شنبه ۰۵ خردادساعت ۰۱:۴۸May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندگی خداست»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی شخصیتی بودند که با ریاست جمهوری خود به مدیریت تراز رسیدند، گفت: ایشان باور داشتند که سعادت دنیا، آخرت و عزت در بندگی خداست و از این رو با دست گرفتن قرآن کریم در سازمان ملل، جهان را به چالش جدی کشاندند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۷:۵۶    
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه شهید آیت الله سیدابراهیم رییسی شخصیتی بودند که با ریاست جمهوری خود به مدیریت تراز رسیدند، گفت: ایشان باور داشتند که سعادت دنیا، آخرت و عزت در بندگی خداست و از این رو با دست گرفتن قرآن کریم در سازمان ملل، جهان را به چالش جدی کشاندند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن روز معلم و تسلیت شهادت حضرت امام حعفر صادق (ع) و سال روز شهادت حضرت آیت الله مطهری (ره) با اشاره به برخی آیات قرآن و احادیث و روایات مختلف به ماموریت ویژه پیامبران الهی در طول تاریخ ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام عرب پور با بیان اینکه عظمت و موجودیت سپاه پاسداران در جهان تازگی ندارد، گفت: از همان روز اول که سپاه پاسداران از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی پی ریزی و مهندسی شد، مبنای کارش را معنویت، جهاد و حرکت در مسیر بندگی خدا قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود با بیان اینکه عید فطر بازگشت به بندگی خداست، گفت: فطرت انسان پس از دوره یک ماهه رمضان توحیدی می شود.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۲:۱۲    
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که درک حیات طیبه در گرو بندگی خداست و انسان زندگی را باید در مسیر زندگی خدا نه بردگی نفس و شیطان ترسیم نماید، اظهار داشت: اگر انسان زندگی و بندگی کند هم دنیا و آخرت را توأمان خواهد داشت و اگر زندگی خود را در مسیر بردگی شیطان، نفس و گناهان دنبال نماید ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که درک حیات طیبه در گرو بندگی خداست و انسان زندگی را باید در مسیر زندگی خدا نه بردگی نفس و شیطان ترسیم نماید، اظهار داشت: اگر انسان زندگی و بندگی کند هم دنیا و آخرت را توأمان خواهد داشت و اگر زندگی خود را در مسیر بردگی شیطان ...
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۱    
حجت الاسلام علی کلاتهدر منبر مجازی بمناسبت ماه مبارک رمضان گفت: ماه مبارک رمضان اول سال تربیتی و خودسازی است و لازمه حضور مومنانه در عرصه های مختلف زندگی حرکت در مسیر بندگی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۱    
خانم نظام آبادی استاد اخلاق مدرسه علمیه فاطمه الزهرا اراک گفت: کسی که در دلش مرض است و اعمالش برای خدا خالص نیست در هنگام آزمایش میلغزد و سقوط میکند. شیطان تلاش می کند بر انسان مسلط باشد اما کسی که هدفش بندگی خداست حتی اگر بلغزد شیطان نمی تواند بر او چیره شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۷    
امیر حدادی سامانی ماه مبارک رمضان را فرصتی طلایی برای رسیدن به قله های بندگی خدا عنوان کرد و گفت: تقوا گمشده و نیاز جامعه امروز است و ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای رسیدن به آن است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۰    
نکته حائزاهمیت در این بحث این است که در قیام امام حسین (ع) یک هدف واحد و کلی وجود دارد که می توان گفت سایر اهداف همگی ذیل آن تعریف می شوند و آن بندگی خداست که امام حسین (ع) در ماجرای کربلا نشان داد که تا چه حد باید تسلیم خدا باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد راهبری زن و خانواده بابیان اینکه خداوند بین زن و مرد مودت و مهربانی قرار داده است گفت: پروردگار ابزار زوجیت را مودت و مهربانی قرار داد تا درنتیجه بین این دلدادگی به اسکان و آرامش در بندگی خداوند دست یابیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: کامل ترین مظهر بندگی خدا در اعتکاف متجلی می شود و این، دستاورد همان تمدن نوین اسلامی است که ملت های مختلف را فرا می گیرد و دین را فراتر از عبادت هفتگی به متن زندگی مردم می برد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۳    
تولیت حوزه علمیه امام خمینی(ره) ازگل با توصیه به اینکه بندگی خدا باید مهم ترین دغدغه انسان باشد، گفت: اگر واجبات و محرمات برای انسان خط قرمز باشد در همه اینها عرصه بندگی خداست و هیچ جا نیست که انسان آزاد باشد و تکلیفی بر عهده او نباشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۲    
