شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۲۸Oct 2020 24

جدیدترین‌های «تمدید دفترچه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۱    
ازدحام شهروندان زهکلوت در پست بانک برای تمدید دفترچه بیمه روستایی بسیار خطرناک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۶    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و چهارم مهرماه، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان نی ریز از ارایه تمامی خدمات دامی از قبیل دریافت تسهیلات، صدور و تمدید دفترچه دام و توزیع نهاده ها براساس هویت گذاری دام ها خبرداد و گفت: مقررشده است که با توجه به تعداد دام پلاک کوبی شده، نهاده ها به دامداران اختصاص یابد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹    
قوچیان با اشاره به حذف شدن تاریخ تمدید دفترچه بیمه گفت: دفترچه های کاغذی بیمه تا پایان آبان ماه حذف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۸    
گروه استان ها- با توجه به اینکه تمدید اعتبار دفترچه بیمه به شکل رایگان در سال گذشته انجام می شد اما متاسفانه اکنون به یکباره مردم باید برای تمدید دفترچه هزینه های گزافی را تقبل کنند.
نائب رئیس مجلس گفت: از آنجا که عدم اهلیت متولیان فعلی مدیریت شرکت کشت و صنعت هفت تپه محرز است، مقرر شد؛ قرارداد این شرکت با مدیران فعلی آن تا یک و نیم ماه دیگر فسخ شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، یکی از مشکلاتی که بیمه شدگان تامین اجتماعی در ایام شیوع ویروس کرونا در جامعه داشتند تمدید دفترچه های درمانی بوده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی از ارسال نامه جمعی از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور برای تمدید دفترچه بیمه سلامت بدون انجام آزمون وسع در شرایط فعلی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۱    
دفترچه های بیمه کارکنان شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تمدید اعتبار شد .
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، کوروش فرزین معاون بیمه ای سازمان بیمه سلامت در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران درباره تمدید درفترچه های بیمه سلامت گفت: طرح دفترچه های رایگان بیمه سلامت از آبان ماه گذشته، طبق برنامه توسعه ششم و آیین نامه ارزیابی وسع ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۱    
گروه استان ها - امام جمعه سلطانیه با انتقاد از دریافت هزینه 600 هزار تومانی برای تمدید دفترچه های سلامت گفت: با توجه به اینکه اکثرا روستاییان و قشر ضعیف زیر پوشش بیمه سلامت هستند دریافت هزینه برای تمدید بیمه سلامت عادلانه نیست.
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۴۸    
محمد فولادچنگ درگفتگو با بستک نیوز توضیحاتی در خصوص دریافت مبالغی جهت تمدید دفترچه بیمه روستائی، را ارائه کرد.
خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از تمدید اعتبار دفترچه های بیمه تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری خبر داد. مصطفی سالاری، با اشاره به شیوع کرونا و ضرورت افزایش خدمات از راه دور به بیمه شدگان تأمین اجتماعی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
دردنیای امروز، ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیکی از مهمترین برنامه ها و اقدامات سازمان ها محسوب می شود. سازمانها تلاش می کنند با بهره گیری از بهترین کارشناسان و متخصصان و تامین زیرساخت های فنی در این زمینه پیشرو باشند و خدمات خود را بدون نیاز به مراجعه شهروندان ارائه کنند و در پی آن ضمن کاهش هزینه ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، احمد نادری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: درجمع کارگران هفت تپه حضور یافتیم تا در مورد اقدامات انجام شده درسه هفته اخیر همفکری کنیم. بحث حقوق های معوقه تقریبا حل شده، تمدید دفترچه بیمه تا آخر سال انجام شده و الان بحث برسر خلع ید از مالک فاقد اهلیت است ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
لغو خصوصی سازی، پرداخت حقوق معوق، بازگشت به کارِ کارکنان اخراجی، تعیین تکلیف مجتمع نیشکر هفت تپه و تمدید دفترچه بیمه جزء مطالبات اصلی کارگران معترض هفت تپه است که تا امروز بنا بر گفته های یکی از اعضای شورای اسلامی کار این مجتمع ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
لغو خصوصی سازی، پرداخت حقوق معوق، بازگشت به کارِ کارکنان اخراجی و تمدید دفترچه بیمه جزو مطالبات اصلی کارگران معترض هفت تپه است؛ کارگرانی که امروز وارد پنجاه و نهمین روز اعتراض خود شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان هفته گذشته در جلسه کمیسیون اصل 90 مجلس، وعده تمدید دفترچه بیمه های کارگران شرکت تا پایان سال را داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ نوزدهم مرداد مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
محمد حسینی مدیرکل بیمه سلامت استان تهران، درباره دریافت هزینه تمدید دفترچه های درمانی روستایی و عشایری، اظهار کرد: صدور دفترچه های درمانی برای روستاییان و عشایر و بیمه سلامت در شهر ها برای برخی از افراد رایگان است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود، از تصمیم برای بازگشت به کار کارگران شرکت هفت تپه -که به ناحق اخراج شده اند- خبر داد و گفت: علاوه بر تمدید دفترچه بیمه کارگران و پرداخت حق بیمه آن ها، حقوق معوقه شان نیز با اختصاص منابعی پرداخت می شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اعتراضات کارگری شرکت کشت و صنعت هفت تپه وارد چهل و هفتمین روز خود شد و متأسفانه عدم تمدید دفترچه های درمانی به معضل بی حقوقی آنها اضافه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۶    
علت تمدید نشدن دفترچه های بیمه سلامت مددجویان بهزیستی، خواسته افراد زیر پوشش این نهاد که پیگیری شده است.
