یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۲۳Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش پاییزی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مدیر کل هواشناسی استان تهران، متوسط بارش استان تهران در پاییز سال جاری را 62.7 میلی متر عنوان کرد و گفت: بارش ها در پاییز امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، 40 درصد کاهش داشته است.
هورگان   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره هواشناسی شهرستان نی ریز و بختگان آمار بارندگی را در بخش های مختلف این دو شهرستان اعلام نمود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا- نشست روسای دانشگاه های بزرگ کشور با محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز یکشنبه در ساختمان کوثر ریاست جمهوری برگزار شد. ایرنا- بارش باران که از جمعه شب در بسیاری از نقاط خوزستان آغاز شده تا روز سه شنبه ادامه دارد. اولین بارش پاییزی در اهواز با 7 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۰۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بارش باران که از جمعه شب در بسیاری از نقاط خوزستان آغاز شده تا روز سه شنبه ادامه دارد. اولین بارش پاییزی در اهواز با 7.7 میلی متر بارش باران ، جز چند نقطه آبگرفتگی جزیی، مشکل خاصی برای رفت و آمد شهروندان به وجود نیاورده است./ عکس: علی معرف
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۷:۲۱    
امروز 27 آذر ماه اهواز شاهد اولین بارش پاییزی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۰۶    
بعد از مدت ها آخرین بارش پاییزی در البرز به وقوع پیوست.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دومین باران پاییزی در قم هوایی تازه به شهر بخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۰    
بلوط چینی رسم همه ساله مردمان جنگل نشین چهارمحال و بختیاری است که هر ساله بعد از اولین بارش پاییزی آغاز می شود و تا چندین هفته ادامه دارد
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از بارش باران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته در استان خبر داد و گفت: در شهر اصفهان احتمال بارش برف وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دهه سوم آبان روزهای پایانی خود را می گذراند و از ابتدای سال آبی جاری تاکنون فقط دو بارندگی ضعیف در کرمانشاه داشتیم که البته بارندگی دوم به مراتب از نخستین بارش پاییزی بهتر بود.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نخستین سامانه بارش پاییزی که روز جمعه سه شهرستان این استان را تحت تاثیر قرار داد، بیشترین میزان بارندگی را با 66.1 میلیمتر در دیلم ثبت کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نخستین سامانه بارش پاییزی که روز جمعه سه شهرستان این استان را تحت تاثیر قرار داد، بیشترین میزان بارندگی را با 66.1 میلیمتر در دیلم ثبت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – دومین بارش پاییزی امسال که از روزهای پنجشنبه و جمعه هفته قبل (20 و 21 آبان) آغاز شد اختلالی در ترددهای جاده ای ایجاد نکرد و همه راه و محورهای مواصلاتی استان اکنون با وجود لغزنده بودن باز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۱    
بندری گفت: شهروندان نکات ایمنی و بهداشتی نخستین بارش پاییزی را رعایت کنند و دستگاه های امدادی وخدماتی در حالت آماده باش کامل باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ آغاز بارش پاییزی برف در ارتفاعات تهران زمزمه هایی از بازگشایی پیست های اسکی در فصل جدید ایجاد کرده است. پیست هایی که فعالیت آنها تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۱    
بیرجند - ایرنا - شهرستان سربیشه با ثبت 13 میلیمتر بارندگی رکورددار اولین بارش پاییزی در خراسان جنوبی شد و این استان همچنان جزو مناطق کم بارش در سال آبی جاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- یزد که کم بارش ترین استان کشور است در چند روز اخیر، شاهد بارش های قابل توجهی در حدود 2 برابر سال های زراعی قبل بود، به طوری که بیشترین میزان بارش در میان مراکز استان ها در یزد ثبت شد، اما کام این استان بیابانی خشک تر از آن است که با این بارندگی ها سیراب شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان اعلام کرد: جزیره کیش با شش و نیم میلی متر بارش پاییزی در رتبه پنجم مناطق استان از نظر بارندگی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/یزد سامانه بارشی که از روز پنجشنبه وارد استان یزد شده، طی روزهای گذشته تاکنون موجب بارندگی های خوبی در نقاط مختلف استان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین باران پاییزی صبح امروز در بندر بوشهر باریدن گرفت و طراوت خاصی به این شهر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فعالیت سامانه بارشی که وارد خوزستان شده، با بارش نقطه ای، چهره غباری خوزستان را شست و موجب خوشحالی کشاورزان و دامداران این استان شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز نسبت به بروز مشکلات تنفسی ناشی از اولین باران پاییزی در اهواز هشدار داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بارش پاییزی حال و هوای بندرعباس را دگرگون ساخت و شادی را برای ساحل نشینان به ارمغان آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بارش باران پاییزی در استان فارس آغاز شده و طبق اعلام هواشناسی، بیشترین میزان بارندگی سامانه بارشی در برخی مناطق استان تا صبح امروز در بوانات 13 و 4 دهم و ایزدخواست 11 و 8 دهم میلی متر بوده است. این در حالی است که نخستین بارش پاییزی در شهرستان آباده با تگرگ همراه بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۰    
