یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۹May 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخلات آمریکا»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان لیبی بیانیه مشترک سفارتهای آمریکا، انگلیس، آلمان، ایتالیا و فرانسه را در خصوص این کشور، دخالت غیر قابل قبول در امور لیبی دانسته و آن را رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی اظهارات رئیس جمهوری آمریکا که حوادث سال 1915 را "نسل کشی" علیه ارامنه خواند، جنبش حماس همبستگی خود را با ترکیه در برابر فشارها و مداخلات آمریکا اعلام کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه طی روزهای پایانی سال 1399 شمسی در مجمع گفت و گوی تهران به اقدامات مخرب آمریکا در منطقه اشاره کرد و عنوان داشت که مداخلات آمریکا تنها محدود به حوزه نظامی نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۰    
پکن به اتهام زنی های آمریکا به چین در گزارش سالیانه خود واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۳:۱۱    
اداره عقیدتی نیرو های مسلح یمن امروز گزارشی در خصوص مداخلات آمریکا به خصوص در دوران دولت سابق این کشور منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محمدجواد ظریف روز سه شنبه در مجمع گفت و گوی تهران گفت:اقدامات مخرب آمریکا در منطقه ما محدود به دخالت نظامی نمی شود و جنگ اقتصادی امریکا علیه ملت ایران عواقبی از جمله مشکلات مقابله با پاندمی کرونا در ایران داشته است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : مداخلات آمریکا در دریای چین و دیگر نقاط حساس جغرافیایی اطراف این کشور آسیایی، حتی پس از شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2020 ادامه پیدا کرده است. اخیرا نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد ناوشکن یواس اس جان اس. مک کین از تنگه تایوان عبور کرده است. ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۸   + ۱۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار است برجام پایدار باشد باید همان اندازه که دیگران از آن نفع سیاسی و امنیتی و راهبردی می برند، ایران هم از آن منتفع شود. این تنها راه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به مداخلات آمریکا در منطقه از جمله در تحولات عراق، سوریه و... تاکید کرد: نقشه های بلند مدت آمریکا به جز ضرر و زیان برای منطقه و به ویژه برای ایران و روسیه اثری ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون روابط خارجه پارلمان عراق از دولت این کشور خواست یک موضع گیری رسمی و محکم در قبال مداخلات آمریکا اتخاذ کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون روابط خارجه پارلمان عراق خواهان اقدام دولت این کشور در برابر مداخلات آمریکا شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۲    
شفقنا- کمیته روابط خارجه پارلمان عراق، دولت الکاظمی را مسئول عدم اقدام علیه مداخلات آمریکا در امور این کشور دانست و اظهار داشت: مداخلات و تحریم های آمریکا علیه برخی از شخصیت های عراقی، چه در دولت ترامپ و چه در دولت جو بایدن، باید با واکنش دولت مواجه شود. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فارس: مختار الموسوی عضو کمیسیون روابط خارجی پارلمان عراق از عملکرد منفی دولت این کشور در قبال مداخلات آمریکا انتقاد کرد. الموسوی به پایگاه خبری المعلومه گفت که مداخلات آمریکا در مسائل داخلی عراق، کاملا غیر قابل پذیرش است. ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون روابط خارجه پارلمان عراق نسبت به بی توجهی و نبود موضع قوی از سمت دولت این کشور در مقابل مداخلات آمریکا انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده فراکسیون وابسته به حزب الله لبنان از مداخلات آمریکا در خصوص پرونده ترسیم مرزها میان لبنان و اراضی اشغالی خبر داد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق بیان کرد که آمریکا حق مداخله در امور داخلی این کشور را ندارد. به گزارش شیعه پرس به نقل از العهد نیوز، تقی امرلی عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق بیان کرد که پارلمان این کشور در برابر مداخلات آمریکا در امور داخلی عراق می ایستد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور لبنان و نخست وزیر مکلف این کشور عصر امروز در خصوص موضوع تشکیل کابینه جدید با یکدیگر دیدار می کنند؛ دیداری که در سایه مداخلات آمریکا و فرانسه در روند تشکیل کابینه انجام می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق عراق در مصاحبه ای مفصل با رسانه های این کشور از مداخلات آمریکا در عراق سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۸    