حضرت آیت الله خامنه ای در یکی از بیاناتشان فرمودند: ارزش فاطمه زهرا(س) به عبودیت و بندگی خداست. اگر بندگی خدا در فاطمه زهرا(س) نبود، او صدیقه کبری نبود. صدیق یعنی چه؟ صدیق کسی است که آنچه را می اندیشد و می گوید صادقانه در عمل آن را نشان دهد ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز معتقد است عبادت و پرستش نیاز عمومی بشر است و برای درست انجام شدن نیاز به معرفت دارد .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هیئت های مذهبی فارس به تشریح برنامه های این شورا به مناسبت عید سعید غدیر پرداخت.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۳    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از سلاح های شیمیایی توسط نوکران حلقه به گوش غرب و آمریکا نشانه انحطاط علم بدون بندگی خداست و به خوبی نشان می دهد که اگر علم بشری در مسیر بندگی خدا نباشد، به وبال بشریت تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رهبری می فرمایند: ماه رمضان، مظهری از بندگی خداست، راه روشنی به سوی تقواست، مایه غفران ذنوب است، مایه روشنی دل هاست. ماهی است که خدای متعال بندگان را به ضیافت خود می پذیرد و بندگان به خدای متعال نزدیک می شوند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ سخنران حرم کریمه اهل بیت سلام الله علیها با اشاره به برخی از شاخصه های خانواده های موفق، خانواده را محل رشد و ارتقای انسان به سوی ذات اقدس الهی دانست و ابرازداشت: محیط خانواده می تواند سکوی پرش برای بندگی خداوند متعال باشد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۶    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خراسان، تقوا را موجب رزق بدون حساب و نجات از گرفتاری ها دانست و گفت: وظیفه همه ما بندگی خداست و می بایست در این راه، خالصانه تلاش و همت داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۳:۲۶    
سردار باکری در گفت وگویی در سال 1363 عنوان کرده است: جنگ برای ما هدف نیست هدف دفاع از اسلام و حدود الهی و بندگی خداست و جنگ در این مسیر توسط ابرقدرت ها بر مردم ما تحمیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سیدمحسن میرباقری گفت: یک هدف اصلی برای قیام امام حسین (ع) وجود دارد. هدفی که سایر اهداف را در خودجای داده و همگی ذیل آن تعریف می شوند بندگی خداست ، که امام حسین (ع) در ماجرای کربلا نشان داد که عبد تا چه حد باید تسلیم خدا باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: عید قربان عید همبستگی و وحدت مسلمانان و عشق ورزی به یکدیگر و عید رسیدگی به محرومین و بندگی و عبادت است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۲    
آیت الله عابدینی گفت: عید فطرت به معنای جشن پیروزی فطرت و رشد و کمال انسانیت در پرتو انوار عبادت و بندگی خداوند متعال است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس شورای هیئت های مذهبی کشور گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و موضوع گرانی اجناس باید نسبت به توزیع اقلام نذورات هیئت های مذهبی طبق تنظیم بازار اقدام شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۰    
ماه مبارک رمضان، ماه بندگی خداست و ضرورت دارد همه مردم حتی کسانی که به واسطه مسائل مختلف روزه دار نیستد در حفظ حرمت ماه رحمت و مغفرت الهی بکوشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۶    
حجت الاسلام حسینی نسب گفت:تمسک به قرآن و عترت باعث رستگاری و سعادت، سنگر محکم در برابر نفوذ فکری و فرهنگی دشمنان است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۲:۲۰    
آیت الله محمود رجبی رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره ) در دیدار با جمعی از مدیران رسانه های عضو تشکل رسانه های جبهه انقلاب قم گفت : اگر معیار و ملاک همه کارها بندگی خدا باشد در آن صورت خبر یا تحلیل خبرنگار که به تقویت نظام اسلامی و رهبری منجر بشود مصداق بندگی خدا خواهد بود و در این راه ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۲    
مرصاد نیوز:مراسم روز پرستار و جشن میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (سلام الله ) با حضور امام جمعه هرسین،مسؤل نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ، فرمانده سپاه ناحیه و مسؤلین ادارات و ارگان های شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهید مصطفی ردانی پور در فرازی از وصیت نامه خود آورده است: آن چه خوانده ام و لمس کرده ام خلاصه اش این است که تنها راه سعادت رسیدن به کمال، بندگی خداست.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: افشین ملایی در مراسم اختتامیه همایش پیاده روی طلاب که در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه هدف انسان از زیستن، رسیدن به یک زندگی متعالی است، اظهار کرد: ما خلق شده ایم تا به نیکویی رشد کنیم، یاد گرفته و از زندگی خود توأم با معرفت لذت ببریم. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۲    
