سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۵۷Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اهانت به مقدسات»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام-سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: تجمع اعتراض آمیز مردم استان در محکومیت اهانت آشوبگران به مقدسات اسلامی برگزار می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۶:۰۰    
در ادامه با هم به مرور اخباری از سلام نو خواهیم پرداخت که در تاریخ 29 آبان ماه 1401 بیشترین بازدید را از سوی مخاطبان این وبسایت خبری داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مسعود ستایشی در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا با اشاره به ماده 513 قانون مجازات اسلامی گفت: هر کس به مقدسات اسلام و یا هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین(ع) یا حضرت صدیقه طاهره(س) اهانت نماید اگر مشمول حکم ساب النبی باشد اعدام می شود و در غیراین صورت به حبس از یک تا پنج سال محکوم ...
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه: هر کس به مقدسات اسلام ویا هر یک از انبیاء یا اهل بیت(ع) یا حضرت صدیقه(س) اهانت نماید اگر مشمول حکم ساب النبی باشد اعدام می شود و در غیر این صورت از یک تا پنج سال حبس محکوم می شود.
این افراد علاوه بر اسائه ادب و توهین به مقدسات به ارزش های ملی و نیز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران متعرض شدند؛ اما آیا اقدامات و افعال اینها به موجب قانون وصف مجرمانه دارد و جرم تلقی می شود؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۷:۳۷    
مردم شهر مریانج در پی محکومیت اغتشاشات اخیر و اهانت به مقدسات و حمله تروریستی حرم شاهچراغ(ع) اجتماع عظیم برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
همسر شهید مجتبی امیری دوماری از شهدای مدافع امنیت، از ویژگی های بارز این شهید را عشق به ولایت و ائمه اطهار بیان داشت و گفت: مجتبی عاشق رهبری و مردم کشورش بود و برایش اهانت به مقدسات قابل قبول نبود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نمازگزاران و اقشار مختلف مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان امروز(جمعه) همزمان با سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی، جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ(ع) شیراز و اقدامات غیرقانونی در ایجاد اغتشاش، ناامنی، آشوب، اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۶:۵۵    
همدان- ایرنا- نمازگزاران و اقشار مختلف مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان امروز(جمعه) همزمان با سراسر کشور با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز و اقدامات غیرقانونی در ایجاد اغتشاش، ناامنی، آشوب، اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نمازگزاران و اقشار مختلف مردم خراسان جنوبی امروز(جمعه) همزمان با سراسر کشور با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز و اقدامات غیرقانونی در ایجاد اغتشاش، ناامنی، آشوب، اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نمازگزاران و اقشار مختلف مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان امروز(جمعه) همزمان با سراسر کشور با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز و اقدامات غیرقانونی در ایجاد اغتشاش، ناامنی، آشوب، اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اغتشاشگران طی این مدت 25 مسجد و مرکز مذهبی را به آتش کشیدند؛ این برخوردها سبب شد تا مردم با آن ها همراه نشوند.