از ابتدای خرداد ماه، بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی نیازی به تمدید دفترچه درمان خود ندارند و انقضای تاریخ اعتبار درج شده در دفترچه مانع ارائه خدمات درمانی به آنان نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۱    
رئیس بیمه تامین اجتماعی شهرستان مهاباد گفت: بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی دیگر نیازی به تمدید دفترچه خود ندارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۹    
دفترچه بیمه در یک دست، عصا در دست دیگر. به کارگذاری بیمه برای تمدید دفترچه مراجعه می کند و آنجا هم حاضر به تمدید دفترچه نمی شوند و می گویند بنیاد شهید پول بیمه را پرداخت نکرده است و نمی توانیم تمدید کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: دفترچه ثبت ساعت رانندگان ناوگان عمومی حمل مسافر تا بیستم شهریورماه امسال تمدید شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه لرستان گفت: دفترچه ثبت ساعت رانندگان ناوگان عمومی حمل مسافرتا شهریورماه تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۱    
این روز ها مراجعه مردم برای تمدیدِ حضوریِ دفترچه های بیمه سلامت، سببِ ازد حام جمعیت در دفاتر پشخوانِ دولت شده است
ربیع   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، علی اصغر دادخواه روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران بیان داشت: قبل از شیوع کرونا ماهانه 30 هزار مراجعه حضوری برای تمدید دفترچه درمانی به دفاتر تامین اجتماعی وجود داشت که در حال حاضر تمدید این دفترچه ها به صورت تمام الکترونیک انجام می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۶    
فیلمی از شلوغی مرکز تمدید دفترچه بیمه در شهر مشهد استان خراسان رضوی را مشاهده می کنید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۶۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون وزیر کار گفت: با موافقت متولیان ذی ربط، دفترچه های بیمه تا پایان مرداد ماه تمدید اعتبار شدند. حاتم شاکرمی در گفت و گویی با شبکه خبر در مورد تمدید دفترچه های بیمه کارگران، اظهار داشت: به دستور وزیر تعاون ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان تهران درباره چگونگی برخورداری از پوشش بیمه ای در افراد فاقد بیمه درمان، حق بیمه پرداختی، چگونگی تمدید دفترچه های بیمه در بحران کرونا و سرانجام نسخه نویسی الکترونیک در تهران توضیح داد.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه هزینه تمدید و تعویض دفترچه بیمه سلامت در این استان را اعلام کرد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر؛ کیومرث مظفری در خصوص افزایش هزینه تمدید دفترچه بیمه سلامت "روستاییان"، گفت: اینکه...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- اداره کل تامین اجتماعی قم اعلام کرد: با وجود تاکید بر این که تمدید اعتبار دفترچه های درمان نیازی به پرداخت وجه ندارد، ولی همچنان فریب برخی شهروندان از طرف سودجویان مشاهده می شود.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از دستور وزیر کار برای تمدید دفترچه بیمه درمانی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۷    
با ارائه خدمات غیر حضوری در رابطه با تمدید دفترچه های درمانی تأمین اجتماعی 38 میلیون بار مراجعه به شعب و کارگزاری ها در کشور کاهش یافته است .
الف   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نام مجتمع نیشکر هفت تپه چند روزی است دوباره به در رسانه ها مطرح شده است. کارگران هفت تپه از 25 خردادماه در اعتراض به عدم پرداخت حقوق سه ماه اخیر و عدم تمدید دفترچه های بیمه ، دست به اعتصاب زده اند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شوش از تمدید دفترچه های بیمه تامین اجتماعی کارگران هفت تپه با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۰   + ۵۸ سایت دیگر  
جلیلی گفت: تمدید دفترچه های درمانی بیمه شدگان این سازمان بدون دریافت وجه و بصورت غیرحضوری و با روش های شش گانه انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۶    
سازمان تامین اجتماعی برای صدور و تمدید دفترچه درمانی وجهی دریافت نمی کند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از دستور وزیر کار برای تمدید دفترچه بیمه درمانی کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
جلیلی با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی برای صدور و تمدید دفترچه درمانی وجهی دریافت نمی کند گفت: بازنشستگان و بیمه شدگان مراقب سودجویان و کلاهبرداران باشند.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گفته کارگران شرکت هفت تپه علت اصلی اعتراض های اخیر عدم پرداخت حقوق سه ماه اخیر و عدم تمدید دفترچه بیمه های آنهاست. یعنی از حدود فروردین تا تیرماه امسال، کارگران این شرکت، در این وضعیت بد اقتصادی دریافتی ای نداشته اند و کسی پاسخگوی این وضعیت آنها نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی در ارتفاعات اقلید و ممسنی، آفت زدگی درختان زیتون در صدرا و پرداخت هزینه برای تمدید دفترچه های روستایی و عشایری را در بسته شهروند خبرنگار ببینید.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت: دفترچه های بیمه تامین اجتماعی کارگران هفت تپه با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز چهارشنبه تمدید می شود. ...
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۲    
اعتبار دفترچه بیمه خدمات درمانی طلاب جامعه الزهرا (س) تا زمان اتمام برگه های دفترچه بیمه) و تا اسفند 99 تمدید شد و نیازی به مراجعه حضوری طلاب جهت تمدید دفترچه نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
صف طولانی مراجعان با توجه به گسترش موارد ابتلا به کرونا در یکی از مراکز بیمه شهر دزفول موجب گلایه شهروندخبرنگار ما شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: عبدالله شیرکوند مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر به تشریح خدمات غیر حضوری با استفاده از فناوری های دیجیتال و نوین سازمان پرداخت.