شنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۶:۵۷Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع لبنی»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶    
ایسنا : فعالان صنایع لبنی می گویند افزایش هزینه ها دلیل صعود قیمتی اخیر است. امسال دولت نرخ رسمی شیر خام را به 6400تومان افزایش داد اما به سبب تورم نهاده های تولید، بازار راه خودش را رفت تا در ماه گذشته نرخ این کالای اساسی صنایع لبنی آزاد شد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با همراهی وزیر صمت در بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران، بر ضرورت هماهنگی دولت با بخش خصوصی، کشاورزان و دامداران در راستای رونق و ثبات در صنایع لبنی تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا، محمد مخبر در بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران تاکید کرد ضرورت هماهنگی دولت و بخش خصوصی برای رونق و ثبات صنایع لبنی کشور معاون اول رییس جمهور با همراهی وزیر صمت در بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران، بر ضرورت هماهنگی دولت با بخش خصوصی ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور ظهر جمعه (امروز) با حضور در شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران از بخش های مختلف این مجتمع بزرگ لبنی بازدید کرد. دکتر مخبر در این بازدید که با همراهی سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد، با توضیحات مدیرعامل این کارخانه پیرامون روند کاری بخش های مختلف این مجموعه ...
اقتصاد آنلاین / عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی کشور گفت: قیمت شیر خام در قیمت تمام شده محصولات لبنی نقش اساسی را دارد و وقتی قیمت شیر خام 50درصد افزایش یافته است می توان انتظار داشت که قیمت محصولات لبنی افزایش نیابد؟
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۰    
آقایان سید احمد مقدسی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران، سید محمدرضا نبی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی ایران، سیاووش سلیمی رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان شیر خشک کشور در گفتگو با برنامه چشم انداز به بررسی بازار لبنیات پرداختد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه یک فعال صنعت لبنیات معتقد است، خروج محصولات لبنی از قیمت گذاری دستوری به ضرر صنایع لبنی کوچک و مصرف کنندگان است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
06 شهریور 1400 - 13:43 افزایش قیمت شیر که برای سومین یا چهارمین بار در سال 1400 اتفاق افتاده است، سهم لبنیات در خوراک روزانه مردم را کمتر از پیش کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرعامل واحد صنایع لبنی اراک گفت: بیش از 300 هزار دلار انواع محصولات لبنی به وزن 500 هزار تن امسال از این واحد به خارج از کشور صادر شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۳:۰۴    
09 شهریور 1400 - 15:50 چرایی گرانی در بخش لبنیات/ در ماه های اخیر شاهد افزایش قیمت های چندباره صنایع لبنی در کشور بوده ایم که فشار سنگینی بر دوش خانوارهای کشور و استان بوده است به طوری که در شرایط فعلی که قشر های ضعیف جامعه قادر به خرید محصولات لبنی نیستند و متاسفانه افزایش قیمت شیر موجب گرانی و ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی: با افزایش 50 درصدی قیمت شیر خام به عنوان ماده اولیه اصلی محصولات لبنی ، قیمت این محصولات افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی: با افزایش 50 درصدی قیمت شیر خام به عنوان ماده اولیه اصلی محصولات لبنی ، قیمت این محصولات افزایش یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
باکری دبیر انجمن صنایع لبنی ایران با بیان اینکه ضروری است برنامه های وزیر جدید در درجه اول حول محور تامین امنیت غذایی کشور قرار بگیرد، گفت: برای تنظیم بازار تنها راه، برون سپاری امور به تشکل ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها درحالی که به گفته مسئولان اتاق بازرگانی اراک و تولیدکنندگان صنایع لبنی استان مرکزی "مافیا به زور قدرت مجوز صادرات شیرخشک می گیرد"، صادرات شیر خشک ضربه مهلکی به سبد خانوارها زده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- کارشناسان معتقدند که مهمترین و بزرگترین مشکل صنایع لبنی خراسان جنوبی که آنان را به مرز ورشکستگی کشانده کمبود نقدینگی است که باید با تسهیلات سرمایه در گردش به آنها کمک شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: تخصیص ارز 4200 تومانی در سال های اخیر نه تنها موجب کاهش قیمت نهاده های دامی نشد، بلکه افزایش چندبرابری آنها را در پی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نرخ کره 100گرمی با 30 درصد افزایش به 13 هزارتومان رسید. پس از مصرف کره های انبارشده وارداتی، صنایع لبنی خط های تولید کره را راه اندازی کردند چراکه دیگر واردات این قلم از میز صبحانه به صرفه نبود ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
فارس: دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی، گفت: طی یک هفته اخیر قیمت کره خوراکی 30 درصد افزایش یافته است. قاسمعلی حسنی با اشاره به افزایش قیمت برخی محصولات لبنی در یک ماه اخیر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
باکری، دبیر انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه سال قبل 770 میلیون دلار صادرات داشته ایم گفت: اگر سیاست های مان را در توسعه صنعت و صادرات درست به کار ببریم ظرف 5سال به صادرات یک و نیم میلیارد دلاری میرسیم.
