شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۴:۱۶Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش های بهاره»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز خشکسالی گفت: بنابر مدل های اقلیمی مبنی بر کاهش 41 درصدی بارش نسبت به دوره نرمال، کم بارشی در کل کشور حاکم است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه ایران نوشت: چقدر خوب است زمستان برف ببارد و چکمه بلند بپوشی و یقه ها را بالا بزنی و توی پیاده رو شانه به شانه دوستت راه بروی و وقتی ها می کنی، ابری سفید از دهانت بزند بیرون. بهار چترت را بالای سرت بگیری و پیاده راه بیفتی از آن سر بلوار کشاورز تا دم پارک لاله کیف کنی. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با اشاره به کاهش چشمگیر بارش های بهاره گفت: امسال مراتع استان همدان کفاف چهار ماه چرای دام ها را نخواهد داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۴    
مریم سرخوش خبرنگار 8استان اصفهان، یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان، سمنان و تهران بر اثر سیلاب های ناشی از بارش های بهاره و آب گرفتگی خسارت دیدند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کارشناس پیش بین هواشناسی استان یزد از ادامه بارش های بهاره یزد تا اوایل هفته آینده در استان خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۵۸ سایت دیگر  
وظیفه با بیان اینکه به طور کلی سال آبی 1400-1399 یکی از بدترین سال های آبی در ایران بوده است، تصریح کرد: گاهی اوقات در کشور ما کم بارشی در پاییز و زمستان با بارش های بهاره جبران می شود اما متاسفانه در این فصل نیز بارش خاصی نخواهیم داشت و حتی طی فروردین ماه برخی از استان ها هیچ بارشی دریافت نکرده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام با بیان اینکه بر اساس پیش بینی های هواشناسی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هوای استان ایلام بارانی همراه با صاعقه است، گفت: این بارش ها به صورت نقطه ای تقویت می شود و امکان بروز حادثه و آسیب برای چادرنشینان وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای مقابله و جلوگیری از سیل های ناشی از بارش های بهاره آمادگی کامل دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در حالی که تا پایان تابستان سال جاری به علت بارش های بهاره که منجر به انبوه شدن پوشش گیاهی شده بود و افزایش دما، آتش سوزی هایی در عرصه های طبیعی کشور از جمله 79 حریق در استان تهران رخ داد و در پاییز نیز شاهد وقوع آتش سوزی در برخی جنگلهای کشور بوده ایم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-امروز در گوشه و کنار استان خراسان رضوی اخبار متنوع و متعددی در حوزه های فرهنگی، شهری و اقتصادی به چشم می خورد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۰۲:۱۹    
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر پیشگیری از حریق در عرصه های منابع طبیعی گفت: بارش های بهاره موجب مستعد شدن منابع طبیعی این استان برای آتش سوزی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین با اشاره بارش های بهاره گفت: سالانه چهار و نیم میلیون تن از انواع محصولات کشاورزی در استان تولید می شود که انتظار می رود این مزارع در سال جاری پربارتر از همیشه باشند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۱    
همدان - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان با اشاره به وجود 43 هزار هکتار جنگل دست کاشت، اراضی و ذخیره گاه جنگلی در استان همدان گفت: بارش های بهاره همدان منابع طبیعی را مستعد آتش سوزی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری همدان با بیان اینکه بارش های بهاره موجب مستعد شدن منابع طبیعی این استان برای آتش سوزی شده است بر اهمیت پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث در مناطق جنگلی و مرتعی به دلیل وجود گونه های نادر گیاهی و جانوری تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
محسن حیدری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنااظهار داشت: بارش های بهاره در شبانه روز گذشته نیز در سیستان و بلوچستان ادامه داشت و اما این بار تمرکز بارش ها نیمه شمالی این استان را فرا گرفت و از حدود 17 ایستگاه هواشناسی و بارانسنجی این منطقه باران گزارش شد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۲۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با توجه به آنکه بارش های بهاره در مدت زمان کوتاهی اتفاق می افتد، از این رو باید تمهیدات لازم اندیشیده شود تا آبگرفتگی معابر رخ ندهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
محسن حیدری، گفت: در شبانه روز گذشته نیز فعالیت سامانه بارشی استان ادامه داشت و از حداقل 10 نقطه سیستان و بلوچستان بارندگی گزارش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: بارش های بهاری به محصول باغی در استان یزد بیش از 50 میلیارد تومان خسارت زد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل گفت: موج بارشی از پنجشنبه وارد این استان می شود که منجر به بارش های رگباری، رعد و برق و تندبادهای شدید لحظه ای می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: بارش های بهاره تا پنجشنبه در استان همدان ادامه خواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وحید پورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: جاری شدن روان آبهای سیلابی (در اصطلاح دشتمال) در مسیل های منتهی به تالاب بین المللی هامون و بستر آن در روز زمین پاک، خبر بازگشت پرندگان مهاجر و تالاب را به منطقه می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون خدمات شهری منطقه 8 تبریز، از لایروبی و ساماندهی مهرانه رود طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: این اقدام به منظور ساماندهی مهرانه رود، جهت هدایت آب بارش های بهاره و پیشگیری از جاری شدن سیل انجام می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
