سه شنبه ۲۱ مردادساعت ۰۷:۴۳Aug 2020 11

جدیدترین‌های «شرکت دانش بنیان»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قاسمی گفت: شرکت فاضلاب تهران با همکاری یک شرکت دانش بنیان موفق شد دانش فنی تولید کیت های سنجش میزان آلودگی فاضلاب ورودی و پساب خروجی (COD) را بومی سازی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ورامین- معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: در حال حاضر در کشور 5 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در حال فعالیت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حبیب داستانی بِنیسی، در جایگاه یک روحانی بازی ساز از سال 1384 و با ساخت بازی رایانه ای سه بعدی عملیات انهدام 1 کار خود را آغاز کرده و شرکتش به عنوان نخستین شرکت دانش بنیان صنعت گیم کشور ثبت شده است.
وبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی کارن کراد، در این رویداد دکتر سیاوش ملکی فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در مورد مزیت برگزاری دوشنبه های استارتاپی جذب سرمایه در اکوسیستم نوآوری گفت: مزیت اصلی این رویدادها از جمله این رویداد که در حوزه کشاورزی برگزار شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۱    
یک شرکت دانش بنیان اقدام به ساخت نرم افزاری با استفاده از تصاویر ماهواره ای برای کمک به کشاورزان کرده است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۰۴    
کارخانه نوآوری و شتابدهی دیهیم با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گشایش یافت. مکانی متروک و بدون استفاده که اکنون به مرکزی برای پرورش ایده ها تبدیل شده است تا با فعالیت حدود 50 شرکت دانش بنیان در فاز نخست آن اقدامات فناورانه شتاب گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۰    
یک شرکت دانش بنیان به عنوان تنها تولید کننده تست های بویایی و چشایی در کشور از سال 89 بر روی نانو و میکروکپسول ها فعالیت خود را در مرکز رشد دانشگاه امیرکبیر آغاز کرده است.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اعلام کرد که تا پایان سال یک رام قطار تولید داخل روی ریل مترو قرار خواهد گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل شهرداری تهران از نیاز پایتخت به 1500 واگن خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از تولید دستگاه اندازه گیری خون برای بیماران خبر داد و گفت: احیای اعتماد ملی و بین المللی برای کالاهای ایرانی، تغییر نگاه به سرمایه گذار و ثروتمند و تغییر نگرش در ارائه مشوق های اقتصادی و مالی زمینه را برای تحقق جهش تولید فراهم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در حال حاضر 500 شرکت از پنج هزار و 200 شرکت دانش بنیان در زمینه کشاورزی به طور مستقیم فعال هستند که این تعداد 10 درصد کل شرکت های دانش بنیان در کشور را تشکیل می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محققان شرکت دانش بنیان نگین بذر دانشگاه آزاد اصفهان به دانش تولید بذر اصلاح شده گیاه زعفران دست یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر ضرورت ورود فناوری در بخش سنتی کشاورزی گفت: در حال حاضر 500 شرکت دانش بنیان در حوزه کشاورزی به صورت مستقیم فعالیت می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از ورود 20 شرکت دانش بنیان و استارت آپی به تابلوی بورس تا پایان سال خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان توانسته است با بومی سازی فناوری نانو، عمر توربین های ساخت داخل را تا چهار برابر افزایش دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل از فعالیت 40 واحد فناور و 2 شرکت دانش بنیان در این استان خبر داد و گفت: 32 محصول دانش بنیان و فناور توسط دانشجویان و محققان این دانشگاه وارد مرحله تجاری سازی و بازار شد.
بامنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۲:۱۷    
گفتگوی اختصاصی بامنا با کارآفرین جوان و موفق کشور در خصوص چگونگی تاسیس شرکت دانش بنیان پالایه گستر سیمرغ ایرانیان تا درخشش برند تجاری ترمه را ببنید و امیدوار شوید:
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نسل تازه ای از پنجه های پیشرفته کربنی ورزشی توسط یک شرکت دانش بنیان در کشور ساخته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نسل جدید پنجه های پیشرفته کربنی ورزشی با نام پنجه کربنی سی اسپورت تولیدی یک شرکت دانش بنیان امروز یکشنبه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان تولید کننده پنجه های کربنی گفت: تاکنون پنجه های کربنی برای 1000 قطع عضو و 700 جانباز استفاده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: صد هزار نفر در کشور دچار قطع پا هستند که 15 هزار نفر آن ها را جانبازان تشکیل می دهند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۰    
سپهرغرب، گروه کاردانش:اخیراً با افزایش شرکت های دانش بنیان، تولیدات آن ها رونق گرفته و علاوه بر بازار کشورمان، در کشورهای دیگر نیز برندهای ایرانی را می بینیم. این روزها با بروز بیماری منحوس کرونا، یکی از سرفصل های تولیدات دانش بنیان که مربوط به تجهیزات پزشکی می شود، در حال رونق گرفتن است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : واژه گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی برگرفته از کلمه EAS یا همان ناظر الکترونیکی کالا است و این دستگاه ها به بالا بردن ضریب امنیت فروشگاه ها کمک می کنند. در همین راستا شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر برای کمک به کاهش سرقت از فروشگاه ها این گیت ها را بومی سازی کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : فناوران شرکت دانش بنیان کیمیاگهر امیرکبیر موفق به تولید ضدعفونی کننده هایی سبز بر پایه مواد طبیعی و غیرسمی برای مقابله با ویروس کرونا شدند ...
