جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۱:۱۵Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توریسم سلامت»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ناظر گمرکات استان کرمانشاه معتقد است، منطقه آزاد تجاری قصرشیرین یک ظرفیت بسیار عظیم برای رونق توریسم سلامت و احداث مراکز درمانی و پزشکی در این محدوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد با پیوست فرهنگی همراه باشدف گفت: نباید ایجاد منطقه آزاد عاملی برای خواباندن تولیدات داخلی شود بلکه باید زمینه ای برای ایجاد تکنولوژی و افزایش صادرات ایجاد شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس دپارتمان علوم پزشکی و روان شناسی منطقه 2 ستاد بین المللی بیدار دل به مرکزیت استان اصفهان، با اشاره به اینکه در دوران پساکرونا می توانیم با ارایه خدمات سلامت به مرکزیت اصفهان در ارتقا توریسم سلامت نقش داشته باشیم اظهار داشت ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مدیران دفتر آژانس مسافرتی صحت تبلیغ تور ویژه تزریق واکسن کرونا را بعید نمی داند و می گوید: اگر واکسنی آمده باشد که در ایران نیست، خب طبیعی است که تور آن هم راه بیفتد! ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آزمایشگا های مرجع وزارت بهداشت گفت: فعلا هزینه تست های کووید 19 برای تمام خارجیان و اتباع همان اندازه هوطنان است و پیشنهاد تورسیم سلامت را داده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از آمادگی استان قزوین برای توسعه توریسم سلامت با استان بابل عراق خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- گردشگری سلامت از جمله مهمترین بخش های گردشگری در آذربایجان غربی بوده که با شیوع ویروس کرونا در حدود 9 ماه گذشته، سهم آن بسیار کمتر شده و با تداوم روند فعلی به سمت نابودی بیشتر حرکت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
موسسه تحقیقاتی فیچ طی گزارشی از بازار تجهیزات پزشکی ایران نوشت: تحریم ها به توسعه صنعت تجهیزات پزشکی ایران کمک کرده است. ایران توانسته است 27 قلم کالای پزشکی که واردات آن توسط دولت آمریکا محدود شده را در داخل کشور بسازد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۵۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان در دیدار با سرمایه گذان حوزه توریسم سلامت و در بازدید از مرکز توریسم زیبایی و سلامت اظهار داشت: داشتن چنین مراکز درامد ارزی و جدب توریسم در اصفهان به رشد این صنعت کمک شایانی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی کلینیک تخصصی و مرکز توریسم سلامت دانشگاه در کشور عمان یکی دیگر از فعالیت های در دست اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با همت 3 دندانپزشک جوان در هرمزگان، بزرگ ترین کلینیک سلامت دندان با سرمایه گذاری 140 میلیارد ریالی در بندرعباس به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۸    
رییس توریسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در " اولین وبینار توانمندسازی تیم ipd بیمارستان ها و مراکز آموزشی و درمانی ، گردشگری سلامت را سومین صنعت جهان، پس از صنعت نفت و خودرو سازی عنوان کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مراسم امضای تفاهمنامه احداث شهرک دارویی و تجهیزات پزشکی در منطقه آزاد کیش با حضور رئیس سازمان غذا و دارو و مدیرعامل منطقه آزاد کیش برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو از امضای تفاهم نامه احداث شهرک دارویی و تجهیزات پزشکی در کیش خبر داد و گفت: می توان از ظرفیت منطقه آزاد کیش هم در حوزه تولید و هم در حوزه توریسم سلامت بهره برد که می تواند ظرفیت های ملی را برانگیخته کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مابین اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز و بیمارستان فوق تخصصی امام خمینی (ره) کرج در حوزه توریسم سلامت منعقد شد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خزر: دستگاه CT اسکن بیمارستان شهید بهشتی آستارا افتتاح شد و زمینه را برای توسعه توریسم سلامت در این شهرستان مرزی و بندری فراهم کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ساخت و بهره برداری دانشکده دندانپزشکی و مرکز جامع سرطان کرمانشاه به عنوان گامی مهم در راستای توسعه مقوله خدمات درمانی و توریسم سلامت و پذیرش دانشجوی خارجی به استان کرمانشاه محسوب می شود.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۸    