حوزه/ کارشناس معارفی آستان مقدس بانوی کرامت گفت: عبادت و راز و نیازهای حضرت معصومه سلام الله علیها در مدت 17 روز اقامت در قم به گونه ای بود که عبادتگاه آن حضرت را بیت النور نامیدند و باقی ماندن این مکان از سال 201 هجری تا به امروز ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روز قیامت نیکی هایمان را به محبوب ترین فرد زندگیمان نخواهیم داد! اما مجبور می شویم به کسی نیکی هایمان را بدهیم که از او متنفر بودیم و غیبتش را کردیم! گناه خصوصاً حق الناس، اوج حماقت است نه زرنگی! زرنگی بندگی خداست... [آیت الله سیدرضا بهاءالدینی]
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۲    
رسیدن به سن تکلیف جشن انسانیت وجشن بزرگ شدن وآغاز بندگی خداست وبالاترین لطافت وظرافت عبادت احساس حضور وبندگی در محضر پروردگار است . وبندگی بزرگترین وظیفه ما انسانها در برابر خداوند متعال است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بزرگ ترین نعمتی که خداوند متعال به بندگان خیر و مؤمن خود عنایت می فرماید، ترفیع مقام و درجات آنان با خیرات و مبرات است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خمینی شهر گفت: سپاه مجموعه ای متحرک است و در ذات او تحرک و تکامل وجود دارد و مهم ترین سرمایه سپاه اعتقاد، اخلاص و بندگی خداست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آزادی در گرو بندگی خداست؛ هیچ کس به گردن من و شما جز الله حق ندارد. چون هر چه داریم مال اوست. پس بندگی فقط برای الله الواحد القهار است. اینها را باید تمرین کرد. ماه مبارک رمضان یکی از ایام تمرینی برای بندگی در برابر عظمت خداوند متعال است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۵    
رمضان ماه بندگی خداست و ماهی پربرکت. یکی از برکات و نعمت های بزرگ این ماه مبارک، حضور در جمع بود که خداوند و ائمه اطهار(ع) به آن تأکید فرموده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۲    
حمزه ای گفت: خدمت به مردم همان بندگی خداست و دانشجویان با این نگاه به تحصیل علم بپردازند و اینگونه ان شاالله در آینده نزدیک بسیاری از مشکلات حل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ارزش فاطمه زهرا (س) به عبودیت و بندگی خداست، اگر بندگی خدا در فاطمه زهرا (س) نبود، او صدیقه کبری نبود. این صدیق بودن به بندگی خداست.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۳    
مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) مشهد، بر شب زنده داری در کنار پرورش نیروی تعقل و تفکر، ترویج فرهنگ صرفه جویی، تاکید بر اصل قرآنی تقیه، تبین جایگاه اهل بیت آل محمد (علیهم السلام) در جامعه و پاسخ به پرسش های روز در مسیر بندگی خدا تاکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۰    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: عید قربان، عید بزرگ پیروزی بر هوای نفس در سایه بندگی و اطاعت خداست.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام مومنی، یکی از اساتید سطوح عالی حوزه با اشاره به اینکه برای رسیدن به سعادت و موفقیت باید بندگی خداوند را کرد، گفت: جوانان امروز باید در تمام امور خود مخصوصا احترام به پدر و مادر و امام زمان، حضرت علی اکبر(ع) را الگوی خود قرار دهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۰    
دوره آموزشی خانواده متعالی در اسلام با رویکرد خانواده، مدرسه،هویت افتخار آمیز دختران و زنان ایران با تدریس معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور عصر سه شنبه 15 بهمن ماه 98 در تالار معلم تبریز برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعت با بیان اینکه خیمه اباعبدالله برای رساندن انسان به درجه بندگی خداست گفت: اگر در جلسه امام حسین(ع) حالت بندگی نداشته باشیم و این حس تقویت نشده باشد باید تعمق کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تمام دشمنی ها با ایران اسلامی به خاطر این است که این کشور پرچم بندگی خدا را بلند کرده و ما وابسته به حضرت فاطمه زهرا (س) هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه اجتماعی نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به این که روز عید فطر روز اعلام نتایج مسابقه بندگی خداست، روز اعطای جوایز و پاداش است، گفت: اگر چشم بصیرت بود و پرده های حجاب کنار می رفت امروز شما مومنین را می دیدید که مشغول گرفتن پاداش از ولی الله الاعظم هستند و گنهکاران و روزه خواران روسیاه هستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله مصباح یزدی گفت: چنین نبود که شهدا، افراد خاصی بوده باشند. چه بسا قبل از انقلاب، خیلی هم به دنبال شهادت و یاری دین خدا نبودند؛ اما در مکتب امام (ره)، چنان اوج گرفتند که عارفان بزرگ را جا گذاشتند.