دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۷:۲۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسن آنفلوآنزا»

شفا آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
متبلایان به هر دو نوع دیابت باید واکسن آنفلوآنزا را که موثرترین روش جلوگیری از عوارض ناشی از آنفلوآنزا است به صورت سالیانه و در اواخر شهریور دریافت کنند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری با تاکید بر اینکه در حال حاضر هیچ کیت تشخیصی کرونا به کشور وارد نمی شود و چالش اصلی در این حوزه صادرات است، گفت: در حوزه واکسن ها علاوه بر رفع تست بالینی واکسن آنفلوآنزا پرونده واکسن "روتا" تا پایان سال به سازمان غذا و دارو ارسال خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مینو محرز در گفت وگو با میزان در پاسخ به این سوال که چرا برخی واکسن ها در یک فاز تزریق می شوند و برخی دیگر با تزریق در دو مرحله اثر بخشی دارند؟، گفت: واکسن ها با یکدیگر متفاوت هستند و برخی از آن ها نظیر واکسن آنفلوآنزا با تزریق در یک دز طی مدت یکسال ایمنی ایجاد می کنند و بعضی دیگر باید در 2 نوبت ...
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت داروخانه ها در زمان واکسیناسیون عمومی کرونا و توزیع و عرضه این واکسن، در عین حال نسبت به طرح ادعاهایی مبنی بر خرید و فروش واکسن کرونا در بازار سیاه هشدار داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 100 هزار دُز واکسن آنفلوآنزا در استان اصفهان توزیع شده و همچنان امکان توزیع این واکسن در استان را داریم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج بررسی ها نشان داد کودکانی که واکسن آنفلوآنزا دریافت کردند، دچار علائم خفیف تر بیماری کووید -19 شدند.
سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: این اولین بار نیست که ما از روسیه واکسن تهیه می کنیم. ما واکسن آنفلوآنزا را هم چند سال در حجم بالایی از روسیه آوردیم و خوشبختانه گزارش منفی هم درباره آن نداشتیم.
رییس سازمان غذا و دارو در واکنش به اظهارات مخالفان واکسن روسی و برخی اظهارنظرها مبنی بر لزوم برخورداری واکسنهای وارداتی کووید از تاییدیه سازمان جهانی بهداشت، گفت: سازمان غذا و دارو 10 سال قبل، از سازمان جهانی بهداشت تاییدیه واکسن دریافت کرده است؛ به این معنی که اگر ما واکسنی را تایید کردیم ...
سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: کشور خاصی برای واردات واکسن هدف گذاری نشده است اما سبد خرید واکسن از کشورهای روسیه، چین و کوبا خواهد بود، تاکنون چندین بار از کشور روسیه واکسن آنفلوآنزا وارد شده است که گزارشی از عوارض آن دریافت نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
توزیع نامناسب واکسن کرونا می تواند تجربه تلخ کمبود انسولین قلمی و واکسن آنفلوآنزا را مجددا تکرار و بیم آن می رود میلیون ها دلار هزینه تأمین واکسن یک شبه هدر رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۱    
به همت مدیریت نظارت و کنترل خدمات شهری شهرداری همدان هشتاد نفر از افراد حاضر در گرمخانه شهرداری همدان واکسن آنفلوآنزا دریافت کردند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امسال شرایط کشور ما با سال های گذشته تفاوت عمده ای دارد و آن شیوع کرونا در ایران است. در بهترین و خوشبینانه ترین حالت حداکثر 20 تا 30 درصد مردم کشور ما به دلیل مشکلات متعدد همچون تحریم ها، گرانی واکسن آنفلوآنزا، واردات دیرهنگام و موارد از این قبیل توانستند، واکسن آنفلوآنزا را تزریق کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۲    
روح الامینی گفت: ما نباید با این استعداد و توانایی همچنان برای واکسنی مثل واکسن آنفلوآنزا نیازمند واردات باشیم.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت خبرهای منتشر شده درباره ارسال یک محموله واکسن کرونا از کره جنوبی را تکذیب کرد. ظاهرا این محموله واکسن آنفلوآنزا بوده است. جهانپور از همکاری ایران و کوبا برای تولید واکسن کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به تشریح چگونگی دریافت واکسن آنفلوآنزا برای متقاضیان تزریق در این استان پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان با اشاره به توزیع 100 هزار دوز واکسن آنفلوآنزا در استان در سال جاری، گفت: امسال تاکنون به مورد اثبات شده ای از ابتلا به آنفلوآنزا در استان برخورد نکرده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل دامپزشکی البرز گفت: از ابتدای سال تا پایان آذر، حدود شش میلیون و 136 هزار دز واکسن آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به سه میلیون و 68 قطعه طیور در استان تزریق شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس حوزه سیاست گذاری سلامت با تأکید بر کارآمدی سامانه تیتک برای توزیع دارو گفت: توزیع نامناسب و ناعادلانه واکسن آنفلوآنزا نباید در مورد واکسن کرونا تکرار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست تیم شتاب دهنده پرسیس ژن از تلاش 30 ساله دانشمندان جوان ایرانی برای ساخت واکسن آنفلوآنزا خبر داد و گفت: دانشمندان عضو این تیم دانش بنیان، خواستار حمایت مسوولان از تولید انبوه این واکسن برای بهره برداری هموطنان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون تحقیقات وزیر بهداشت گفت:تاکنون تنها یک واکسن کرونای داخلی به مرحله تست بالینی رسیده است.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، عضو کمیته علمی ستاد ملی کرونا بیماران در حد تب خفیف و درد محل تزریق واکنش داشته اند اما عارضه جدی و خطرناکی برای این 7 نفر اتفاق نیفتاده است. /ایسنا