نخست وزیر سابق عراق در مصاحبه ای مفصل با رسانه های این کشور از مداخلات آمریکا در عراق سخن گفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فارس: علی الغانمی عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق از مداخلات آمریکا در مسائل داخلی این کشور انتقاد کرد. روزنامه العربی الجدید به نقل از الغانمی گزارش داد که وتوی آمریکا مانع از خرید سامانه پدافند هوایی اس-300 روسیه توسط عراق شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
درحالی که روز گذشته منابع از توافق عون و حریری برای توزیع پست های حاکمیتی می گفتند، امروز با اشاره به مداخلات آمریکا و فرانسه اعلام کردند که حریری دیدگاه خود را در این زمینه تغییر داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده پارلمان لبنان و عضو دفتر سیاسی جنبش أمل اعلام کرد که مداخلات آمریکا در لبنان و همچنین دیگر مداخلات خارجی باعث به تأخیر افتادن تشکیل کابینه جدید در این کشور شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه سوریه در مراسم سالروز تأسیس چین نوین اعلام کرد، سوریه در جنگ علیه مداخلات آشکار آمریکا و دیگر کشورهای غربی در کنار چین ایستاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت نجات ملی یمن ضمن تشریح مداخلات آمریکا در یمن قبل از انقلاب 21 سپتامبر 2014، اعلام کرد، آمریکا و ائتلاف متجاوز دنبال تجزیه یمن با هدف تسهیل ادغام آن در پروژه غربی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شبکه المسیره اسنادی محرمانه را در خصوص قیمومیت آمریکا و مداخلات این کشور در یمن پیش از انقلاب 21 سپتامبر منتشر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
فراکسیون وفا به مقاومت اعلام کرد: تلاش های برخی برای کمک گرفتن از خارج در زمینه تشکیل دولت جعلی تلاشی برای توخالی کردن طرح فرانسه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه چین با انتقاد از مداخلات آمریکا در دریای جنوبی چین تأکید کرد که واشنگتن با رفتارهای خود باعث تشدید بی ثباتی در این منطقه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۲    
نماینده ائتلاف فتح در پارلمان عراق با تاکید بر رد حضور و مداخلات آمریکا در پرونده های عراق اظهار داشت که الکاظمی در سفر خود به واشنگتن باید این نکات را در نظر بگیرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه با رد اتهامات بی اساس وزیرخارجه آمریکا علیه کشورمان در خصوص ارسال سلاح به طالبان اظهار داشت: آنچه امروز در افغانستان می گذرد نتیجه جنگ افروزی و مداخلات آمریکا در امور افغانستان است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۷:۵۴   + ۹۸ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه با رد اتهامات بی اساس وزیرخارجه آمریکا علیه کشورمان در خصوص ارسال سلاح به طالبان اظهار داشت : آنچه امروز در افغانستان می گذرد نتیجه جنگ افروزی و مداخلات آمریکا در امور افغانستان است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۹    
24کشور عضو اتحادیه اروپا با اعتراض شدید به تحریم های آمریکا بر ضد دولت هایی که در پروژه خط لوله انتقال گاز نورد استریم -2 حضور دارند، علیه واشنگتن جبهه واحدی را تشکیل دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تشدید درگیری ها میان مصر و اتیوپی در ماجرای بحران سد النهضه٬ زمینه را برای افزایش مداخلات آمریکا و نیز طمع ورزی های رژیم صهیونیستی فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان ضمن تأکید بر مداخلات آمریکا در لبنان اعلام کرد، فشارهای اقتصادی در نتیجه سقوط گزینه نظامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۸    
