یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۱۳:۲۳May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بین المللی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۱    
حجت الاسلام عبدالله واحدی با بیان اینکه کسب رتبه بین المللی مسابقات قرآن از سوی جوان اراکی باعث شد تا کسب رتبه های برتر بین المللی فقط در اختیار تعداد محدودی از استان ها نباشد، افزود: این اتفاق پیام های مهمی برای جامعه قرآنی و مسئولان دارد و با هم پوشانی می توان اتفاقات خوبی رقم زد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رتبه بندی اعتباری چین، لیانه (Lianhe) به آلفا بانک، بزرگترین وام دهنده خصوصی روسیه با رتبه بین المللی AA- و چشم اندازی پایدار اعطا شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۹    
حمید داوودی مخترع جوان ایرانی در حوزه رباتیک، حائز چندین رتبه بین المللی در مسابقات رباتیک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کاشان از رتبه بین المللی 126 دانشگاه کاشان در رتبه بندی جهانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف ضمن اشاره به طرحی برای بهبود رتبه بین المللی این دانشگاه گفت: اخیراً طرحی در هیات رییسه دانشگاه و همچنین در جلسه هیات امنای دانشگاه با حضور مخبر مطرح شده که او نیز از آن پشتیبانی کرده و قرار است در یک بازه 10 ساله دانشگاه شریف بتواند رتبه خود را یک گرید در ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - دانشگاه حکیم سبزواری بر اساس آخرین رتبه بندی بین المللی دانشگاه های سبز جهان "گرین متریک" در سال 2023 با یک پله صعود نسبت به سال گذشته، در جایگاه یازدهم کشور قرار گرفت.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در ارزیابی سال 1401 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تعداد 23 نشریه از 33 نشریه قابل ارزیابی دانشگاه اصفهان موفق به کسب رتبه بین المللی و الف شد. به گزارش سیناپرس به نقل از دانشگاه اصفهان، علی منصوری، رئیس اداره انتشارات دانشگاه اصفهان، با اعلام این خبر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۴    
هرچند گردش مالی گردشگری سلامت پس از صنایع بزرگی همچون خودروسازی، نفت، گاز و فولاد قرار می گیرد اما کمبودهای دارویی و تکمیل نبودن زیرساخت های گردشگری منجر به قرار گیری ایران در رتبه 100 شده است.
جلسه مجمع عمومی مدیران توسعه منابع انسانی، به میزبانی سازمان انتقال خون عصر روز گذشته 30 مرداد در سالن دکتر شیخ الاسلام سازمان انتقال خون برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد: نشریات "علوم آب وخاک" و "روابط خاک و گیاه" در این ارزیابی با بالابردن امتیاز ارتقای وبگاه نشریه، نمایه سازی نشریه در پایگاه های تخصصی، انتشار به موقع و سایر امتیازهای لازم از رتبه "ب" به رتبه "الف" ارتقا یافتند ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم گفت: رتبه بین المللی ایران قابل قبول است، اما برای ارتقا نیازمند حمایت های ویژه هستیم.
گام خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
گام خبر: مدرسی اعلام کرد: رتبه بین المللی دانشگاه در دو سال قبل 1500 بود که در آمار جدید اعلام شده توسط موسسه تایمز این رتبه به 1200 رسیده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه استفاده از دانشجویان پسادکتری یا جذب آنان باعث ارتقای رتبه علمی ایران در سطح بین المللی می شود، گفت: دارندگان PHD می توانند روی موضوعات معین کار کنند تا خروجی مناسب را در این زمینه به دست آورند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۱:۳۶    
معاون بین المللی دانشگاه علوم پزشکی هوشمند گفت: یکی از راه های ارتقای رتبه دانشگاه ها در عرصه بین المللی استفاده از فناوری های هوشمندانه و هوشمند در عرصه آموزش پزشکی و پژوهش است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی رادیو معارف، برنامه "همسایه" چهارشنبه 23 فروردین 1402 مهمان استاد احمد ابوالقاسمی ، یکی از چهره های قرآنی کشورمان می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات اعلام کرد: پنجره ملّی خدمات دولت هوشمند به عنوان پروژه برتر اتحادیه بین المللی ارتباطات برگزیده شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حسین کرمانیان با بیان اینکه به زودی شاهد ارتقای رتبه بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم بود، گفت: این دانشگاه تاکنون یک هزار و 500 محصول کاربردی به جامعه ارائه کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران بر برنامه ریزی همه دانشکده ها در زمینه ارتقا رتبه بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران تاکید کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
توسط موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری جهان اسلام اعلام شد؛ ارتقای رتبه بین المللی دانشگاه بناب در جهان
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پروفسور پرویز ملک زاده ، استاد دانشگاه خلیج فارس بوشهر در رشته مکانیک که سال هاست کار های پژوهشی ارزنده ای در عرصه بین المللی انجام داده، به عنوان یک درصد پژوهشگران مطرح دنیا در رشته مهندسی مکانیک معرفی شده است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیمه پارسیان براساس بررسی یکی از موسسات بین المللی حائز برترین رتبه بین المللی می باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴    
کسب رتبه سوم مسابقات بین المللی ترکیه، اعزام نمایندگان ایران به مسابقات قرآن کویت، اعلام اسامی فینالیست های مسابقات بین المللی مشکات را می توان از مهمترین رویدادهای قرآنی این هفته دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۱    
دریافت رتبه اول مسابقات بین المللی قرآن کشور کرواسی مهم ترین خبری قرآنی هفته اول مهرماه 1401 بود. بر همین اساس علیرضا مکاری، موفق شد تا در یک رقابت حضوری، نخستین رتبه مسابقات بین المللی قرآن امسال را برای کشورمان به دست بیاورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به دستاورد های یک ساله حوزه بین الملل دانشگاه گفت: ارتقای 100 پله ای دانشگاه در رتبه بندی جهانی شانگ های 2022 از مهم ترین دستاورد های دانشگاه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- بر اساس گزارش جدید منتشر شده رتبه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نظام های رتبه بندی لایدن و سایمگو برای سال 2022 ارتقا یافت.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سید محمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران در دیدار علی خیرالدین، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با عنوان اینکه جامعه دانشگاهی مازندران، یک جامعه علمی مطرح دانشگاهی در کشور و دارای رتبه بین المللی نیز هست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر کتابخانه مرکزی، تأمین منابع علمی و انتشارات دانشگاه کاشان از کسب رتبه بین المللی دو نشریه و ارتقاء رتبه سه نشریه علمی این دانشگاه خبر داد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۷    
رتبه نشریه فارسی به جایگاه الف، ارتقا یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نخستین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام گیلان با حضور بیش از 600 شطرنج باز از ایران و هشت کشور خارجی از 18 تیرماه در تالار حکمت دانشگاه گیلان آغاز و تا 25 تیرماه ادامه دارد. ...
