ آورده ای برای شهروندان منطقه نخواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه دولت باید ظرف یک هفته لایحه سه دوازدهم بودجه را ارائه کند، گفت: اگر ارائه نشود، سه دوازدهم لایحه بودجه 98 از سوی مجلس تمدید می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تاکنون 70 درصد بودجه خود را دریافت کرده که البته بخش اعظم آن در دو ماه اخیر تأمین شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت، پایش و پیگیری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر لوایح اصلاح و متمم بودجه 98 شهرداری اصفهان در جلسات کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر اصفهان در حال بررسی است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷    
به گزارش جماران، علی اعطا در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: در لایحه بودجه 98 که در اسفند گذشته، در شورا به تصویب رسید؛ در تبصره 13 شهرداری مجاز دانسته شده در صورت وقوع حوادث پیش بینی نشده، 4درصد از اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی سرمایه ای را جهت کنترل اوضاع و عادی سازی وضعیت ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۰۰    
مرکز پژوهش های مجلس اخیرا در گزارشی اعلام کرده است که با فرض تداوم وضعیت فعلی یعنی تحقق منابع بودجه 98 در 8 ماهه امسال، 77 درصد از منابع لایحه بوجه سال آینده محقق خواهد شد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱    
بهبودی با اشاره به اولویت های مهم استان در بودجه سال 99 از تعامل با دولت و سعیدی نماینده استان در کمیسون تلفیق خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت با ابلاغیه اسفند ماه در خصوص پرداخت بودجه قانون حمایت از افراد دارای معلولیت، عملاً از پرداخت نیمی از اعتبارات مندرج در قانون بودجه 98 طفره رفت.
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۳    
سخنگوی طرح کمک معیشت حمایتی گفت: در صورت تصویب طرح کمیسیون تلفیق پیرامون ادغام یارانه نقدی و کمک معیشتی، باید به 78 میلیون نفر یارانه بگیر کنونی همزمان ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تا الآن 50 درصد بودجه 98 را هم به ما نداده اند؛ اما مسئله ما مالی نیست که امروز به بهانه اینکه رسماً در چشمان ما نگاه می کنند که بودجه به شما نمی دهیم کاری نکنیم. مسئله اراده پولادین و مومنانه کسانی است که این بار را بر دوش رهبری حس کرده و آن را به مقصد برسانند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، شهردار، معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر امور مالی شهرداری روز گذشته با حضور در شورای اسلامی شهر گزارشی درخصوص متمم بودجه 98 و بودجه 99 شهرداری ارائه دادند و کلیات متمم بودجه 98 و کلیات بودجه 99 شهرداری توسط اعضای شورای اسلامی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه هشت از تحقق 98 درصدی بودجه شهرداری منطقه 8، در ده ماه اول سال خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
[فروغ فکری] حدود 10 روز از تقدیم لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران به هیأت رئیسه شورای شهر می گذرد. قرار است اعضای شورا به رویه همیشگی لایحه تقدیمی را بررسی کنند و درنهایت ابتدای اسفندماه به تصویب برسانند ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای و به عبارتی طرح های عمرانی پرداخته است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
امانی گفت: شهرداری طبق بودجه 98 موظف بود تا درآمد حاصل از صدور پروانه را برای توسعه مترو هزینه کند در حالی که این موضوع محقق نشده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۶    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران در رابطه با تحقق بودجه 98 شهرداری تهران گفت: این بودجه تاکنون حدود 88 درصد محقق شده است.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در مورد طرح برخی از نمایندگان مجلس در کمیسیون تلفیق مبنی بر ادغام و یک کاسه کردن یارانه نقدی ماهانه و کمک معیشت حمایتی خانوار گفت: این طرح نمایندگان در صورتی که تصویب شود ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: تکمیل و به افتتاح رساندن طرح های نیمه کاره و بزرگ همچون بزرگراه شمالی و قطار شهری، بنای بودجه سال 99 خواهد بود که جمع کل آن را 3 هزار و 189 میلیارد تومان تشکیل می دهد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پیروز حناچی شهردار تهران روز گذشته و در جریان برگزاری صد و نودوپنجمین جلسه شورای شهر تهران، لایحه بودجه 99 شهرداری تهران را تقدیم هیأت رئیسه شورای شهر تهران کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با کلیات بودجه 99 و متمم بودجه 98 شهرداری شیراز موافقت کردند.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۸    
اقدامات اخیر بانک مرکزی با هدف شفافیت تراکنش های بانکی در راستای اجرای بند ح تبصره 16 قانون بودجه 98 است و موجب جلوگیری فعال و پیشینی از فعالیت های مجرمانه و پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین افزایش درآمد مالیاتی دولت می شود.
افق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اقدامات اخیر بانک مرکزی با هدف شفافیت تراکنش های بانکی در راستای اجرای بند ح تبصره 16 قانون بودجه 98 است و موجب جلوگیری فعال و پیشینی از فعالیت های مجرمانه و پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین افزایش درآمد مالیاتی دولت می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای، طبق برنامه سوم توسعه شهر تهران و بودجه 98 پیش نرفت و درآمد 600 میلیارد تومانی که در شرایط سخت اقتصادی می توانست به کمک مدیریت شهری بیاید، محقق نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اقدامات اخیر بانک مرکزی با هدف شفافیت تراکنش های بانکی در راستای اجرای بند ح تبصره 16 قانون بودجه 98 است و موجب جلوگیری فعال و پیشینی از فعالیت های مجرمانه و پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین افزایش درآمد مالیاتی دولت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: در نخستین روز کاری مجلس ابتدا گزارش تفریغ بودجه 98 قرائت می شود و بعد از آن بررسی بودجه 99 در دستور کار قرار خواهد گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مقایسه منابع و مصارف مناطق آزاد اقتصادی در لایحه بودجه 99 و بودجه 98 نشان می دهد این مناطق عملکردی برخلاف اهداف تعیین شده خود داشته و عملا انحراف آشکاری در تخصیص منابع به این مناطق دیده می شود. ضروری است هر چه زودتر در نحوه مدیریت و بودجه ریزی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تجدیدنظر انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی در بیانیه ای نسبت به عواقب لایحه بودجه 99 آموزش و پرورش هشدار داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۷    
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی قم از تبیین احکام و سیاست های بودجه سال جاری برای اجرای موافقت نامه ها و برنامه های عملیاتی بودجه سال 98 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 در مجلس گفت: در زمینه اجرای طرح معیشتی بارها از دولت سوال کردیم اما پاسخ قانع کننده ای تاکنون دریافت نشده است لذا این امر نشان می دهد در اجرای این طرح سلیقه افراد حاکم است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران در مورد لایحه بودجه 99 نیز با بیان اینکه منتظر بودیم متمم بودجه 98 بررسی اش پایان یابد، تصریح کرد: روز گذشته متمم بودجه 98 در شورای شهر تصویب شد و راه برای آوردن لایحه بودجه 99 باز شد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: رقم بودجه سال 99 هنوز قطعی نشده است اما حتما از جمع رقم بودجه سال 98 و متمم آن بیشتر خواهد بود.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : مهدی جمالی نژاد روز یکشنبه در نخستین نشست مسئولان بسیج شهرداری مراکز استان ها و شهرداری های بالای 200 هزار نفر جمعیت در جمع خبرنگاران از اختصاص پنج هزار میلیارد تومان برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی در بودجه 98 خبر داد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۲    
اعضای شورای شهر تهران با 15 رأی موافق بخش هزینه ای متمم بودجه سال 98 شهرداری تهران را به تصویب رساندند.