سفارت پکن در واشنگتن در واکنش به موضع ضد چینی وزیر خارجه آمریکا در خصوص رد حق حاکمیتی پکن در دریای چین جنوبی، مداخلات آمریکا را تهدیدی برای صلح و ثبات منطقه خواند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری-تحلیلی آمریکایی نوشت که عمده مشکلات حال حاضر در عراق، ریشه در پایه ریزی سیستم حکومتی در عراق دارد که سال 2003 به دست آمریکا صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شماری از مردم لبنان ضمن تجمع در برابر سفارت آمریکا، دخالت های مکرر واشنگتن در امور داخلی کشورشان را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کمیته هماهنگی دیدار احزاب و شخصیت های ملی لبنان در بیانیه ای با محکوم کردن مداخلات آمریکا در این کشور تأکید کرد که شرط اول خروج از بحران ها گشودن باب روابط با سوریه است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده سابق مجلس با اشاره به دشمنی های آمریکا علیه کشورمان، تاکید کرد اتفاق پیش آمده بین نمایندگان و دکتر ظریف، چیزی جز شادمانی برای آمریکا و فاصله گرفتن از مسیر خدمت به مردم نبود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فراکسیون صادقون عراق اعلام کرد پارلمان عراق باید برای بررسی مداخلات آمریکا، جلسه ای فوق العاده را تشکیل دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در صورتی که طالبان توافق را نادیده بگیرد یا شرایط در افغانستان بار دیگر مداخلات آمریکا را برانگیزد، آسیای مرکزی می تواند به عنوان یک پشتوانه برای نفوذ و مداخله مورد استفاده قرار گیرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی نوشت: جهان منهای مداخلات آمریکا، از آرامش، امنیت و ثبات بیشتری برخوردار خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اینترنتی گلوبال تایمز: وزارت امور خارجه چین امروز دوشنبه اعلام کرد پکن به تلافی دخالت آمریکایی ها در امور داخلی هنگ کنگ، واکنش سختی نشان خواهد داد و صدور روادید برای مقامات آمریکایی را ممنوع خواهد کرد. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : انتشار نامه ای منتسب به سفیر آمریکا در عراق با واکنش جریان های سیاسی عراق روبرو شد و آنها محتوای این نامه را دخالت در امور داخلی کشورشان توصیف کردند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۶    
چین به افزایش مداخلات آمریکا در هنگ کنگ و تایوان، شدیدا واکنش نشان داد و تایوان را به برخورد نظامی تهدید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه چین در بیانیه ای خواستار توقف مداخلات واشنگتن شد. تاریخ انتشار: 17:47 - 08 خرداد 1399 - کد خبر: 624502
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۷    
دولت چین در واکنش به افزایش مداخلات آمریکا در هنگ کنگ و تایوان، اعلام کرد که علی رغم شرایط کرونایی موجود، چین برای هر گونه نبردی آماده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شروع مجدد آشوب ها در هنگ کنگ به بهانه لایحه جدید امنیت ملی، دولت چین به آمریکا به خاطر حمایتش از آشوبگران هشدار داد و تهدید کرد که این اقدام واشنگتن را تلافی خواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۸۵ سایت دیگر  
رؤسای جمهور ایران و عراق روابط دو کشور را برادرانه، تاریخی و فرهنگی دانستند و بر ضرورت تلاش برای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات تهران- بغداد بویژه افزایش همکاری ها و تبادلات تجاری و اقتصادی دو کشور در راستای تامین منافع دو ملت تاکید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های عراقی متن نامه منسوب به سفیر آمریکا در این کشور را در آستانه رأی اعتماد پارلمان به کابینه مصطفی الکاظمی منتشر کردند که دخالتی آشکار در امور داخلی عراق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۱    
مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، بار دیگر در اقدامی مداخله جویانه به خوان گوایدو رهبر مخالفان ونزوئلا قول همکاری داد.