وارث   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۰    
بخش نخست از گفت وگو با محمدحسین سعیدیان، قاری بین المللی قرآن با تیتر ائمه جماعت؛ محور احیای جلسات قرآن در مساجد منتشر شد. در ادامه بخش دوم و پایانی این گفت وگوی تفصیلی را می خوانید ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۹    
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: با برگزاری مسابقات بین المللی قرآن در 27 کشور جهان، معتبرترین رقابتها در ایران است که نمایندگان کشورمان توانسته اند 400 رتبه ممتاز بین المللی قرآنی را کسب کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان خوزستان کسب رتبه چهارم مسابقات بین المللی قرآن کریم عربستان را به سیدجاسم موسوی تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مجله پلی الفین (Polyolefins Journal) از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه بین المللی دریافت کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه خراسان نوشت: این روزها حتی برای تماشای یک ویدئوی یک یا چند دقیقه ای در اینستاگرام و بالاآمدن تصاویر در این شبکه اجتماعی هم باید صبور باشیم ...
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۹    
مشهد (پانا) - دانش آموز دبیرستان آرمینه مصلی نژاد اداره آموزش و پرورش ناحیه 6 مشهد، در جشنواره علوم کاربردی اندونزی موفق به کسب مدال نقره شد. حانیه حیرانی دانش آموز پایه دهم مدرسه آرمینه مصلی نژاد در گفت و گو با پانا گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- نشریه آنالیز ریاضی سهند دانشگاه مراغه بر اساس آیین نامه نشریات علمی در ارزیابی سال 1399 موفق به کسب رتبه بین المللی شد و بالاترین رتبه در ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بین نشریات داخلی را به خود اختصاص داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مریم کاظمی پور گفت: هیچ سلبریتی ای به اندازه ورزشکاران نمی تواند افتخار آفرینی کند و هیچ رتبه بین المللی با اینکه ورزشکاران پرچم ایران را به اهتزاز درمی آورند و سرود ایران را می نوازند، قابل مقایسه نیست .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- عضو هیات علمی گروه علوم باغبانی دانشگاه تبریز با اشاره به رتبه بین المللی ایران در عرصه سبزی و صیفی جات پرآب بر، این عناوین را مایه افتخار ندانست و گفت: ایران مقام دوم جهان در عرصه تولید هندوانه و عنوان سوم دنیا در تولید خربزه را داراست که بیانگر لزوم تجدیدنظر در الگوی کشت است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک در این باره اعلام کرد: به دنبال چندین دور مذاکره فشرده بر سر پیش نویس قطعنامه ارائه شده از سوی استرالیا که در نهایت امروز با اجماع آراء به تصویب کمیته ویژه سیاسی مجمع عمومی سازمان ملل رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵    
عکاس جوان نجف آبادی تاکنون بیش از 40 رتبه بین المللی در جشنواره های عکاسی معتبر جهان به ارمغان آورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز از ارتقای رتبه این دانشگاه در رتبه بندی تایمز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
یزد – ایرنا - با اعلام نتایج ارزیابی و رتبه بندی سال 1399 نشریات علمی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشریه انگلیسی زبان ASTA دانشگاه یزد به رتبه بین المللی در نشریات علمی کشور ارتقا یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: فصلنامه این واحد دانشگاهی برای دومین سال پیاپی با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه بین المللی کسب کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فصلنامه بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد برای دومین سال پیاپی با تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه بین المللی کسب کرد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۴    
رتبه علمی بین المللی نشریه انگلیسی Iranian Journal of Fisheries Sciences از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تایید شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – از سوی کمیته بین المللی المپیک اعلام شد بنا بر تصمیم دولت ژاپن مراسم افتتاحیه و اختتامیه سی و دومین دوره بازی های المپیک توکیو 2020 با حضور تعداد محدودی از مقامات عالی رتبه بین المللی و کشور های جهان برگزار خواهد شد. ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
از سوی کمیته بین المللی المپیک اعلام شد بنا بر تصمیم دولت ژاپن مراسم افتتاحیه و اختتامیه سی و دومین دوره بازیهای المپیک توکیو 2020 با حضور تعداد محدودی از مقامات عالی رتبه بین المللی و کشورهای جهان برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۵    
در مراسمی که با حضور اعضای هیات رئیسه واحد در سالن کنفرانس امام خمینی (ره ) برگزار شد، با اهدای لوح سپاس، از دکتر امید مرادی مدیر مسئول مجله علمی نانو ساختارها در شیمی و دکتر سجاد صداقت معاون پژوهش وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس ومدیرداخلی مجله علمی نانو ساختارها در شیمی به نمایندگی از ...