پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۳:۵۷Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وسایل بهداشتی»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۰    
جاتن گفت: در استان قزوین 4 هزار و 102 معلول ضایعه نخاعی داریم که ماهانه 540 هزار تومان حق پرستاری به این افراد علاوه بر مستمری و کمک هزینه تأمین وسایل بهداشتی پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
10 هزار بسته معیشتی و 600 بسته لوازم التحریر، وسایل بهداشتی و تجهیزات ورزشی بین نیازمندان بهمئی توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵    
بسیجیان پایگاه اباذر در هفته بسیج ایستگاه احسان و سلامت را جهت ارائه وسایل بهداشتی و جمع آوری کمک های مومنانه برپا کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۴:۵۴    
توسط خانواده شهید غلامرضا یزدانی وهمکاری حوزه جواد الائمه (علیه السلام ) ناحیه زرند،امام زاده خواجه ابو رضا (علیه السلام ) 750عدد ماسک وکیف وسایل بهداشتی به پرسنل بیمارستان سینای زرند اهداء گردید
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
کشفی نژاد با اشاره به پرداخت کمک هزینه های بهداشتی ویژه پیشگیری از بیماری کرونا به مددجویان و مراکز تحت پوشش بهزیستی فارس گفت: طی مدت سه ماه اخیر به افراد توانخواه و پرسنل مراکز شبانه روزی برای تامین و تجهیز وسایل بهداشتی کمک هزینه پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۳    
عدم رعایت مسائل بهداشتی و کمبود وسایل بهداشتی در مراکز تشخیص کرونا سبب گسترده تر شدن بیماری کرونا می شود.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی مازندران اعلام کرد که بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای مقابله با کرونا در 26 مرکز توانبخشی شبانه روزی معلولین و سالمندان استان توزیع شده است. ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۷    
فرماندار ابهر گفت: کمبودی در زمینه وسایل بهداشتی و امکانات در شهرستان وجود ندارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش در سفر به شهرستان کهنوج روند رعایت شیوه نامه های بهداشتی را در مدارس این شهرستان بررسی کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های تهران گفت: مدارس حق ندارند برای تامین هزینه وسایل بهداشتی مبلغی دریافت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی تندگویان گفت: در پویش جوانان مدافعان سلامت عزاداران، 3819 جوان برومند در 436 تشکل از سراسر کشور به فعالیت پرداختند و بیش از 23 میلیارد اقلام اعم از مواد ضدعفونی و سایر وسایل بهداشتی و معیشتی جمع آوری و توزیع یافت و یا به تولید محتوا در فضاهای مجازی اختصاص یافت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اشاره به گشایش نمایشگاه ملی دفاع مقدس و مقاومت از دوم مهر اظهار کرد: ما این نمایشگاه را در فضای باز اجرا کردیم تا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده باشیم. فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از وسایل بهداشتی به خوبی رعایت می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۱    
در راستای پویش سراسری ایران همدل با هدف کمک به جامعه هدف بهزیستی اقداماتی در خصوص ارائه سبد کالا، بسته های گوشت، وسایل بهداشتی و لوازم التحریر در شهرستان قدس انجام شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۳    
کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر سازمان بهزیستی کشور در هماهنگی با صندوق کودکان سازمان ملل متحد " یونیسف " به منظور کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا وسایل بهداشتی و تشخیصی را تهیه و در اختیار استان ها قرار داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۵    
وسایل بهداشتی و ضدعفونی بین دانش آموزان وراوی تهیه و توزیع شد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۲۰    
مسواک یکی از بهترین و مهم ترین وسایل بهداشتی است که در همان کودکی استفاده از آن ضروری است بدلیل اهمیت بالای این موضوع انتخاب نوع مسواک بسیار مهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون آموزش و پرورش استان کرمان از اجرای طرح "کوچ" و ارسال کاروان 1.5 میلیارد تومانی وسایل بهداشتی و ورزشی به مدارس استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری – بعد از شیوع کرونا به دلیل قدرت بالا و ماندگاری طولانی مدت این ویروس بر روی وسایل و همچنین نداشتن هیچ گونه درمانی، متخصصین استفاده از وسایل بهداشتی همچون ماسک ها را توصیه می کنند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۹    
