پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۳:۰۲Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ مرغ»

میهن صنعت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که مسئولان وزارت جهاد کشاورزی وعده داده بودند قیمت مرغ در هفته جاری به نرخ مصوب (20 هزار و 400 تومان) برسد، با گذشت دو روز از هفته، نرخ این کالا همچنان حوالی 30 هزار تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۷    
یزد- افشارپور، معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با بیان اینکه قیمت گوشت مرغ در یزد طبق مصوبه کشوری 20 هزار و 400 تومان است، گفت: بر خلاف برخی استان ها که نرخ مرغ در آنها از مصوبه کشوری گران تر مشاهده می شود، در یزد کاهش و یا افزایشی نسبت به قیمت مصوب نداریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱   + ۴۷ سایت دیگر  
سالمی، مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: با متناسب شدن شبکه توزیع با تامین میزان مرغ و پوشش تقاضا، هفته آینده نرخ مرغ به نرخ مصوب می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر : معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت گفت: براساس آخرین مصوبه سازمان تنظیم، قیمت مرغ 20 هزار و 400 تومان است. موسوی در گفت وگویی با شبکه خبر درخصوص افزایش غیرقانونی قیمت مرغ گفت ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان این که روند کاهشی نرخ خودرو های داخلی ادامه خواهد یافت در مورد گرانی مرغ هم گفت: تا چند روز آینده وضعیت نرخ مرغ به حالت اول برمی گردد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حسین زاده، عضو هیات مدیره انجمن صنایع فرآورده های گوشتی ایران با تصریح بر اینکه بیشترین مصرف سوسیس و کالباس به سمت مصرف کالاهای ارزان قیمت رفته است، بیان کرد: میانگین نرخ فرآورده های گوشتی همان میانگین نرخ مرغ است و بالاتر از آن نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور طیور و زنبورعسل جهاد کشاورزی لرستان گفت: میزان جوجه ریزی در ماه های گذشته و فعلی نسبت به سال گذشته رشد داشته بنابراین با کمبود مرغ در بازار مواجه نیستیم و این افزایش قیمت بیشتر به علت مشکلات حوزه توزیع مرغ و افزایش نرخ مرغ در استان های همجوار است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
پیگیر قول رئیس سازمان حمایت برای متعادل سازی نرخ مرغ در 48 ساعت شدیم اما مشاهدات از بی اثری این وعده در 3 هفته حکایت می کند.
اقتصادآنلاین: جایگاه فرآورده های گوشتی در سبد غذایی مردم در تمام کشورهای دنیا، جایگاه محکم و تثبیت شده ای است و این فرآورده ها با توجه به ماندگاری پایین گوشت و مرغ، در بسیاری از موارد جایگزین های مناسبی برای این مواد پروتئینی بوده اند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حدود چهار ماه از زمانی که کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت مصوب 20 هزار و 400 تومانی را برای قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 20 هزار و 400 تومان تصویب کرد، می گذرد. در این مدت، بارها نرخ مرغ در سطح بازار با افزایش همراه شد، به گونه ای که نرخ مرغ گرم تا 40 هزار تومان هم رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم آماده طبخ در سطح بازار با اندکی افزایش نسبت به روز های گذشته بین 25 تا 26 هزار تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۰:۲۲    
دنیای اقتصاد : اصرار دولت بر تخصیص ارز یارانه ای و چندنرخی شدن قیمت ارز در بازار سبب شده که امروزه مواد غذایی هم چندنرخی شود و قشر فرصت طلبی که در لغت نامه اقتصاد ایران به اسم سفته بازان معروفند حالا در بازار مرغ هم پدیدار شوند و درحالی که تولید کننده و مصرف کننده هر دو زیر فشارند این قشر سودهای ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری با اشاره به توزیع مرغ با قیمت مصوب گفت: با توجه به افزایش نرخ مرغ اتاق اصناف با همکاری اتحادیه پرنده و ماهی اقدام به توزیع 5 تن مرغ در 11 نقطه از شهرستان کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۳   + ۵۵ سایت دیگر  
حبیب اسدالله نژاد گفت: بعد از این که در مهرماه گذشته ستاد تنظیم بازار نرخ هر کیلو مرغ گرم را 20 هزار و 400 تومان تعیین کرد، شرایط برای تولید مناسب بود و تولیدکنندگان نیز با این نرخ مرغ را به بازار عرضه کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: گرانی مرغ ارتباطی به تولیدکننده ندارد، زیرا امروز با وجود کاهش نرخ مرغ زنده، اما نرخ مرغ گرم افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 15 هزار تومان و مرغ گرم 24 هزار تومان است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 21 هزار تومان عنوان کرد و گفت: پیش بینی افزایش نسبی قیمت را برای روزهای آینده داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 20 تا 21 هزار تومان است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ در حال حاضر، مرغ کامل تازه با پوشش کیسه نایلونی به قیمت هر کیلوگرم 18900 تومان و با بسته بندی بشقابی به قیمت هر کیلوگرم 19200 تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می رسد و به عبارتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ بین 19 تا 20 هزار تومان و کمتر از نرخ مصوب آن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به کاهش نرخ مرغ در بازار گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم در خرده فروشی ها 20 تا 21 هزار تومان است.
نسیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از کاهش 500 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 13 هزار و 700 تا 13 هزار و 800 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 20 هزار تومان است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران درباره نرخ مرغ و بوقلمون اعلام کرد: به جز بال و بازوی مرغ که از بال و بازوی بوقلمون گران تر است، سایر بخش های بوقلمون از مرغ گران تر است و این تفاوت قیمت در مواردی مانند گردن و مغز ران بوقلمون به بیش از دو برابر می رسد. ...
