سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۲:۴۹Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعنامه حقوق بشری»

برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه ای که همبستگی و حمایت واشنگتن از اعتراضات اخیر در ایران را اعلام می کرد، تصویب کردند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۰۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: قطعنامه ضدایرانی کانادا که هر سال به بهانه حقوق بشر ارائه می شود، شامگاه پنجشنبه به وقت محلی در مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد. قطعنامه ضد ایرانی حقوق بشری کانادا با 80 رای موافق ...
برترین ها / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مردم انتظار دارند با واکنش های مناسبی، تهدیدی که زیان و خسارتش به مردم ایران می رسد برطرف شود. این مستلزم اقداماتی است که هم نظر مردم ایران جلب شود و هم جامعه بین المللی ایران را کشوری ماجراجو و جنگ طلب تلقی نکند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۰    
جزئیات سخت ترین عملیات آبرسانی در کشور / پایان عطش سنندج جام جم همسویی غربگرایان داخلی با قطعنامه حقوق بشری را بررسی کرده است / جریان تحریف داخلی علیه ایران فرمول کی روش دیگر جواب نمی دهد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۰    
در سی و پنجمین نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل که روز پنج شنبه سوم آذر برگزار شد، کشورهای عضو اقدام به رأی گیری درباره قطعنامه تشکیل کمیته حقیقت یاب در خصوص مسائل داخلی ایران کردند. این قطعنامه با 25رأی موافق، 6رأی مخالف و 15 رأی ممتنع به تصویب رسید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۲:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
جماران نوشت: یک کارشناس مسائل بین المللی با تأکید بر اینکه مسأله حقوق بشر حساس تر و مهم تر از پرونده سازی هسته ای است، گفت: با مدیریت بحران در داخل کشور مانع از این شویم که دیگران برای مداخله توجیه پیدا کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سنای مصر از قطعنامه حقوق بشری پارلمان اروپا علیه قاهره به شدت انتقاد کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به بهانه تصویب قطعنامه حقوق بشری اخیر علیه کشورمان با میدان داری دولت های غربی و همچنین تلاش آنها برای افزایش فشارهای روانی و رسانه ای علیه کشورمان در تمامی حوزه ازجمله اجتماعی، فرهنگی و حتی فوتبالی، با عبدالرضا فرجی راد، کارشناس مسائل بین الملل گفت وگو کرده ایم که در ادامه می خوانید. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سخن گوی وزارت امور خارجه درمورد قطعنامه حقوق بشری علیه ایران گفت: بیانیه وزارت خارجه منتشر شد و ایران هیچ گونه همکاری با این کمیته سیاسی نخواهد داشت و جمهوری اسلامی داوطلبانه به مسئولیت خود عمل می کند و چنین اقداماتی کمکی به حقوق بشر نخواهد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۳:۰۶    
کوچکی نژاد با بیان اینکه دشمنان همواره به دنبال ترور دانشمندان ایرانی هستند، گفت: باید تلاش کنیم منافع مردممان را که از راه غنی سازی اورانیوم است تأمین کنیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه تهران تاکید کرد: ایران هیچگونه همکاری با کمیته سیاسی تحت عنوان کمیته حقیقت یاب حقوق بشری نخواهد داشت. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه تهران تاکید کرد: ایران هیچگونه همکاری با کمیته حقیقت یاب نخواهد داشت .
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا – سخنگوی وزارت امور خارجه درمورد قطعنامه حقوق بشری علیه ایران گفت: بیانیه وزارت خارجه منتشر شد و ایران هیچ گونه همکاری با این کمیته سیاسی نخواهد داشت و جمهوری اسلامی داوطلبانه به مسئولیت خود عمل می کند و چنین اقداماتی کمکی به حقوق بشر نخواهد کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا : سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه تهران تاکید کرد: ایران هیچگونه همکاری با کمیته حقیقت یاب نخواهد داشت .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه درمورد قطعنامه حقوق بشری علیه ایران گفت: بیانیه وزارت خارجه منتشر شد و ایران هیچ گونه همکاری با این کمیته سیاسی نخواهد داشت و جمهوری اسلامی داوطلبانه به مسئولیت خود عمل می کند و چنین اقداماتی کمکی به حقوق بشر نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
کنعانی سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به صدور قطعنامه حقوق بشری علیه تهران تاکید کرد: ایران هیچگونه همکاری با کمیته حقیقت یاب نخواهد داشت .
