یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۷:۱۲Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسن آنفلوآنزا»

ایسنا   ۴ ساعت پیش    
در حالیکه تاکید بسیاری بر اهمیت تزریق به موقع واکسن آنفلوآنزا وجود دارد، این بیماری ویروسی می تواند تهدیدی جدی برای افرادی باشد که در حال حاضر به چند بیماری مانند دیابت دست و پنجه نرم می کنند.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابهر از آغاز اجرای طرح واکسیناسیون جانبازان شیمیایی این شهرستان در مقابله با ویروس آنفلوآنزا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا کارشناس بهداشت آسایشگاه خیریه کهریزک، با اشاره به اختصاص 2 هزار دز واکسن آنفلوآنزا از سوی وزارت بهداشت برای این آسایشگاه، گفت: تمام سالمندان و معلولان آسایشگاه خیریه کهریزک در مقابل بیماری آنفلوآنزا فصلی واکسیناسینه شدند
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آنچه نباید از آن غافل شد این است که مردم نباید به شایعات فضای مجازی توجه کنند و برای واکسیناسیون به مراکز مراجعه داشته باشند تا کشورمان گام بلندی برای غلبه بر کرونا بردارد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۶    
ساری – ایرنا – سفر وزیر ورزش و جوانان به مازندران، روند آهسته افزایش آمارهای کرونایی مازندران، برد نساجی در هفته نخست لیگ برتر و کمبود واکسن آنفلوآنزا در داروخانه های مازندران از مهم ترین خبرهای هفته آخر مهر در مازندران بود.
متخصصان بر این باورند که تزریق واکسن آنفلوانزا خطر مرگ بیماران قلبی را کاهش می دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس اداره بیماری های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت درباره فاصله زمانی میان تزریق واکسن کرونا و آنفلوآنزا توضیح داد. به گزارش ایسنا، دکتر زهرایی درباره فاصله زمانی تزریق واکسن های روتین و واکسن آنفلوآنزا با واکسن کووید 19 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته پزشکان، آلرژی علامت ها به صورت موقتی است، تب، ضعف و بیحالی مشاهده نمی شود و این افتراق اصلی بین آلرژی و بیماری های ویروسی است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش سپید و بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علیرضا ناجی با بیان اینکه با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در دوران شیوع کرونا، میزان انتقال ویروس های تنفسی کاهش یافته است ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵    
دکتر زهرایی؛ رئیس اداره پیشگیری از بیماریهای با واکسن وزارت بهداشت در برنامه گفتمان علمی کووید-19 پاسخ میدهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج یک سری مطالعه نشان می دهد، افراد مبتلا به بیماری های قلبی که واکسن آنفلوآنزا دریافت می کنند، با کاهش خطر ابتلا به حوادث خطرناک قلبی و عروقی روبه رو هستند.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون دفتر مرکزی مدیریت بیماری های واگیر گفت: تزریق واکسن برای افراد بالای 65 سال، افراد دارای بیماران زمینه ای و کادر درمان توصیه می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نادر نیک پرست از آغاز تزریق واکسن آنفلوآنزای انسانی در اسفراین خبر داد و گفت: الویت تزریق واکسن با کارکنان بهداشتی ، درمانی ، خدمات و انتظامات شاغل در بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل بهزیستی استان از آغاز تزریق واکسن آنفلوآنزا به سالمندان، مددجویان دچار معلولیت ذهنی، اعصاب و روان و اوتیسم مقیم در مراکز تحت نظارت بهزیستی استان البرز خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: واکسن آنفلوآنزا امسال از محل تولید داخلی تامین شده و از سال آینده صادرات نیز خواهیم داشت. به گزارش ایرنا، محمدرضا شانه ساز در همایش معاونان غذا و دارو افزود: هنوز تولید داخلی واکسن آنفلوآنزا وارد بازار نشده و 30 تا 40 درصد بازار را به واردات اختصاص داده شده است. ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
سید حیدر محمدی مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از توزیع واکسن ایرانی آنفلوانزای از هفته آینده در داروخانه ها خبر داد و گفت: امسال برای واکسن آنفلوآنزا در کشور چهار تولیدکننده داریم که دو تامین کننده وارداتی و دو تامین کننده تولید داخل هستند. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو درباره وضعیت تامین واکسن انفلوانزا، گفت: امسال بخش اعظمی از تامین واکسن آنفلوآنزا از محل تولید داخلی است. فکر می کنم با این روند سال آینده هم جزو صادرکنندگان می شویم ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
امسال بخش اعظمی از تامین واکسن آنفلوآنزا از محل تولید داخلی است. فکر می کنم با این روند سال آینده هم جزو صادرکنندگان می شویم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا دارو گفت: واکسن آنفلوآنزا امسال از محل تولید داخلی تامین شده و از سال آینده صادرات نیز خواهیم داشت.