مکران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۹    
اجتماع بانوان محمدی شهر بندرعباس در محکومیت اغتشاشات اخیر و اهانت به مقدسات تجمعی با حضور بانوان انقلابی بندرعباسی در محل بوستان غدیر زیر پرچم با محوریت محکوم کردن اغتشاشات اخیر و اعلام انزجار نسبت به هتک حرمت مقدسات برگزار شد. به گزارش مکران به نقل از ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه البصیره پاکستان با اشاره به فتوای حضرت آیت الله خامنه ای درباره تحریم اهانت به مقدسات اهل سنت، خاطرنشان کرد: ما با عمل به این فتوا می توانیم بسیاری از تقابل ها و رویارویی ها را کنار بگذاریم و با تفرقه مبارزه کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۶    
بجنورد- ایرنا- جمعی از بانوان بجنورد مرکز خراسان شمالی امروز(چهارشنبه) با برپایی یک تجمع با عنوان "امت رسول الله" اقدامات اخیر عده ای اغتشاشگر در اهانت به مقدسات را محکوم کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۰    
کتاب فتوای تاریخی مقام معظم رهبری درباره حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به زبان اردو چاپ و منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کتاب فتوای تاریخی مقام معظم رهبری درباره حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به زبان اردو چاپ و منتشر شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کتاب "فتوای تاریخی مقام معظم رهبری" (مدظله العالی) درباره حرمت اهانت به مقدسات اهل سنت به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان به زبان اردو چاپ و منتشر شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۵    
حوزه/ آنچه امروزه در فضای مجازی و پلتفرم های صهیونیستی تحت عنوان قرآن سوزی و اهانت به مقدسات شاهد آن هستیم، دل هر مسلمان آزاده و غیرت مندی را به درد می آورد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
163 نفر از فعالان عرصه فرهنگ و جهاد استان قزوین با انتشار بیانیه ای مشترک فتنه اخیر و اهانت به مقدسات را محکوم کردند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۸    
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی رادیو معارف؛ همزمان با میلاد حضرت نبی اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت برنامه " اندیشه ها " از شنبه 16 مهر 1401 هر روز از رادیو معارف به روی آنتن می رود . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۱    
عضو هیأت علمی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: انتقاد سازنده و اعتراض دردمندانه، حق اجتماعی مردم است؛ اما آشوب، اغتشاش و تحریک احساسات مردم علیه یکدیگر، جز دشمنی علیه کشور و ضدیّت با آحاد ملّت نام دیگری ندارد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امضاکنندگان این بیانیه ضمن اعلام وفاداری نسبت به آرمان های امام و شهدا و تبعیت از رهبر انقلاب اسلامی، خواستار مقابله با تجزیه طلبان، عوامل نفاق، آشوبگران و تنبیه حامیان اصلی آن ها در فتنۀ اخیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۴    
یک شاعر آیینی همدانی با بیان اینکه وظیفه تک تک ما محکومیت آتش زدن پرچم و اهانت به مقدسات است گفت: ملت ما برای دفاع از وطن اگر بخواهند به خیابان بیایند و تنها فوت کنند اغتشاشگران را باد می برد، اما با صبوری و بینشی که دارند وارد میدان می شوند و حرف خود را کوبنده می زنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۱    
نایب قهرمان المپیک 2004 آتن با بیان اینکه برخی از ورزشکاران و هنرمندان احساسات نوجوانان ما را با پست ها و توئیت های بدموقع تحریک کردند و اتفاقاتی مثل اهانت به مقدسات و پرچم عزیز کشورمان رقم خورد گفت: یک زن آن طرف دنیا نشسته و می خواهد با یاوه گویی در اینستاگرام برای ما تعیین تکلیف می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۰:۱۴    
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان با بیان اینکه دشمنان فوت مرحومه "مهسا امینی" را بهانه ای برای ایجاد آشوب و ضربه به امنیت ایران قرار داده اند، سخنان رهبر معظم انقلاب درباره قوم کرد را ارزشمند دانست و گفت: مردم این استان متدین بوده و اهانت به اسلام، قرآن، مقدسات و اغتشاش و ناامنی را برنمی تابند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۱    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان، گفت: هر نوع اهانت و حمله به مقدسات و شئونات دین مبین اسلام با پاسخ قاطع و کوبنده مواجه خواهد شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۰    
اجتماع بزرگ نسل غیور با حضور باشکوه خانواده های برخواری در ورزشگاه رسالت دولت آباد با اجرای برنامه متنوع از جمله همخوانی سرود سلام فرمانده با حضور حاج ابوذر روحی خواننده این سرود محبوب برگزار شد. در این اجتماع اهانت به مقدسات از جمله قرآن، حجاب و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران محکوم شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم باصدور بیانیه ای اقدام تروریستی زاهدان و اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۶    
شفقنا- آیت الله فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ابتدای درس خارج اصول امروز خود با اشاره به حوادث اخیر کشور بیان کرد: همه حوزویان، دانشجویان و اقشار گوناگون مردم نباید از این مسئله غفلت کنند که دشمن به دنبال گرفتن دین از ملت ایران است، دنبال تجزیه ایران است ...
