یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۷:۴۰Jul 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرک سلامت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۰    
مداح اهل بیت (ع) برای مواجهه با مسافران اعتیاد پیشنهادی را ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرمان از اقدام شهرداری کرمان برای راه اندازی شهرک سلامت خبر داد و از جامعه پزشکی خواست در راه اندازی شهرک سلامت با شهرداری همکاری کنند.
مدیرکل انتقال خون استان کرمان با فرماندار زرند در خصوص اخذ مکان مناسب جهت استقرار تیم سیار اهدای خون به بحث و تبادل نظر پرداخت و بر سهم انتقال خون از فضای سلامت این شهرستان تاکید کرد. ...
صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
علی شمسی نیا مدیرعامل موسسه خیریه ثامن الحجج استان با حضور در دفتر فرماندار پیرامون هماهنگی های لازم برای کلنگ زنی و ایجاد شهرک سلامت دیدار و گفتگو نمود.
با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت مبنی بر توسعه خدمات درمانی ونیز در راستای تحقق شعار سال شرکت ” خدمت نوین جهادی،توسعه مشارکت و سرمایه انسانی” رئیس اداره بیمه و درمان ...
قم فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استان قم نیز از جمله استان هایی است که در حوزه بهداشت و درمان با چالش هایی روبه رو است. در چنین شرایطی پروژه بیمارستان هزار تخت خوابی این استان و شهرک سلامت با امکانات متعدد بهداشتی و آموزشی ظرفیت های بسیاری برای ارتقای شاخص های سلامت استان خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۰    
استان قم نیز از جمله استان هایی است که در حوزه بهداشت و درمان با چالش هایی روبه رو است. در چنین شرایطی پروژه بیمارستان هزار تخت خوابی این استان و شهرک سلامت با امکانات متعدد بهداشتی و آموزشی ظرفیت های بسیاری برای ارتقای شاخص های سلامت استان خواهد داشت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ منتخب مردم قم در مجلس دوازدهم گفت: پروژه شهرک سلامت قم جهشی در نظام بهداشت و درمان کشور ایجاد می کند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
توکلی رودی گفت: با برنامه ریزی ایجاد شهرک سلامت، شهرستان مرزی خواف تبدیل به مقصد تورسیم سلامت از افغانستان خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، گفت: توسعه شهرک سلامت برای گسترش حوزه آموزش و دانشجویی در دستور کار است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه گزارش : شهرک سلامت اصفهان مجموعه ای است در راستای ارتقای سلامت و همچنین اجرای برنامه های هزاره سوم سازمان ملل که در سال 2000 تدوین و به دولت ها ابلاغ گردید. در سال 1391 خورشیدی ساخت آن توسط بخش خصوصی آغاز و سال 1396 هم فاز نخست شهرک به بهره برداری رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۰:۰۶    
به گزارش دنیای اقتصاد از اصفهان، علی رضا بختیاری در بازدیدی که از شهرک سلامت این شهر داشت، ضمن ابراز خوشحالی از شکل گیری زیست بوم اقتصادی سلامت با محوریت بخش خصوصی در اصفهان گفت ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۷    
کد خبر: 919849 / دیروز, 23:04 / گردشگری / اخبار ویژه / جامعه / سلامت هفته گذشته اتفاق فرخنده ای برای مردم اصفهان و البته کشورمان رخ داد و نخستین دستگاه درمان سرطان با جدیدترین فناوری روز دنیا توسط بخش خصوصی در شهرک سلامت اصفهان افتتاح شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه پیشرفته درمان سرطان یا سایبرنایف در شهرک سلامت اصفهان رونمایی شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با افتتاح دستگاه پیشرفته سایبر نایف در شهرک سلامت کد خبر: 919016 / دیروز, 13:39 / اصفهان / سلامت / گالری ها / اخبار ویژه / اخبار فوری در مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان رسا شهرک سلامت اصفهان پیشرفته ترین و به روزترین تکنولوژی درمان سرطان با استفاده از دستگاه سایبر نایف برای بیماران که در مراحل ...
