سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۱۷Oct 2020 27

جدیدترین‌های «اهانت به مقدسات»

دانا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان گفتند: اهانت به مقدسات مسلمانان نشان از ضعف و ناتوانی دشمنان در مقابل عقلانی بودن دین اسلام است.
آیت الله نوری همدانی با صدور پیامی با محکوم کردن اهانت به مقدسات اسلامی تاکید کرد این نقشه های ترسیم شده در اندیشکده های صهیونیستی جواب نخواهد داد و حقیقت آشکار خواهدشد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- روزنامه همدلی در مطلبی آورد: منشأ تمام درگیری ها و تشنجات بین اشخاص، کشورها و اقوام در عدم رعایت حقوق یکدیگر است و اگر هر شخص و هر کشور، دسته و گروهی به حریم معنوی و مادی دیگران احترام بگذارد، قطعا بسیاری از مناقشات به وجود نخواهد آمد ...
مرکز گفت وگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محکومیت جسارت به ساحت مقدس رسول الله(ص) و مقدسات اسلام و مسلمانان، بیانیه ای صادر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی افزایش احساسات ضد فرانسوی در میان کشورهای اسلامی، رئیس جمهور فرانسه در پیامی در توئیتر به دو زبان عربی و انگلیسی گفت که هیچ چیزی هرگز سبب عقب نشینی فرانسه نخواهد شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۱    
جلسه شورای همبستگی ملی پاکستان با حضور اعضای این حزب به ریاست صاحبزاده دکتر ابوالخیر زبیر در منصوره لاهور برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اگر آن چیزی که گزارش شده است که به بعضی از مقدسات حوزه، به بعضی از بزرگان حوزه، به بعضی از مراجع یک وقتی مثلاً اهانتی شده باشد، درست باشد، بدانید این قطعاً انحراف است، این خطاست.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۱۱    
به گزارش کُرد پرس در این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم وَ لاتَقْفُ ما لَیْسَ لَکَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ السَّمْعَ وَ الْبَصَرَ وَ الْفُؤادَ کُلُّ أُولئِکَ کانَ عَنْهُ مَسْئُولاً (سوره اسراء آیه 36) ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در پی پخش مراسم عزاداری و مداحی و توهین به مقدسات اهل سنت از شبکه استانی کردستان، این اقدام را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اهانت بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) در یک نشریه فرانسوی گفت: هرگونه بی احترامی و توهین به مقدسات تمامی ادیان الهی نشانه بی منطقی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۴    
نماینده مردم میناب و جاسک در مجلس گفت: اقدام نشریه شارلی ابدو که منجر به هتاکی به مقدسات مسلمانان شده است؛ قطعا سردرگمی غرب در برابر دین اسلام را نشان می دهد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۷    
خراسان جنوبی - حجت الاسلام بهشتی فر گفت: مهم ترین رسالت نخبگان امت اسلامی تبیین اهداف جبهه استکبار از اهانت به مقدسات اسلامی و پیامبر اعظم است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل امور ادیان وزارت آموزش یونان در دیدار با رایزن فرهنگی ایران در آتن گفت: مخالف اهانت به مقدسات دیگران هستیم و اگر چنین مسئله ای در مورد مسیحیت و یا هر مذهب دیگری در خاک یونان صورت گیرد، مراجع قانونی با آن برخورد خواهند کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۰    
مدیر اندیشکده مطالعات راهبردی کریمه در تحلیلی مبسوط به نقد عملکرد خلاف عرف و هتاکی نشریه فرانسوی نسبت به ساحت مقدس پیامبر اعظم اسلام (صلی الله علیه و آله) پرداخته و این موضوع را قطعه ای از پازل ضد اسلامی و اسلام هراسی دنیای غرب عنوان نمود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۰    
سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فارس طی بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر مکرم اسلام(ص) در کشورهای غربی را محکوم کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام با صدور بیانیه، اهانت به مقدسات دینی را نشانه عجز دشمنان اسلام و مسلمین دانست.
