یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۳۲Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتراضات خیابانی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در سایه اعتراضات خیابانی در رژیم صهیونیستی که به رهبری خانواده اسرای صهیونیست در حال انجام است، صهیونیست ها ادعا کردند به چارچوب کلی یک توافق با حماس دست یافته اند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تازه برخی به یادشان افتاده است که مشکلاتی مانند ترافیک و آلودگی هوا و بحران آب و محیط زیست و تورم مزمن از دوران شاه به ارث رسیده و اگر او این مشکلات را ریشه ای حل می کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
صدها نفر از مردم هائیتی در اعتراض به دولت غیرمنتخب این کشور که به باندهای تبهکاری در هائیتی اجازه فعالیت و گسترش داده است، به خیابان ها آمدند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۳۴    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ امروز دوشنبه حزب شیوعی کردستان در حمایت از اعتراضات معلمان و کارمندان اقلیم کردستان در شهر اربیل تحت تدابیر شدید امنیتی دست به تجمع زدند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، براساس اعلام وزارت کشور فرانسه، نیروهای پلیس این کشور که در طول برگزاری بازی های المپیک کمک می کنند پاداش تا 1900 یورو دریافت خواهند کرد ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۳    
سرویس ترکیه - مردم در برخی از شهرهای ترکیه در اعتراض به لغو حق نمایندگی جان آتالای به خیابان ها ریختند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : علی ربیعی در یادداشتی با عنوان روحانی آخرین تکه پازل؟ در اعتماد نوشت: با نگاهی به پاییز 1401، می توان دریافت آنچه در اعتراضات خیابانی مشاهده شد به مثابه نوک کوه یخ و صرفا بخشی از تغییرات ارزشی و رخ داده در لایه های زیرین اجتماعی بود. میلیون ها انسانی- که به تعبیری [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اعتراضات خیابانی علیه نتانیاهو و سیاست های رژیم صهیونیستی به تدریج در حال تبدیل شدن به جنگ داخلی بین حامیان و مخالفان نتانیاهو است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تصویر دموکراسی خواهی کمی پیچیده تر شده و نمی توان آن را با سنجه های ساده تری مثل تعداد تشکل های دانشجویی فعال، رسوایی های جناحی در مبارزه موردی با فساد یا تعداد اعتراضات خیابانی سنجید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان آلمان همچنان به اعتصاب ها و اعتراضات خیابانی خود علیه سیاست های ریاضتی دولت ادامه داده و امروز سه شنبه هم برخی تجمعات اعتراضی را با ماشین آلات کشاورزی خود در خیابان ها به راه انداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معترضان حامی فلسطین درنیوزیلند بار دیگر در اعتراضات خیابانی گسترده ای خواستار برقراری آتش بس فوری در غزه شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اختلافات با کابینه دست راستی نتانتیاهو محدود به اعتراضات خیابانی در سرزمین اشغالی نیست. دادگاه عالی رژیم صهیونیستی هفته گذشته علیه قانون لغو برهان معقولیت آرزوهای بی بی حکم داد تا اپوزیسیون اسرائیل جان تازه ای بگیرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۱:۳۸    
لایحه اصلاحات جنجالی دستگاه قضایی نتانیاهو که بیش از چندین دهه اعتراضات خیابانی را به دنبال داشت و پس از آن شکست سنگین در عملیات 7 اکتبر مقاومت، هم رژیم صهیونیستی و هم بنیامین نتانیاهو را یک گام دیگر به سمت سقوط پیش برد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
40 هفته پیش از طوفان الاقصی ، هر شنبه تل آویو ، بیت المقدس اشغالی،حیفا،اشدود و ده ها شهر دیگر در سرزمین اشغالی شاهد اعتراضات خیابانی اسرائیلی خشمگین بود. اوضاع آنچنان وخیم بود که حرف هایی درباره احتمال جنگ داخلی و شورش مدنی مطرح می شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا : حامیان اپوزیسیون صربستان روز گذشته دوباره در بلگراد تظاهرات کردند. درخواست آنها لغو نتایج انتخابات پارلمانی اخیر در این کشور است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روسیه روز دوشنبه، غرب را به سازمان دهی اعتراضات خیابانی ضد دولتی در بلگراد، پایتخت صربستان پس از انتخابات سراسری مناقشه برانگیز متهم کرد که عصر یکشنبه به خشونت کشیده شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معترضان به نتیجه انتخابات پارلمانی اخیر در صربستان همچنان به اعتراضات خیابانی ادامه داده و خیابان منتهی به یک وزارتخانه در بلگراد را مسدود کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس فلسطینی به دلایل و انگیزه های نتانیاهو از پیشبرد جنگ در غزه اشاره کرد و افزود نخست وزیر رژیم صهیونیستی از این واقعیت بیمناک است که پایان عملیات نظامی در غزه با آغاز اعتراضات خیابانی برای سرنکونی وی در سرزمین های اشغالی همراه شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