رضا باکری دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی می گوید، صنایع لبنی کشور حتی اگر از فشار مداخلات دولتی خلاص شود، کاهش قدرت خرید مردم در بازار گریبانگیر آنها می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۲:۰۵    
سخنگوی انجمن صنایع لبنی درباره گران شدن چندباره لبنیات: فعلا تا مستقر شدن دولت جدید و تعیین وزیر جدید قیمت لبنیات بر اساس عرضه و تقاضا در بازار تعیین خواهد شد!
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، محمدرضا بنی طبا سخنگوی انجمن صنایع لبنی ایران با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد آزادسازی قیمت محصولات لبنی گفتگوی تلفنی کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی با اشاره به علل گرانی قیمت لبنیات در بازار گفت: در شرایط فعلی اقتصاد و کاهش قدرت خرید خانوار، صنایع لبنی از این افزایش قیمت ها رضایت ندارند، چرا که نتیجه آن تعطیلی کارخانه، بیکاری کارگران و کمبود کالاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۱    
بیرجند- مدیرعامل شرکت سهامی زراعی خضری و مدیر کارخانه نیمبلوک گفت: صنایع لبنی خراسان جنوبی با مشکلاتی چون قیمت گذاری دستوری و افزایش قیمت مواد اولیه رو به رو هستند که در این زمینه باید تدبیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: با توجه به افزایش قیمت شیرخام و سایر هزینه های تولید، کارخانه های محصولات لبنی راهی جز افزایش قیمت نداشتند.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سید محمدرضا بنی طبا، سخنگوی انجمن صنایع لبنی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره افزایش 20 درصدی مواد لبنی گفت: در شش ماه گذشته اختلافات میان وزارتخانه های صمت و جهاد کشاورزی باعث شده این دو بخش در اعلام قیمت شیر خام و 10 قلم کالای مشمول قیمت گذاری دولتی به توافق ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد فربد عضو هیئت مدیره انجمن صنایع لبنی اظهار داشت: ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان لبنیات موجب پایین آوردن کاهش قیمت لبنیات نخواهد شد و این تحلیل اشتباه است که اگر به تولیدکنندگان تسهیلات بدهیم، آن ها نیز قیمت ها را کاهش خواهند داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی با بیان این که برنامه مصوبی برای افزایش قیمت لبنیات وجود ندارد گفت: به دلیل افزایش رسمی نرخ شیر خام متأثر از آن قیمت محصولات لبنی نیز افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت تعاونی صنایع لبنی استان اصفهان با پیش بینی اینکه حداقل وضعیت بازار لبنیات تا پایان شهریور ماه به ثبات برسد، گفت: با توجه به درآمد فعلی جامعه، افزایش قیمت لبنیات به طور قطع مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد، چراکه گرانی لبنیات موجب کاهش مصرف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران با اشاره به اظهارات معاون اول رئیس جمهور مبنی بر ارائه تسهیلات به دامداران و صنایع لبنی برای کنترل قیمت محصولات گفت: صنایع لبنی هیچ تسهیلاتی از سوی دولت نمی خواهند و دولت هر حمایتی می خواهد انجام دهد باید به جای بخش تولید به مصرف کننده منتقل کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : پس از کره، تمامی محصولات لبنی از نرخ گذاری دستوری خارج شد. یکی از کارشناسان و فعالان صنایع لبنی با اعلام خبر خروج شیر و محصولات لبنی از قیمت گذاری دستوری گفت بازار باید آماده افزایش قیمت 20درصدی محصولات لبنی باشد ...