اسقف آنتونیوس مالوف در دیدار یا رایزن فرهنگی کشورمان در یونان در پی اهانت به مقدسات مسلمانان گفت: بی حرمتی به پیامبران الهی با توسل به آزادی بیان به هیچ وجه قابل توجیه نیست . ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۵    
شفقنا- بنگلادش یک هندو را به جرم اهانت به مقدسات اسلامی زندانی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، سیستم قضایی بنگلادش یک مرد هندو مذهب را به جرم اهانت به پیامبر اسلامی به 7 سال زندان محکوم کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگیان چابهار در واکنش به اهانت به اهانت نشریه فرانسوی به مقدسات اسلام و پیامبر عظیم الشان حضرت محمد مصطفی (ص) تجمع کرده و اعتراض خود را در این خصوص فریاد زدند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کشور فرانسه در بین سایر کشورهای غربی در توهین به مقدسات دینی پیشروتر است. در واقع توهین به ادیان آسمانی و مقدسات دینی در این کشور بخش غیرقابل تفکیک حق آزادی بیان و عقیده محسوب می شود ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
صهیونیست ها و دولت های وابسته به آنها محور اصلی شرارت ها و توهین ها نسبت به اسلام ناب هستند و یک خط فکری را در جهان اسلام دنبال می کنند و آن چیزی جز اسلام ستیزی و هتک ارزش های اسلامی و ایجاد تفرقه و آشوب بین جوامع اسلامی نیست و در قرآن کریم نیز به صراحت به دشمنی مستمر و دامنه دار یهود با اسلام ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
آمل - مردم دیار هزارسنگر آمل با برپایی تجمع، اعتراض خود را نسبت به اقدام موهن و اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس کلام الله مجید و پیامبر گرامی اسلام اعلام کردند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : سکینه السادات پاد، معاون حقوقی موسسه بین المللی حقوق بشری صلح زیبا جمهوری اسلامی ایران و دانش پژوه مقطع دکتری حقوق عمومی با اشاره به ابعاد حقوقی اهانت به مقدسات ادیان اظهار داشت ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مازندران - امام جمعه بابل گفت: عادی سازی روابط جیره خورهای آمریکایی با رژیم غاصب صهیونیستی خیانت به اسلام و آرمان فلسطین است و به طور حتم شکست خواهد خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان اداره کل آموزش و پرورش فارس در اعتراض به اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام تجمع کردند ؛ اساتید دانشگاه های فارس نیز اهانت به مقدسات اسلام را طی بیانیه ای محکوم کردند.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد و از وزارت امور خارجه خواست از تمام ظرفیت های حقوقی برای جلوگیری از تکرار چنین اهانت هایی استفاده کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد و از وزارت امور خارجه خواست از تمام ظرفیت های حقوقی برای جلوگیری از تکرار چنین اهانت هایی استفاده کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۷    
مازندران - امام جمعه نکا گفت: آزادی بیان در غرب دروغی است که سران این کشورها تنها برای فشار به ملت های مسلمان جهان از آن استفاده می کنند.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۷    
پولادی با بیان اینکه انقلاب اسلامی فقط متعلق به جهان شیعه نیست بلکه متعلق به جهان اسلام ، قرآن و خاتم الانبیا حضرت محمد(ص) و همه آزادی خواهان و مظلومان جهان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ضمن ابراز تأسف از عملکرد برخی از کشورهای اسلامی در برابر استکبار، به علل و عوامل اقدامات توهین آمیز دشمنان اسلام پرداخت.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۲    
