یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۵:۱۰Oct 2020 25

جدیدترین‌های «نرخ مرغ»

گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۴۶    
گیل خبر/ در حالی که بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار گیلان؛ نرخ مرغ مصرفی 19 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلو مصوب شده است و قاطبه مرغ فروشان بنا به دستور مجبور شده اند پلاکارد مرغ 19100 تومانی را در مغازه خود نصب کنند اما در واقع عدم سوددهی لازم برای آن ها منجر به این شده است که کمتر مرغی برای ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز کمبودی در زمینه عرضه مرغ در سطح کشور وجود ندارد و برابر مصوبه جدید ستاد تنظیم بازار تامین 100 درصدی نهاده های طیور با نرخ تعیین شده در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن تجارت گیلان با تأکید بر اینکه فروش غیر از قیمت مصوب، تخلف است، گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار کشور و به تبعیت آن کارگروه تنظیم بازار گیلان، نرخ مرغ مصرفی 19 هزار و 100 تومان به ازای هر کیلو مصوب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ظرفیت ژئوپلتیکی دریای خزر راهی برای گشایش اقتصادی ، بستری شدن80 بیمار کرونایی با وضعیت وخیم در بیمارستان های گیلان ، دوگانگی نرخ مرغ در گیلان واقدامات کنترلی و نظارتی و طرح برخورد قهری با اصناف متخلف آغاز شد از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: متوسط نرخ مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 24 هزار و 500 تا 25 هزار تومان است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد کارگروه تنظیم بازار قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده را 13 هزار و 100 تومان بعلاوه 10 درصد افزایش و کاهش در استان ها تصویب کرد.”قیمت جدید مرغ اعلام شد” همچنین قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم برای مصرف کننده 6 هزار تومان بیشتر از نرخ مرغ زنده مصوب شده است. ...
اقتصاد آنلاین / روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۶۶ سایت دیگر  
کارگروه ستاد تنظیم بازار قیمت جدید مرغ زنده و مرغ گرم را تعیین کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - این روزها بازار مرغ با نوسانات زیادی همراه است و مرغ حداقل دو نرخی شده است؛ مرغی که با نرخ مصوب 15 هزار و 750 تومان عرضه می شود و دیگری که قیمتش فراتر از نرخ مصوب است و تا 28 و 29 هزار تومان هم در هر کیلو رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۶    
زنجان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در نتیجه اختلاف قیمت های موجود برای گوشت مرغ در استان های همجوار زنجان، با هماهنگی های انجام مقرر شد این فرآورده با قیمت 20 هزار تومان برای مصرف کنندگان در استان توزیع شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 16 هزار و 200 تومان، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه 20 هزار و 400 تومان، توزیع درب واحدهای صنفی 20 هزار و 600 تومان و خرده فروشی ها 21 هزار تا 23 هزار تومان است.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش هزینه تمام شده تولید، نرخ 13هزار تومانی مرغ زنده جوابگوی هزینه های مرغداران نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۵۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه اگر ارز لازم برای تامین نهاده ها جهت تولید مرغ تخصیص یابد و نشتی، انحراف و امضای طلایی در توزیع نهاده ها نباشد نرخ مرغ کاهش می یابد ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
آخرین قیمت مرغ در بازار امروز دوشنبه را مشاهده کنید. قیمت مرغ / امروز نرخ مرغ نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است. قیمت انواع مرغ در 21 مهر ماه 1399 به شرح زیر است: نوع مرغ قیمت(تومان) ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق 28,900 مغز ران بدون پوست بدون استخوان 33,800 ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۱    
این پیمانه تیتر هایی همچون در جلسه شورای عالی بورس چه گذشت؟ کدام نماد های بورسی متوقف شدند؟ نوسان نرخ مرغ در بازار/ قیمت هر کیلو مرغ چقدر شد؟ ایرلاین ها هر دقیقه 300 هزار دلار ضرر می کنند، واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان ابطال شد و واکنش وزیر راه به تغییر قیمت بلیت هواپیما را در بر دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ گرم 19 هزار و 600 تومان است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: درحالی که نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار 15 هزار تومان است اما قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار از 20 هزار تومان عبور کرده است و تا 22 هزار تومان نیز به فروش می رسد. ...
اسداله نژاد از ثبات نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده 12هزار و 500تومان و مرغ گرم 19هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت از ثبات نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 12 هزار و 900 تومان و مرغ گرم 18 هزار و 500 تومان است.
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از کاهش هزار تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت:با توجه به چالش موجود در بازار نهاده های دامی، امیدواریم دولت قیمت مصوب مرغ را نیز افزایش دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افت 700 تا 800 تومانی قیمت مرغ در بازار نسبت به ابتدای هفته خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده 17 هزار و 500 تومان است.
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از کاهش 600 تومانی قیمت مرغ نسبت به روز گذشته و رسیدن نرخ آن به هر کیلو 17900 تومان خبر داد و گفت: دلیل گرانی تخم مرغ صادرات بی منطق و بی رویه است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی، از کاهش 500 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 12 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 18 هزار و 200 تا 18 هزار و500 تومان است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی، از ثبات نرخ مرغ طی روز های اخیر در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 12 هزار و 500 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 19 هزار تومان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۷    
گروه استان ها- به نظر می رسد این روزها قیمت تخم مرغ همانند نرخ مرغ حال وهوای پرواز گرفته است؛ هرچند در یکی دو ماه اخیر ستاد تنظیم بازار استان خراسان جنوبی نرخ تخم مرغ را 11 هزار تومان اعلام کرد اما امروز تخم مرغ با قیمت 14 هزار تومان عرضه می شود.
اقتصاد آنلاین / بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان از تغییر نکردن قیمت مصوب مرغ و تخم مرغ خبر داد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز دوشنبه 17 شهریور 99 در صرافی های بانکی روی 22 هزار و 600 تومان ثابت ماند. امروز صرافی ها هر دلار را 22 هزار و 500 تومان خریداری می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی از کاهش 300 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 18هزار و 500 تومان است.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۱:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: به نقل از صدا و سیما؛ مهدی یوسف خانی، رئیس اتحادیه پرنده و ماهی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: هم اکنون قیمت هر کیلو مرغ زنده 12 هزار و 500 تومان، مرغ آماده به طبخ برای توزیع در عمده فروشی 17 هزار و 500 تومان و در خرده فروشی 19 هزار تومان است. ...
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به افزایش قیمت مرغ به 19 هزارتومان گفت: نرخ هر کیلوگرم کنجاله سویا به 10 هزار تومان رسیده است. ...
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با توجه به شرایط مساعد عرضه، قیمت مرغ در ایام تاسوعا و عاشورا نوسانی ندارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
علی رغم اختصاص ارز به واردات نهاده های دامی، اما قیمت ذرت و کنجاله سویا به سبب ناکارآمدی سامانه بازارگاه نرخ مرغ و گوشت قرمز را هم افزایش می دهد.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نایب رییس کانون مرغداران گوشتی قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم را 17 هزار و 500 تومان اعلام کرد و گفت: مباحث مطرح شده مبنی بر افزایش قیمت در آستانه ماه محرم صحت ندارد. حبیب اسدالله نژاد قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده را 12 هزار و 200 تومان اعلام کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با بیان اینکه پایین ترین نرخ مرغ کشور مربوط به استان قم است گفت: قم نسبت به استان های دیگر قیمت مرغ را پایین نگه داشته است که اقدام قابل توجهی است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی: هم اکنون قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 13 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 19 هزار تومان است.
اسداله نژاد روند توزیع و قیمت نهاده های دامی و احتیاط مرغداران در امر جوجه ریزی را علت اصلی گرانی قیمت مرغ در بازار اعلام کرد.
مرکز آمار ایران قیمت خرده فروشی اقلام خوراکی را در تیر ماه منتشر کرد. بر این اساس، قیمت مرغ که خبرساز شده بود، به بیش از 17200 افزایش یافت که نشان از افزایش بیش از 39 درصدی در یک ماه گذشته دارد ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۸۵ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، سعید راد با اعلام توزیع روزانه 40 تن مرغ در میادین میوه و تره بار، تصریح کرد: روزانه 25 تن مرغ گرم و 15 تن مرغ منجمد توزیع می شود که قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد برای مصرف کنندگان 13 هزار تومان و مرغ گرم نیز 15 هزار و 750 تومان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت مرغ گرم 18 هزار و 700 تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 12 هزار و 700 تومان و مرغ گرم 18 هزار و 600 تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 12 هزار و 800 تومان و مرغ گرم 19 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی از افت 500 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 17 هزار و 500 تومان است.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم که بالا رفته بود اینک کاهش یافته و حدود 16 هزار و 500 تومان در تهران به فروش می رسد هرچند که این نرخ کماکان هزار تومان بالاتر از نرخ فروش مصوب است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، از ثبات نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 13 هزار تومان، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه 17 هزار تا 17 هزار و 500 تومان و خرده فروشی 18 هزار و 500 تا 19 هزار تومان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه نرخ مرغ همدان ارزانتر از مناطق دیگر کشور است تاکید کرد: با وجود نارضایتی واحدهای صنفی، این ماده غذایی برای کمک به مصرف کنندگان همچنان طبق نرخ مصوب ستاد تنطیم بازار استان عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی از ثبات نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 18 هزار و 500 تومان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۵    
مشهد- بنا بر گفته بسیاری از مصرف کنندگان اگرچه نرخ مرغ به قیمت مصوب در بازار یافت نمی شود اما ظاهراً مرغ مسئولان یک پا دارد زیرا متولیان تأمین و نظارت همچنان اصرار دارند که قیمت مرغ در فروشگاه های سطح شهر همان 155 هزار ریال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: با کمبود گوشت مرغ در استان اردبیل مواجه نیستیم و علت افزایش نرخ مرغ در هفته های اخیر افزایش قیمت نهاده های دامی است.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
حبیب اسداله نژاد گفت: انتظار ما از دولت ،تامین نهاده ها با نرخ مصوب است و اگر نرخ تمام شده مرغ کاهش یابد ، بازار هم نفس خواهد کشید. به گزارش صنعت غذا و کشاورزی ، به نقل از صداوسیما ...
الف   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی از ثبات نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 18 هزار و 500 تومان است.