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در قالب بیانیه ای صدور قطعنامه حقوق بشری توسط کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۳۰    
آنا بئربروک وزیر خارجه آلمان در رسانه های ضدانقلاب متعاقب تنظیم و ارائه پیش نویس قطعنامه حقوق بشری اخیر علیه جمهوری اسلامی ایران تبدیل به یک قهرمان شده است! البته لیاقت این سیاستمدار آلمانی در همین حدی است که توسط بانیان کشتار هزاران ایرانی یعنی منافقین و سلطنت طلبان مورد تشویق قرار گیرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین در گزارشی،بعد از تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه ایران و به دنبال تصویب سه قطعنامه قبلی آژانس بین المللی انرژی اتمی، تولید بحران در دولت رئیسی را در شرایطی بررسی کرده که با غیبت دولت در عرصه عمومی، به مرور، مسائل فرهنگی، سیاست خارجی، اقتصادی و اجتماعی،به مسئله ای امنیتی تبدیل می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به هماهنگی غرب گرایان داخلی با قطعنامه های ضد ایرانی غربی ها اشاره کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد در گزارشی به قطعنامه حقوق بشری سازمان ملل علیه ایران که متضمن تشکیل کمیته حقیقت یاب مستقل در باره حوادث چند ماه اخیر است، پرداخت و نوشت: شورای حقوق بشر سازمان ملل در آخرین نشست خود در ژنو، قطعنامه تشکیل کمیته حقیقت یاب مستقل درخصوص مسائل حقوق بشری ایران را تصویب کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رضا نصری، تحلیلگر مسائل بین الملل، در پاسخ به این سوال که تحلیل شما درباره صدور قطعنامه حقوق بشری علیه ایران چیست و این قطعنامه چه تاثیراتی در سیاست خارجی ما دارد، گفت: صدور این قطعنامه از هم اکنون به اعتبار و وجهه کشور لطمه زیادی زده است و اگر تدبیری اندیشیده نشود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:آیت الله حسینی همدانی گفت:به قطعنامه اخیر حقوق بشر برای ایران اشاره کرد و گفت: برای پیروزی شروع کردن به قطعنامه دادن، در حالی که دم از حقوق بشرمی زنند می بینیم که پرونده سیاهی از نقض حقوق بشر دارند .
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رابرت مالی مدعی شد: قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل مورد حمایت بیش از 24 کشور از سراسر دنیا قرار گرفت و بر خلاف ادعای حکومت ایران، اقدامی غربی نبود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با اشاره به برگزاری جلسه ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل درخصوص ایران مدعی شد که واشنگتن به حمایت از مردم ایران ادامه خواهد داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. بازداشت وریا غفوری ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آلمان و ایسلند برای تشکیل کمیته حقیقت یاب در خصوص اعتراضات ایران با 25 رای مثبت، 16 ممتنع و 6 منفی رای آورد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آلمان و ایسلند برای تشکیل کمیته حقیقت یاب در خصوص اعتراضات ایران با 25 رای مثبت، 16 ممتنع و 6 منفی رای آورد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۵۹    
قطعنامه حقوق بشری سازمان ملل درباره ایران تصویب شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶    
کارشناس مسائل حقوق بشر گفت: امروز حقوق بشر بیش از آنکه مربوط به موضوعات حقوقی باشد یک بحث سیاسی است و تصویب قطعنامه علیه ایران نیز در همین راستا است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ناقضان سیستماتیک حقوق بشر در جهان، در حالی تازه ترین قطعنامه حقوق بشری علیه ایران را تصویب کردند که این تقلاها و به صف شدن تمام ابزارهای پروپاگاندا هم نمی تواند نسل کشی کودکان در کانادا یا جنایات ارتش آمریکا در گوشه گوشه جهان را از حافظه تاریخ بزداید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بیش از نیمی از اعضای سازمان ملل متحد با قطعنامه حقوق بشری در مجمع عمومی سازمان ملل علیه ایران همراهی نکردند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
قطعنامه های مجمع عمومی سازمان ملل بر خلاف قطعنامه های شورای امنیت انضباطی یا الزام آور نیستند و از آنها با عنوان تدابیر توصیه ای یاد می شود.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزرات امورخارجه در واکنش به تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل، طرح این قطعنامه توسط کانادا با حمایت برخی کشور های غربی و تکرار ادعا های بی اساس مبتنی بر اطلاعات نادرست و تعمیم های غیرصادقانه را فاقد وجاهت قانونی و از اساس مردود دانست. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز چهارشنبه قطعنامه کانادا درباره وضعیت حقوق بشر در ایران را به تصویب رساند.