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پروین میرزاحسینی: هفته ی گذشته که قیمت مرغ در کرمان بر اساس مصوبه ی تنظیم بازار 20 هزار و 400 تومان تعیین شد، مدیرعامل اتحادیه مرغداران استان درباره ی کمبود مرغ در بازار هشدار داد و گفت که با توجه به تامین 33 درصد مرغ کرمان از استان یزد و عدم هم خوانی قیمت های تعیین شده با نرخ مرغ وارداتی ...
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت:متوسط نرخ هر کیلو مرغ گرم 21هزار تومان شد که قیمت آن در برخی استان ها کمتر از نرخ مصوب است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۱    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: قیمت مرغ به نرخ مصوب دولتی به فروش می رسد و در این زمینه هیچ مشکلی باقی نمانده است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۳    
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، هنگامی که 12 سال پیش اسدالله بادامچیان نماینده وقت مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و قائم مقام حزب موتلفه در گیرودار گرانی شدید نرخ مرغ در واپسین سال های ریاست جمهوری احمدی نژاد در دوره اول ریاست جمهوری اش از مردم تهران انتقاد کرد که چرا مردم در خانه مرغ نگه نمی ...
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: کانون سراسری مرغداران گوشتی در نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی خواستار اصلاح قیمت مصوب مرغ با توجه به افزایش نرخ مصوب نهاده های دامی و جوجه یکروزه و سایر مؤلفه های تولید شدند. در متن این نامه آمده است: ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از رشد بی ضابطه نرخ مرغ و تخم مرغ در روزهای اخیر انتقاد کرد و گفت: دولت مدیریت بازار را به دلالان سپرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- رئیس اتحادیه گوشت سفید استان اصفهان از اعمال جریمه 22 میلیارد ریالی برای مختلفانی که نرخ مرغ را در بازار افزایش می دهند خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با توجه به شرایط فعلی عرضه و تقاضا، بازار مرغ در شب یلدا نوسانی نخواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اعلام کرد که با اقدامات پیش بینی شده ، قیمت مرغ و تخم مرغ در این استان متعادل می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۷۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار تصریح کرد: با تلاش های انجام شده، نرخ مرغ از 36000 تومان به نرخ مصوب تنظیم بازار نزدیک شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۱    
کرمان- در حالی قیمت دستوری 20 هزار و 400 تومانی مرغ در کرمان با شکست مواجه شده است که هم اکنون در سایه نبود نظارت ها نرخ مرغ به 26 هزار تومان رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی از کاهش نرخ مرغ خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ گرم 22 هزار و 900 تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرگزاری ایسنا یک رسانه فعال و متخصص است که متعهدانه و دلسوزانه خبر منتشر کرده و رسالت واقعی رسانه ای خود را به خوبی ایفا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مصوبه نرخ فروش مرغ در استان کرمان عمر کوتاهی داشت تا زنگ خطری برای مسئولانی باشد که به دنبال حل مشکلات با قیمت دستوری و توصیه به نخریدن رفته اند؛ اینجا اقدامی اصولی و منطقی لازم است نه دستورالعمل.
خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی گفت: پیش بینی می شود تا 10 روز آینده با تدابیر صورت گرفته قیمت مرغ در بازار آزاد کاهش یابد و با نرخ مصوب یکی شود. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۹۹ سایت دیگر  
براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار قیمت مصرف کننده به ازای هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم همچنان 20 هزار و 400 تومان است . شرکت پشتیبانی امور دام موظف به ترمیم و تامین ذخایر راهبردی مرغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مردم استان فارس این روزها در کنار افزایش نرخ مرغ گرم، افزایش نرخ تخم مرغ را نیز شاهد هستند، افزایشی که بالا رفتن هزینه های تولید علت آن عنوان می شود.
یک مقام مسئول گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در بازار به 28 هزار تا 28 هزار و 500 تومان رسیده است و قیمت نیز وجود دارد.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: وابستگی به نهاده های دامی وارداتی سبب گران شدن نرخ مرغ در کشور شده است و در مصرف روغن ما از متوسط میزان مصرف جهانی خیلی بیشتر مصرف داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر جهاد کشاورزی گفت: وابستگی به نهاده های دامی وارداتی سبب گران شدن نرخ مرغ در کشور شده است و در مصرف روغن ما از متوسط میزان مصرف جهانی خیلی بیشتر مصرف داریم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۲    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از ریزش قیمت مرغ در بازار مرند خبر داد و گفت: نرخ مرغ در مرند به زیر 23 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت مرغ در یکی دو روز گذشته تا حدودی کاهش یافته اما هنوز کف بازار با آنچه مسئولان و برخی رسانه ها می گویند فاصله زیادی دارد؛ قیمت تنها در برخی فروشگاه ها 18500 تومان بوده که اکثر مردم به آنها دسترسی ندارند.
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده 19هزار و 500تومان و مرغ گرم 28هزار تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یزد رئیس جهاد کشاورزی استان یزد گفت: نرخ مرغ در یزد ظرف یک هفته آینده به حدود 20 هزار تومان می رسد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از چند روز تنش در بازار مرغ، از روز گذشته توزیع مرغ منجمد و گرم در بازارهای اصلی منجر به کاهش نرخ مرغ شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بعد از چند روز تنش در بازار مرغ، از روز گذشته توزیع مرغ منجمد و گرم در بازارهای اصلی منجر به کاهش نرخ مرغ شده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد علی کمالی سروستانی مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی از کاهش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 18 هزار و 950 تا 24 هزار تومان، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه 24 هزار تومان و در خرده فروشی ها 33 هزار و 500 تومان است ...