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقشار مختلف مردم شهرستان هشترود پس از برگزاری نماز جمعه در محکومیت اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی راهپیمایی کردند/ راهپیمایان با سر دادن شعارهایی اعتراض خود را علیه آشوب، ناامنی و حرکات هنجارشکن اعلام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه موقت تبریز ضمن قدردانی از حضور مردم تبریز در راهپیمایی علیه آشوبگران گفت: مردم ما نشان دادند که هرگز اهانت به مقدسات و آرمان های خود را تحمل نکرده و حاضر هستند جان خود را نیز در این راه فدا کنند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۰   + ۶۸ سایت دیگر  
در این بیانیه آمده است: حوادث تلخ و فتنه ای که در روزهای اخیر شاهد آن بودیم گرچه با حضور به موقع و هوشیاری زنان و مردان بصیر ایران اسلامی؛ به ویژه دانشجویان انقلابی کشورمان در تجمع سراسری امت رسول الله (ص) بحمدلله خنثی شد، اما بار دیگر دستاویزی برای سلب امنیت و آرامش جامعه ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، اقدامات و فعالیت های هنجارشکن در اهانت به مقدسات در حوادث اخیر را محکوم کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی گفتند: بر مسئولان لازم است که به خواسته های مردم گوش دهند و مشکلات آن ها را حل کنند و نسبت به حقوق آنان حساس باشند این مردم بودند که در راه انقلاب از جان و مال خود گذشتند و همچنان پای آرمان امام و انقلاب ایستاده اند و هرگونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت المال ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲    
مردم جزیره خارگ با شرکت در راهپیمایی در اعتراض به اقدامات اخیر اغتشاشگران و اهانت روز های اخیر به قرآن، مسجد و پرچم مقدس ایران اسلامی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- جمعی از بانوان چهارمحال و بختیاری عصر دوشنبه با برپایی یک تجمع، اقدامات اخیر عده ای اغتشاش گر در اهانت به مقدسات را محکوم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان کردستان اهانت به مقدسات دینی و ایجاد اغتشاش و ناامنی در شهرهای استان را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم سنندج با اجتماع خود، اهانت به مقدسات توسط آشوبگران در روز های اخیر را محکوم کردند.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) اجتماع بزرگ مردم قم در محکومیت اهانت به مقدسات و اغتشاشات اخیر برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی، همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند، لذا وضع این گونه افراد از صف مردم جداست و هیچ گاه مردم خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روزهای پایانی ماه صفر و همچنین در محکومیت اهانت به مقدسات اسلامی، محفل انس با قرآن کریم در مسجد محمدی اهواز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- جمعیت زیادی از مردم تبریز در قالب دسته های عزاداری امروز همزمان با سراسر کشور ضمن اعلام انزجار از آشوبگری عده ای اغتشاشگر که در روزهای گذشته به تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات دست زدند، اقدامات ضد انسانی، ضد اسلامی و ضد اخلاقی معاندان را محکوم کردند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند. آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با صدور بیانیه ای تاکید کرد: هرگونه اهانت به مقدسات و تعرض به حقوق مردم عزیز و بیت المال محکوم است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۵:۱۶    
نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با اشاره به دستگیری گروه های تروریستی در ایام آشوب گفت: اخبار ورود سلاح، داعش و اعضای گروهک های کومله به کشور نشان دهنده اتحاد دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی است که البته با هوشیاری مردم، بسیج و نیروهای امنیتی به این هدف خود نخواهند رسید.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در بیانیه ای با محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور، آورده است: مردم شریف ایران مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و هیچ گاه خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مداحی حماسی حسین طاهری در اجتماع میلیونی امت رسول الله (ص) در محکومیت اهانت به مقدسات و اقدامات هنجارشکنانه.