جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۵:۲۸Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش پاییزی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان میران بارش پاییز امسال استان را 34.1 میلی متر اعلام کرد و گفت: این میزان بارش نسبت به بازه زمانی مشابه سال گذشته کاهش 15.8 درصدی یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران اعلام کرد: مجموع ریزش های جوی ثبت شده توسط شبکه سنجش ایستگاه های آب وهواشناسی در حوزه عملکرد استان تهران از ابتدای سال آبی جاری تا پایان فصل پاییز 38 میلیمتر بوده است که نشان از کاهش 51 درصدی میزان بارندگی ها نسبت به متوسط بلندمدت دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
با اینکه انتظار می رفت پاییز پربارشی داشته باشیم و حتی بارش ها فراتر از حد نرمال پیش بینی شده بود، اما بر مبنای آمار ثبت شده از میانگین بارش در سراسر کشور، پیش بینی ها درست از آب درنیامد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش هواشناسی مازندران از مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور میانگین بارش سه ماهه فصل پاییز سال زراعی جاری استان مازندران حدود 221 میلیمتر بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 135 میلیمتر بوده، 63 درصد رشد داشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
روستای للر شهرستان اندیکا بیشترین بارش پاییزی را در سطح استان خوزستان را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۵:۱۰    
عیسی بزرگ زاده، سخنگوی صنعت آب کشور گفت: میزان بارش در این فصل، شاخص ترسالی یا خشکسالی به شمار نمی آید، چون ایران اقلیم ویژه ای دارد و بیشتر بارش ها در فصول بهار و زمستان رقم می خورد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، عیسی بزرگ زاده سخنگوی صنعت آب در نشست خبری گفت: بارش پاییزی را نمی توان شاخص ترسالی و خشکسالی در نظر گرفت زیرا اقلیم به گونه ای است که ایران بیشترین بارش را در زمستان و بهار دارد. وی ادامه داد: متأسفانه علیرغم پیش بینی ها در پاییز اوضاع خوبی برای بارندگی نداشتیم به طوری که [...]
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عیسی بزرگ زاده، سخنگوی صنعت آب کشور گفت: میزان بارش در این فصل، شاخص ترسالی یا خشکسالی به شمار نمی آید، چون ایران اقلیم ویژه ای دارد و بیشتر بارش ها در فصول بهار و زمستان رقم می خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست قزوین گفت: بارندگی های 2 روز گذشته، هوای همه شهرستان های استان را نیز پاک کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی استان خوزستان شهرستان ایذه بیشترین میزان بارش پاییزی در 24 ساعت گذشته را به خود اختصاص داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به گذر سامانه بارشی به تدریج از ظهر فردا تا ظهر روز پنجشنبه بارش هایی را در استان خواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بررسی ها نشان می دهد یک سامانه بارشی از روز چهارشنبه وارد کشور می شود که این استان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سحر تاجبخش مسلمان در پاسخ به این سئوال که چرا در فصل پاییز امسال علی رغم اعلام هواشناسی، خبری از بارش ها نبود و پیش بینی ها درست نبود؟ اظهار داشت: ما بر اساس یک سری شواهد و مدل ها اظهارنظر می کنیم، صحبت هایمان پیش بینی است، پیش گویی نیست، یعنی آنچه را که روی نقشه ها و مدل ها می بینیم، اعلام می کنیم.
تلنگر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۹۳ سایت دیگر  
از روز شنبه 18 آذر سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد و برای چند روز آینده در بخش هایی شاهد کاهش دما خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه بارش باران از بامداد امروز آغاز شد، گفت: شدت بارش ها طی بعدازظهر امروز در مرکز و شرق استان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۵    
هوای مازندران امروز آفتابی، اما فردا در مناطق ساحلی و جلگه ای بارانی پیش بینی می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۳    
کاری از گروه تلویزیونی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گزارشگر:حامد نوشادی معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تلالو رنگین در طبیعت چالوس مازندران بعد از بارش پاییزی جلوه خاصی به طبیعت بخشید.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: ظرفیت آب سد سنگ ملاتی "تنگ تیز"این شهرستان بدنبال نخستین بارش پاییزی در این شهرستان تکمیل و سرریز شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز در پی بارش پاییزی و طغیان رودخانه آبنما روستای کروئیه بخش رویدر، راننده خودروی سواری گرفتار سیلاب شد که اهالی منطقه وی را نجات دادند. به گزارش صبح ساحل ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش دو تا پنج درجه ای دمای هوا در مناطق بارشی و جاری شدن روان آب و آب گرفتگی معابر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
از اوایل صبح امروز 29 آبان با افزایش ابرناکی شاهد بارش باران در اکثر نقاط استان همدان هستیم، طبق پیش بینی هواشناسی بارش ها تا فردا شب به صورت رگباری همراه با برف ادامه خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که دومین بارش پاییزی اهواز آغاز شده است بسیاری از معابر این شهر به زیر آب رفته است و تردد وسایل نقلیه به سختی صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی استان خوزستان شهرستان بهبهان بیشترین میزان بارش پاییزی در 24 ساعت گذشته را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از آمادگی 250 راهدار به همراه 185 دستگاه ماشین آلات راهداری در زمان بارش پاییزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته نخستین بارش پاییزی در شهرستان دشتیاری باریدن گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به آغاز بارش در شهرستان بهشهر، گفت: باتوجه به بارش های رگباری پیش بینی می شود بارش در نیمه شرقی از شدت بیشتری برخوردار باشد.
