دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۴۷May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سکون هوا»

نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: با توجه به سکون هوا و افزایش آلاینده های جوی، هوای این شهر برای دومین روز پیاپی ناسالم برای گروه های حساس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- اداره کل هواشناسی استان اصفهان نسبت به سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی طی 24 ساعت پیش رو هشدار سطح زرد صادر کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از عصر امروز تا صبح پنج شنبه 26 بهمن ماه با پایداری، سکون هوا و انباشت آلاینده های جوی روبه رو خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۹۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اعلام هشدار نسبت به بازگشت آلودگی هوا به پایتخت از فردا (دوشنبه)، گفت: گروه های حساس ساکن در مرکز و نیمه جنوبی استان 9 و 10 بهمن از تردد غیرضروری در فضای باز بپرهیزند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در اکثر مناطق کشور جو آرام و پایداری حاکم است که با توجه به پایداری و سکون هوا شرایط برای انباشت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی فراهم است.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی اواخر وقت سه شنبه و آغاز بارش برف و باران در نوار غربی و شمال غرب و کاهش محسوس دما در برخی مناطق خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
غلظت آلاینده های جوی با توجه به پایداری و سکون هوا در مناطق شهری و صنعتی استان همدان در ساعات اولیه صبح افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۴    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: غلظت آلاینده های جوی با توجه به پایداری و سکون هوا در مناطق شهری و صنعتی استان در ساعات اولیه صبح افزایش می یابد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آسمان پایتخت از ظهر شنبه (9دی) تا یکشنبه (10 دی) غبارآلود است و جوی پایدار همراه با سکون هوا برای تهران پیش بینی می شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش آلودگی هوای شهرهای صنعتی تا یکشنبه ( 10 دی ماه) و وقوع رگبار باران از دوشنبه ( 11 دی ماه) در برخی نقاط کشور خبر داد . ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز و فردا در اکثر مناطق کشور آسمان صاف و جو پایدار است و در شهرهای تهران، البرز، اراک و اصفهان غبار محلی پدیده غالب خواهد بود. دوشنبه با گذر موج تراز میانی جو در مناطقی از غرب و مرکز کشور، بارش باران و وزش باد روی می دهد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۴۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از افزایش آلودگی هوای شهرهای صنعتی تا یکشنبه (10 دی ماه) و وقوع رگبار باران از دوشنبه (11 دی ماه) در برخی نقاط کشور خبر داد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۲۳:۲۱    
در دو روز ابتداییِ هفتۀ بعد با توجه به سکون هوا در نقاط صنعتیِ تهران، البرز، مرکزی، یزد، سمنان، خوزستان، اصفهان و آذربایجان شرقی و غربی در حد هشدار زرد هوا آلوده می شود.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران اعلام کرد:تا سه شنبه وزش باد و کاهش غلظت ذرات آلاینده و بهبود نسبی کیفیت هوا مورد انتظار است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن تاکید بر تشدید آلودگی هوای شهرهای صنعتی تا پایان هفته، از ورود سامانه بارشی به غرب کشور در روز جمعه و گسترش بارش ها به نوار شمالی، مرکز و بخش هایی از جنوب خبر داد ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به علت تداوم آلودگی هوا در چند روز اخیر و تعطیلی مدارس استان تهران کشور پیش بینی می شود، شنبه مورخ2 دی ماه آذر 1402 مدارس استان تعطیل بشود.
خبرگزاری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۲:۳۱    
رئیس اداره هواشناسی کاشان از ادامه پایداری و سکون هوا در دو روز آینده خبر داد. عباس ارغوانی گفت: صد در صد مساحت دشت کاشان در شرایط خشکسالی قرار دارد ...
سازمان هواشناسی با صدور هشدار تداوم آلودگی هوا در 10 شهر و تشدید آن از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز جمعه و آغاز بارش باران، برف و رعدوبرق خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۶۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار تداوم آلودگی هوا در 10 شهر و تشدید آن از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز جمعه و آغاز بارش باران، برف و رعدوبرق خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۶۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش آلودگی هوا در 10 کلانشهر هشدار داد و بر لزوم کاهش تردد غیرضروری و کنترل فعالیت های صنعتی مراکز انتشار آلاینده ها تاکید کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: هشدار سطح زرد هواشناسی با توجه به سکون هوا و افزایش آلاینده های جوی صادر شد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۳:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مدارس و دانشگاه های اصفهان و 9 شهر استان به دلیل آلودگی هوا فردا یکشنبه 12 آذر ماه غیر حضوری برگزار خواهد شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از بارش باران و کاهش 6 تا 10 درجه ای دما طی فردا و پس فردا در نوار شمالی کشور خبر داد. به گزارش تسنیم؛ امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی و آب و هوای کشور را برای امروز یکشنبه 26 آذرماه و روز های آتی تشریح کرد و گفت ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از بارش باران و کاهش 6 تا 10 درجه ای دما طی فردا و پس فردا در نوار شمالی کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امین حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی، وضعیت جوی و آب و هوای کشور را برای امروز یکشنبه 26 آذر و روز های آتی تشریح کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره هواشناسی کاشان گفت: روزهای دوشنبه تا پایان چهارشنبه با وجود ابر در بعضی از ساعت های روز، شرایط پایداری و سکون هوا فراهم شده که در صورت فعالیت منابع آلوده کننده، توان انباشت و مشاهده آلودگی های جوی وجود دارد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۹۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به پایداری سکون هوا در روزهای دوشنبه و سه شنبه شاهد افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهر های صنعتی خواهیم بود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد آسمان تهران فردا (20 آذر) قسمتی ابری و گاهی افزایش ابر و وزش باد، در بعضی ساعت ها غبار محلی و در روز سه شنبه (21 آذر) قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر همراه با غبارمحلی و در بعضی ساعت ها غبارآلود پیش بینی می شود. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
بررسی ها حاکی از آن است که بحث آلودگی مازوتی در تهران، الزاما مربوط به سوختن یا نسوختن مازوت در داخل شهر یا داخل استان تهران نیست . یعنی حتی اگر در اطراف استان هم این اتفاق بیفتد، وزش باد و سپس سکون هوا در آسمان تهران، باعث سرایت آلودگی مازوتی به پایتخت می شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مهدی قائلی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: در پی تشدید شرایط پایداری و سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی طی چند روز متوالی و قرار گرفتن شاخص آلاینده ها در وضعیت قرمز و ناسالم برای عموم، مقرر شد ادارات ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی با بیان اینکه با شروع فصل پاییز و سرد شدن و سکون هوا و عدم وزش باد در کلانشهرها و به ویژه تهران شاهد تداوم و افزایش آلودگی هوا هستیم، اظهار کرد: نیروگاه های مازوت سوز در تهران در چند سال اخیر پلمب شده است. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران از 7 صبح امروز (دوشنبه) در محل استانداری تهران تشکیل شد. به گزارش روند بازار به نقل از ایلنا ، باتوجه به پایداری و سکون هوا و تشدید آلودگی هوا در تهران کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران از ساعت 7 صبح امروز در محل استانداری تهران تشکیل جلسه داده است و تا ...