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۲:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دانشمندان آمریکایی می گویند تصورات اشتباه درباره واکسن آنفلوآنزا نباید مانع از تزریق این واکسن شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با اشاره به کنترل پیک کرونا در هرمزگان، عنوان کرد: در آبان ماه امسال با شروع پیک کرونا در کشور، آمار مبتلایان، بستری شدگان و جانباختگان کووید 19 در استان رو به افزایش رفت اما با انجام محدودیت ها و اقدامات اساسی از جمله رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین همکاری مردم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هنوز واکسن کرونا به کشورمان نرسیده بازار سیاه این واکسن راه افتاده و برخی از مردم در ناصر خسرو به دنبال این واکسن هستند! حالا سخنگوی سازمان غذا و دارو به مردم هشدار می دهد حتی اگر کالایی با جلد و برچسب مشخص تحت عنوان واکسن آنفلوآنزا و کرونا عرضه شد، به احتمال قوی جعلی خواهد بود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24-رییس سازمان غذا و دارو از رفع مشکل کمبود انسولین در کشور خبر داد و گفت: این هفته، دو میلیون انواع انسولین وارد بازار شد. مشکلات و مسائل کوچکی در زمینه تولید داخل برند خارجی بود که با توافقات انجام شده مشکل حل شد و امیدواریم نگرانی انسولین هم برطرف شده باشد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که زمان طلایی تزریق واکسن آنفلوآنزا گذشته است گفت: تنها دو میلیون عدد واکسن آنفلوانزا تامین کردیم و مابقی واکسن ها را به دلیل کارشکنی مدعیان حقوق بشر، نتوانستیم وارد کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه پیچیده ترین مولکول های دارویی را تولید می کنیم و داروهای ایرانی سالهاست که مصرف می شود و تا کنون عوارض خارج از شکل معمول نداشته است، به برخی اظهارات درباره زیرسوال بردن توانمندی کشور در تولید واکسن کرونا واکنش نشان داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۱    
رییس سازمان غذا و دارو: ▫️قرار شد که یونیسف حدود 800 هزار دوز واکسن آنفلوآنزا تامین کند که قرار بود حداکثر تا دهه اول آبان ماه در اختیار ما قرار گیرد که این اتفاق نیفتاد. الان هم که دیگر زمان طلایی تزریق واکسن آنفلوآنزا گذشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه در حوزه تولید واکسن کرونا، تولید کننده دیگری به سرعت در حال تکمیل مدارک هستند تا فاز انسانی را آغاز کنند، گفت: مردم خاطرشان از بابت توانمندی کافی برای تولید واکسن در کشور جمع باشد و تحریم ها در این زمینه عملا بی اثر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو در پاسخ به سوالی درباره دلیل منتشر نشدن قرارداد کواکس گفت: مسوولان در صورت صلاحدید متن این قرارداد را منتشر می کنند و انتشار این قرارداد در حیطه مسوولیت سازمان غذا و دارو نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
برای کنترل و پیشگیری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان 750 هزار دوز واکسن آنفلوآنزا امروز، وارد خراسان جنوبی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- معاون دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه توزیع واکسن آنفلوآنزا از هفته گذشته در داروخانه های خراسان جنوبی آغاز شده است، گفت: تحویل واکسن تنها با ارائه کارت ملی ممکن است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون بهداشت وزیر بهداشت ضمن پاسخ به برخی اظهارات ضد واکسن، درباره اقدامات انجام شده جهت خرید واکسن کرونا توضیح داد. دکتر علیرضا رییسی درباره اظهارات ضد واکسن از سوی برخی گروه های خاص، گفت: بهتر است بگوییم اظهارات ضد علم و ضد تکنولوژی ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۵    
برای خرید واکسن آنفلوآنزا مشکل داریم و نمی توانیم به دلیل مشکلات بانکی پولی جابه جا کنیم و حتی با اینکه پول واکسن آنفلوآنزا را دادیم، هنوز برای واردات آن دچار مساله هستیم
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۳:۴۳    
برای دریافت واکس آنفلوآنزا به داروخانه ها مراجعه کنیم.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از ارائه واکسن آنفلوانزا با کارت ملی در داروخانه های دولتی خبر داد!