هرمز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اولین بارش پائیزی سال 1402 به میزان بیش از 20 میلی متر مردم قشم را غافلگیر گیر کرد و موجب آب گرفتگی معابر ، شکسته شدن شاخه درختان ، سقوط یک دکل مخابراتی و داربست یک ساختمان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۴    
با فعالیت سامانه بارشی در هرمزگان مردم قشم امروز شاهد نخستین بارش پاییزی بودند.
بستک نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۶    
با نفوذ سامانه بارش پاییزی شهرستان بستک از امروز عصر بارانی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در پی اولین بارش پاییزی همه بیمارستان ها و مراکز درمانی استان خوزستان در حالت آماده باش قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا در برخی ساعت ها به سبب وزش باد شمال غربی، خلیج فارس بویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان تا حدودی مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین بارش پاییزی جزیره کیش صبح در جزیره کیش همراه با رعد و برق و وزش باد به ثبت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۰۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از اعلام آماده باش کامل به تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی در استان خوزستان در پی آغاز اولین بارش های پاییزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش باران در برخی از جاده های ارتباطی این استان، گفت: با توجه به اینکه نخستین بارش پاییزی در استان شکل گرفته است و جاده ها به سبب آلایندگی ها لغزنده است از همین رو توصیه می شود رانندگان نکات ایمنی را به جد رعایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز خشکسالی از انجام کشت در شمال غرب کشور خبر داد و گفت: کشاورزان غرب و جنوب غرب برای کشت پاییزه منتظر اولین بارش فصل پاییز هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت:سامانه بارشی از بعد از ظهر سه شنبه بیست و پنجم مهر ماه وارد این استان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- کارشناس هواشناسی قزوین گفت: برای بعد از ظهر و شب دوشنبه شاهد گذر سامانه بارشی در آسمان قزوین خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی قم گفت: وضعیت هوای قم، فردا (دوشنبه) ابری است و در برخی از ساعات همراه با بارش باران پیش بینی می شود.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 22 از استقرار نقطه ای نیروهای خدمات شهری در برخی از معابر این محدوده غربی پایتخت خبر داد، گفت: همزمان با نخستین بارش پاییزی تمامی نیروهای اجرایی نواحی شش گانه منطقه در حوزه محدوده فعالیت خود مستقر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وقوع نخستین بارش پاییزی امسال در شهرهای شمالی استان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: سامانه بارشی اخیر، دومین سامانه پُرقدرت پاییزی است که وارد استان شده و خسارت های حداقلی و استفاده حداکثری به همراه داشت.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۳    
از دقایقی پیش شرایط گرد و غبار به همراه بارش پراکنده باران بر منطقه کاشان حاکم شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مهر از نیمه گذشته و کشاورزان ایلامی در انتظار اولین بارش پاییزی هستند، بارشی میزان آن تا حدی باشد که گرد و غبار از چهره ی زمین بگیرد و اراضی کشاورزی را برای شخم زدن آماده کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: بارش پاییزی اخیر 10 میلیون متر مکعب آب را وارد مخزن سه سد بزرگ استان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: شبانه روز گذشته و در نخستین بارندگی پاییزه، 15 میلیمتر باران در اینجه علیا ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۰    
ساری – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت: اقداماتی که طی روزهای اخیر با اعلام آماده باش سراسری در استان برای مقابله با سیل و طغیان رودخانه ها انجام شد، از بروز خسارات سنگین ناشی از بارندگی های سیل آسا جلوگیری کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده در بخش هایی از شمال شرق کشور طی امروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 90 درصد ظرفیت سد های خراسان جنوبی خالی و در انتظار باران های پاییزی است.