سالم خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سالم خبر: نتایج مطالعات نشان داد دوره بستری بیماران کرونایی در بیمارستان که هم زمان به عفونت آنفلوآنزا دچار شدند، 17 روز و بیمارانی که عفونت همزمان نداشته اند، 12روز است.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: همزمان با تزریق دز سوم واکسن کرونا به مدافعان سلامت، تزریق واکسن آنفلوآنزا هم آغاز شده، اما دو واکسن را نباید در یک زمان دریافت کرد، باید تزریق آن ها با فاصله دو هفته ای انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰    
تهران - ایرنا - رییس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تزریق واکسن آنفلوآنزا به دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه تهران از فردا آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کمبود واکسن آنفلوآنزا در داروخانه های مازندران طی روزهای گذشته سبب سرگردانی شهروندان به خاطر مراجعه مکرر به داروخانه های مناطق مختلف از یک سو و تهیه فهرست نوبت بندی در داروخانه ها از سوی دیگر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا از ورود 15 هزار دز واکسن آنفلوآنزا به همدان خبر داد و گفت: این واکسن ها برای افراد پرخطر تزریق می شود و نیازی به تزریق همه افراد نیست.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: واکسن آنفلوآنزا علاوه بر کاهش میزان ابتلا، از میزان بستری در بیمارستان و مرگ ومیر ناشی از آنفلوآنزا نیز می کاهد. در یادداشتی در روزنامه جام جم نوشته دکتر مهتاب ربانی اناری، متخصص گوش و حلق و بینی، آمده است: هر سال در شروع فصل پاییز ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی یک داروساز در خراسان جنوبی گفت: تزریق واکسن آنفلوآنزا قواعدی دارد که باید رعایت شود، اما توصیه ما این است که گروه های خطر حتما تزریق کنند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فصل سرما آغاز شده و خطر آنفلوآنزا هم وجود دارد، در نتیجه مردم همزمان با واکسن کرونا باید برای تزریق واکسن آنفلوآنزا هم اقدام کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فصل آنفلوآنزا سر رسیده است و اکنون نگرانی هایی در رابطه با شیوع این بیماری همزمان با بیماری کرونا در کشور وجود دارد. اکنون تزریق واکسن آنفلوآنزا موضوعی است که از سوی پزشکان و متخصصان تاکید زیادی بر روی آن می شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۶:۱۵    
با نزدیک شدن به فصل زمستان و سردتر شدن هوا و کاهش مصونیت جمعی به واسطه لغو محدودیت های ارتباطات اجتماعی، ممکن است ویروس آنفلوآنزا گسترش یابد. موضوعی که باعث نگرانی کارشناسان شده ؛ تا جایی که از مردم درخواست کرده اند در تزریق واکسن آنفلوآنزا تعلل نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: تاکنون 7 تا 8 هزار عدد واکسن آنفلوآنزا در استان فارس توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای استان همدان تعداد واکسن آنفلوآنزا را محدود اعلام کرد و گفت:واکسن آنفلوآنزا در داروخانه ها نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو گفت: واکسن آنفلوآنزا امسال با دو برند خارجی و دو برند داخلی در دسترس مردم قرار می گیرد. واکسن وارداتی با قیمت حدود 200 هزار تومان عرضه خواهد شد اما قیمت برند داخلی هنوز مشخص نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: واکسن رایگان آنفلوآنزا از هفته آینده برای کادر بهداشت و درمان، بیماران خاص و مادران باردار تزریق می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: اوج گیری کرونا در پاییز حتمی است؟
