شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۲:۴۷Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه اخیر هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، سازمان برنامه و بودجه مکلف است اعتبار مورد نیاز برای خرید گندم مازاد تولیدی کشاورزان داخل کشور را به قیمت نهایی مصوب شورای سیاست گذاری حداکثر در شش ماهه اول سال 1403 تخصیص و پرداخت کند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۰:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه رسیدگی به موارد مغایرت بودجه سال 1403 در جلسه فوق العاده امروز (دوشنبه، 23 بهمن ماه) خود که به ریاست محمدباقر ذوالقدر، دبیر هیئت عالی نظارت تشکیل شد، با [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-آیت الله آملی لاریجانی برنامه ارائه شده توسط مجلس برای تحقق سیاست های کلی نظام قانون گذاری را فاقد زمان بندی لازم عنوان کرد و گفت: مجلس شورای اسلامی باید اقدامات انجام شده را گزارش می کرد نه آنکه فقط برخی عناوین را در قالب اصلاح قوانین و برخی مواد آیین نامه داخلی مجلس گزارش کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی طرح اداره و تاسیس مدارس و مراکز غیردولتی و بررسی آن در هیأت عالی نظارت خبر داد و گفت: انتظار داریم شورای محترم نگهبان و هیأت محترم عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به حقوق پایمال شده معلمان زحمتکش مدارس غیر دولتی که سال ها با بیمه ناقص و حقوق بسیار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با تشکیل جلسات فوق العاده ای، بررسی مصوبات مجلس درباره برنامه هفتم توسعه را پایان داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۲۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ لایحه عفاف و حجاب هنوز تبدیل به قانون نشده و رفت و آمد این لایحه بین مجلس، شورای نگهبان و هیات نظارت همچنان ادامه دارد ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون در جلسه هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام فصل 10 برنامه هفتم که به مسائل حوزه صنعت، معدن و رشد تولید اختصاص دارد بررسی شد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
محمدهادی جعفرپور، وکیل طی یادداشتی در خبرآنلاین نوشت: برخی تکالیف تعریف شده در لایحه ی حجاب و عفاف مصداقی از نقض حقوق اساسی ملت و از جمله ایرادات پر تکرار این مصوبه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام طی دو روز و در دو جلسه متوالی به ریاست آیت الله آملی لاریجانی، بررسی برنامه هفتم مصوب مجلس شورای اسلامی را ادامه داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام، با تشکیل دو جلسه فوق العاده، مصوبات مجلس شورای اسلامی درباره لایحه برنامه هفتم را از حیث مغایرت با سیاست های کلی نظام بررسی نمود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ما در اسرع وقت ایرادات و ابهامات وارده شورای نگهبان به لایحه عفاف و حجاب را رفع خواهیم کرد. به گزارش مهر ...
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ما در اسرع وقت ایرادات و ابهامات وارده شورای نگهبان به لایحه عفاف و حجاب را رفع خواهیم کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوبه مجلس برای لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را بررسی کرد و موادی از آن را با سیاست های کلی نظام قانونگذاری مغایر دانست ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بررسی مصوبه مجلس در خصوص لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت بر حُسن اجرای سیاست های کلی نظام به منظور بررسی مغایرت یا عدم تطبیق طرح تامین ملی تولید و زیرساخت ها امروز با حضور اعضا و به ریاست محمدباقر ذوالقدر تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بررسی مجدد طرح شفافیت در هیأت عالی نظارت مجمع گفت: ریشه این بررسی، مشکلاتی بوده که در اجرای آن طرح برای دولت ایجاد می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضویت رئیس مجلس در هیات عالی نظارت مجمع تشخیص از نگاه برخی تحلیلگران گامی رو به جلو برای حل و فصل اختلافات بین این دو نهاد سیاسی است. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه امروز خود علاوه بر انتخاب چهار عضو جدید هیأت عالی نظارت، مواد 22 و 66 از مصوبه مجلس در خصوص طرح بانک مرکزی را که شورای نگهبان به آنها ایراد گرفته بود، بررسی کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس هیأت عالی نظارت بر حُسن اجرای سیاست های کلی با بیان اینکه آیین نامه جدید هیأت عالی نظارت به تأیید رهبری رسیده است، گفت: تعداد اعضا از 15 نفر به 24 نفر افزایش یافته است و رؤسای قوای سه گانه نیز به هیأت عالی نظارت پیوسته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس هیأت عالی نظارت بر حُسن اجرای سیاست های کلی با بیان اینکه آیین نامه جدید هیأت عالی نظارت به تأیید رهبری رسیده است، گفت: تعداد اعضا از 15 نفر به 24 نفر افزایش یافته است و رؤسای قوای سه گانه نیز به هیأت عالی نظارت پیوسته اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
خانه ملت نوشت:عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با انتقاد از عملکرد هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید فراموش کرد مجمع قرار بود محل حل اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان باشد اما امروزه بالعکس شده و هیات عالی نظارت مجمع به یک طرف مناقشه تبدیل شده است.
