جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۱:۱۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفترچه بیمه»

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی با بیا اینکه بیماران خاص پس از توقف صدور دفترچه بیمه قابل شناسایی هستند گفت: کدملی بیماران خاص در سیستم تعریف شده است و وقتی به عنوان مثال به داروخانه مراجعه می کنند با ورود کدملی به سیستم متوجه می شوند که فرد بیمار خاص است و جای نگرانی در این باره وجود ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی، عدم پذیرش داروخانه ها و مراکز درمانی بدون دفترچه بیمه را در سامانه 1420 ثبت کند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک و توسعه خدمات غیرحضوری، سازمان تامین اجتماعی از ابتدای اسفندماه پروژه حذف دفترچه بیمه درمان کاغذی را آغاز کرد. به این ترتیب مراجعه به پزشک و مراکز درمانی و احراز هویت بیمه شدگان از این پس با ارائه کارت ملی، شناسنامه و یا جلد دفترچه بیمه امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
توقف صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی، استفاده از نسخه پزشکی آنلاین را وارد مرحله اجرایی کرده است. از ابتدای اسفند ماه امسال طبق اعلام سازمان بیمه تامین اجتماعی تمامی بیمه شدگان می توانند تنها با همراه داشتن کارت ملی خود از خدمات مراکز درمانی استفاده کنند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
با تصویب نمایندگان و بر اساس لایحه بودجه 1400 سازمان های بیمه ای مکلف شدند هزینه های دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی را به حسابی که دانشگاه های علوم پزشکی اعلام می کنند، مستقیما واریز کنند.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
ایسنا: همزمان با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک و توسعه خدمات غیرحضوری، سازمان تامین اجتماعی از ابتدای اسفندماه دیگر دفترچه بیمه درمان کاغذی صادر نخواهد کرد. به این ترتیب مراجعه به پزشک و مراکز درمانی و احراز هویت بیمه شدگان از طریق ارائه کارت ملی، شناسنامه و یا جلد دفترچه بیمه امکان پذیر است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
در ارتباط با استفاده از سامانه نسخه الکترونیک به جای دفترچه های کاغذی گفت: به نظر من این یک کار الزامی است که باید انجام شود و اگر تأمین اجتماعی در این کار موفق شود و این کار را به شایستگی انجام دهد، هزینه های اداری این سازمان کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان - کاشان گفت: دفترچه بیمه سلامت در این منطقه از ابتدای اردیبهشت سال 1400حذف و نسخه همه بیماران زیر پوشش این بیمه از طریق سامانه الکترونیک صورت می گیرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به پزشکم مراجعه کردم، نگاهی به دفترچه بیمه من انداخت و گفت اینکه تاریخ ندارد! بعد هم گفت، من اینجا کامپیوتر ندارم که به سامانه بیمه متصل شوم! درنتیجه داروهای تو را آزاد می نویسم!
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: با توقف چاپ دفترچه بیمه، هیچ دفترچه و یا کارت جدیدی جایگزین دفترچه های فعلی نمی شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۲    
با حضور دکتر امین فخر، مدیر درمان تامین اجتماعی کرمان و دکتر حمید رضا متولی زاده، رئیس دفتر اسناد پزشکی و جمعی از کارشناسان مربوطه، روند اجرای طرح نسخه الکترونیک و عدم صدور دفترچه بیمه مورد بررسی قرار گرفت.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۳    
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی که قرار بود زمینه ساز تسهیل در ارائه خدمات درمانی باشد، حالا با گذشت 10 روز از اجرای آن، بیش از همه موجب سردرگمی بیمه شدگان تأمین اجتماعی شده است؛ رویدادی غیر قابل قبول که علاوه بر سردرگمی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۱۰۰ سایت دیگر  
