سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۳:۲۳Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حیات طیبه»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۰    
استاد حوزه قم با بیان اینکه ریشه همه اختلافات در منیت و خودخواهی و حجب مادی است، گفت: اگر ما حجاب هایی چون شهوت و غضب و خودآرایی برای نامحرم و کشف حجاب و ... را کنار بزنیم در این صورت به سمت حیات طیبه که قرآن فرموده است حرکت خواهیم کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اراک-فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: سیره شهدا بهترین الگو برای رسیدن به حیات طیبه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت:شهدا بهترین داشته های خود که جانشان بود را تقدیم کردند و عزت و استقلال و حیات طیبه را به ارمغان آوردند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۶    
امام جمعه پردیس گفت: مساجد باید مرکز تربیت های صحیح اسلامی باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۲    
حجت الاسلام میهن پرست با بیان اینکه یک رویداد مسجد پایه است، مسجد پایه بودن انقلاب به این معنا است که انقلاب اسلامی، حدوثا و بقانا از مسجد، با مسجد و برای مسجد استقرار یافته است، گفت: حیات طیبه انقلاب در گروی صیانت و تقویت مسجد محوری در جامعه است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۵    
حوزه/ حجت الاسلام عباسعلی پور گفت: ما وظیفه داریم برای ظهور دعا کنیم و در این مسیر قدم برداریم، چرا که ظهور حیات طیبه الهی برای همه بشریت را به ارمغان خواهد آورد و بشریت را از یوغ ظلم نجات و عدالت را در دنیا گسترش خواهد داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات بازی های فکری سرگرمی المپیاد رویش در رشته های لیوان چینی، دومینو، کوریدور و... در مجتمع آموزشی حیات طیبه ناحیه چهارشیراز برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) -معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت سند تحول بنیادین، تربیت را یک رفتار آگاهانه و متفکرانه متربی درباره پیدا کردن ارزش ها و حیات طیبه می داند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم نواختن زنگ نیکوکاری با حضور مسئولین استانی در مجتمع آموزشی حیات طیبه شهرستان زاهدان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۷    
مجتمع آموزشی دخترانه حیات طیبه برکت شهید حاج قاسم سلیمانی که توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در روستای سنگ ریزه ساری ساخته شده، یکی از بزرگترین و مجهزترین مدارس کشور است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
سرهنگ پاسدار رضوان پور با اشاره به برگزاری رویداد حیات طیبه در روزهای آتی با حضور معاونین اجتماعی و مدیران امربه معروف سپاه های استانی کشور در شیراز گفت: دستور کار دوره حیات طیبه توانمندسازی مدیران امربه معروف و نهی از منکر سپاه های استانی کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
سرهنگ پاسدار دوستدار گفت: رونمایی از سند جامع امر به معروف و نهی از منکر با عنوان حیات طیبه در شیراز و تجلیل از خانواده های شهدای امر به معروف و نهی از منکر از جمله رویدادهای مهم طرح حیات طیبه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع آموزشی حیات طیبه برکت شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان بزرگ ترین مجموعه آموزشی شمال کشور و دو هزارمین مدرسه برکت با حضور مسئولان ملی و استانی به بهره برداری رسید.
مدیرعامل بنیاد برکت کشور گفت: مجتمع آموزشی حیات طیبه شهید سلیمانی ساری بزرگترین مدرسه ساخته شده برکت در کشور است
این مسئول تصریح کرد: باید با این رویکرد در ادامه پیش برویم که در شهرهای مهاجرپذیر و پرتراکم ساخت مدارس حیات طیبه جدی گرفته شود.
ترکمانه خاطرتشان کرد: امروز علاوه بر افتتاح این مدرسه، 50 مدرسه در سایر استان ها به بهره برداری می رسد. البته بنیاد در سایر پروژه های عمرانی هم فعال است که تا امروز 53 هزار پروژه عمرانی در کل کشور توسط بنیاد برکت اجرا شد.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ساخت مدارس چندساحتی در قالب پروژه های حیات طیبه را یکی از راهبردهای اصلی در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دانست
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نوروزی با بیان اینکه با افتتاح مجتمع آموزشی فرهنگی حیات طیبه برکت سردار سلیمانی در ساری تعداد مدارس برکت کشور به عدد 2000رسید، گفت: برای تکمیل این پروژه آموزشی فرهنگی 120میلیارد تومان هزینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۹    
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام راحل گفت: مجتمع آموزشی فرهنگی حیات طیبه برکت سردار سلیمانی با زیربنای 10هزار مترمربع به عنوان یکی از بزرگ ترین مجتمع های آموزشی کشور در ساری افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- مجتمع آموزشی فرهنگی حیات طیبه برکت با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام راحل در ساری افتتاح شد.
