یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۳:۱۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات آبزی»

سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 26 سه پایگاه حفاظت منابع چوئبده، سجافی و ماهشهر، با انجام گشت دریایی در جهت مقابله با تخلفات صیدو صیادی،2860 کیلو گرم انواع محصولات آبزی در خوزستان را کشف و ضبط کردند. ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی میزان تولید سالانه محصولات آبزی در استان را در سال 1400 در حدود هشت هزار و 600 تن اعلام کرد و گفت: تولیدات استان در سال گذشته با 12 درصد افزایش به 10 هزار تن رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی نیشابور گفت: شهرستان نیشابور با تولید بیش از 1100 تن ماهیان گرمابی و سرد آبی رتبه دوم تولید محصولات آبزی را در خراسان رضوی دارد.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۶    
وقتی سخن از ماهی و محصولات آبزی پروری به میان می آید، ناخودآگاه توجه ها به سواحل جنوب و شمالی کشور جلب می شود، اما جالب اینجاست که استان چهارمحال و بختیاری با آنکه دور از دریا قرار دارد، بزرگ ترین تولید کننده ماهی سردابی کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تیم اقتصادی قزاقستان در بازدید از ظرفیت های کشاورزی، تجاری، صنعتی، گردشگری و بهداشت و درمان گلستان از خودکفایی گلستان در امور کشاورزی، دامداری و دامپروری، شیلات و تولید محصولات آبزی تقدیر و از این سطح توانمندی برای افزایش سطح مبادلات تجاری استقبال کرد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۲    
مدیر کل شیلات مازندران در مراسم افتتاح مزرعه پرورش ماهیان سردآبی قائم شهر از وجود سه هزار و 700 واحد آبزی پروری و 113 تشکل صیادی در استان خبر داد. قاسم کریم زاده افزود: واحدهای آبزی پروری و مجموعه صیادی مازندران با تولید سالانه 104 هزار تن ماهی به ارزش پنج هزار میلیارد تومان ، [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان شیلات کشور گفت: طبق هدفگذاری صورت گرفته در برنامه هفتم توسعه تولیدات کشور در حوزه محصولات آبزی به دو میلیون و 600 هزار تن خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو انجمن صنعت تولید و بسته بندی مواد پروتئینی کشور گفت: ایران در تولید محصولات آبزی جایگاه 23 جهان را دارد و سهمش در بازار جهانی 0.5 درصد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قائمشهر- مدیرکل شیلات مازندران گفت: سالانه 104 هزار تن انواع محصولات آبزی به ارزش پنج هزار میلیارد تومان در استان تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: تولید محصولات آبزی در کشور هم اکنون یک میلیون و 256 هزار تن، است که 97 درصد آن پس از پیروزی انقلاب اسلامی حاصل شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران بر ضرورت حرکت به سوی آبزی پروری برای اقتدار در امنیت غذایی تاکید کرد و گفت: حرکت به سمت تولید در دریا از مهمترین اهداف سازمان شیلات است که در این بخش ماهی و میگو از مهمترین محصولات آبزی پروری محسوب می شوند . ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات لرستان از راه اندازی مراکز فروش محصولات آبزی در راستای بالابردن سرانه مصرف خانوارها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۵    
برگزاری سالگرد حماسه شهدای هویزه ، نقش اثرگذار زنان در جامعه و تولید محصولات آبزی در استان از جمله موضوعات مورد بررسی امروز مطبوعات خوزستان است .
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نصر: معاون مدیریت شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت های توسعه آبزی پروری استان بدون لحاظ محدودیت های موجود 17 هزار تن تولید انواع آبزیان است در حالی که برآورد تولید سال جاری 11 هزار تن است.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از افزایش 68 درصدی صادرات محصولات آبزی در 7 ماه نخست سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از افزایش 68 درصدی صادرات محصولات آبزی در 7 ماه نخست سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شیلات گیلان طی سال های اخیر با عدم ثبات مدیریت همراه بوده درحالی که در فشار اقتصادی و تشدید تحریم ها می توانست به قطب صادرات محصولات آبزی پروری ایران تبدیل شده اما تعدد گماشتن مدیران و توالی سرپرست در آن آینده این صنعت را به روزمرگی ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی بر اهمیت توسعه صادرات محصولات کشاورزی تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سید جواد ساداتی نژاد در جلسه 20 مهر 1401 قرارگاه دیپلماسی غذایی گفت: در زمینه صادرات مرکبات، خشکبار و محصولات آبزی و دامی ...