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو از تزریق رایگان واکسن آنفلوآنزا به گروه های حساس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: مرحله اول عرضه واکسن آنفلوآنزا در داروخانه ویژه دانشگاه با اولویت بیماران خاص و صعب العلاج و گروه های پرخطر آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کرونای البرز گفت: تزریق واکسن کرونا نباید با آنفلوآنزا همزمان باشد و حداقل یک تا دو هفته بعد از واکسن کرونا، واکسن آنفلوآنزا تزریق شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۴:۵۱   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو وضعیت توزیع واکسن آنفلوآنزا و قیمت آن را اعلام کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس انجمن داروسازان ایران از توزیع واکسن چهار ظرفیتی آنفلوآنزا در داروخانه ها خبر داد. دکتر علی فاطمی گفت:
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اداره داروی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه سازمان غذا و دارو تنها مجوز فروش واکسن آنفلوآنزا به صورت داروخانه ای برای گروه های غیر حساس و مردم عادی داده است ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۸    
مرصاد نیوز: رییس دبیرخانه کارگروه سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه تزریق واکسن آنفلوآنزا هیچگونه ارتباطی با واکسیناسیون کرونا ندارد، افزود: واکسن آنفلوآنزا نقشی در پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ندارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
فارس: سید حیدر محمدی مدیر کل اداره داروی سازمان غذا و دارو در خصوص برخی از اظهارات درباره فروش واکسن برکت به صورت آزاد اظهارداشت: فروش هرگونه واکسن کرونا در کشور غیرقانونی بوده و واکسن برکت نیز به صورت رایگان به دست می رسد . ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از ورود واکسن آنفلوآنزای تولید داخل به بازار تا آخر هفته خبر داد. سیدحیدر محمدی در گفت وگویی خبری افزود: واکسن آنفلوآنزا امسال دو تامین کننده خارجی داشته است که اکنون وارد بازار و توزیع شده است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
واکسن آنفلوآنزا امسال دو تامین کننده خارجی داشته است که وارد بازار شده و توزیع شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نتایج آخرین مطالعات انجام شده نشان می دهد که درد در محل تزریق رایج ترین عارضه جانبی دریافت همزمان دو واکسن آنفلوآنزا و کرونا است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۱۵   + ۶۵ سایت دیگر  
دکتر علی فاطمی نایب رئیس انجمن داروسازان ایران، درباره وضعیت توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه های کشور، گفت: در حال حاضر وضعیت توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه ها نسبت به هفته های گذشته بهتر شده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: 2 شرکت خارجی و 2 شرکت تولیدکننده داخلی واکسن آنفلوآنزا را در کشور تامین خواهند کرد و تا آخر همین هفته در داروخانه ها توزیع خواهد شد.قیمت واکسن آنفلوآنزا وارداتی 170 هزار تومان است.امیدواریم تا پایان سال انسولین مورد نیار کشور در داخل تولید شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۷    
آنفلوانزا یک بیماری عفونی است که سیستم تنفسی را مورد حمله قرار می دهد و این بیماری در ابتدا ممکن است با داشتن علائمی مانند آبریزش بینی، عطسه و گلودرد مشابه سرماخوردگی به نظر برسد ...
عضو ستاد ملی مقابله با کرونا و متخصص بیماری های عفونی گفت: واکسن آنفلوآنزا از فرانسه و هلند به کشور وارد شده و بهتر است فاصله تزریق آن با واکسن کرونا یک هفته باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه های سنی مختلف به دریافت دوزهای متفاوتی از آنفلوآنزا نیاز دارند.