صما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
با استفاده از تکنولوژی و دانش محلی می توان مشکلاتی همچون ترافیک در کلان شهرها و مدیریت آب زاینده رود را حل کرد. از دولتمردان می خواهیم به بخش خصوصی اهمیت دهند و به جای وابستگی به منابع خارجی، برای توسعه کشور از دانش و ظرفیت داخلی استفاده کنند. ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۰    
در کلان شهر اصفهان با توجه به رشد تدریجی جمعیت و افزایش پزشکان، سرمایه گذاران و تصمیم گیران شهری بر اساس تجربه کشورهای توسعه یافته به ایجاد شهرک سلامت با اهدف فراشهری و ملی بر اساس تکریم و احترام به بیمار در قالب گردشگری سلامت اقدام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز از راه اندازی شهرک سلامت خبر داد و گفت: قرار است تمام کمپ ها و اماکن توانمندسازی معتادان و کارتن خواب ها به این شهرک منتقل می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کرمان گفت: هر نوع جانمایی در مورد شهرک سلامت نیازمند نگاه کارشناسی بوده و بهتر است برای مدیریت مسافران سلامت، شهرک مورد نظر برای شهر کرمان در دو نقطه احداث شود.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، محمد صیرفی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به فروریزش زمین در اتوبان شهید آقابابایی اظهار کرد: خردادماه شاهد رخداد حادثه نشست روبه روی شهرک سلامت واقع در اتوبان آقابابایی بودیم که عملیات پرسازی ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیران و سردبیران رسانه های مختلف استان اصفهان امروز 23 آذرماه 1402 از پژوهشکده زیست فناوری رویان اصفهان و مرکز جدید ناباروری پویش و مرکز بزرگ درمان انواع بیمارهای سرطان در شهرک سلامت بازدید به عمل آوردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۰۲:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: خط دو قطارشهری از انتهای طبرسی شروع شده و تا شهرک سلامت ادامه دارد که این خط نیز 13 ایستگاه دارد و روزانه حدود 130 تا 150 هزار مسافر نیز از طریق آن جابه جا می شود، این خط از نظر سازه ای صد در صد کامل شده است، ولی از نظر تجهیزات کمبود هایی داریم.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۲۲:۵۲    
مدیر عامل شرکت قطار شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: خط دو قطارشهری از انتهای طبرسی شروع شده و تا شهرک سلامت ادامه دارد که این خط نیز 13 ایستگاه دارد و روزانه حدود 130 تا 150 هزار مسافر نیز از طریق آن جابه جا می شود، این خط از نظر سازه ای صد در صد کامل شده است، ولی از نظر تجهیزات کمبود هایی داریم.
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری جشنواره های تئاتر باید بازنگری شوند | باید تئاتری باشد که جشنواره ای برای آن شکل بگیرد | در مجموع برگزاری جشنوارۀ امسال قابل قبول بود | هنرمند تئاتر باید با خودش و جامعه صادق باشد فرزندان علامت دار خود را به مدرسه نفرستید ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
محمد کرمی با بیان اینکه باید مشارکت های اجتماعی در موضوع پدیده اعتیاد بالا باشد،گفت: در این زمینه شهرک سلامت در زاهدان طراحی شده که با کمک همه مجموعه ها و دستگاه های دخیل به سرعت افتتاح می شود تا مقداری از آسیب های اجتماعی کاسته شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: بدون شک وجود سرمایه گذاران و مشارکت کنندگان در پروژه های شهری موجب ارتقای کمی و کیفی آن ها می شود و ضرورت دارد بسترهای این مشارکت تقویت شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۲    
در همایش دندانپزشکی کرمان گفته شد: شهرک سلامت با همراهی خیران در کرمان راه اندازی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت احداث شهرک سلامت در استان، گفت: احداث پارکینگ در کنار بیمارستان های مرکز استان به دلیل ترافیک های بسیار زیاد ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمان با تاکید بر همکاری دستگاه های مختلف برای ارتقای گردشگری سلامت ، طرح بیمارستان مهرگان را یک الگوی موفق در این حوزه دانست.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه شهرداری باید از تبدیل خانه ها به مطب پزشکی جلوگیری کند گفت: احداث شهرک سلامت اهواز در کاهش بار ترافیکی، جذب گردشگر و توریست نقش مهمی دارد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ما زمین 132 هکتاری در شهرک سلامت داریم، در این زمین دو بیمارستان داریم، اما باید 10 بیمارستان دیگر نیز در آن ساخته شود. باید در این شهر حداقل سه بیمارستان هزار تختخوابی ساخته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پارکینگ شهرداری عملا تبدیل به یک شهرک سلامت شده، نباید این برند را از استان برداریم بلکه باید مشکلات آن را حل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به لزوم انتقال مطب پزشکان و بخشی از کلینیک ها، درمانگاه ها، داروخانه ها از مرکز شهر، گفت: انتقال این مراکز بهداشتی و درمانی از سطح شهر و احداث شهرک سلامت در رحمتیه سبب کاهش مشکل ترافیک می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