اقتصاد آنلاین / پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران از 7 صبح امروز (دوشنبه) در محل استانداری تهران تشکیل شد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
هواشناسی اعلام کرد: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته در تهران شرایط پایداری جو و سکون هوا را تقریباً تا اواخر هفته داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران باتوجه به سکون هوا و تشدید آلودگی هوای تهران تشکیل جلسه داد و طبق مصوبات آن مدارس ابتدایی و متوسطه اول تهران فردا غیرحضوری شد. همچنین طبق این مصوبات طرح زوج و فرد ادامه داشته و امکان دورکاری گروه های حساس وجود دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به سکون هوا در اصفهان و تشدید آلاینده های جوی در اصفهان و مناطق صنعتی اظهار کرد: براین اساس امروز نیز کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوا تشکیل و مصوباتی را داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
با توجه به پایداری و سکون هوا غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت به ویژه در کرج، تهران، اراک و اصفهان آلودگی افزایش می یابد که موجب کاهش کیفیت هوای این مناطق می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه های اصفهان و 9 شهر فلاورجان، پیربکران، نجف آباد، خمینی شهر، شاهین شهر، برخوار، مبارکه، زرین شهر و فولادشهربه دلیل سکون هوا و افزایش آلاینده های جوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - بر اساس اطلاعات سامانه پایش کیفی هوای کشور، هم اکنون میانگین شاخص کیفیت هوای کلانشهر اصفهان بر روی 174 (AQI) قرار دارد و شرایط برای عموم مردم آلوده است؛ شرایط سکون هوا از پایان روز گذشته به تشدید آلودگی هوای این خطه منجر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: احتمال انباشت آلاینده های جوی با توجه به پایداری جو و سکون هوا در مناطق صنعتی و پرتردد استان دور از دسترس نخواهد بود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: مدارس اصفهان و چند شهرستان استان فردا برای دومین روز پیاپی تعطیل است. با توجه به استمرار شرایط سکون هوا و پیش بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سکون هوا و افزایش غلظت آلاینده ها؛ کمیته اضطرار در استانداری اصفهان دوباره تشکیل جلسه داده است ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۶۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار افزایش آلودگی هوا در 9 شهر از جمله تهران طی امروز تا سه شنبه از آغاز بارش ها در نوار غربی طی روز چهارشنبه 25 آبان خبر داد. ...
استاندار خوزستان گفت: به خانواده ها این اطمینان را می دهیم در صورتی که شاخص آلایندگی افزایش یابد تصمیمات و تمهیدات متناسب با آن برای حفظ سلامتی دانش آموزان و شهروندان اتخاذ خواهد شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران از افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای پرجمعیت تا روز سه شنبه 23 آبان خبر داد. به گزارش کاماپرس، صادق ضیاییان توضیح داد: تا سه شنبه در اغلب نقاط کشور جوی پایدار حاکم بوده و با توجه به سکون هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان در خصوص افزایش آلاینده ها هشدارداد. رییس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت:آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر وضعیت جو پایدار در آسمان استان است که در بعضی ساعات شاهد رشد ابر هستیم ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۹   + ۷۳ سایت دیگر  
براساس مصوبه کمیته اضطرار اصفهان فردا (چهارشنبه 17 آبان ماه) تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح در مناطق شش گانه آموزش و پرورش اصفهان و شهرستان خمینی شهر تعطیل خواهد بود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تا پایان هفته تنفس در نصف جهان سخت می شود. رییس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر خروج سامانه ی ناپایداربارشی به طور کامل از آسمان استان تا اواخر وقت امشب است. ...
پایگاه خبری ماه خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
داوود میرشکار در گفتگو با صدا و سیمای خوزستان گفت: در روز های اخیر باتوجه به سکون هوا در اهواز و سایر شهرستان ها، شاهد افزایش آلودگی هوا هستیم. وی با بیان اینکه دلایل و منابع متعددی در آلودگی هوای اهواز و شهر های صنعتی دخالت دارند ...