سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۰۲Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارایکم»

خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۸    
امروز مطالبی همچون سهامداران دی بخوانند: چقدر پول حقیقی وارد سهم شد؟، سهام عرضه اولیه ها را تا کی نگه داریم؟، تکنیکال جم چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، ارزش سهام عدالت و دارایکم چقدر شد؟، ریزش قیمت در بازار طلا، واردات خودرو به کجا رسید؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون دلار به پایین ترین سطح 2.5 ساله رسید، ورود سکه به کانال 11 میلیون تومانی، قیمت طلا با امید به واکسن کرونا باز هم کاهش یافت، اختلاف در اوپک نفت را ارزان کرد، کرملین: اختلاف شدیدی میان روسیه و اوپک وجود ندارد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در معاملات امروز دوشنبه 10 آذرماه با بیش از 38 هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و 465 هزار واحدی رسید. شاخص کل هم وزن نیز با 6942 واحد رشد به عدد 417 هزار واحدی رسید. شاخص بورس امروز با رشد بیش از 2.71 درصدی همراه بود که باعث افزایش ارزش سهام عدالت شد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز 10 آذر 1399، ای تی اف بانکی دارایکم با افزایش هزار تومانی قیمت مواجه شد و فاصله آن با ارزش ذاتی خود به حدود 6 هزار و پانصد تومان رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون افزایش شاخص کل بورس، بورس مثبت می ماند؟ ارزش دارایکم چقدر شد؟ سکه 150 هزارتومان ارزان شد، آیا ریزش بیشتر قیمت طلا در راه است؟ دلار در قعر هفت ماهه و فراخوان آلمانی را در بر دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ساعت 09:09 دقیقه امروز یکشنبه 1399/09/09 با رشد 19 هزار واحدی توانست بار دیگر به کانال 1.4 میلیون واحد صعود کند و به یک میلیون و 410 هزار واحد رسید. هم زمان با رشد 2.62 درصدی شاخص کل بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی با رشد بیش از 2.1 درصدی همراه بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش صندوق پالایشی دارایکم طی معاملات امروز پرداخته شده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۰    
زمزمه هایی مبنی بر عرضه باقی مانده سهام دولت در بانک ها که یک بار تحت عنوان دارایکم به فروش رسید، این بار در قالب داراسوم شنیده میشود و سهام داران بازار سرمایه می خواهند بدانند خرید این واحدهای صندوق ETF تا چه حد صرفه اقتصادی دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افزایش 23 هزار واحدی (معادل 1.7درصد رشد) در ارتفاع یک میلیون و 390 هزار واحد قرار گرفت و به فاصله 10 هزار واحدی از کانال 1.4 میلیون واحد رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۹    
در این گزارش به ارزش دارایکم در معاملات بازار سهام امروز پرداخته ایم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون ارزش سهام عدالت و دارایکم در معاملات امروز، اغلب شاخص های آسیایی رشد کرد/ جهش سهام ژاپن، کاهش 400 هزار تومانی قیمت سکه، قیمت جهانی طلا اندکی افزایش یافت، تورم برای ثروتمندان و فقرا چقدر است؟ رکود مسکن تا بهمن ادامه می یابد و سودای برقی فولکس واگن را در بر دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت با افزایش بیش از 218 هزارتومانی همراه بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در آغاز معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شد و با ریزش 12 هزار واحدی در سطح یک میلیون و 344 هزار واحد قرار گرفت اما با گذشت 15 دقیقه از بازار، شاخص تغییر جهت داد و مثبت شد و درنهایت این شاخص با رقم یک میلیون و 367 هزار و 169 واحد به پایان رسید ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در این گزاش به آخرین تحولات قیمتی صندوق دارایکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
شاخص بورس امروز کار خود را با رشد پنج هزار واحدی آغاز کرد و در ادامه با کاهش ارزش سهام در نمادهای شاخص ساز کاهش نسبی پیدا کرد و شاخص کل در بازار بورس امروز سه شنبه 18 هزار و 597 واحد افت داشت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش صندوق داریکم در معاملات امروز بازار سرمایه پرداخته شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز صندوق دارایکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
هم زمان با رشد 1.23 درصدی شاخص کل بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی با رشد بیش از 1.54 درصدی همراه بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت با افزایش بیش از 162 تومانی همراه بود.همچنین ارزش هر واحد از دارا یکم بیش از 2 درصد رشد کرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۹    