شرکت توسعه قوای محرکه تیوان حاصل سرمایه گذاری مشترک گروه بهمن و شرکت دانش بنیان توسعه فناوری پارس رایزن است که با استفاده از توانمندی های داخل و همکاری و مشارکت قطعه سازان بزرگ کشور ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه هوش مصنوعی حوزه اقتدار کشورها به شمار می رود. کشورهایی که در این حوزه از توانمندی هایی برخوردار باشند تمایز علمی در میان سایر کشورها خواهند داشت. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن با بیان اینکه جهاددانشگاهی کلان شرکت دانش بنیان است، افزود: متکی نبودن به بودجه دولتی و تأمین عمده بودجه خود از طریق تولید فناوری و بر عهده گرفتن کارهای کلان کشور از جمله مزایای این نهاد و قابل الگو برای دیگر نهادهای کشور است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری شرکت پتروشیمی اروند و یک شرکت دانش بنیان در زمینه پوشش دهی و تعمیرات سل های واحد کلرآلکالی این مجتمع امضا شد. آیین امضای تفاهمنامه همکاری شرکت پتروشیمی اروند و شرکت آتیه پردازان شریف در زمینه پوشش دهی و تعمیرات سل های واحد کلرآلکالی پتروشیمی اروند با حضور مدیران هلدینگ خلیج فارس ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۷    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد گفت: همکاری ویژه ای با معاونت علمی دانشگاه در زمینه هدفمندی تحقیقات و پژوهش ها صورت گرفته تا دانشجویان به تناسب قابلیت های فکری و پژوهشی خود جذب بازار کار و صنعت شوند.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری فارس نوشت: مدیرعامل شرکت دانش پویا از توقیف کشتی ایرانی حامل مواد اولیه برای درمان بیماری کرونا توسط نیروی دریایی ایالات متحده خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۶    
همدان - رئیس دانشگاه پیام نور همدان با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور استان همدان رتبه اول را در همکاری مرکز رشد کسب کرده و بالاترین شرکت دانش بنیان و هسته کارآفرینی را دارد گفت: شرکت دانش بنیان این مجموعه دستگاهی با قابلیت ردیابی خودرو را به تولید رسانده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک شرکت دانش بنیان با تولید سالانه 100 دستگاه ماشین آلات توزین مولتی هد برای بسته بندی مواد غذایی ضمن جلوگیری از واردات این محصول و خروج ارز موفق به صادرات آن شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و تولید سالانه 100 دستگاه ماشین آلات توزین "مولتی هد" برای بسته بندی مواد غذایی از واردات این محصول و خروج ارز جلوگیری کرده است و همچنین دفتر صادراتی خود را در هندوستان راه اندازی خواهد کرد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دستگاه هماتولوژی آنالایزر فول دیف (سل کانتر) موسوم به دستگاه شمارنده گلبول های خون، یکی از تجهیزات پزشکی است که در تشخیص بیماری های مختلف کاربرد دارد. این دستگاه با یک پنجم قیمت نمونه مشابه خارجی ایران ساخت شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۴۵    
مدیرعامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی شهرضا گفت: 4 محصول ضدکف و ضدچسبندگی این شرکت شامل ضدکف لبنی، ضدکف قند، ضدکف CIP و آنتی استیک تولید و روانه بازار شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با دانش فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور به طراحی و توسعه تجهیزات پزشکی پرداخته است و با توجه به اینکه تهیه بیشتر تجهیزات پزشکی کشور از طریق واردات انجام می شود موفق به تولید دستگاه های پزشکی در حوزه تجهیزات تنفسی بیمارستانی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: در این ایام بحران کرونا، 13 شرکت دانش بنیان و فناور در زمینه تولید محصولات ضد کرونا در استان فعالیت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: فساد در اقتصاد ناشی از اقتصاد های نفتی و زیرزمینی است و این معضل باید اصلاح شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان یزدی توانست با بهره گیری از توان مهندسان داخلی دستگاه های منحصر به فرد در زمینه دوربین های مدار بسته را تولید کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۰۲    
یزد -ایرنا- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری روز سه شنبه به همراه محمدعلی طالبی استاندار و جمعی از مسوولان استان از تعدادی شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی مرکز استان بازدید کرد. عکس: مسعود میرجلیلی
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - محققان شرکت دانش بنیان رایکا صنعت افرند مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با دستیابی به تکنولوژِی تولید پودر آلفا آلومینا موفق شدند فاز آلفا آلومینا را در دمای کمتر از 1200 درجه سانتی گراد تولید کرده و حالا هم توانستند اولین خط تولید آن را با ظرفیت روزانه 500 کیلو گرم راه اندازی کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به گزارش رئیس کمیته پژوهش و فناوری در خصوص نظام ملی نوآوری در نشست امروز کمیسیون، گفت: امروز کشور برای حل معضلات اقتصادی به 105 هزاز شرکت دانش بنیان نیاز دارد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های فناور مستقر در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر پاور بانک هایی را برای شارژ انواع تجهیزات همراه مخابراتی و دوربین های فیلمبرداری طراحی و پیاده سازی کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سیدرضا رفیعی مدیرعامل شرکت دانش بنیان شارپرتو ایرانیان کاربردهای پرتودهی در صنایع بهداشت و مواد غذایی جهت کاهش بار میکروبی و افزایش ماندگاری محصولات جهت بهره برداری های تجاری به صورت وسیع و به عنوان یک صنعت زیرساخت مورد استفاده کشورهای جهان را تشریح کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان ایرانی با هدف سرمایه گذاری در فناوری های روز دنیا در راستای توسعه و ارتقاءسطح سلامت و ایجاد یک زنجیره غذایی ایمن از طریق پرتودهی گاما در جلوگیری از ضایعات بی رویه و فراوان محصولات کشاورزی و درمانی قدم های مثمرثمری برداشته است.