مدیرکل نوسازی مدارس و رئیس سازمان برنامه و بودجه مازندران و هیئت همراه از مجتمع آموزشی حیات طیبه (برکت) سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۰    
پروژه عمرانی آموزشی حیات طیبه سنندج با گذشت بیش از 10 سال از زمان شروع به ساخت، به نمادی برای ناکارآمدی مدیریتی در نوسازی مدارس استان کردستان تبدیل شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۱    
زاهدان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد ماموریت اصلی آموزش و پرورش تربیت همه جانبه متربیان با هدف دستیابی به مراتبی از حیات طیبه است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۷    
سمنان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان به مناسبت هشتم اسفندماه، سالروز تاسیس امور تربیتی، پیام تبریکی صادر کرد و گفت ثمره امور تربیتی، بستر مناسبی جهت رسیدن کودکان و نوجوانان به حیات طیبه است. متن پیام عادل خالقی به شرح زیر است: ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس امور دینی و خانواده با بیان اینکه توجه به روح توحیدی رسیدن به حیات طیبه را برای انسان بسیار هموارتر می کند، گفت: والدین پیش از به دنیا آوردن فرزند و مربی پیش از مربی شدن باید خود را در مسیر تربیت دینی قرار دهند ...
عطنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عطنا - اگر به جای تمرکز بر حیات طیبه بخواهیم با مبنای ایمان و عمل صالح بخش هایی از سند تحول آموزش و پرورش را بازنویسی کنیم می شود زمینه تاثیرات عمیق تری را به صلاح نظام تعلیم و تربیت ایجاد کرد که به شدت تشنه تغییر و تحول است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، تامین حیات طیبه در جامعه را هدف غایی سازمان معرفی کرده و بر لزوم ترویج قرآن تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کسب و کار در اسلام برای جلب رضایت خداوند است. هدف ما از کار، سرگرم کردن دانشجو و سپس رها کردن او نیست که بعدا به بازیچه بودن خود در زندگی برسد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۸    
ساری (پانا) - مدیر دستگاه تعلیم و تربیت ناحیه دو ساری، هدف از راهیان نور، این سفر معنوی را تکامل انسانی و حیات طیبه بیان کرد. زین العابدین نوکنده در جمع ستاد راهیان نور آموزش و پرورش ناحیه دو ساری گفت ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه بررسی سیره و سبک زندگی پیامبر اسلام، تحت عنوان "مانند محمد(ص)" از رادیو انگلیسی معاونت برون مرزی پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، طبق آیات قرآن کریم و روایات پیشوایان دینی و ائمه معصومین (ع)، نیکوترین و مناسب ترین الگو رسول گرامی اسلام (ص) است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حسین گوشی را قطع کرد و دست های من را گرفت: مامان! بابا کربلایی شد. بدن بابا رو برگردوندن. میگن بوی خوش میده دو سه بار گفتم: انا لله و انا الیه راجعون توی چشم پسرهایم نگاه می کردم و می گفتم: همه ی ما از خداییم و به سوی خدا برمی گردیم. پدر شما حیات طیبه داشت ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۷۸ سایت دیگر  
متن قطعنامه سراسری مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 1401 به این شرح است بسم الله الرحیم حمد و سپاس خداوند سبحان که قرآن مبین راه روشنگر مسیر ما و نعمت عظیم پیامبر رحمت و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را راهنمای گذر از ظلمات جهل و ذلال قرار داد که با احتساب به حب متین و توسل به هادیان وحی ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه علمیه خراسان بر فرازهایی از سیره حضرت زینب(س)، تندیس عفت و حیای عالم و پیام آور ماندگار عاشورا بازخوانی داشته است و امیدوار است آموزه ها و معارف حیات طیبه او، الگوی ناب برای امروز جامعه ما باشد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری می فرمایند: کاری که انقلاب در آغاز انجام می دهد، ترسیم آرمان ها است، حالا آرمان را ما اگر بخواهیم در یک کلمه بگوییم و یک تعبیر قرآنی برایش بیاوریم، حیات طیّبه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۱    