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: ایجاد و گسترش بازارهای عرضه آبزیان در اردبیل به منظور ارتقای مصرف ماهی پیگیری می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
میگوی ایرانی یکی از محصولات آبزی است که از بازارهای هدف صادراتی برخوردار است زیرا از معدود میگوهای باکیفیت دنیا محسوب می شود و در دو نوع پرورشی و دریایی تولید می گردد. تولید میگوی پرورشی از 25 سال گذشته در کشور آغاز شد اما قبل از آن همه میگوها از دریا صید می شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت جهاد کشاورزی از سرمایه گذاری در توسعه صنعت آبزی پروری و صادرات محصولات آن حمایت می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: وجود بازارچه تخصصی عرضه محصولات آبزی در استان اردبیل ضروری بوده و راه اندازی این بازارچه جزو اولویت ها است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیر کل شیلات مازندران با بیان اینکه در سال گذشته 103 هزار و 673 تن آبزیان دریایی و پرورشی در استان تولید شده است، گفت: همچنین در سال گذشته 6 هزار و 481 تن محصولات آبزی به ارزش 7 میلیون و 987 هزار دلار از استان به خارج از کشور صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۰    
گرگان- جباری، مدیرکل شیلات گلستان گفت: هشت مرکز عمل آوری و فرآوری ماهی و میگو در گلستان جهت آماده کردن محصولات آبزی وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران گفت: ایران بین سه کشور اول تولید کننده ماهی قزل آلا در جهان قرار دارد و همچنان جزء یکی از کم مصرف ترین کشور های محصولات آبزی در جهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نقش واحد های عمل آوری و فرآوری با توجه به اهمیت تولید محصول با کیفیت، سالم و فسادپذیری بالای محصولات شیلاتی، در حفظ کیفیت این محصولات انکار ناپذیر می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس با تاکید بر اینکه تلاش می شود با انعطاف پذیری، تعامل سازنده با آبزی پروران و همراهی دستگاه های ذی ربط مشکلات تولید کنندگان محصولات آبزی در اسرع وقت حل شود، گفت: برای این هدف باید تمام ظرفیت های این استان به کار گرفته شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۱۰    
تعداد بازدید: 38 رئیس سازمان شیلات استان ایران گفت: افزایش تولید آبزیان تا سقف دو میلیون و 600 هزار تن و صادارات 2.2 میلیارد دلاری در برنامه های امسال هدف گذاری شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۱۲    
رئیس سازمان شیلات استان قزوین گفت: افزایش تولید آبزیان تا سقف دو میلیون و 600 هزار تن و صادارات 2.2 میلیارد دلاری در برنامه های امسال هدف گذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: صادرات محصولات شیلاتی و آبزی پروری در سال گذشته 520 میلیون دلار بود که اکنون برای 2.2 میلیارد دلار هدف گذاری شده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 24 شیلات استان آذربایجان شرقی جهت ایجاد صنعت پاک، مدیریت پسماندهای آبزی پروری را در صدر فعالیت های خود قرار داده است . به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، مدیر شیلات درگفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه بخش زیادی از محصولات آبزی پروری  با صرف نهاده های ارزشمند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: با وجود همسایگی مردم این استان با دریا اما قیمت بالای آبزیان از جمله ماهی و میگو در این استان پذیرفتنی نیست.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵    
تعداد بازدید: 31 تعداد 38 فروند شناور صیادی متخلف در آبهای حوزه استحفاظی خوزستان توقیف شد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، اکیپ گشت دریایی  فرماندهی یگان حفاظت منابع آبزیان استان خوزستان به سرپرستی  جانشین یگان و به استعداد یک فروند لنج سازمانی و دو فروند شناور گلف سازمانی و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: هدف گذاری موجود در حوزه آبزیان، حرکت به سمت صادر کردن یک میلیارد دلار از محصولات آبزی است و برخلاف سایر زیر بخش ها، هیچ محدودیتی در حوزه صادرات آبزیان لحاظ نشده است.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 22 سرپرست معاونت توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران گفت: 607 هزار تن تولید آبزی برای سال 1401 در کشور هدف گذاری شده که نزدیک به 20 درصد آن دریا محور است. ...
صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تولید و تجارت آبزیان ایران از صادرات 151 هزار تن مجموع آبزیان کشور در سال گذشته خبر داد. *** افزایش چشمگیر صادرات محصولات آبزی به گزارش صنایع ، علی اکبر خدایی با بیان اینکه بر اساس آمار ارائه شده ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 32 سرپرست معاونت آبزی پروری شیلات خوزستان اهم توصیه های لازم به بهره برداران را مدیریت در تراکم کشت، بکارگیری روش های نوین آبزی پروری از جمله استفاده از پروبیوتیک ها و هواده ها به منظور بهبود کیفیت آب، بیمه محصولات آبزی پروری برشمرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر شیلات و امور آبزیان آذربایجان شرقی گفت: این استان با تولید سالانه بیش از 13 میلیون قطعه ماهی پنج درصد ماهی زینتی کشور را تولید می کند و رتبه ی هفتم تولید این محصولات آبزی را در اختیار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر شیلات و امور آبزیان آذربایجان شرقی گفت: این استان با تولید سالانه بیش از 13 میلیون قطعه ماهی پنج درصد ماهی زینتی کشور را تولید می کند و رتبه هفتم تولید این محصولات آبزی را در اختیار دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، برای توسعه صنایع استفاده از فناوری های نوین و نوآوری از جمله راه هایی است در پیش گرفت. صنعت آبزی پروری از جمله این حوزه ها است که قرار است با استفاده از این ظرفیت ها در مسیر تحول قرار گیرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - افزون بر 21 هزار تن محصولات آبزی پروری استان بوشهر امسال صادر شد که 2 هزار تن آن مربوط به دی ماه 1400 است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بندر بوشهر به علت نزدیکی به خلیج فارس سرشار از منابع و محصولات آبزی دریایی و پرورشی است. شرکت آبزی فرایند، از بزرگترین مراکز فرآوری آبزیان در استان بوشهر به حساب می آید.
ایانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: شیلات استان آذربایجان شرقی جهت ارتقای زنجیره تولید و ارزش محصولات آبزی از مزرعه تا سفره ، نسبت به عرضه مستقیم ماهی اقدام نموده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محموله های خاویاری و ماهی قزل آلا مازندران با عبور از موانع تحریم، وارد چرخه بازار جهانی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تقی نصیری گفت: از آغاز برداشت ماهیان گرم آبی در گیلان خبر داد و گفت: سالانه 47 هزار و 126 تن محصولات آبزی پروری در گیلان تولید می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۷:۵۱    
عباسی فعال صنعت شیلات گفت: اگرچه در بحث تکنولوژی و ساخت ماشین به جایی رسیده ایم که 90درصد خط تولید خوراک آبزیان بومی است اما کشور در بخش صادرات در بازاریابی، فرآوری و بسته بندی محصولات آبزی ضعیف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۹    
گروه استان ها- استاندار بوشهر با اشاره به افزایش تولید محصولات آبزی پروری در استان گفت: تکمیل و تقویت زنجیره ارزش و چرخه آبزی پروری در استان بوشهر یکی از اولویت های بخش صنعت به ویژه در شهرک های صنعتی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات و آبزیان آذربایجان غربی از برداشت بیش از 7 هزار تن آبزی از منابع آبی استان طی سال جاری خبر داد.