پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۳۲Feb 2020 20

جدیدترین‌های «بودجه 98»

تبریز بیدار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱    
بهبودی با اشاره به اولویت های مهم استان در بودجه سال 99 از تعامل با دولت و سعیدی نماینده استان در کمیسون تلفیق خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دولت با ابلاغیه اسفند ماه در خصوص پرداخت بودجه قانون حمایت از افراد دارای معلولیت، عملاً از پرداخت نیمی از اعتبارات مندرج در قانون بودجه 98 طفره رفت.
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۳    
سخنگوی طرح کمک معیشت حمایتی گفت: در صورت تصویب طرح کمیسیون تلفیق پیرامون ادغام یارانه نقدی و کمک معیشتی، باید به 78 میلیون نفر یارانه بگیر کنونی همزمان ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تا الآن 50 درصد بودجه 98 را هم به ما نداده اند؛ اما مسئله ما مالی نیست که امروز به بهانه اینکه رسماً در چشمان ما نگاه می کنند که بودجه به شما نمی دهیم کاری نکنیم. مسئله اراده پولادین و مومنانه کسانی است که این بار را بر دوش رهبری حس کرده و آن را به مقصد برسانند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، شهردار، معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر امور مالی شهرداری روز گذشته با حضور در شورای اسلامی شهر گزارشی درخصوص متمم بودجه 98 و بودجه 99 شهرداری ارائه دادند و کلیات متمم بودجه 98 و کلیات بودجه 99 شهرداری توسط اعضای شورای اسلامی ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه هشت از تحقق 98 درصدی بودجه شهرداری منطقه 8، در ده ماه اول سال خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
[فروغ فکری] حدود 10 روز از تقدیم لایحه بودجه سال 99 شهرداری تهران به هیأت رئیسه شورای شهر می گذرد. قرار است اعضای شورا به رویه همیشگی لایحه تقدیمی را بررسی کنند و درنهایت ابتدای اسفندماه به تصویب برسانند ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای و به عبارتی طرح های عمرانی پرداخته است ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
امانی گفت: شهرداری طبق بودجه 98 موظف بود تا درآمد حاصل از صدور پروانه را برای توسعه مترو هزینه کند در حالی که این موضوع محقق نشده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۶    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران در رابطه با تحقق بودجه 98 شهرداری تهران گفت: این بودجه تاکنون حدود 88 درصد محقق شده است.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در مورد طرح برخی از نمایندگان مجلس در کمیسیون تلفیق مبنی بر ادغام و یک کاسه کردن یارانه نقدی ماهانه و کمک معیشت حمایتی خانوار گفت: این طرح نمایندگان در صورتی که تصویب شود ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: تکمیل و به افتتاح رساندن طرح های نیمه کاره و بزرگ همچون بزرگراه شمالی و قطار شهری، بنای بودجه سال 99 خواهد بود که جمع کل آن را 3 هزار و 189 میلیارد تومان تشکیل می دهد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پیروز حناچی شهردار تهران روز گذشته و در جریان برگزاری صد و نودوپنجمین جلسه شورای شهر تهران، لایحه بودجه 99 شهرداری تهران را تقدیم هیأت رئیسه شورای شهر تهران کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با کلیات بودجه 99 و متمم بودجه 98 شهرداری شیراز موافقت کردند.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۸    
اقدامات اخیر بانک مرکزی با هدف شفافیت تراکنش های بانکی در راستای اجرای بند ح تبصره 16 قانون بودجه 98 است و موجب جلوگیری فعال و پیشینی از فعالیت های مجرمانه و پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین افزایش درآمد مالیاتی دولت می شود.
افق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اقدامات اخیر بانک مرکزی با هدف شفافیت تراکنش های بانکی در راستای اجرای بند ح تبصره 16 قانون بودجه 98 است و موجب جلوگیری فعال و پیشینی از فعالیت های مجرمانه و پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین افزایش درآمد مالیاتی دولت می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح مدیریت هوشمند پارک حاشیه ای، طبق برنامه سوم توسعه شهر تهران و بودجه 98 پیش نرفت و درآمد 600 میلیارد تومانی که در شرایط سخت اقتصادی می توانست به کمک مدیریت شهری بیاید، محقق نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اقدامات اخیر بانک مرکزی با هدف شفافیت تراکنش های بانکی در راستای اجرای بند ح تبصره 16 قانون بودجه 98 است و موجب جلوگیری فعال و پیشینی از فعالیت های مجرمانه و پولشویی و اخلال در نظام اقتصادی کشور و همچنین افزایش درآمد مالیاتی دولت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس: در نخستین روز کاری مجلس ابتدا گزارش تفریغ بودجه 98 قرائت می شود و بعد از آن بررسی بودجه 99 در دستور کار قرار خواهد گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مقایسه منابع و مصارف مناطق آزاد اقتصادی در لایحه بودجه 99 و بودجه 98 نشان می دهد این مناطق عملکردی برخلاف اهداف تعیین شده خود داشته و عملا انحراف آشکاری در تخصیص منابع به این مناطق دیده می شود. ضروری است هر چه زودتر در نحوه مدیریت و بودجه ریزی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تجدیدنظر انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی در بیانیه ای نسبت به عواقب لایحه بودجه 99 آموزش و پرورش هشدار داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۷    
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی قم از تبیین احکام و سیاست های بودجه سال جاری برای اجرای موافقت نامه ها و برنامه های عملیاتی بودجه سال 98 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 98 در مجلس گفت: در زمینه اجرای طرح معیشتی بارها از دولت سوال کردیم اما پاسخ قانع کننده ای تاکنون دریافت نشده است لذا این امر نشان می دهد در اجرای این طرح سلیقه افراد حاکم است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران در مورد لایحه بودجه 99 نیز با بیان اینکه منتظر بودیم متمم بودجه 98 بررسی اش پایان یابد، تصریح کرد: روز گذشته متمم بودجه 98 در شورای شهر تصویب شد و راه برای آوردن لایحه بودجه 99 باز شد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: رقم بودجه سال 99 هنوز قطعی نشده است اما حتما از جمع رقم بودجه سال 98 و متمم آن بیشتر خواهد بود.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران بخش هزینه ای متمم بودجه 98 تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۲    
اعضای شورای شهر تهران با 15 رأی موافق بخش هزینه ای متمم بودجه سال 98 شهرداری تهران را به تصویب رساندند.