ایسنا/زنجان معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان گفت: کلیدواژه اصلی سند تحول بنیادین آموزش وپرورش دستیابی به حیات طیبه است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۶    
حجت الاسلام فاطمی نیا گفت: بازار اگر اسلامی باشد، می تواند ایجاد کننده یک حیات طیبه و زندگی پاک در جامعه باشد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن در اغتشاشات اخیر بزرگترین ظلم را در حق زنان کرد، به این صورت که آزادی حیوانی را در زنان علم کردند تا آزادی انسانی و حیات طیبه او را سلب کنند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر بزرگترین ظلم را در حق زنان کرد، به این صورت که آزادی حیوانی را در زنان علم کردند تا آزادی انسانی و حیات طیبه او را سلب کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه گفت: تحول در نظام آموزشی با تحول در مدرسه شروع می شود؛ در چشم انداز سند تحول بنیادین، مدرسه جلوه گاهی برای تحقق مراتبی از حیات طیبه عنوان شد است.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۱    
حکمرانی اسلامی مردم محور و ولایت پایه است؛ ممکن است گفته شود فساد ستیزی و کارآمدی در نظام های لیبرال نیز وجود دارد پس چرا به عنوان مزیت حکمرانی اسلامی ارائه شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۶    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرایی کردن سند تحول بنیادین و تحول در نظام آموزشی، یکی از رویکرد های وزارت آموزش و پرورش است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گلستان کاردوی مدرسه انقلاب دختران را به مدت دو روز در مدرسه حیات طیبه گرگان برگزار کرد.
روحانی اهل سنت: سبک زندگی ایرانی، برگرفته از حیات طیبه اسلامی و مبتنی بر توجه به تولید و همراه با احسان به دیگران است آخوند ماراما گفت: دستگاه های مرتبط با فرهنگ و توسعه تعلیم، وظیفه دارند هنجارسازی ارزش های ایرانی، فرهنگی را مطابق با سبک ایرانی اسلامی جامعه فراگیر نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: یکی از اهداف ترسیم شده در گفتمان اصفهان من شهر زندگی پاسداشت هویت دینی و تاریخی شهر اصفهان برای دست یابی به افق متعالی زندگی و تحقق فضای حیات طیبه در شهر است.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۲    
کهف الوری(پناه مردمان) از جمله اوصاف امامان شیعه است که مشخص می سازد آن بزرگواران چه در دوره حیات طیبه خویش و چه پس از شهادت، همواره فریادرس گرفتاران و پشتیبان محرومان و بیچارگان بوده اند ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۰    
حیات طیبه آن زندگی است که انسان نسبت به داشته های خود احساس خوشایندی داشته باشد و اگر حتی دنیا را هم به او بدهند قبول نمی کند و تنها به داشته های خود اکتفا می کند و آن ها را دوست می دارد و همین رضایتمندی انسان از آنچه که از سوی خداوند به او رسیده از نشانه ها و ویژگی های حیات طیبه به شمار می رود ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۲    
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان گفت: جشنواره بهترین امت با موضوع امر به معروف و نهی از منکر با هدف ضامن حیات طیبه و احیاگر جامعه اسلامی به همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان گلستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۶    
صاحب تفسیر مشکاة گفت: یکی از ویژگی های حیات طیبه این است که افراد از داشته های خود در زندگی راضی باشند و خود را با دیگران مقایسه نکنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان گلستان گفت: جشنواره بهترین امت با موضوع امر به معروف و نهی از منکر با هدف ضامن حیات طیبه و احیاگر جامعه اسلامی به همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان گلستان برگزار خواهد شد.
اقتصاد ایران: فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شهید دقایقی در حیات طیبه خود تمثال و تندیس زنده تمام عناصر زیبا و درخشان یک شهید بود گفت: شهید دقایقی همانند یک کوکب درخشان در کهکشان پرستاره شهیدان عالم اسلام است.