کرمان- استاندار کرمان گفت: شهرک سلامت یک ظرفیت خوب برای استان است که باید پیگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۸    
ایسنا/کرمان در جلسه شورای راهبری تحول اداری استان کرمان، میزان آمادگی کرمان برای تبدیل شدن به قطب گردشگری سلامت و همچنین ایجاد شهرک سلامت و نیازهای حوزه بهداشت و درمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: زمین 27 هکتاری برای احداث بیمارستان و شهرک سلامت در کرمان در نظر گرفته شده و احداث شهرک سلامت یکی از اولویت های مهم استان کرمان است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان رسا که در شهرک سلامت اصفهان قرار دارد یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز جامع تشخیص و درمان سرطان کشور می باشد که علاوه بر رفع کمبود استان در بخش پرتودرمانی، ظرفیت پذیرش بیماران از دیگر استان ها و کشورهای همسایه را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
اهواز - استاندار خوزستان گفت: به دلیل ازدحام بیش از حد در منطقه کیانپارس باید هر چه سریع تر شهرک سلامت در اهواز راه اندازی شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۲    
به گزارش اقتصاد آینده ;آقای دکتر افشارنیا در این بازدید گفت : صداوسیما شهرک سلامت را به عنوان مرکز سلامت شهر و در راستای توسعه بخشی سلامت ، درمان و پیشگیری به تمام شهروندان معرفی و اقدامات آن را در سطح استان و کشور انعکاس میدهد. ...
صما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۷    
مسعود صرامی، کارآفرین و سازنده مرکز سیتی سنتر اصفهان و شهر سلامت اصفهان بیان کرد: امید به من کمک می کند که حرکت کنم. انسان بدون امید مرده است. امیدوار باشیم بدون اینکه کسی برای شما قدم بردارد برای رسیدن به آرزوهایتان. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد درویش: آوردن آب دریای عمان به اصفهان مثل کوبیدن آخرین میخ بر تابوت این شهر است. اگر روند فعلی ادامه پیدا کند، مردم اصفهان یا از آلودگی اصفهان خفه می شوند یا از کمبود آب.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان ضمن تاکید بر توسعه صنایع پایین دست پتروشیمی ها در استان گفت: متاسفانه در توسعه صنایع پایین دست شرکت های پتروشیمی در خوزستان بسیار ضعیف کار شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان : سایر کشور ها به جهت اینکه به مقصد گردشگری تبدیل شوند؛ تلاش بسیاری می کنند ما نیز باید همه توان خود را به کار ببندیم تا شاهد رونق این بخش در استان باشیم.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۰    
به گزارش اقتصاد آینده ; مژگان ایزدی رئیس کمیسیون گردشگری و صنایع دستی پارلمان بخش خصوصی اصفهان در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارزنده شهرک سلامت و راه اندازی گردشگری سلامت در استان، این اقدامات را در منطقه نمونه دانست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: طرح های نیمه تمام حوزه بهداشت و سلامت استان فارس نظیر شهرک سلامت باید با برنامه زمانبندی تکمیل و به بهره برداری برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- دبیر اجرایی شورای اسلامی استان اردبیل گفت: اردبیل نیازمند شهرک سلامت در ابعاد و بخش های مختلف است تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: راه اندازی پروازهای خارجی فرودگاه شهرکرد، اختصاص اعتبارات بیشتر برای تکمیل و بهره برداری فاضلاب، اختصاص اعتبار برای تسریع در بهره برداری راه آهن استان، احداث شهرک سلامت و اختصاص آب اراضی کشاورزی تلخاب ضروری است و باید اقدامات لازم در این باره انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری فارس تلاش می کنیم هرچه زودتر مشکلات پیش روی ساخت شهر سلامت شیراز برداشته و به روند ساخت آن سرعت بخشیده شود.