جمعه ۲۵ آبانساعت ۱۵:۲۴Nov 2018 16

جدیدترین خبرهای «مدیریت جهادی»

خبرگزاری صنایع   ۵۷ دقیقه پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، فرشاد مقیمی (معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران) را به عنوان معاون امور صنایع وزارت صمت منصوب کرد. *** انتصاب دکتر مقیمی به سمت معاون امور صنایع وزارت صمت ...
برترین ها   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری مهر: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مرحوم نوربخش در فعالیت های خیر مشارکت فعال داشت و در یک مرکز درمانی رایگان طبابت می کرد. محمد شریعتمداری، صبح جمعه در مراسم تشییع پیکر رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی در گرگان، اظهار کرد: امروز شما مردم دو خدمتگذار صدیق، پرتلاش ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مرحوم نوربخش را انسانی خدمتگزار صدیق، شریف، پاک دست، پرتلاش با مدیریت جهادی دانست و گفت: این حادثه اسفناک را به جامعه خدمتگزاران خدوم ملت شریف ایران تسلیت عرض می کنم.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۴    
به گزارش خبرنگار کردپرس، دومین نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد شهرستان قروه با فرماندار بعد از ظهر امروز پنجشنبه در حالی برگزار شد که بیشتر سمن ها از عملکرد شهرداری و تعامل نداشتن این ارگان انتقاد کرده و از طرفی دیگر فرماندار هم به نحوه برگزاری جلسه توسط کارشناس امور اجتماعی فرمانداری انتقاد ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، عباس قبادی (مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی) را به عنوان معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت منصوب کرد. *** انتصاب دکتر قبادی به سمت معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۵    
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: امروز مدیریت جهادی مبتنی بر برنامه ریزی و عملکرد اصولی زیربنای پیشرفت و توسعه کشور در تمامی عرصه ها است؛ ازاین رو مدیران ما نباید به عمل روزمره و روتین راضی باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۸    
قزوین- امام جمعه موقت تهران گفت: شایسته سالاری مبتنی بر اندیشه دینی و مدیریت جهادی و حرکت در مسیر شهدا راهکار نجات کشور و عبور از مشکلات است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۴    
قزوین-رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور گفت: در شرایط کنونی نیازمند مدیریت جهادی دوران دفاع مقدس هستیم تا با همان اراده،انگیزه و کارآمدی از مشکلات عبور کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان "مشکلات نمی تواند ما را از پای در آورد چرا که ما کشور فقیر و ضعیفی نیستیم"، گفت: خودباوری و مدیریت جهادی راه برون رفت از مشکلات فعلی کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۶:۱۳    
ایران همچون استخوان تیز، در گلوی شیطان بزرگ گیر کرده است. شاید این بهترین تعبیر برای حال و روز نزار و دست از پا درازتر آمریکا و همپیمانان او در منطقه باشد؛ حال و روزی که استحکام و قدرت پایدار نظام جمهوری اسلامی و تجربه ارزشمند مدیریت جهادی فرزندان انقلاب را نمایان می سازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۹    
حمیدرضا مقدم فر با انتقاد از عدم حاکمیت مدیریت جهادی در برخی مسئولان اجرایی گفت که طهرانی مقدم با یک مدیریت جهادی ناممکنها را ممکن و کشور را در برخی حوزه های راهبردی از بیگانگان بی نیاز کرد.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۸    
عضو هیئت رئیسه چهارمین دوره شورای شهر تهران گفت: جریان های سیاسی گزینه های نهایی شهردار تهران را به شورای شهر تحمیل کردند و تصمیم و رأی اعضای شورا تأثیری در آن نداشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۹    
تهران- ایرنا- یک سال پیش زلزله ای مهیب غرب کشور را لرزاند و با خود مصیبتی بزرگ برای مردم آن منطقه به وجود آورد. بی تردید مهمترین چالش پیش روی مناطق زلزله زده نداشتن سرپناه و مسکن است که این مهم را باید با مدیریت جهادی و همگانی تامین کرد و اینگونه از آسیب های روانی- اجتماعی ناشی از این بلای طبیعی ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۷:۵۲    
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم به کار بستن اصول اقتصاد مقاومتی برای عبور از تحریم ها گفت: عبور از تحریم ها با مدیریت جهادی و وحدت مردم امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۰:۵۵    
جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت با بیان اینکه مسئولان باید رویکرد جهادی را سرلوحه امور قرار دهند گفت: همه باید با رویکرد مدیریت جهادی در تمام صحنه ها حاضر باشیم و نشاط و شادابی و امید را به جامعه تزریق کنیم.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۴۷    
/کمیل ستوده نزدیک به یک دهه است که سیطره نگاه و اندیشه عمل گرایی اخلاق محور در گستره شهری ساری حاکم شده است. نگاهی که مدیریت جهادی و شور و طراوت خدمت را از زاویه تجربه و تخصص می نگرد و همه همت و تلاشش را در مسیر چابکی سازمانی و خردگرایی در ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات شهری به مردم شهیدپرور و ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۱    
امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: مردم شهرستان به دلیل کمبود اتوبوس برای حمل ونقل دچار مشکل شده اند که بایستی مسوولان در رفع این مشکل مدیریت جهادی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۶:۱۵    
امام جمعه نطنز گفت: 70 درصد مشکلات ما مشکلات داخلی است، کسانی که دنیاطلب، ثروت اندوز و حقوق نجومی می گیرند، این ها اهل درد نیستند درد مردم بیچاره را نمی دانند ضعف ما ضعف نظارت است هیچ مشکلی از کشور نداریم که حل نشود با مدیریت جهادی می توان هم مشکلات را حل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۶:۱۰    
ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با انتقاد از فضای موجود اقتصادی و بی اعتبار شدن پول ملی بر تلاش مسئولان در راستای بازگرداندن ثبات به بازار ارز و سکه تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۶    
امام جمعه شهرری با بیان اینکه مشکلات اقتصادی با مدیریت جهادی برطرف می شود، گفت: تمام مشکلات و گرفتاری ها از تحریم نیست، بلکه مشکل اساسی ما در داخل کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۳    
نماینده سابق مردم تهران، گفت: در شخصیت آخوندی خبری از مولفه هایی چون کارآمدی، سابقه درخشان در خدمت رسانی و مدیریت جهادی نیست.
پارس نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۳    
رقیب هنوز به قالیباف به عنوان محدود جامانده قافله هشت سال دفاع مقدس نگاه می کند که سنگر امروز را به خوبی شناخته و با کار و مدیریت جهادی منشاء تحولات عظیم و خدمت رسانی درست و مفید به مردم شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۶:۲۷    
ناهید پرویزپورگفت: زنان می توانند با تحلیل درست تاریخ جنگ روانی آمریکا را برای نسل جوان خنثی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۵۰    
محقق و پژوهشگر عمومی گفت: به 13 آبان اهمیت می دهیم و استکبارستیزی را به عنوان یک ارزش پاس می داریم چراکه میلیون ها انسان از زمانی که آمریکایی ها سعی در دخالت در سایر کشورها گرفتند کشته شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۷:۵۶    
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آمریکا در آستانه خودکشی سیاسی و اقتصادی است، گفت: ناو های هواپیمابر آمریکا در تیررس مستقیم موشک های نقطه زن ما هستند و تجهیزات نظامی آن ها کهنه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۹    
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در بیانیه ای به مناسبت 13 آبان تاکید کرد که انتظار می رود قوای سه گانه، گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی با مدیریت جهادی و تلاش مضاعف نسخه مصون ساز اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۰    
آئین عبادی سیاسی نمازجمعه در میعادگاه نمازجمعه صدرآباد رستاق برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۴    
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس گفت: اقدام انقلابی، اعمال مدیریت جهادی برای رفع مشکلات مردم و توجه به معیشت آنان از سوی مسئولان شکست دهنده توطئه های آمریکا است.
سینا خبر   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۶:۲۲    
سیناخبر - امام جمعه شهرضا گفت: شهرضا نیازمند مدیران جهادی و دلسوز است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۴:۴۲    
بندرعباس- ایرنا- امام جمعه قشم با اشاره به ترمیم کابینه دولت، گفت: وزیران جدیدی که از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفته اند باید با روحیه انقلابی و مدیریتی جهادی، سوء مدیریت ها را جبران کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۲۰:۵۲    
امام جمعه کردکوی گفت: در صورتی که مدیران روحیه جهادی داشته باشند و با عشق و علاقه کار کنند مشکلات حل شدنی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۶    
امام جمعه ایلام گفت: تکمیل زیر ساخت های اربعین در ایلام نیازمند مدیریت جهادی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۲    
رئیس مرکز آمار ایران از تهیه پیش نویس اصلاحیه قانون آمار کشور خبر داد و گفت: سرعت اقتصاد مقاومتی بسیار کمتر از آن چیزی است که مد نظر رهبر معظم انقلاب است، بنابراین تحقق این امر مستلزم یک مدیریت جهادی هستیم.
سینما پرس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۵    
سینماپرس: مجموعه نشست های تخصصی چهل سال با رسانه ها با همکاری فرهنگسرای رسانه و شبکه چهار سیما برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۰    
آیت الله ناصری بر وحدت مردم و مسئولان همراه با برنامه ریزی و تدبیر برای شکست تحریم استکبار جهانی علیه نظام اسلامی تاکید کرد .
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۶    
جلسه ستاد اربعین قرارگاه چذابه با حضور رئیس این قرارگاه دکتر حسین حسین زاده در پنج شنبه 3 آبان برگزار و مسائل مختلف مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۱    
خبرگزاری ایلنا: سید محمد حسینی، درباره وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه های کار، صنعت، راه و اقتصاد گفت: در شرایط جنگ اقتصادی می طلبد وزرایی معرفی شوند که توانمندی و کارآمدی لازم را برای انجام امور داشته باشند و با مدیریت جهادی و انقلابی کارها را سامان بدهند و با هم انسجام و هماهنگی داشته باشند ...
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۰    
این روزها خبرهای خوشی از دولت به گوش نمی رسد؛ درست در شرایطی که کشور در حساس ترین روزهای خود به لحاظ سیاسی و اقتصادی به سر می برد و نیازمند یک دولت منسجم ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۷    
وی با بیان اینکه معیار حاکمیت اسلامی بستگی به جایگاه ذفیع عدالت و قضاوت دارد، ادامه داد: اقتدار اولین خصوصیت قاضی است لذا اقتدار، صلابت و در عین حال رعایت اخلاق و جایگاه انسانی بسیار مهم است ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۹    
موکب داران مستقر در مرز مهران این روزها به صورت شبانه روز خدمات بی شائبه ای را به زئران اربعین حسینی ارائه می دهند.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۵    
دکتر محسن پیرهادی نوشت: واقعیت غیرقابل انکار در عرصه سیاسی ایران به شکست نسخه ها و تجویز هایی بازمی گردد که سال هاست بر دستگاه های اجرایی کشور مستولی شده اند. ساختار ها و روند های ناکارآمد، کند و غیرمردمی در این دستگاه ها هرگونه اصلاحی را با مقاومت شدید همراه می سازد ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۹:۲۵    
به گزارش ایرنا، غلامرضا یاوندعباسی روز یکشنبه در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: تجربه نشان می دهد که ورود فرهنگ ایثار و شهادت به عرصه های مختلف از جمله هوافضا، نانو، ساخت موشک ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۲    
تلاش شبانه روزی و مدیریت جهادی در صنعت برق برای گذر از پیک بار بدون همکاری مردم میسر نخواهد شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع شمال استان کرمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۳    
مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران با اشاره به اثرگذاری فرهنگ ایثار و شهادت در حوزه های مختلف از جمله هوا و فضا و هسته ای، گفت: باید مدیریت جهادی و جوان گرایی که در دوران دفاع مقدس داشتیم را در جامعه نهادینه کنیم.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۲    
حوزه/ رضایی بر همراهی با مسئولان برای حل مشکلات تاکید کرد و گفت: از فضای تحریم نیز با کمک جوانان این کشور عبور خواهیم کرد اما لازمه اصلی و سریعتر این کار بازگشت به تفکر انقلابی و مدیریت جهادی در عرصه ی خدمت رسانی به این ملت بزرگ است .
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳    
به گزارش مشرق ، سید محمود رضوی تهیه کننده سینما در توییتر درباره اتحاد اتحاد آمدنیوز، ضدانقلاب و سیاسی کاران داخلی علیه مدیریت جهادی نوشت:
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان در نشستی با مسؤولان سپاه این استان، به تجلی مدیریت جهادی در بسیج اشاره و سپاه را نماد خوش نامی در کشور توصیف کرد.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲    
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه کشور امروز نیازمند مدل مدیریتی دهه 60 هستیم، گفت: به جای اینکه مشکلات را به گردن یکدیگر بیاندازیم باید برای مرتفع شدن مشکلات مردم چاره ای بیاندیشیم. ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۶    
ملت ایران انتظار دارند نیروهای مسلح کشور جهت گوشمالی سخت تروریست های جیش الظلم در اسرع وقت اقدام کنند و فرزندان ملت را از چنگال آنها نجات دهند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۶    
ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و کهولت سن کابینه بر اعتماد به جوانان و مدیریت جهادی آن ها به ویژه در حوزه های اقتصادی تأکید کردند. ...