اگر خانواده ای دو فرزند داشته باشد، دست کم باید 90 هزار تومان در ماه برای تهیه ماسک کودکان خود هزینه کند. این هزینه در شرایطی به خانوارها تحمیل شده که دست کم 2.9 میلیون نفر به دلیل کرونا شغل خود را از دست داده و 4.8 میلیون شغل از این پاندمی آسیب دیده اند ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۵    
شهرری(پانا)- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حاشیه مراسم مهر بانشاط بیان کرد برای حفظ سلامت خود، دانش آموزان فاصله فیزیکی، زدن ماسک و شست و شوی صحیح دست ها در مدارس را رعایت کنند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۳    
شهرری(پانا)- با حضور وزیر آموزش و پرورش ویژه برنامه ارسال وسایل و تجهیزات بهداشتی مدارس شهرستانهای استان تهران در حال برگزاری است. با هدف تجهیز مدارس شهرستان های تهران به اقلام و وسایل بهداشتی و ورزشی مدارس شهرستان های استان تهران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۷    
گروه استان ها معاون سلامت آموزش و پرورش استان کرمان از واریز اعتبار 3 میلیارد و 600 میلیون تومانی و ارسال 2 کاروان وسایل بهداشتی به مدارس استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان درباره وضعیت بهداشت سرویس ها بهداشتی مدارس گفت: طبق دستورالعمل های ابلاغی، قبل از حضور دانش آموزان در مدارس تمامی سرویس های بهداشتی باید گند زدایی و روزانه سه دفعه سرویس های بهداشتی تمامی مدارس استان گندزدایی می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۰    
جعفری گفت: مبنای عمل به پویش نذر ورزشی ، آخرین دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا است و مشارکت کنندگان باید با رعایت اصول و همراه داشتن وسایل بهداشتی مبنای عمل است.
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مثل همیشه پای اینستاگرام به این مرحله هم باز شده و بدین ترتیب این شبکه اجتماعی تبدیل به بستری برای تبلیغ، خرید و فروش ماسک های لاکچری شد و خیلی زود این موضوع به ایران هم رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کرمانشاه از توزیع اقلام، وسایل و تجهیزات ورزشی و بهداشتی مدارس استان در قالب کاروان مهر با نشاط خبر داد و گفت : 10 میلیارد ریال برای خرید این تجهیزات هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
چهار میلیارد ریال اعتبار سهم مدارس آبادان برای خرید وسایل بهداشتی است.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس جمهور گفت: از واحدهای تولیدی به خاطر رعایت پروتکل های بهداشتی تشکر می کنم. دشمنان می خواستند بگویند همه کارها باید تعطیل شود اما ما تاکید داشتیم که واحدهای تولیدی نباید تعطیل شود که آنها عصبانی شدند و می گفتند برای دولت جان انسان ها مهم نیست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۴۷    
مدیرکل بهزیستی استان البرز با اشاره به تداوم پویش ایران همدل تا پایان ماه صفر گفت : این پویش با شعار "از همدیگر گره گشایی کنیم" در راستای حفظ و ارتقاء سلامت افراد نیازمند با اولویت تامین کمک هزینه معیشتی، اقلام آموزشی، وسایل بهداشتی و درمانی آغاز شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۰:۵۰    
اگر فقط 200 تومان در هر ماسک سود می کردیم، چندین میلیون سود در روز می شد که به آقا مهدی گفتم بیا این سود را در کار های خیر هزینه کنیم. ایشان با اصرار من قبول کرد، اما روز بعدش آمد و گفت خیلی ها برای سود وارد کار ماسک و وسایل بهداشتی آن هم در وانفسای کرونا شده اند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر یاری مدیر کل بهزیستی لرستان از پویش مردمی ایران همدل با شعار از همدیگر گره گشایی کنیم و هدف تامین کمک هزینه معیشتی ، اقلام کمک آموزشی و وسایل بهداشتی ، درمانی و دارویی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وسایل بهداشتی با قیمت مصوب بین هیات های مذهبی که در سامانه بیرق ثبت نامه کنند، توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
افشین خوشگوار گفت: تعداد 750 بسته وسایل بهداشتی شامل ماسک، مایع ضدعفونی و مایع سفیدکننده از اول شهریور ماه امسال بین مدارس مناطق محروم و کم برخوردار توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تبلیغات اسلامی اهواز از هیئت ها و مواکب خواست تا نذورات خود را در ماه محرم در قالب مواد غذایی خشک یا وسایل بهداشتی مانند ماسک بین عزاداران توزیع کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۷    