میرجواد میرگلوی بیات در گفتگوی اینستاگرامی، پیرامون روابط اقتصادی-سیاسی بین ایران و عمان و فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری اقتصادی در این کشور سخن گفت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه بهداشت و درمان و حوزه صنعت شهرسازی مدرن نیز تحت تأثیر کرونا خیلی توسعه پیدا می کنند. مجموعه ای از کسب وکار ها نیز از بین خواهند رفت. افزون براین، به دلیل اینکه در سیستم مجازی، گردش مالی نیز به صورت مجازی است بنابراین شعب بانک ها و مؤسسات تغییر می کنند و تغییر ماهیت می دهند ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۱    
به دلیل شیوع کرونا گردشگری ایران و جهان گرفتار ورشکستگی شد و متاسفانه از ظرفیت های دیگر این صنعت همچون توریسم سلامت برای گذراندن دوران نقاهت مبتلایان به کرونا استفاده نشد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۲۹    
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کارگزاری بیمه ایران گفت: توریسم سلامت از پتانسیل های جدی کشور است که مغفول واقع شده، ایران یکی از کشورهای توسعه یافته در حوزه درمان در رتبه بندی HDI است که در سطح بین المللی قابلیت طرح شدن دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره گردشگری سلامت درخصوص تاثیر شیوع ویروس کرونا بر توریسم سلامت توضیحاتی را ارائه کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مشکلات توریسم سلامت مشهد وجود دلال هایی است که بدون ضابطه و برنامه عمل می کنند و صرفا به منافع شخصی خود فکر می کنند
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۵:۰۷    
ما نه تنها توانسته ایم در حوزه پزشکی به جایگاه والایی دست یابیم بلکه در عصر حاضر یکی از مدعیان مهم در حوزه توریسم سلامت هستیم. هر ساله تعداد زیادی از مسافران خارجی با دلایل خاص پزشکی راهی ایران می شوند و ما پیشرفت های چشمگیری در این زمینه داشته ایم
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی در راستای تحقق شعار سال، ظرفیت های استان را را شناسایی و به آن ورود کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۰    
حجت الاسلام محمدی لائینی خواستار ایجاد زمینه حضور سرمایه گذاران خارجی در استان شد و گفت: باید تلاش شود سرمایه گذاران خارجی در استان بنگاه های تولیدی ایجاد نمایند تا معضل بیکاری جوانان برطرف شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۳    
حوزه توریسم سلامت می تواند به عنوان بازوی قدرتمندی برای اقتصاد کشور عمل کند. به ویژه در شرایطی که تحریم ها بسیاری از حوزه ها را نشانه گرفته اند، مسلماً بحث گردشگری سلامت قادر است کشور را از برخی بحران های اقتصادی نجات دهد
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه توریسم سلامت می تواند بازوی قدرتمندی برای اقتصاد کشور باشد، علی الخصوص در شرایطی که تحریم ها بسیاری از حوزه ها را نشانه گرفته اند، مسلماً بحث گردشگری سلامت قادر است کشور را از برخی بحران های اقتصادی برهاند
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اداره نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت، توریسم سلامت را بازویی قدرتمند برای اقتصاد کشور خواند و گفت: شرکت های تسهیل گری گردشگری سلامت چند ماهی است که ایجاد شده است اما شاهد هستیم که کیفیت خدمات توریست درمانی در کشور به مراتب بهتر شده و اتفاقات کم نظیری در این حوزه رخ داده است.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۴    
توزیع عادلانه امکانات در تمام بخش ها و به ویژه حوزه سلامت لایه های مختلفی دارد و تنها محدود به توزیع تجهیزات نیست بلکه توزیع پرستاران در تمام استان های کشور نیز باید براساس مکانیسمی عادلانه باشد ضمن اینکه برخی مناطق چون استان گیلان به دلیل وجود منطقه آزاد انزلی و همسایگی با چند کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در نشست هم اندیشی ساماندهی وضعیت توریسم درمانی گفت: سهم استان کرمانشاه در 6 ماهه اول 98، 580 نفر توریست بوده که درصد بسیار پایینی را از میزان جذب توریسم سلامت در کشور شامل می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۸:۱۲    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه توسعه بخش های بین المللی از سیاست های مهم وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شمار می رود بر گسترش برنامه های نظارتی در این حوزه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از اجرای پروژه های متنوع در شمال استان خبر داد و گفت: این پروژه ها با احصا نیاز هر منطقه تعریف شده است.