ارایه تسهیلات به دامدارن و تولیدکنندگان صنایع لبنی از جمله سیاست های دولت برای تنظیم بازار شیر و لبنیات است
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
جلسه کارگروه تنظیم بازار و کالاهای اساسی صبح امروز جمعه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر محمد مخبر در این جلسه که به دستور آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی رییس جمهوری و به منظور بررسی اقدامات لازم و فوری برای کنترل بازار شیر و لبنیات برگزار شد ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۹۲ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی ضمن اعلام اینکه شیر و لبنیات از قیمت گذاری دستوری خارج شده است، گفت: حدود 20 درصد به قیمت محصولات لبنی اضافه شده است. سید محمدرضا بنی طبا: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : انتخاب مناسب تجهیزات فیلتراسیون برای حذف ذرات برای دستیابی به نتایج مطلوب حیاتی است. تجهیزات بسیار متنوعی برای فیلتراسیون موجود است، از فیلترهای جریان مستقیم نسبتا کوچک که فیلترهای dead-end نامیده می شوند تا سیستم های فیلتراسیون با جریان متقاطع Cross-Flow Filter و سایر سیستم های ...
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی : چرا به رغم پیام های متواتری که ظرف یکسال گذشته به تقریبا همه اعضای کمیسیون صنایع مجلس برای حضور نمایندگان صنعت لبنیات در این کمیسیون و طرح مسائل صنعت ارسال شده بود، توجهی نشد؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در همین چند ماه گذشته که خبرهایی درباره ورشکستگی دامداری ها و گاوداری ها منتشر شد برخی از شرکت های لبنی دست به کار شدند و کره و شیر خشک را انبار کردند تا سوار بر موج بحران در صنایع لبنی منتظر افزایش قیمت لبنیات باشند و اتفاقا همین مساله هم رخ داده است و درحالی که به صورت غیررسمی خبر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
از ارز دولتی که به جیب بعضی ها می رود تا نهاده های دامی دولتی سر از بازار آزاد درآورد که بگذریم، قیمت گذاری دستوری محصولات لبنی مسکنی است که حتی کارکرد مقطعی خود را از دست داده است.
تیتر20   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۸    
سرانه مصرف شیر در ایران به حدود 70 لیتر یعنی کمتر از نصف هدفگذاری سند چشم انداز 1404 رسیده و این مساله نگرانی هایی را درباره سلامت جامعه به وجود آورده با این حال مدیریت ضعیف دولت در توزیع یارانه لبنیات ادامه دارد و برخی از همین مسیرمیلیاردها تومان به جیب می زنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع فرآورده های لبنی از تعویق افزایش قیمت و عدم تصمیم گیری وزارتخانه های مربوطه در این خصوص خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: چنانچه سریعا قیمت شیرخام و فرآورده لبنی تصویب و ابلاغ نگردد بالاجبار واحدهای لبنی عضو این انجمن با تعامل کامل با دامداران براساس قانون تجارت رفتار می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۶    
در بحبوحه افزایش قیمت ها و بعد از مصوب شدن گرانی نان، حالا انجمن صنایع لبنی در نامه ای به رئیس جمهور با انتقاد از تأخیر دولت در تعیین نرخ شیرخام و 10 قلم محصول لبنی اعلام کرد: در صورت عدم توجه به این مسئله بر اساس قانون تجارت با دامداران تعامل می کنیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری، وزرای صمت و جهادکشاورزی و برخی از معاونین وزیر صمت خواستار رفع بلاتکلیفی در قیمت گذاری شیرخام و محصولات لبنی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: چنانچه سریعا قیمت شیرخام و فرآورده لبنی تصویب و ابلاغ نگردد بالاجبار واحدهای لبنی عضو این انجمن با تعامل کامل با دامداران براساس قانون تجارت رفتار می کنند.
دبیر انجمن صنایع فرآورده های لبنی در نامه ای به رییس جمهور اعلام کرد اگر قیمت جدید فرآورده های لبنی تصویب ابلاغ نشود، واحدهای لبنی با دامداران براساس قانون تجارت رفتار و به صورت توافقی اقدام به خرید شیرخام و تعیین قیمت خواهند کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری- خاتمی مقدم، رئیس انجمن صنایع همگن غذایی و دارویی مازندران با اشاره به افزایش قیمت شیر گفت: صنایع لبنی روند ورشکستگی را طی می کنند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع لبنی ایران گفت: دامداران از مدت ها قبل درخواست افزایش قیمت شیرخام را به سازمان حمایت تحویل دادند که در نهایت قیمت مورد محاسبه قرار گرفت و عددی تعیین شد. تهران – اقتصاد برتر – 27 تیر 1400 ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۰    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در تولید شیر خام در استان اصفهان وجود ندارد، گفت: انتظار داریم صنایع لبنی شیر را از دامداران به قیمت 6400 تومان خرید کنند ...
سخنگوی انجمن صنایع لبنی با بیان اینکه تنظیم بازار قیمت مصوب جدید شیرخام را اعلام نکرده است گفت: در صورتی نرخ شیرخام 6400 تومان شود قیمت لبنیات نیز حداقل 70 درصد افزایش خواهد یافت.