آنا / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
کشورهای غربی به رهبری آمریکا در تداوم کارزار سیاسی – تبلیغاتی خود علیه جمهوری اسلامی ایران، به قطعنامه ضد ایرانی کانادا در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل درباره وضعیت حقوق بشر در ایران رای دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۲۴   + ۱۰۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشری علیه ایران را فاقد وجاهت قانونی و مردود خواند و گفت: کشورهای غربی در جایگاهی نیستند که به دولت و مردم ایران توصیه های حقوق بشری داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نشست کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل در روز چهارشنبه 16 نوامبر (25 آبان ماه) بار دیگر صحنه جدال دیپلمات های غرب و شرق بر سر تصویب قطعنامه ضدایرانی کانادا درباره وضعیت حقوق بشر بود؛ قطعنامه ای سیاسی که هرساله ارائه می شود و امسال حمایت از ناآرامی های ایران محور آن بود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۲:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
سفیر و معاون نماینده ایران در سازمان ملل گفت: زنان ایرانی، باهوش، تحصیلکرده، فداکار و میهن دوست هستند، نیازی نیست که کشور های غربی خود را وکیل مدافع آن ها بدانند و مدعیان دروغین حفاظت از زنان ایرانی باشند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۰۵    
شفقنا- سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به شفقنا درباره برنامه وزرات خارجه برای تشویق دوطرف برای تمدید آتش بس در یمن گفت: ما طرفدار آتش بس از نوع آتش بسی که منجر به شکل گیری روند سیاسی و حل ریشه ای بحران شود هستیم. جمهوری اسلامی ایران مشوق و کمک کننده هم برای شکل گیری آتش بس و هم برای پایداری آتش بس بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جدید کره جنوبی در سازمان ملل گفت، سئول باید از یک قطعنامه سالانه در محکومیت نقض حقوق بشر کره شمالی حمایت کرده و این کشور را به بهبود وضعیت تشویق کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
کره شمالی امروز (یکشنبه) با انتقاد از قطعنامه اخیر سازمان ملل متحد که "نقض های حقوق بشری" پیونگ یانگ را محکوم کرد، آن را "محصول سیاست خصمانه غیرقانونی و غیرانسانی" واشنگتن علیه این کشور کمونیست دانست.
سرخط   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه: پارسینه: سخنگوی وزارت خارجه ایران، طرح قطعنامه وضعیت حقوق بشر در ایران در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد توسط کانادا با حمایت برخی کشورهای غربی و تکرار ادعاهای بی اساس مبتنی بر اطلاعات نادرست و تعمیم های غیرصادقانه را فاقد وجاهت قانونی و از اساس مردود دانست. ...
آنا / پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۷:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ستاد حقوق بشر در واکنش به تصمیم شورای حقوق بشر در تمدید یکساله مأموریت گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در ایران، بیانیه ای صادر کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه قطعنامه وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران و تصویب آن در نشست شورای حقوق بشر را کاملا مردود و فاقد وجاهت قانونی دانست. وی طرح این قطعنامه توسط انگلیس و سایر کشورهای غربی و تکرار ادعاهای بی اساس را مبتنی بر اطلاعات نادرست و مغرضانه اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۷:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه قطعنامه حقوق بشری در نشست شورای حقوق بشر را مردود و فاقد وجاهت قانونی خواند و گفت: کشورهایی که خود ناقض حقوق دیگر ملت ها هستند، نمی توانند در مقام مدعی و یا قاضی وضعیت حقوق بشر در یک کشور بنشینند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در نشست عالیرتبه شورای حقوق بشر در ژنو حضور دارد، با خانم شیرین مزاری، وزیر حقوق بشر پاکستان دیدار و گفتگو کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۵۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران و معاون امور بین الملل قوه قضاییه، در واکنش به قطعنامه پارلمان اروپا در مورد مجازات سلب حیات در ایران گفت: این قطعنامه سراسر حاوی مطالب انحرافی و دروغین بوده و با واقعیات موجود در ایران همخوانی ندارد، بلکه با اهداف کاملا سیاسی تدوین شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۳:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
V دبیر ستاد حقوق بشر از رای مخالف آمریکا به دو قطعنامه حقوق بشری در مجمع عمومی سازمان ملل، انتقاد کرد. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر، در واکنش به رای مخالف آمریکا به دو قطعنامه حقوق بشری ...