سه شنبه ۲۷ شهریورساعت ۲۲:۱۵Sep 2018 18

جدیدترین خبرهای «مدیریت جهادی»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
رئیس سابق شورای اسلامی تهران گفت : امروز برای مقابله با جنگ اقتصادی نیاز به حضور جوانان و حرکت جهادی در سایه وحدت ملی داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیریت جهادی و خداباوری 2 خصلت بارز جوان عاشورایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۳    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه به عنوان نهادی مدنی و مردمی وقتی موفق خواهد بود که با مدیریت جهادی شهر و مجموعه مدیریت شهری را مدیریت کند.
پیک هشت رود   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۸    
حجت الاسلام کاملی فر گفت: با تکیه بر توان داخلی و مدیریت جهادی که بارها مورد تاکید رهبری قرار گرفته می توان برای همیشه تهدید تحریم را خنثی کرد همانطور که در دوران دفاع مقدس با تکیه بر توان داخلی توانستیم در مقابل دشمنان بایستیم.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۴    
سوخت رسانی به موقع و مطلوب به واسطه شبکه رسمی توزیع در اقصی نقاط پهنه کشور از جمله اهداف راهبردی وزارت نفت است که همواره سر لوحه مأموریت ها و برنامه های بخش های مختلف قرار داشته است و همسو با آن گام های عملی برداشته می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار آذربایجان شرقی گفت:در مدیریت جهادی کار برای خدا و اطاعت از ولی امر مسلمین بالاتر از هر چیزی است و اگر ایشان تاکید بر اقتصاد مقاومتی دارند، چرا باید برخی از مسوولان امید به غرب، آمریکا و مذاکره داشته باشند.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴    
به گزارش نویدتهران،امام جمعه موقت تهران با تأکید بر این که کشور ظرفیت حل مشکلاتش را دارد و در این بین از مسئولین انتظار مدیریت جهادی و کار شبانه روزی می رود، گفت: ما تا جایی که صلاح بدانیم بر برد موشکی مان می افزاییم و در این میان ترسی از دشمن نداریم. ...
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۸    
حوزه/ امام جمعه موقت تهران با تأکید بر این که کشور ظرفیت حل مشکلاتش را دارد و در این بین از مسئولین انتظار مدیریت جهادی و کار شبانه روزی می رود، گفت: ما تا جایی که صلاح بدانیم بر برد موشکی مان می افزاییم و در این میان ترسی از دشمن نداریم.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۸    
بالاخره از بین آن همه تَکرار کردن و تَکرار شدن فقط شورای شهری ها توانستند به خوبی کار کنند و با تصمیم های خلق الساعه و برای جلوگیری از مدیریت جهادی سابق و یا اینکه نفر 31 لیست شورای شهر به خیابان بهشت ورود پیدا نکند از شهردار شدن محسن هاشمی رفسنجانی جلوگیری کنند ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳    
آیین آزادسازی مدارس امام علی(ع) و خواجه نصیرالدین طوسی در راستای اجرای پروژه کنار گذر شمالی برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۶    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: همان طور که اعمال مدیریت جهادی باعث پیروزی ایران در هشت سال دفاع مقدس شد، در شرایط کنونی نیز راه حل برون رفت از مشکلات همین اعمال مدیریت جهادی است
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۱    
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: قوای سه گانه مسئولیتی که مقام معظم رهبری(دامت برکاته) بر عهده آنها گذاشته با مدیریت جهادی انجام دهند و در جهت حل مشکلات جامعه گام های موثری بردارند.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۶:۴۰    
آیت الله حیدری گفت: با نیروهای انقلابی و مدیریت جهادی اوضاع نابسامان اقتصادی قابل حل است؛ از این رو از دولت انتظار داریم تیم اقتصادی تازه نفس متخصص، متعهد و انقلابی با مدیریت جهادی سر کار آورد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۷    
اقتصاد ایران: ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران، مدیریت جهادی را زمینه ساز و راهکار برون رفت مشکلات فعلی کشور دانست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۳    
ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری مدیریت جهادی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۵    
تابستان امسال 123 گروه بسیجی جهادگر در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهان حضرت محمد رسول الله (ص) 2 در استان اصفهان شرکت کردند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
دانشجویان جهادگر استان کردستان امروز به میدان عرصه خدمت رسانی آمده اند تا در روستاهای محروم شهرستان قروه عمران و آبادانی به ارمغان بیاورند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۸:۴۶    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدید از اداره کل استاندارد استان البرز با بیان اینکه فعالیت های این اداره کل درخشان بوده است گفت: تلاش همکارانمان در اداره کل استاندارد البرز، رضایت مسئولان استانی و مراجعان را جلب کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۴    
معاون فرهنگی سپاه پاسداران بی ادعا، ساده، بدون تشریفات و حتی اطلاع رسانی آستین را بالا زده و کارهای یدی را در کنار مردم و جهادگران بسیجی برای باسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه آغاز کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۰    
فرمانده سپاه کرمان گفت: مدیریت جهادی وبصیرت توطئه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را در جنگ اقتصادی و روانی ناکام می گذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۲۰    
امام جمعه شهرستان سلطانیه گفت: مدیریت جهادی رزمندگان و تکیه به توان داخلی نیروهای نظامی بهترین الگو برای مدیریت و حل مشکلات اقتصادی است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۰    
گروه سیاست و اقتصاد - معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان گفت: مفهوم صبر، گذشت، تدبیر، جهاد، مدیریت جهادی، مقاومت اقتصاد مقاومتی و ... که برای اداره یک کشور اسلامی نیاز است، در وجود برجسته چهره های انقلابی دوران دفاع مقدسی وجود دارد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۰    
به گزارش ایرنا ، آیت الله محمدرضا ناصری، روز دوشنبه در آیین نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت یزد که در تیپ 18 الغدیر برگزار شد افزود: خاطرات رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس در قالب برنامه های فرهنگی به نسل جوان منتقل شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۰    
ایسنا: دومین همایش ملی تجلیل از پیشکسوتان جهاد مقاومت در تالار خلیج فارس باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. در این همایش، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۶    
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل لرستان با اشاره به فشار اقتصادی و مشکلات معیشتی که پیش روی مردم است، گفت: وجود این مشکلات ناشی از سوء مدیریت ها است و مسؤولان باید مدیریت جهادی و انقلابی داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۴    
ورامین- شهردار ورامین با اشاره به اینکه شعار اصلی کار و مدیریت جهادی را سرلوحه قرار داده ایم گفت: سیاسی کاری در شهرداری ورامین جایگاهی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۶    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان راه برون رفت از مسائل و مشکلات اقتصادی را مدیریت انقلابی و مدیریت جهادی دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۷    
مسوول بسیج سازندگی بندرگز گفت: 20 گروه جهادی در مناطق محروم شهرستان بندرگز اعزام شدند.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه دشمن از همه عرصه ها قطع امید کرده است، گفت: مفاسد اقتصادی با مدیریت جهادی برطرف می شود.
گام نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۶    
به گزارش گام نیوز محمد رضایی در رزمایش سپاهیان محمدرسول الله بسیجیان دلوار اظهار داشت: برای ایستادگی درمقابل جنگ شدید اقتصادی دشمن، باید روحیه و مدیریت جهادی باشد و با نگاه لیبرالی نمی شود مقابل جنگ شدید اقتصادی لیبرال گرایان استکباری آمریکایی وغربی ایستاد تا نگاه به دستان غرب در برخی تفکرهای عقب ...