فرارو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مهدی جمالی نژاد در نخستین نشست مسئولان بسیج شهرداری مراکز استان ها و شهرداری های بالای 200 هزار نفر جمعیت در جمع خبرنگاران از اختصاص پنج هزار میلیارد تومان برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی در بودجه 98 خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۸    
همدان-ایرنا- شهردار همدان گفت: بودجه پیشنهادی سال آتی این نهاد با رقم هفت میلیارد و 931 میلیون و 617 هزار ریال یعنی 23 درصد افزایش نسبت به بودجه سالجاری، تقدیم شورای شهر شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بعد از گذشت 10 ماه از سال، دولت 81 درصد از اعتباراتی که در قانون بودجه 98 برای اجرای قانون حمایت از افراد دارای معلولیت مصوب کرده است را محقق نکرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهندس حامد ربطی: قطعاً منابع مالی یکی از روش های برون رفت صنایع ازچالش های امروز صنعت کشور است و اجرای برنامه تولید و اشتغال و روزآمد کردن بنگاه های تولیدی آن هم در شرایط کنونی استفاده و جذب منابع مالی بند الف تبصره 18 قانون بودجه 98 است. ...
اقتصاد آنلاین / اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ اعضای شورای شهر تهران لایحه متمم بودجه سال 98 را در جلسه امروز شورای شهر مورد بررسی قرار دادند. برخی از اعضای شورا معتقد بودند چون این لایحه در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار نگرفته باید از دستور کار شورا خارج شده و پیشنهادات کمیسیون های دیگر نیز در آن لحاظ شود ...
آناج   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی کارشناسان معتقدند که افزایش قیمت بنزین توسط دولت یکی از پاشنه آشیل هایی بود که برای جایگزینی درآمدهای نفتی در نظر گرفته شد و در سال جاری با اجرای آن علاوه بر تامین کسری بودجه 98 بخشی از منبع جایگزین درآمدهای نفتی هم مشخص گردید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از لزوم پیگیری شهرداری تهران برای تحقق وعده 3000 میلیارد تومانی دولت برای خرید اتوبوس خبر داد. به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی صبح امروز شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به تصویب کلیات متمم بودجه 98 گفت ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: لایحه متمم بودجه 98 شهرداری تهران از گرایش این نهاد به عدم انضباط مالی جلوگیری خواهد کرد.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز کلیات لایحه متمم بودجه سال 98 را مورد بررسی قرار داده و در نهایت به تصویب این لایحه رای مثبت دادند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران کلیات لایحه متمم بودجه 98 شهرداری تهران را تصویب کردند.
اقتصاد آنلاین / اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محمد سالاری در مورد لایحه متمم بودجه سال 98 گفت: پیشنهاد شهرداری برای متمم بودجه 5 هزار و 600 میلیارد تومان است که این لایحه در کمیسیون ها بررسی شده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از پیشنهادهای ارائه شده در لایحه بودجه 99 برای افزایش درآمدهای مالیاتی، سناریوی 160 هزار میلیارد تومان (به غیر از درآمدهای گمرک) است که رشد 26 درصدی نسبت به مصوبه سران قوا در قانون بودجه 98 را نشانه گرفته، ولی حتی در صورت تحقق آن باز هم نسبت به ارقام قانون برنامه ششم توسعه عقب ماندگی دارد.
مرصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: وزیر آموزش و پرورش گفت: متاسفانه حدود 30 درصد از فضاهای آموزشی ما ایمن و مطلوب برای آموزش نیست.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۱    
هاشمی با بیان اینکه جلسه هم اندیشی امروز بدون حضور شهردار تهران برگزار شد، گفت: نظرات کمیسیون ها در خصوص متمم بودجه 98 در جلسه امروز بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کمتر از سه ماه مانده به پایان سال، آیین نامه اجرایی اوراق منتشر شده دولت و بانک مرکزی که مربوط به قانون بودجه 98 بود، از تصویب هیات وزیران گذشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: بر اساس بودجه 98 ، شهرداری باید تا پایان تیر به درآمد 500 میلیارد ریالی دست می یافت که این امر رخ نداد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: استان اصفهان همواره در دریافت بودجه های دولتی مورد بی مهری قرار گرفته و از آخرین استان هایی بوده که بودجه دولتی به آن اختصاص داده می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین گفت: باید تا پایان سال اعتبارات باقیمانده بودجه 98 از سوی دستگاه های اجرایی استان جذب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۵    
در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین، بر تلاش دستگاه های اجرایی برای جذب اعتبارات باقیمانده بودجه 98، تأکید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی تبصره 14 لایحه بودجه 99 که شامل منابع و مصارف موضوع قانون هدفمندسازی یارانه ها است و مقایسه آن با قانون بودجه 98 پرداخته است ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمد حسینی امروز چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی با اشاره به اینکه سال 99 سال سوم تحریم است، افزود: سال اول تحریم ها با تنش قیمتی مواجه بودیم ...