دوست محمد کلیم گفت: بارش های بهاره امروز مرکز و شمال سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارش های بهاره از بعدازظهر امروز در نیمه شمالی و ارتفاعات جنوبی این استان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
دوست محمد کلیم گفت: از بعد از ظهر سه شنبه بارش های بهاره نیمه شمالی و ارتفاعات جنوبی استان را فرا می گیرد و در برخی مناطق منجر به جاری شدن روان آب می شود.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : مدیرکل دفتر امور غلات و کالاهای اساسی وزارت جهاد گفت: بارش های بهاره تاثیر زیادی بر افزایش سطح زیر کشت و تولید برنج در سال 98 داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور غلات و کالاهای اساسی وزارت جهاد گفت: بارش های بهاره تاثیر زیادی بر افزایش سطح زیر کشت و تولید برنج در سال 98 داشته است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایوب کرد روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بارش های بهاره در سیستان و بلوچستان موجی از شادی برای مردم رنج دیده از خشکسالی این دیار به همراه داشته است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: 91 درصد ذخایر سدهای استان در پی بارش های بهاره سال جاری پر شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۱    
سپهرغرب، گروه خبر: معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: بارش های بهاره تالاب های این استان را برای فرود و آبتنی پرندگان مهاجر آماده کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به بارندگی ها و شرایط مطلوب سال جاری، پیش بینی می شود حدود 14 میلیون تن گندم در کشور تولید شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: بارش های بهاره تالاب های این استان را برای فُرود و آبتنی پرندگان مهاجر آماده کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی هواشناسی سیستان و بلوچستان، محسن حیدری اظهار داشت: بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی همچنان شرایط برای بارش های بهاره مهیا است به طوری که بعدازظهر امروز و امشب در نیمه شمالی و برخی ارتفاعات جنوبی استان احتمال وقوع رگبار بهاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور دومین هشدار سطح نارانجی استان، گفت: بارش های بهاره تا جمعه در سطح استان ادامه دارد و روز پنجشنبه به اوج خود می رسد به طوری که در برخی نقاط احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش های بهاره تراز دریاچه ارومیه را برای سومین روز پیاپی در عدد 1271.70 ثابت نگه داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: بارش های بهاره تا دوشنبه در استان همدان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل بحران استانداری مرکزی از آماده باش کامل دستگاه های عضو ستاد بحران استان برای مواجهه با مسائل احتمالی ناشی از بارش های بهاره خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۵    
قزوین- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از کاهش دید افقی در برخی جاده های این استان بر اثر بارش برف و باران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۰    
کلات- سیل در شهرستان کلات واژه آشنایی است که هر سال با بارش های بهاره جان ومال بسیاری از شهروندان را در این شهرستان به خطر می اندازد و با وجود اینکه این بلای طبیعی هر سال همزمان با سال نو تکرار می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش های بهاره اواسط این هفته دمای هوا مازندران را تا 12 درجه کاهش می دهد و موج های چهار متری نیز به همراه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عطایی آخرین تمهیدات مدیریت شهری برای مدیریت بارش های بهاره پایتخت را تشریح کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۶    
عطایی آخرین تمهیدات مدیریت شهری برای مدیریت بارش های بهاره پایتخت را تشریح کرد. لینک منبع
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی جهرم گفت: بارش های بهاره که با تگرگ و طوفان همراه بوده، بیش از1400 میلیارد ریال خسارت به بخش های مختلف کشاورزی این شهرستان وارد کرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کیانوش نادری شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: این اقدام با توجه به پیش بینی های هواشناسی، مبنی بر تداوم بارش های بهاره در چهارمحال و بختیاری انجام شد. وی افزود: با تنظیم دریچه های خروجی 23 سد خاکی، سنگی و ملاتی در بن از بروز خسارت های احتمالی در این بخش جلوگیری می شود. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
کرمان- بارش های بهاره همه ساله موجب شادی مضاعف کشاورزان می شود اما نوروز امسال به دلیل خسارت های سنگینی که این بارش ها در جنوب کرمان از خود بر جای گذاشته کام بسیاری از روستائیان تلخ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
در پی بارش های بهاره ، خسارت 474 میلیارد ریالی به بخش کشاورزی قیروکارزین وارد شد
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : عکس تزئینی است بارش های بهاره همواره خطر سیلابی شدن برخی از مسیل ها و رودها را درپی دارد وامسال هم که سازمان هواشناسی پیش بینی وقوع سیل در این ایام را کرده، این نگرانی بیشتر شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل بحران استانداری مرکزی از آماده باش کامل دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران استان برای مواجهه با بارش های بهاره و رصد دقیق وضعیت سدها و رودخانه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی فارس میزان بارش باران در مناطق مختلف استان فارس را تا ظهر امروز اعلام کرد.