اقتصاد آنلاین / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوبه اصلاح بندی از قانون بودجه امسال در مجلس در خصوص قیر را مغایر سیاست های کلی نظام دانست و اصلاح مجدد آن را نیز رد کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
انتقادات تند مجلسی ها از هیات نظارت مجمع تشخیص با سکوت همراه نشد و به فاصله ای کوتاه آملی لاریجانی به نقدها به این هیات بر سر مصوبه قیر رایگان و شفافیت پاسخ داد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از رفع ایرادات شورای نگهبان و هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به مصوبه اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال در مجلس با یادآوری اینکه هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام اجازه رد مصوبات مجلس را ندارد، از رئیس مجلس خواست در جهت ممانعت از تضییع حقوق بیش از یک میلیون نفر به موضوع تسریع روند تأیید مصوبه ساماندهی کارکنان دولت ورود پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از روش هیأت عالی نظارت مجمع برای بررسی مغایرت و تطبیق مصوبات تأکید کرد: دولت باید 20 هزار تن قیر را به صورت صد درصدی تخصیص دهد اما تأخیر 4 ماهه دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس جوابیه هیأت عالی نظارت مجمع درباره مصاحبه اخیر وی را واکنشی عجولانه و غیرکارشناسی خواند و گفت: همچنان معتقد به عملکرد فراقانونی هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده و برای برگزاری مناظره جهت پیگیری حقوق مردم آمادگی دارم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از عملکرد هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رسیدگی به طرح ها و لوایح و ورود این هیأت به موضوعاتی که در آن اختلافی میان مجلس و شورای نگهبان وجود ندارد، گفت: بلاتکلیفی طرح ها و لوایح در هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوبه مجلس در خصوص اصلاح ماده 5 قانون بیمه کارگران ساختمانی را برای دومین بار مغایر سیاست های کلی نظام دانست.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۳:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، ایجاد منطقه آزاد تجاری - صنعتی در سرخس ، دوغارون و مازندران را مغایر سیاست های کلی نظام ندانست.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
لایحه های ایجاد مناطق آزاد مازندران سرخس و دوغارون مغایر با سیاست های کلان نظام می باشد، هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص از حقوق مردم و سیاست های کلان نظام دفاع کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 11 اسفندماه در سراسر کشور در حالی برگزار می شود که در بهار امسال، مجلس طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را مصوب کرد اما به دلیل اشکالاتی که هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ماده مربوط به برگزاری انتخابات تناسبی گرفته بود ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در خصوص ایرادات هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص تناسبی شدن انتخابات گفت: می گویند این کار تبعیض است و دیگر شایسته گزینی صورت نمی گیرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۰۴:۲۴    
روزنامه ایران: نماینده طراح ایده تناسبی شدن انتخابات، بخشی از ایرادات هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام را درباره این مصوبه و دفاعیاتی که از سوی مجلس نسبت به این ایرادات مطرح شده است، تشریح کرد. ایرادها بنی اسرائیلی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۲۲:۰۷   + ۸۰ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع، تناسبی شدن انتخابات مجلس در تهران را مغایر برخی سیاست های کلی و دارای ابهام دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۲۳:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در جلسه ای، ادامه طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را از نظر انطباق و عدم مغایرت با سیاست های کلی بررسی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از اصلاح ایرادات شورای نگهبان و هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۰:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی را در جلسه ای به ریاست دبیر این نهاد بررسی کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم جناب آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام سلام علیکم؛ هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر اساس تفویض اختیار نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام- که از آنِ مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است- به مجمع مذکور، شکل گرفته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون حقوقی مجلس و امور استان های سازمان اداری و استخدامی گفت: هنوز موضوع اصل 75 قانون اساسی و داشتن بار مالی طرح در شورای نگهبان بررسی نشده است. هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در دو مورد با سیاست های کلی نظام اداری و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مغایرت اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز تأسف از طرح برخی موضوعات نادرست درباره هیأت عالی نظارت در مجلس، گفت: متأسفانه در مجلس، مطالب نادرستی درباره هیأت عالی نظارت مجمع طرح شده است و در این اظهارنظرها، تلقی های اشتباهی در بیان برخی نمایندگان مجلس مشاهده می شود.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: با برنامه ریزی و اقدامات جدید مرجعیت نرخ ارز را به دست می گیریم و ثبات و آرامش را به بازار برمی گردانیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
اعضای هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر سه شنبه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه دادند و مصوبه مجلس....
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز تشکیل جلسه داد و به موضوع اقتصاد دانش بنیان در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مورد بررسی قرار گرفت.