تیتر برتر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جاذبه های طبیعی و تاریخی در کشور پهناور ایران وجود دارد که در این میان بسیاری از آنها علاوه بر جذابیت سفر برای گردشگران در مقوله ای به نام توریسم سلامت نیز کاربرد دارد نمونه آن چشمه گراب استان خراسان رضوی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۰۹:۴۷    
تحصیلدار جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت دارای موتور سیکلت خوش برخورد منظم و متعهد دارای ضامن معتبر حقوق ثابت و بیمه نیروی خدمات و آبدارچی جنسیت: خانم نوع همکاری: تمام وقت با سابقه مفید و تسلط به امور پذیرائی و تشریفات خوش برخورد و منضبط دارای ضامن معتبر ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مصیب امیری دوشنبه در نشست خبری گفت: معرفی ظرفیت های توریسم سلامت استان فارس و شهر شیراز در یازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس در دستور کار قرار گرفته است و بر همین اساس آژانس های گردشگری و فعالان بخش سلامت و مراکز درمانی استان نیز در این نمایشگاه حضور دارند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: نظام بهداشت و درمان کشور با وجود فشار ها و تحریم ها، در بخش توریسم سلامت به خاطر کیفیت و قیمت مناسب فعال است و از کشور های مختلف توریست سلامت جذب کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۰    
50 شرکت کننده حوزه گردشگری سلامت از ایران با فعالان توریسم سلامت کشور های عضو اکو در کیش گرد هم آمدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه تعرفه خدمات درمانی توریست داخلی و خارجی به یک اندازه است، گفت: وزارت بهداشت برای تعرفه گذاری در خصوص توریسم سلامت اقدام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شرکت در نمایشگاه توریسم سلامت اربیل خبر داد و گفت: در این نمایشگاه حضوری فعال و پررنگ خواهیم داشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
هاشم زاده گفت: در 6 ماهه اول سال 55 هزار گردشگر سلامت جهت درمان به کشور مراجعه کرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
فاز اجرایی توریسم سلامت در گیلان با هدف جذب و خدمت رسانی به بیماران خارجی آغاز شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۳    
برای توریسم درمانی که گاهی از آن با عنوان توریسم سلامت و یا گردشگری سلامت نام برده می شود، تعاریف گوناگونی بیان شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
هاشم زاده گفت: جذب گردشگر سلامت در کشور رشد 15 درصدی در 6 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال 97 داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد : یکی از جاذبه های گردشگری در ایران مربوط به بخش پزشکی می شود که می توان با جذب بیماران سایر کشورها که دارای امکانات پزشکی و درمانی ضعیفی هستند ارز قابل توجهی را به کشور وارد کرد ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت حمایت از مرزنشینان را از اولویت های دولت عنوان کرد و خواستار توجه ویژه به توریسم سلامت شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حسن قبادی روز سه شنبه در نشست با رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل افزود: نباید از ظرفیت هایی که منجر به توسعه توریسم سلامت در استان می شود، غافل شد. او اظهارداشت: توسعه این بخش علاوه بر بهره گیری از ظرفیت های منطقه منجر به پیشرفت همه جانبه و رونق اقتصادی استان می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تبدیل کرمانشاه به قطب تشخیصی، درمانی و بازتوانی غرب کشور خبر داد و گفت: کرمانشاه به قطب ارجاع بیماران خاص و صعب العلاج و همچنین توریسم سلامت تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت: تلاش ما بر این است که کرمانشاه به عنوان قطب ارجاع بیماران خاص، صعب العلاج و قطب توریسم سلامت غرب کشور مطرح شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۶    
وحید مجروح، مشاور امور بین الملل وزارت صحه عامه (بهداشت) افغانستان که تازگی به ریاست مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی انتخاب شده است، ارزش بازار توریسم سلامت افغانستان را حدود 300 تا 400 میلیون دلار دانست و در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد ...