سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۶:۲۶May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله مهدوی»

رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان آیت الله مهدوی با صدور پیامی شهادت آیت الله رئیسی و آیت الله آل هاشم و همراهان ایشان را تسلیت گفت و خدمات رئیس جمهور شهیدمان را فراموش ناشدنی توصیف کرد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از انفجار دفتر نخست وزیری در 8 شهریور 1360، آیت الله مهدوی کنی که آن زمان وزارت کشور را برعهده داشت، با تصویب شورای ریاست جمهوری در 10 شهریور 1360 به سمت نخست وزیری کابینه موقت انتقالی، منصوب شد. برای انتخاب نخست وزیر نام محمد غرضی و پرورش مطرح بود ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
کلاس های درس آیت الله مهدوی به مناسبت شهادت رئیس جمهور و همراهانش تعطیل شد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۴    
حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره): در فرهنگ اسلام، بهترین وسیله برای رفع کمبود یتیمان آن است که کودکان یتیم جزء عائله انسان قرار گیرند به طوری که خود را در ردیف اعضای خانواده و فرزندان آنان به شمار آورند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مهدوی استعداد های درخشان حوزه را نیازمند حمایت بیشتری بیان کرد و گفت: زمانی که حوزه حمایت نکند، ریزش اتفاق می افتد .
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۳    
کامران پورعباس دانشگاه امام صادق(علیه السلام) به سرپرستیِ عالم مجاهد و پارسا و یار امام خمینی و امام خامنه ای، مرحوم حضرت آیت الله مهدوی کنی همواره کوشیده است تا در خط مقدم پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم ایت الله مهدوی کنی در خاطرات خود به نکات جالبی از تاریخ انقلاب اسلامی و بزنگاههایی که منشاء تحولات زیادی شده اند اشاره کرده اند.این مطلب برگرفته از کتابخاطرات مرحوم آیت الله مهدوی کنی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله مهدوی گفت: طرح نور که از 21 فروردین با ورود نیروی انتظامی اجرایی شده است باید همراهی همه دستگاه ها را به دنبال داشته باشد و با همراهی حدود 20 اداره که در این حوزه وظیفه دارند، شاهد آثار آن در جامعه باشیم
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مهدوی امام جمعه موقت اصفهان، نماز جمعه این هفته اصفهان را اقامه می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدی امام جمعه موقت اصفهان در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در بیانیه ها و اطلاعیه های موجود در مرکز اسناد انقلاب اسلامی، جامعه روحانیت مبارز با امضای آیت الله مهدوی کنی و یا جبهه مشارکت که دبیر کل وقت آن محمدرضا خاتمی بود هر یک به صورت جداگانه از مردم جهت شرکت در روز قدس دعوت می کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در ایام ماه مبارک رمضان با اقامه نماز ظهر و عصر در خیمه گلستان شهدای اصفهان، سلسله مباحث دین عقلایی را ارائه می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۳    
اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اصفهان امروز سه شنبه هفتم فروردین با آیت الله سید ابوالحسن مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت شهر اصفهان دیدار کردند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۵    
اصفهان آیت الله مهدوی با بیان اینکه شب قدر موجب تقرب مومنین به حق است، گفت: اعمال این شب مومن را با سرعت نور به سمت پرودگار عالم جلو می برد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن سال نو و ماه رمضان مراسم تجدید میثاق با آرمان های شهدا با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان،حضرت آیت الله مهدوی نماینده مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت اصفهان، مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در بنیاد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله مهدوی بر ضرورت استمرار و جهش تولید تاکید کرد و گفت: تنها راه مهار تورمی که علی رغم تلاش به نقطه قابل قبولی نرسیده، جهش تولید با مشارکت مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۲    
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در یکی از آن معدود خطبه ها و در ایام نوروز مرحوم مهدوی کنی در انتقاد از سریال های نوروزی آن سال یک بار گفت: برنامه های مفید پخش کنید به جای این که هر شب یک زن سلیطه را بیاورید!
صدای جویا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مهدوی با تأکید بر همدلی و اتفاق نظر میان نمایندگان و مدیریت استان، بیان کرد: علاوه بر همراهی و همدلی نمایندگان، حضور آنان در حوزه انتخابیه و برقراری ارتباط با مردم بسیار کارگشا است همچنین تعامل با مدیریت استان نیز دنبال شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر همدلی و اتفاق نظر میان نمایندگان و مدیریت استان، گفت: علاوه بر همراهی و همدلی نمایندگان، حضور آنان در حوزه انتخابیه و برقراری ارتباط با مردم بسیار کارگشا است همچنین تعامل با مدیریت استان نیز دنبال شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۵    
حضور مردم شریف و شهید پرور شهرستان اصفهان در راستای ندای وحدت مردم اصفهان در دفاع از حدود الهی و حمایت از سخنان انقلابی حضرت آیت الله مهدوی برگزار شد
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۲    
شبکه اجتهاد: آیت الله حاج شیخ محمد کاظم مهدوی دامغانی رضوان الله تعالی علیه (متولد جمادی الثانی 1316_شمسی 1277) از عالمان متقی و سلف صالح روحانیت شیعی و از اجلای فقها و اصولیین است. این عالم ربانی در مشهد مقدس و بارگاه رضوی (علیه السلام) از شهرت به علم و تقوا و فروتنی و تواضع عالمانه برخوردار بود ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
هم اندیشی ملی استلزامات مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در سالن آیت الله مهدوی کنی (ره) دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار شد
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، منتخبان مجلس خبرگان رهبری در اصفهان به صورت غیر رسمی اعلام شد؛ آیت الله مهدوی آیت الله مقتدایی آیت الله طباطبایی نژاد آیت الله حسینی آیت الله حسناتی منبع: مهر
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- دفتر آیت الله مهدوی درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم و گروه های سیاسی استان بیانیه ای صادر و طی آن حمایت ایشان از هرگونه نامزد و حزب سیاسی در انتخابات را تکذیب کرد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۴    
مجموعه پایگاه خبری نجف آباد نیوز، با توجه به بررسی های انجام شده و نقطه نظرات نخبگان شهرستان، دکتر مسعود فاضل را به عنوان نامزد اصلح انتخابات مجلس دوازدهم از حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون معرفی می کند.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۲    
حجت الاسلام سعید مهدوی کنی عضو هیأت امنای دانشگاه امام صادق فرزند مرحوم آیت الله مهدوی کنی با اشاره به سیره ایشان در انتخابات حضور به موقع پای صندوق رای را وظیفه هر ایرانی دانست.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۸    
استاد دانشگاه امام صادق با اشاره به اهتمام آیت الله مهدوی کنی به شرکت در انتخابات در اول وقت، از عزت امروز ایران اسلامی سخن گفت و آن را حاصل زحمات انبیاء و ائمه اطهار دانست که باید در ازای آن پاسخگو بود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کد خبر: 917802 / دیروز, 19:08 / ایران عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه با دعوت جامعه، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی شده ام، گفت: با شورای وحدت و شورای ائتلاف برای حضور در لیست ها رایزنی داشتم. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۵:۴۲    
نام مسجد جلیلی با چهره های برجسته انقلاب پیوند خورده است؛ از آیت الله مهدوی کنی امام جماعت این مسجد در سال های خون و قیام تا سخنرانان بنامی چون شهید مطهری، شهید باهنر و... که این مسجد را با فعالیت های مبارزاتی و به ویژه فعالیت های فرهنگی مختلف به یکی از مهمترین پاتوق های انقلابی تهران تبدیل کرده بود
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۳    
حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره): در فرهنگ اسلام، بهترین وسیله برای رفع کمبود یتیمان آن است که کودکان یتیم جزء عائله انسان قرار گیرند به طوری که خود را در ردیف اعضای خانواده و فرزندان آنان به شمار آورند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۳    
مراسم اختتامیه نخستین همایش علمی هیأت و آئین های مذهبی بعدازظهر امروز پنج شنبه 26 بهمن ماه 1402 با حضور و سخنرانی محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در تالار آیت الله مهدوی کنی (ره) دانشگاه امام جعفر صادق ( ع) برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اولین همایش علمی هیأت و آئین های مذهبی امروز پنجشنبه 26 بهمن ماه به همت مرکز تخصصی احیا امر دانشگاه امام صادق (ع) و با همکاری اندیشکده هیأت سازمان هیأت و تشکل های دینی با ارائه مقالات در پنل های تخصصی و تقدیر از مقالات برگزیده در تالار آیت الله مهدوی کنی (ره) دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.