صدور دفاتر درمانی سازمان تأمین اجتماعی در شعب و کارگزاری های این سازمان از اول اسفند متوقف شده است و هیچ دفترچه و یا کارت جدیدی جایگزین دفترچه های درمانی فعلی نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه حذف دفترچه درمانی کاغذی تامین اجتماعی از اول اسفند کلید خورد و دیگر دفترچه بیمه جدید برای کسانی که اعتبار یا برگه دفترچه آنها تمام شده، صادر نمی شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با وجودی که اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک و حذف دفترچه بیمه گامی مهم در نظام سلامت کشور است ولی عدم اجرای یکپارچه آن و زمان نامناسب اجرا نه تنها گره ای از مشکلات مردم باز نکرده بلکه در این شرایط کرونایی مشکلی هم بر مشکلات آنها اضافه کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شروع اجرای طرح نسخه الکترونیک بدون انجام هماهنگی، علت همکاری نکردن دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- در بسیاری از تصمیماتی که مسئولین می گیرند دیده می شود که این تصمیمات بجای آن که دسترسی را بای مردم راحت تر کند، در پیچ و خم اشتباهاتی که در این تصمیمات گرفته شده گرفتار می شوند و نارضایتی و اعتراض مردم را فراهم می کنند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است، اما این طرح باعث سردرگمی مردم شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه تامین اجتماعی از ماه ها قبل اعلام کرده بود از اول اسفند دفترچه های کاغذی را تمدید نمی کند، اما هنوز زیرساخت های لازم این کار را فراهم نکرده و طرح را از اول اسفند به اجرا گذاشته است. ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی، در ارتباط با نحوه ارائه خدمات درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی بعد از حذف دفترچه های کاغذی، توضیحاتی ارائه داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷    
عاون اداره کل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی در خصوص پذیرش بیمار در صورت به همراه نداشتن دفترچه بیمه توضیحاتی ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، بابیان اینکه حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی طرح بسیار خوبی بوده که ایرادات آن را می توان در یک بازه زمانی کوتاه مدت رفع کرد از مسئولان این سازمان خواست تا سازوکاری برای رفع این نواقص ایجاد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دفترچه های بیمه تامین اجتماعی با شیوع کرونا جمع آوری و خدمت رسانی آن از طریق سامانه الکترونیکی انجام می شود که این امر مشکلاتی به همراه داشته است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۸    
در حالی که طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی از ابتدای اسفند در مراکز درمانی و داروخانه ها آغاز شده است که اجرای این طرح منجر به سرگردانی برخی از بیمه شدگان و افزایش نارضایتی بیماران شده است به طوری که برخی از مراکز از پذیرش بیماران خودداری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۱۸    
مشکلات دفترچه بیمه تأمین اجتماعی، معلمان حق التدریس، مینی بوس داران زابل و رانندگان بدون بیمه تاکسی، در 20:30 پیگیری شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰    
مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم ارتقاء ساز و کارهای الکترونیکی ارائه خدمت به بیمه شدگان دفترچه های بیمه کاغذی از ابتدای اردیبهشت ماه سال آینده حذف خواهند شد .
ربیع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، هر چند مجریان طرح نسخه نویسی الکترونیک، بر تاثیر آن بر شفافیت و کاهش هزینه ها تاکید دارند، اما برخی نگرانند که اجرای شتابزده آن، شکستش را رقم بزند. ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
اسنپ دکتر برای به حداقل رساندن مراجعه حضوری در فرایند درمان، سرویس تهیه نسخه دارو را به اپلیکیشن خود اضافه کرد، این قابلیت در حال حاضر در شهرهای تهران، اصفهان و مشهد فعال است و در آینده در سایر شهرهای کشور نیز فعال می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - در حالی که اعلام شده خدمات درمانی بدون دفترچه بیمه در تمام مراکز درمانی انجام می شود، اما بیماران همدانی در این مراکز سرگردان هستند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۵۵    
رئیس سازمان تامین اجتماعی لارستان روش های نحوه استعلام بیمه شدگان لارستانی از خدمات درمانی بدون دفترچه بیمه تامین اجتماعی را اعلام کرد. روح الله رحیمی در گفتگو باخبرنگار میلاد...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است اما این طرح نه تنها گره ای از بیمه شدگان این سازمان را باز نکرده است بلکه مشکلات آنها را نیز افزایش داده است.
اقتصاد ایران: طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است اما این طرح نه تنها گره ای از بیمه شدگان این سازمان را باز نکرده است بلکه مشکلات آنها را نیز افزایش داده است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است اما این طرح نه تنها گره ای از بیمه شدگان این سازمان را باز نکرده است بلکه مشکلات آنها را نیز افزایش داده است. تهران- اقتصادبرتر- 08 اسفند 99 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است اما این طرح باعث سردرگمی مردم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی درباره مزیت ها و چالش های حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان گفت: در راستای اجرای برنامه ششم توسعه و به منظور توسعه خدمات الکترونیکی، چاپ 760 هزار دفترچه بیمه تامین اجتماعی از یکم اسفند در استان همدان متوقف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۵۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با توجه به تاکید دولت و مصوبات شورای اجرایی فناوری اطلاعات مبنی بر حذف هر چه زودتر دفترچه کاغذی، در زمان بندی جدید، سازمان بیمه سلامت مصمم است این اقدام را به نحوی انجام دهد که از اردیبهشت 1400 نیازی به دفترچه کاغذی بیمه نباشد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
با اجرای طرح حذف دفترچه های کاغذی بیمه سازمان تامین اجتماعی برای برخی بیماران در مسیر دریافت خدمات درمانی اختلال به وجود آمده است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حذف دفترچه کاغذی بیمه بر اساس تکالیف قانونی بند ج تبصره 17 قانون بودجه سال 1399 اجرایی شده است. بر این اساس، ابزارهای الکترونیکی باید جایگزین دفترچه های کاغذی بیمه شود
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
از ابتدای اسفند ماه جاری با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی نیز متوقف شد و بیماران برای دریافت داروهای خود با ارائه کد ملی به داروخانه ها، داروی خود را دریافت می کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه وطن امروز نوشت: نسخه پیچی ضعیف دولت در اجرای طرح حذف ناگهانی دفترچه های درمان و نسخه نویسی الکترونیک، این روز ها داد همه را درآورده است. ...
اقتصاد ایران: نایب رئیس انجمن داروسازان ایران ضمن تشریح چالش های اجرای ناقص طرح نسخه نویسی الکترونیک، اعلام کرد که بر اساس دستورالعمل نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی باید در مطب پزشک انجام شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
از اول اسفند ماه جاری صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی متوقف شد و از این پس بیماران برای دریافت داروهای خود با ارائه کد ملی به داروخانه ها، داروی خود را دریافت می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۴    
آقای وارثی از ابلاغ بودجه ارائه 9 خدمت ستاره دار توانبخشی مددجویان بهزیستی دارای دفترچه بیمه سلامت از سوی سازمان برنامه و بودجه به سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد و گفت: موسسات گفتار درمانی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت گیلان گفت: مهلت دریافت دفترچه رایگان بیمه سلامت بدون ارزیابی وسع تا پایان امسال است.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ابوالحسن قورچیان گفت: کاهش 70 درصدی مراجعه به سازمان تامین اجتماعی از مهم ترین اهداف اجرای طرح نسخه الکترونیک در البرز است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۶    
با توقف چاپ دفترچه بیمه تامین اجتماعی بیش از 70 درصد جمعیت منطقه کاشان از نسخه الکترونیک بهره مند شدند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بیمه شدگان تا اتمام برگه های دفترچه بیمه به هنگام مراجعه به مراکز درمانی آن را به همراه داشته باشند، گفت: در صورت اتمام و عدم پذیرش مراکز درمانی بدون دفترچه نیز، بیمه شدگان می توانند به ناظران ما در بیمارستان ها مراجعه کنند.
در حالی که طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی از ابتدای اسفند در مراکز درمانی و داروخانه ها آغاز شده است که اجرای این طرح منجر به سرگردانی برخی از بیمه شدگان و افزایش نارضایتی بیماران شده است به طوری که برخی از مراکز از پذیرش بیماران خودداری می کنند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :اجرای طرح حذف دفترچه های کاغذی طرح بزرگی از سوی سازمان تأمین اجتماعی است اما گویا پاره ای از مشکلات موجب سردرگمی بیمه شدگان و خانواده هایشان شده است. ...