جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۴:۱۷Oct 2020 23

جدیدترین‌های «دفترچه بیمه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۱    
ازدحام شهروندان زهکلوت در پست بانک برای تمدید دفترچه بیمه روستایی بسیار خطرناک است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت، از حذف دو میلیون و 300 هزار دفترچه بیمه در طرح همپوشانی بیمه ای خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح جزئیات رفع همپوشانی های بیمه ای برای افراد دارای دو یا چند دفترچه بیمه درمان را تشریح کرد. دکتر امیر نوروزی در گفت وگو با ایسنا ...
به منظور بررسی و کاهش حق بیمه سلامت اعضای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کارگروه ویژه خواهد شد .
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان گفت: نسخه نویسی الکترونیک در ایام شیوع کرونا ضرورتی اجتناب ناپذیر و حذف دفترچه بیمه امری حتمی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹    
قوچیان با اشاره به حذف شدن تاریخ تمدید دفترچه بیمه گفت: دفترچه های کاغذی بیمه تا پایان آبان ماه حذف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۸    
گروه استان ها- با توجه به اینکه تمدید اعتبار دفترچه بیمه به شکل رایگان در سال گذشته انجام می شد اما متاسفانه اکنون به یکباره مردم باید برای تمدید دفترچه هزینه های گزافی را تقبل کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سودجویی و کلاهبرداری های تلفنی با نام بیمه سلامت و تامین اجتماعی و صدور کارت یا دفترچه بیمه در قبال واریز وجه، برخی خانواده های ایرانی را گرفتار خود کرده؛ در حالی که سازمان تامین اجتماعی بارها نسبت به این گونه تماس های تلفنی هشدار داده است.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران گفت: حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی در دستور کار سازمان قرار گرفته که پس از تامین الزامات و پیش نیازها در سطح کشور اجرایی خواهد شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۶:۳۶    
روزنامه جام جم: قوز بالای قوز اگر یک مصداق داشته باشد این روز ها چیزی جز خرج و مخارج بیماران کرونایی نیست. خدا کند کرونا نگیریم یا اگر می گیریم شکل خفیفش را بگیریم یا اگر شانس نمی آوریم و به فرم سختش مبتلا می شویم لااقل بی پول نباشیم، چون کرونا رابطه اش با بی پولی بد است. ...
نائب رئیس مجلس گفت: از آنجا که عدم اهلیت متولیان فعلی مدیریت شرکت کشت و صنعت هفت تپه محرز است، مقرر شد؛ قرارداد این شرکت با مدیران فعلی آن تا یک و نیم ماه دیگر فسخ شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مجیدی، مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی با اشاره به تعهد بیمه سلامت برای پرداخت هزینه درمان بیمارن کرونا گفت: 90درصد هزینه های درمان کرونا در تعهد بیمه سلامت است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۷۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در شانزدهمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات، با بیان اهمیت ضرورت دسترسی آزاد مردم به اطلاعات گفت: همه دستگاه ها برای تأمین رضایت شهروندان و کاستن از دغدغه های آنان ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۰    
دفترچه بیمه شدگان تامین اجتماعی تا پایان امسال حذف می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران، گفت: در 5 ماه گذشته، در شعب تابعه حدود 28 هزار سابقه را به شعب دیگر سازمان در سراسر کشور اعلام و 27 هزار سابقه نیز در این مدت از طریق واحدهای نامنویسی به اداره کل وارد شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیته بیمه سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت ایران در شرایط فعلی کشور وضعیت بسیار خوبی از جهت پرداخت ها نسبت به دیگر سازمان های بیمه گر دارد و به داروخانه ها فقط یک ماه اسفند 98 بدهی داریم، ولی مطالبات سه ماه اول سال 99 پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان گفت: اجرای برنامه ارزیابی وسع و دهک بندی بیمه شدگان روستایی و شهری دارای دفترچه بیمه سلامت در جهت خدمات دهی مطلوبتر به بیمه شدگان در استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: در حوزه درمانی 90 درصد هزینه های بستری بیماران کرونایی که دارای دفترچه بیمه سلامت هستند را این بیمه پرداخت می کند که تا امروز 10 میلیارد و 200 میلیون تومان برای درمان حوزه کرونا پرداخت شده است.
روزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کشوری نسخه الکترونیک سازمان بیمه سلامت ادامه داد: حرکت به سوی نسخه نویسی الکترونیک می تواند در وهله اول ما را به هدف تکمیل پرونده الکترونیک سلامت نزدیک کند و در وهله دوم حرکت به سمت پزشکی از راه دور و خدمات تله مدیسین را میسر می کند ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۷۱ سایت دیگر  
دبیر کشوری نسخه الکترونیک سازمان بیمه سلامت، ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت حذف تدریجی دفترچه کاغذی بیمه از نیمه دوم امسال، گفت: از زمانی که اعلام کردیم تاریخ دفترچه بیمه ملاک ارائه خدمت به بیمه شده نیست ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی از ارسال نامه جمعی از نمایندگان مجلس به رئیس جمهور برای تمدید دفترچه بیمه سلامت بدون انجام آزمون وسع در شرایط فعلی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت که طبق توضیحات رئیس سازمان تامین اجتماعی از 30 مهر ماه نسخه های بیمه تامین اجتماعی الکترونیکی خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
غفلت چندین ساله سازمان تأمین اجتماعی از ارائه خدمات الکترونیک در بخش صدور دفترچه بیمه و مفاصا حساب علاوه بر تحمیل هزینه 2500 میلیارد تومانی به کشور باعث گسترش کرونا شده است.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۸    
علی ابراهیمی سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گسترش فناوری اطلاعات و نسخه الکترونیک با هدف تحقق تله مدیسین، گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سازمان بیمه سلامت با تأکید بر اینکه دریافت دفترچه به همراه خانواده برای فرزندان بالای 18 سال اجباری نیست، گفت: این افراد در صورتی که ازدواج نکرده باشند می توانند به صورت جداگانه درخواست دفترچه بیمه کنند.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۶    
مدیر کل بیمه سلامت کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد :بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت می توانند برای استعلام اعتبار دفترچه های بیمه از کد دستوری # 1666* استفاده کنند. وی تصریح کرد : دارندگان دفترچه بیمه سلامت به تمدید حضوری نیاز ندارد و هنگام مراجعه به مراکز درمانی باید کدملی بیمار را وارد سامانه کنند تا
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: اکنون بیش از 75 درصد بیمه شدگان روستایی استان دارای دفترچه بیمه درمانی رایگان هستند.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۹    
قربانیان شادی نسل جدید مریم خراسانی دفترچه بیمه و شناسنامه اش را داخل جیب جلو چمدان جا می دهم و غر می زنم که آخرش هم دنبال کارت ملی ات نرفتی؟ آن چنان غرق در هیجان سفر است که غر زدنم را نشنیده می گیرد؛ سفارش می کنم، ماسک فراموش نشود، اسپری الکل همه جا همراهت باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۷:۲۵    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ دهم شهریور مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
شبکه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۴۱    
بیمه تامین اجتماعی بیشترین تعداد بیمه گزار را در کشور دارد. اغلب افراد از شاغل و خانه دار تا کودک و بزرگ سال، تحت پوشش این بیمه قرار دارند. با توجه به این موضوع تمدید ، تجدید و صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی اهمیت زیادی دارد ...
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۴۸    
محمد فولادچنگ درگفتگو با بستک نیوز توضیحاتی در خصوص دریافت مبالغی جهت تمدید دفترچه بیمه روستائی، را ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: بیمه شدگان روستایی و شهری که دارای دفترچه بیمه سلامت رایگان هستند می توانند قبل از اتمام تاریخ اعتبار دفترچه درمانی به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد در سراسر استان مراجعه و نام نویسی کنند و براساس آیین نامه ارزیابی وسع و دهک بندی ها صاحب دفترچه ...
برترین ها / خبربانو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از تمدید اعتبار دفترچه های بیمه تامین اجتماعی به صورت غیر حضوری خبر داد. مصطفی سالاری، با اشاره به شیوع کرونا و ضرورت افزایش خدمات از راه دور به بیمه شدگان تأمین اجتماعی ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در هفته دولت و هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر، مدیرکل تامین اجتماعی کرمان با دبیر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: استفاده نوزاد از دفترچه بیمه مادر تا یک ماه امکان پذیر است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، احمد نادری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: درجمع کارگران هفت تپه حضور یافتیم تا در مورد اقدامات انجام شده درسه هفته اخیر همفکری کنیم. بحث حقوق های معوقه تقریبا حل شده، تمدید دفترچه بیمه تا آخر سال انجام شده و الان بحث برسر خلع ید از مالک فاقد اهلیت است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۲    
بجنورد- ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: هفت هزار و 802 نفر در این استان پس از ارزیابی های استطاعت مالی (طرح ارزیابی وسع)، دفترچه بیمه سلامت گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت کردستان از صدور دفترچه بیمه سلامت برای 48 هزار کردستانی از ابتدای شیوع کرونا در کردستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۰    
اسماعیلی،ازصدور دفترچه بیمه سلامت برای 48 هزار کردستانی در بحران کرونا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۶    
مسئول روابط عمومی بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: مردم برای اطلاع از اعتبار دفترچه های بیمه سلامت می توانند از سامانه یکپارچه 1666 استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۵:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان گفت: حدود 48 هزار نفر در استان کردستان از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بر اساس سیاست های یاد شده این سازمان بیمه شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان لرستان گفت: زمان صدور دفترچه برای بیماران کرونایی از یک ماه به 48 ساعت کاهش پیدا کرده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
لغو خصوصی سازی، پرداخت حقوق معوق، بازگشت به کارِ کارکنان اخراجی، تعیین تکلیف مجتمع نیشکر هفت تپه و تمدید دفترچه بیمه جزء مطالبات اصلی کارگران معترض هفت تپه است که تا امروز بنا بر گفته های یکی از اعضای شورای اسلامی کار این مجتمع ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
لغو خصوصی سازی، پرداخت حقوق معوق، بازگشت به کارِ کارکنان اخراجی و تمدید دفترچه بیمه جزو مطالبات اصلی کارگران معترض هفت تپه است؛ کارگرانی که امروز وارد پنجاه و نهمین روز اعتراض خود شده اند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس، درباره بررسی موضوع شرکت هفت تپه اظهار کرد: در جلسه هفته گذشته مجلس که با حضور مسئولان دیوان محاسبات، برنامه و بودجه، سازمان تأمین اجتماعی و همچنین چندی از کارکنان این شرکت برگزار شد به صورت مفصل مشکلات آن را مورد بررسی قرار دادیم و قرار شد که با مساعدت سازمان تأمین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان هفته گذشته در جلسه کمیسیون اصل 90 مجلس، وعده تمدید دفترچه بیمه های کارگران شرکت تا پایان سال را داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۵    
مدیرکل بیمه گری سازمان بیمه سلامت ایران درباره استعلام غیر حضوری دفترچه های بیمه سلامت توضیحاتی ارائه داد...