بقاع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اولین همایش علمی هیأت و آئین های مذهبی پنجشنبه 26 بهمن ماه به همت مرکز تخصصی احیا امر دانشگاه امام صادق (ع) و با همکاری اندیشکده هیأت سازمان هیأت و تشکل های دینی با ارائه مقالات در پنل های تخصصی و تقدیر از مقالات برگزیده در تالار آیت الله مهدوی کنی (ره) دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بنابراین خبرگان، عصازنان به فکر پول نیستند، به فکر انجام تکلیف هستند. اینکه مسن ترها در خبرگان حاضر می شوند نیز به این دلیل است که این مجلس، جایگاه شیوخ است. مرحوم آیت الله مهدوی کنی چندین بار تاکید کرد این مجلس جایگاه شیوخ است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
آیت الله نعیم آبادی گفت: خبرگان اصلاً حقوقی ندارد. برخی فکر می کنند ما پیرمردها عصازنان در پی پول هستیم.
جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: مشروح گفت وگوی خبرنگار جماران با آیت الله شیخ مهدی مهدوی مازندرانی از نمایندگان ادوار مجلس و یکی از ائمه جمعه سابق کشور در پی می آید: دیدگاه حضرتعالی درباره فضای انتخابات کنونی چیست؟ ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماز باران صبح روز جمعه به امامت آیت الله مهدوی در گلستان شهدای شهر اصفهان با حضور بی شمار مردم برگزار شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماز باران به امامت امام جمعه موقت اصفهان حضرت آیت الله مهدوی صبح روز جمعه 29 دی ماه 1402 در محوطه گلستان شهدا اصفهان برگزار شد
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نماز باران با حضور مردم متدین اصفهان به امامت آیت الله مهدوی برپا شد و اهالی نصف جهان از خداوند طلب رحمت آسمانی کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
پیرو توصیه علما و بزرگان اصفهان از جمله مرحوم آیت الله ناصری و با هدف استغاثه به درگاه خداوند جهت درخواست نزول رحمت الهی، نماز باران روز جمعه بیست و نهم دی ماه در گلستان شهدای اصفهان به امامت آیت الله مهدوی اقامه می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
پیرو توصیه علما و بزرگان اصفهان و با هدف استغاثه به درگاه خداوند جهت درخواست نزول رحمت الهی، نماز باران روز جمعه بیست و نهم دی ماه در گلستان شهدای اصفهان به امامت آیت الله مهدوی اقامه می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: نماز باران ساعت 10 صبح روز جمعه، بیست ونهم دی در محوطه گلستان شهدای اصفهان به امامت آیت الله مهدوی برگزار می شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۲۰:۳۲    
حضرت آیت الله مهدوی کنی(ره): در فرهنگ اسلام، بهترین وسیله برای رفع کمبود یتیمان آن است که کودکان یتیم جزء عائله انسان قرار گیرند به طوری که خود را در ردیف اعضای خانواده و فرزندان آنان به شمار آورند.
سینا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاد دانشگاهی، آیین اختتامیه نخستین جایزه ملی پژوهش های جهانگردی و میراث روز چهارشنبه 13 دی 1402 در تالار آیت الله مهدوی کنی در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد و کتاب نظریه زمان و حفاظت و مرمت برگزیده بخش کتاب این جشنواره شد. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی در گفت وگویی تفصیلی درباره سه دوره حضور در مجلس خبرگان رهبری، ماجرای حمایت آیت الله مهدوی کنی از او برای حضور در لیست جامعتین در انتخابات چهارمین دوره مجلس خبرگان علیرغم مخالفت چند نفر از اعضای جامعه مدرسین را روایت کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
حسن روحانی در بازخوانی خاطرات حضورش در 3 دوره مجلس خبرگان رهبری، روایتی جالب از لیست جامعتین در انتخابات مجلس چهارم را مطرح کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیین اختتامیه نخستین دوره جایزه ملی پژوهش های جهانگردی و میراث، چهارشنبه 13 دی ماه 1402 همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) در تالار آیت الله مهدوی کنی دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۰۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
حوزه / آیت الله مهدوی گفت: در شرایط امروز انقلاب در واقع یک نوع راهبری و رهبری جبهه مقاومت را دارد و سبد انتقال بین گروه های مقاومت در اقصی نقاط دنیا شده است.