اقتصادی رکنا: در این گزارش به ارزش روز صندوق دارایکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۸    
در این گزارش به ارزش روز صندوق دارایکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز دارایکم در معاملات امروز بازار سهام نگاه انداخته ایم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص کل بورس مثبت ماند، ارزش سهام عدالت چقدر شد؟، ارزش دارایکم چقدر شد؟، داوجونز هفته معاملاتی را با سقوط به پایان رساند، قیمت سکه افزایشی شد، پیش بینی روند قیمت طلا در هفته جاری و افزایش قیمت نفت در هفته گذشته را در بر دارد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۴    
اقتصادی رکنا: در این گزارش ارزش دارا یکم در معاملات آغاز هفته اول آذرماه را مشاهده می کنید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۰    
در این گزارش ارزش دارا یکم در معاملات آغاز هفته اول آذرماه را مشاهده می کنید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در ادامه رشد هفته گذشته، بازار در پایان اولین روز معاملاتی آذر با سبزپوشی اکثر نماد های شاخص ساز، رشد 21 هزار و 235 واحدی را تجربه کرد و به یک میلیون و 366 هزار و 536 واحد رسید. در معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل بازار سهام صعودی شد و ارزش سهام عدالت نیز رشد کرد.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بلوک سهام بیمه اتکایی امین که از شرکت های حاضر در دار یکم است، در فرابورس واگذار می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
بلوک سهام بیمه اتکایی امین که از شرکت های حاضر در دار یکم است، در فرابورس واگذار می شود.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۲۳    
به گزارش صدای ایران ، در پایان معاملات این هفته از بازار سهام ارزش هر واحد از صندوق دارا یکم با کمی افزایش به 19 هزار و 297 تومان رسید. صندوق دارا یکم حدود 1 ماه است که در محدوده قیمتی 3/5 تا 3 ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش به ارزش روز صندوق دارا یکم پرداخته شده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در ادامه روند افزایشی خود در روزهای اخیر، با رشد بیش از 48 هزار واحدی معادل 3.74 درصد، دوباره به کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی بازگشت و در پایان معاملات امروز بازار سهام برای پنجمین روز متوالی ارزش سهام عدالت رشد کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز در حالی به پایان رسید که همچون روزهای گذشته هفته جاری شاخص روند صعودی به خود گرفت. اخبار مثبت خروجی جلسه شورای عالی بورس و استقبال رییس بانک مرکزی از آن مصوبات و توقف فروش سهام عدالت از دلایل رشد شاخص بازار بود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز دوشنبه 26 آبان، شاخص کل بازار سرمایه برای سومین روز متوالی سبزپوش باقی ماند و بورس به مدد نمادهای شاخص ساز، با رشد 16 هزار واحدی شاخص به کار خود پایان داد و به یک میلیون و 273 هزار و 748 واحد رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون پیش بینی بورس 26 آبان 99، تکنیکال وغدیر چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 25 آبان 99 ، رشد بورس در سومین روز متوالی، کاهش نرخ دلار در صرافی های مجاز؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۷    
در این گزارش ارزش روز صندوق دارا یکم اعلام شده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس برای چندمین روز پیاپی و در ادامه روند صعودی خود با افزایش بیش از 9 هزار واحدی، به پیشروی خود در کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی ادامه داد. افزایش ارزش سهام عدالت که از آخرین روز معاملاتی هفته گذشته آغاز شده بود، امروز نیز با رشد همراه بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۷    
امروز مطالبی همچون تکنیکال وبصادر چه می گوید؟، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 24 آبان 99، پیش بینی بورس فردا 25 آبان 99، پیش بینی قیمت طلا، رشد مثبت بورس آمریکا، قیمت سکه طرح جدید 24 آبان 1399؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون آیا شاهد یک رشد شارپی برای بورس خواهیم بود؟ ارزش سهام عدالت و دارایکم در معاملات امروز، ادامه رشد بازار خودروی چین، قیمت سکه در بازار امروز، پیش بینی قیمت جهانی طلا، افزایش تعداد دکل های فعال نفت و گاز آمریکا با بالا رفتن قیمت نفت و محرومیت عربستان از 27 ...