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سید حیدر محمدی مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو به چگونگی تهیه واکسن آنفلوآنزا در کشور اشاره و اظهار کرد: تمامی افراد می توانند با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به داروخانه های دولتی و ثبت مشخصات توسط داروخانه در سامانه تیتک واکسن آنفلوآنزا چهار ظرفیتی تهیه کنند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۷   + ۶۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو از ارائه واکسن آنفلوآنزا با کارت ملی در داروخانه های دولتی خبر داد. دکتر سید حیدر محمدی - مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو به چگونگی تهیه واکسن آنفلوآنزا در کشور اشاره و اظهار کرد ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : برخی از افراد گزارش کردند که با دریافت واکسن آنفلوآنزا به این بیماری مبتلا شدند و این مورد موجب نگرانی آنان برای دریافت واکسن کرونا شده است، اما آنچه به احتمال زیاد در این مورد رخ داده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع آگاه ضمن تکذیب خبر ورود واکسن کرونا به کشور گفت: محموله ای که شب گذشته وارد ایران شد واکسن آنفلوانزای است که شهریور ماه توسط ایران سفارش داده شده اما تحریم های آمریکا مانع از ارسال آن به سمت ایران شده بود
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
امروز خبری مبنی بر ورود یک محموله واکسن به کشور توسط یک شرکت هواپیمایی منتشر شد که پیگیری ها حاکی از آن هست که این محموله واکسن آنفلوآنزا بوده است.
صبح امروز خبری مبنی ورود یک محموله واکسن به کشور منتشر شد که پیگیری ها حاکی از آن هست این محموله واکسن آنفلوآنزا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
علیرغم خبر دروغی که برخی رسانه های خارجی از انتقال واکسن کرونا به ایران خبر دادند، هواپیمایی قشم واکسن آنفلوانزا را به کشور انتقال داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه های منتخب استان به قیمت هر دز 190 هزار تومان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از توزیع واکسن آنفلوآنزا برای گروه های مختلف و با بهای مناسب در داروخانه هلال احمر مشهد خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز : مدیر دارو و فرآورده های بیولوژیک دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در کشور برای تولید واکسن کووید 19 گفت: مطالعات و آزمایش های پیش بالینی این واکسن به پایان رسیده و وارد فاز اول بالینی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران گفت:چیزی که ثابت شده باشد و مطالعه کرده باشیم که ویروس کرونای انگلیس وارد ایران شده نبوده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حسینعلی شهریاری در ارتباط با نظر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درباره واردات واکسن کرونا اظهار داشت: درباره واردات واکسن کرونا ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت تصمیم گیری می کنند؛ برای واردات واکسن پول داریم اما یکی از بحث ها، انتقال پول است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تزریق واکسن آنفلوآنزا به بیماران خاص و بیماران زمینه ای پرخطر در ارسنجان در اولویت خواهندبود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدنی رییس انجمن بیوتکنولوژی پزشکی: بخش خصوصی توانست واکسن آنفلوآنزا را وارد کشور کند و رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو گفته قادریم اقلام دارویی مورد نیاز را وارد کنیم، پس بحث FATF مطرح نیست.