دبیر شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی ساوه با اشاره به اینکه 7 نفر از دانشجویان پرستاری این دانشکده به کرونا مبتلا شدند، گفت: دانشگاه وسایل بهداشتی مورد نیاز دانشجویان را تهیه و در اختیار آنها قرار داده بود؛ اما این دانشجویان که مشغول گذراندن دوره کارورزی خود بودند به کرونا مبتلا شدند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله جزایری، زعیم حوزه های علمیه در خوزستان امشب در گفت وگو با خبرنگار فارس در رابطه با نحوه برگزاری مجالس سوگواری اباعبدالله علیه السلام اظهار کرد: انشالله هیئات و مساجد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگران کارخانه تفکیک زباله صُفیره اهواز، با اعتراض به عدم پرداخت معوقات، حق بیمه و همچنین عملکرد پیمانکار این کارخانه، امروز در مقابل سازمان پسماند دست به تجمع زدند.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، براساس این گزارش در زمان شیوع کرونا مدت زمان حضور مصرف کنندگان در منازل 45 درصد افزایش داشته است. همچنین آلودگی ناشی از بسته بندی ها، کاهش قابل توجه درآمد، ناتوانی در پرداخت هزینه وسایل بهداشتی و نیافتن آنها، توقف تولید شرکتها ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز از آغاز پویش ایران همدل از از عید غدیرخم تا پایان ماه صفر خبر داد و گفت : این پویش که با شعار ((از همدیگر گره گشایی کنیم)) راه اندازی شده است در راستای حفظ و ارتقای سلامت افراد نیازمند با اولولیت تامین کمک هزینه معیشتی، اقلام آموزشی، وسایل بهداشتی و درمانی آغاز گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد محمدی مدیر کل بهزیستی استان زنجان تصریح کرد : کمک هزینه معیشتی برای افراد نیازمند و جامعه هدف ، اقلام کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش ، وسایل بهداشتی ، درمانی و دارویی برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان مراقبت می گردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از وسایل بهداشتی مانند ماسک و دستکش برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در بین مردم افزایش یافته و افرادی که پس از استفاده این اقلام به جای ریختن آن ها در سطل های زباله، این زباله های عفونی را در سطح شهر، معابر و جوی های آب رها می کنند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
45 تن محموله کمک های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر با هواپیمای بویینگ 747 نیروی هوایی ارتش به بیروت، مرکز کشور لبنان ارسال شد. به گزارش شیعه پرس، محموله کمک های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر با همکاری نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به کشور لبنان ارسال شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۰    
کارشناس پژوهشسراهای دانش آموزی فارس گفت: پژوهشسراهای دانش آموزی فارس با تولید بیش از 360 هزار تجهیزات بهداشتی پیشگیری از کرونا،پیشتازی میکنند به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش فارس، رضا پور خسروانی گفت: با شروع کرونا و کمبود تجهیزات و وسایل بهداشتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران گفت: در عزاداری امسال امام حسین نذورات متفاوتی برای اولین بار می تواند پا به عرصه حضور گذاشته و جزو فرهنگ عاشورایی شود ...
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۴۱    
سرپرست معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی با تاکید بر ادامه روند کشف انبارهای احتکار وسایل بهداشتی مورد نیاز شهروندان در این ایام کرونایی گفت : کشفیات پایتخت در حوزه احتکار ماسک و دستکش و ژل و سایر وسایل بهداشتی مورد نیازبرای مواجهه با کرونا؛ در کشور پیشتاز است
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران بیشترین مشکلات موجود را مربوط به تامین وسایل حفاظتی دانست و گفت: این سازمان برای وارد کردن اقلام بهداشتی و درمانی به کشورها، تولید کیت های تست تشخیصی و فراهم آوردن وسایل بهداشتی برنامه دارد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، کریستوف هملمن دوشنبه 13 مردادماه در نخستین سفر به استان همدان در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، با بیان اینکه امروزه بسیاری از پزشکان در خط اول مقابله با کرونا خدمت می کنند، ضمن رضایت از انتشار مقالات پژوهشی در حوزه کرونا ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پروفسور کریستف هملمن صبح امروز در نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان، با بیان اینکه بیشترین مشکلات موجود مربوط به تامین وسایل حفاظتی است، اظهار داشت: سازمان بهداشت برنامه هایی برای تولید کیت های تست تشخیصی و فراهم آوردن وسایل بهداشتی در نظر دارد. ...