چند هفته است که از حمله وحشیانه اسرائیل غاصب علیه مردم مظلوم غزه می گذرد. تا کنون در این جنگ نابرابر بیش از 9هزار انسان بی گناه که نیمی از آنها زنان و کودکان هستند به شهادت رسیده اند. بیمارستان ها، مراکز درمانی، مدارس و مساجد غزه در اثر بمباران صهیونیست ها تخریب شده است ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۹    
پلیس سوئد دوشنبه شب اعلام کرد که اعتراضات خیابانی به هتک حرمت مجدد قرآن در این کشور همچنان ادامه دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی لغو بازی الاتحاد و سپاهان، شمار زیادی از کاربران فضای مجازی غیرایرانی و عرب زبان نسبت به این اقدام باشگاه عربستانی و سیاست های این کشور برای عادی سازی ارتباط با اسرائیل انتقاد کردند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه ایران: جلسه هفته گذشته کمیته سیاسی حزب کارگزاران با رئیس جمهور سابق و تمرکز نظرات مطرح شده در آن بر موضوع انتخابات نشان داد که بخش زنده اصلاح طلبان در حال بازگشت از بن بست تحریم انتخابات و اصلاح رویه مشروعیت بخشی به اغتشاش خیابانی هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعتراضات خیابانی در ایران از انتخابات 88 تا امروز روندی را طی کرده است که دقیقاً 40 سال پیش، مو به مو برای مردمی در سرزمینی دیگر تکرار شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۹    
دقیقا 4 روز بعد از فوت مهسا امینی، خبر درگذشت نیکا شاکرمی منتشر شد. این خبر اما با این عنوان دست به دست می شد: نیکا به دلیل حضور در اعتراضات خیابانی توسط نیرو های امنیتی دستگیر و کشته شده است. اما ماجرا از چه قرار بود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۸    
مجری منوتو در برنامه ای که درباره سالگرد حوادث 1401 اجرا کردند، با عصبانیت نسبت سفر مردم به تعطیلات و عدم اعتراضات خیابانی اعتراض کرد و گفت: در سالگرد مهسا رفتند شمال جوج کباب می کنند و عشق و حال.. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
منصور قنبرزاده پیرامون اعتراضات خیابانی هواداران سپاهان صحبت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پلیس سوئد دوشنبه شب اعلام کرد که اعتراضات خیابانی به هتک حرمت مجدد قرآن در این کشور همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نتانیاهو تهدید به اخراج تمامی معترضین اریتریه ای کرد، روزنامه پرتیراژ هاارتص، اعتراف کرد نهادهای امنیتی اسرائیلی هیچ نوع آمادگی برای مقابله با اعتراضات تل آویو نداشتند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار در واکنش به اظهارنظر اخیر وزیر کار که گفته بود کارگران می توانند خودشان برای افزایش دستمزد، با کارفرمایان چانه زنی کنند، می گوید: چانه زنی به صورت فردی صورت نمی گیرد که ایشان مطرح کردند کارگران برای افزایش حقوق می توانند با کارفرمایان چانه زنی کنند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تداوم اعتراضات و تظاهرات در تل آویو علیه طرح به اصطلاح اصلاحات قضایی برای سی و سومین هفته متوالی ادامه دارد، امشب در برنامه قضیه ساخنه از الکوثر این موضوع مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۶:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا : ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی شامگاه شنبه در اعتراض به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی به خیابان ها آمدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۰:۵۲   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اعتقاد دارد دلیل افزایش نرخ ارز در سال گذشته اعتراضات خیابانی بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ژرالد دارمانن وزیر کشور فرانسه به خستگی و اندوه در میان نیروهای پلیس این کشور اذعان کرد اما از آنها خواست تا به منافع مردم خدمت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کابینه بنیامین نتانیاهو در حالی به استقبال تصویب نخستین لایحه اصلاحات قضایی رفته که در یک هفته اخیر اعتراضات خیابانی در شهرهای مختلف تشدید شده و بیش از 10 هزار نیروی ذخیره ارتش رژیم اسرائیل نیز سر به نافرمانی برداشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اعتراض صدها هزار اسرائیلی نسبت به تغییرات قضایی برنامه ریزی شده نتانیاهو که از چند ماه قبل آغاز شده، هنوز ادامه دارد. تلاش ائتلاف ملی-مذهبی نتانیاهو برای تغییر سیستم قضایی و محدود کردن برخی از قدرت های دادگاه عالی، باعث این اعتراضات خیابانی شده است ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
هزاران اسرائیلی در اعتراض به تصمیم دولت بنیامین نتانیاهو به محدود کردن قدرت و اختیارات قوه قضائیه، در چند روز گذشته دست به تظاهرات گسترده زده و راه ها را بستند.
رژیم صهیونیستی درماه ها و هفته های گذشته شاهد اعتراضات خیابانی گسترده ای بوده؛ اعتراضاتی که در واکنش به کودتای قضائی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم شکل گرفته است. در برنامه قضیه ساخنه از شبکه الکوثر موضوع موجودیت اشغال و نشانه های جنگ داخلی در این رژیم اشغالگر مورد بررسی و واکاوی قرار می گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کاترین ویتل دی وندن تصریح کرد: داستان قتل در داخل شهرها توسط پلیس فرانسه و راه افتادن اعتراضات خیابانی در محکومیت این حوادث سابقه ای طولانی دارد؛ از دهه 90، جمعیت های ساکن در فرانسه همواره نسبت به این رفتارهای نادرست پلیس واکنش نشان می دهند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اظهارنظر عجیب معاون رئیسی درباره نوجوانان بازداشتی در اعتراضات 1401 در فضای مجازی خبرساز شده.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر رییسی به کنیا، اعتراضات اقتصادی در این کشور شدت گرفت. اعتراضات در کنیا علیه وضع مالیات های جدید توسط دولت از روز چهارشنبه آغاز شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 27 هفته از اعتراضات خیابانی در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی، پلیس و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی برای مقابله با تظاهرکنندگان دست به خشونت زده و تعداد زیادی صهیونیست را دستگیر کرده اند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۲    
اخیرا با هر اتفاق، فرانسه به هم می ریزد و اعتراضات خیابانی همراه با خشونت و خسارت های فراوان شهرهای مختلف این کشور را در بر می گیرد و در جریان این درگیری ها هزاران نفر دستگیر، کشته یا زخمی می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت چند روز از حضور مردم در خیابان های فرانسه رسانه ها از روز دوشنبه در خط خبری معین سعی کردند تا نشان دهند آرامش نسبی به خیابان ها بازگشته و اعتراضات به پایان خود رسیده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بحبوحه اعتراضات خیابانی در فرانسه که از چند روز پیش و پس از کشته شدن یک نوجوان به دست پلیس فرانسه آغاز شده صحنه جالب نوجوانی که در میان درگیری بین معترضان و پلیس نشسته بود و ساندویچ می خورد، خبرساز شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در بحبوحه اعتراضات خیابانی در فرانسه که از چند روز پیش و پس از کشته شدن یک نوجوان به دست پلیس فرانسه آغاز شده صحنه جالب نوجوانی که در میان درگیری بین معترضان و پلیس نشسته بود و ساندویچ می خورد، خبرساز شده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اژدهای کومودو حیوانی است از نسل دایناسورها و اکنون فقط در حزیره کومودو در اندونزی زندگی می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
جماران نوشت :علی شکوری راد در خصوص فعالیت اصلاح طلبان در جریان حوادث سال 1401 می گوید: نقش اصلاح طلبان، نقد رفتاری بود که در برخورد با اعتراضات خیابانی صورت می گرفت. اصلاح طلبان در زمره معترضین بودند، اما معترض کف خیابان نبودند، معترضی بودند که از مطالبات برحق مردم حمایت می کردند .
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
روز 28 ژوئن، نوجوان 17 ساله ای به ضرب گلوله پلیس در فرانسه جانش را از دست داد و این حادثه سرآغاز چندین روز اعتراضات خیابانی خشونت آمیز در این کشور شده است. در جریان این اعتراضات چندین ساختمان به آتش کشیده شد و چندین کلانتری و مرکز پلیس مورد حمله قرار گرفته و چند هزار نفر دستگیر و زخمی شدند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آشوب روز های اخیر فرانسه بار دیگر استاندارد دوگانه غرب و آمریکا در حوزه حقوق بشر و برخورد با اعتراضات خیابانی مردمی را به جهانیان نشان داد تا همگان ببینند و بدانند معیار های حقوق انسان ها در شرق و غرب جهان یکی نیست.