با بارش رحمت الهی در دو روز گذشته و آبیاری زمین های کشاورزی بسیاری از کشاورزان خوشحال شدند؛ این شادی را در چهره همه مردمی که برای قدم زدن در این هوای مطبوع پاییزی به خیابان ها آمده اند، می توان دید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۷    
ایسنا/اصفهان رئیس اداره هواشناسی کاشان گفت: سیستم بارشی که از پنجشنبه در دشت کاشان فعال شده بود، تا شامگاه جمعه به میزان 20.2 میلیمتر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: بیشترین میزان نخستین بارش پاییزی امسال در استان با 36 میلیمتر برای الیگودرز ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی گفت: با آغاز اولین بارش پاییزی تاکنون امدادرسانی به سه سانحه مهم رانندگی توسط سه ایستگاه آتش نشانی انجام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۷    
از روز گذشته سامانه بارشی از سمت مناطق غربی وارد استان اصفهان شده است. با بارش رگبارها در این روزها حتی برای مدتی کوتاه، تا حدی از غبار آسمان شهر کاسته شده است. دیدن آسمان آبی و بوی نم زمین های باران خورده، اشتیاق پیاده روی را در مردم اصفهان زنده کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۱    
مرادیان گفت: در پی اولین بارش پائیزی در فارس، چهار فقره تصادف رخ داد که یک فوتی و 16 مصدوم در پی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس گفت: همزمان با نخستین بارش پائیزی، متاسفانه 4 فقره تصادف با یک فوتی و 17 نفر مصدوم رخ داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۰    
بارش پاییزی بر سر استان اصفهان سرازیر شده؛ اما تاکنون، نطنز بیش از همه خیس شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – فرماندار سوادکوه با ابراز نگرانی از ادامه بارش پاییزی که از روز پنجشنبه شروع شده و همچنان ادامه دارد، گفت : احتمال خطر ریزش و پرتاب سنگ در منطقه راستوپی به سمت تهران وجود دارد که موجب نگرانی است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی، نخستین سامانه بارشی پاییزی در فارس، از بامداد جمعه 14 آبان فعال می شود و مناطق شمالی، مرکزی و جنوب شرق فارس را درگیر بارش های پراکنده خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۳    
یزد- ایرنا- رییس پلیس راه یزد به رانندگان هشدار داد: با نخستین بارش پاییزی سطح بیشتر خیابان های برون و درون شهری استان به علت روغنی شدن(لغزندگی بالا) جاده ها در نتیجه تردد بالای خودروها ،عاملی برای وقوع حوادث ناگوار رانندگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام کارشناسان هواشناسی، با تقویت سامانه بارشی در استان سمنان، بارش پراکنده به ویژه در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون توسعه پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان از فعالیت سامانه بارش زا بر روی استان از اواخر روز چهارشنبه تا اواخر روز شنبه خبر داد و گفت: با فعالیت این سامانه بارش زا شاهد اولین بارش پاییزی قابل توجه در شهر اصفهان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین سامانه بارشی سال زراعی وارد استان می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: طبق گزارش رئیس سازمان هواشناسی پیش بینی می شود بارندگی ها در پاییز امسال نیز کمتر از حد معمول باشد البته به گفته وی زمستان بارندگی ها در حد نرمال خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۳    
بارش باران در نقاط مختلف آذربایجان غربی علاوه بر خوشحالی مردم، موجب آبگرفتگی معابر عمومی، ایجاد مشکل برای افراد پیاده و کندی تردد خودرو ها در مناطق مختلف استان شد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی اولین بارش پاییزی در ارومیه بازهم مشکلات همیشگی ناشی از ضعف مدیریت شهری، شهروندان این کلان شهر را کلافه کرده و عبور و مرور آن ها را به واسطه آبگرفتگی معابر دچار مشکل کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۲۱    
دنیای اقتصاد : تهرانی ها دیروز صبح خود را در حالی آغاز کردند که ساعاتی از شروع نخستین بارش پاییزی می گذشت و در برخی مناطق شهر بارش تا ساعتی پیش از ظهر ادامه داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۸:۲۷    
سنندج - ایرنا - بارش شدید باران از صبح امروز و برگ رنگی درختان در پارک ها و خیابان های سقز منظره زیبایی برای فصل پاییز به نمایش گذاشت؛ علاوه بر خلق این منظره های زیبا، شهروندان هم از اولین بارش پاییزی خرسند و خوشحال هستند.(عکس: وفا رحیمی)
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۰    
فعالیت سامانه بارشی که به تازگی وارد استان شد عصر امروز به اوج خود رسید و دومین بارش پاییزی را در شهر مشهد مقدس رقم زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
باران پاییزی هوای نیمه غربی استان اصفهان را با طراوت کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با بارش باران در اغلب نقاط تهران، ترافیک صبحگاهی امروز در مبادی ورودی و خیابان های مرکزی پایتخت بیشتر از روز های گذشته است . فارس: سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش 10 درصدی بار ترافیکی پس از بارندگی خبر داد و اظهار داشت ...
برترین ها / ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مهر: رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی پایتخت در صبح شنبه پانزدهم آبان 1400 را تشریح کرد. سرهنگ مجید رنجبر اظهار داشت: امروز با رصدی که از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور همدان از ثبت 35 تصادف در نقاط مختلف شهر همدان از آغاز نخستین بارش پاییزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۳:۱۵    
برداشت محصول کوهی زالزالک همزمان با اولین بارش پاییزی در ایلام آغاز شده است.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: نخستین بارش پاییزی از اواخر هفته جاری آسمان استان را ناپایدار می کند.