حوزه/ مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان، نشریه فرانسوی شارلی ابدو را خط شکن آمریکا و صهیونیست ها خواند و گفت: در غرب صحبت درباره هلوکاست ممنوع است و اما اهانت به مقدسات آزادی بیان خوانده می شود!!.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرهنگیان بسیجی استان البرز با انتشار بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، متن این بیانیه به شرح زیر است: ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) همدان با اشاره به درماندگی دشمنان در برابر منطق به حق دین اسلام، گفت: اهانت به مقدسات و پیامبر اکرم (ص) به بهانه آزادی بیان، خیانت و جنایتی آشکار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخش توکهور و هشتبندی خطاب به دولت های غربی و قدرت های شیطانی مخصوصا دولت فرانسه که فضا را برای اهانت به مقدسات اسلامی فراهم می کنند، گفت: این گونه اقدامات احمقانه و موهن باعث انسجام و وحدت جهان اسلام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها طی بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) در فرانسه را محکوم کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز گفت: اهانت صورت گرفته به قرآن کریم و پیامبر اسلام محصول توطئه های استکبار جهانی و دسیسه های صهیونیسم است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۴    
معاون سیاسی سپاه کربلا اقدام مجرمانه مجله فرانسوی را کار یک جریان استکباری و صهیونستی دانست و بیان کرد: این فرافکنی ها و توهین ها جز آنکه افکار مردم منطقه را به غیر از جریان رژیم غاصب اسرائیل معطوف کنند، چیز دیگری نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۰    
در پی اهانت به مقدسات مسلمانان در برخی کشور های اروپایی و حمایت سران استکبار، مخصوصاً سران فرانسه از توهین به پیامبر عظیم الشأن اسلام به بهانه آزادی بیان، روز پنج شنبه سراسر ایران اسلامی صحنه تظاهرات اعتراضی در محکومیت اقدام موهن یک نشریه فرانسوی بود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۲۱    
سمنان - مدیر حوزه علمیه استان سمنان گفت: امروز آزادی مفهومی ملعبه دست دشمنان انسانیت، اسلام و ادیان الهی برای توهین و اهانت به مقدسات و تضعیف معنویت شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۲:۱۵    
استاد حوزه با انتقاد از عملکرد غربی ها در خصوص اهانت به مقدسات اسلام گفت: این که رییس جمهور فرانسه اقدام موهن شارلی ابدو به پیامبر(ص) را آزادی بیان می داند، اشتباه است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مدیرحوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم اسلام (ص) سبب تقویت افراط گرایی و تروریسم در جهان می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: توسعه موج مقاومت در دنیا دشمنان را عصبانی و مستاصل کرده و از روی استیصال به اهانت به مقدسات و پیامبر اسلام (ص) روی آورده اند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۷    
بجنورد (پانا)- مردم مومن و متعهد شهرستان بجنورد با تجمع اعتراض آمیز در میدان شهید، اهانت وقیحانه نشریه فرانسوی و توهین به کلام وحی را محکوم کردند. نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان کرد: دو جریان حق و باطل در طول تاریخ وجود داشتند و تا قیامت نیز ادامه خواهند داشت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس گفت: آزادی در غرب معنای خاص خود را دارد و بیشتر برای سرکوب سیاهپوستان و اهانت به مقدسات مسلمانان به کار برده می شود، اما جمهوری اسلامی ماهیت سیاست های پلید غربی ها را برای همگان آشکار ساخته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون بین الملل رییس قوه قضائیه از مکاتبه با مراجع بین الملل برای پیگیری و مقابله با اهانت به مقدسات مسلمانان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۸    
گروه استان ها- نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه وظیفه تمامی آزادی خواهان جهان است که در مقابل جسارت دشمنان به مقدسات اسلامی بایستند، گفت: دنیای غرب نمی تواند آزادی را به معنای جسارت و توهین به مقدسات دین اسلام بداند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی: امام جمعه مشهد گفت: توسعه موج مقاومت در دنیا دشمنان را عصبانی و مستاصل کرده و از روی استیصال به اهانت به مقدسات و پیامبر اسلام (ص) روی آورده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۱    
مسوولان استان و مهاباد هم اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۳    
امام جمعه موقت زابل گفت: دنیای اسلام و تمام آزادگان عالم باید به این نتیجه برسند که اهانت به مقدسات اسلامی یک گناه نابخشودنی است.