چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۲۲Oct 2020 21

جدیدترین‌های «اشرافی گری»

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسئولان کشور، به جای توجه به ظرفیت های داخلی، امیدوار به تحولات سیاست های خارجی و انتخابات آتی آمریکا هستند، گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی امروز کشور، ناشی از سوءمدیریت، بی توجهی به تولید ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۵    
کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات شرعی اظهار کرد: امام رضا(ع) در تمام دوران عمر خود، نشست و برخاست با مردم و مخصوصاً فرودستان را ترک نکردند و جزئی از آنان بودند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: بازار های مالی و سرمایه ابزار های خوبی برای هدایت منابع است به شرطی که دولت از آن جهت مدیریت سیاسی جامعه و سوء استفاده از منابع سَرمایه گذاران در جهت تامین کسری بودجه استفاده نکند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۰    
تهران (پانا) - رئیس فراکسیون مستقلان ولایی مجلس دهم ضمن انتقاد از طرح هایی که نمایندگان ارائه می دهند، کارنامه این مجلس بعد از چهار ماه فعالیت را بسیار بد ارزیابی و تاکید کرد این مجلس راه اشرافی گری را در پیش گرفته است. ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ ولی الله شجاع پوریان، نماینده مجلس ششم و هفتم نوشت: داستان ردصلاحیت های گسترده اصلاح طلبان در انتخابات مجلس و تشکیل مجلسی یک دست اصول گرا از مجلس هفتم آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۵:۴۱    
نماینده مردم شهرستان های کیار، اردل، فارسان و کوهرنگ در مجلس با بیان اینکه دوران دفاع مقدس اشرافی گری وجود نداشت، گفت: باید همان فرهنگ ایثار، ساده زیستی و تعاون را اکنون نیز در جامعه پیاده کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۲    
سرهنگ حیدری گفت: متاسفانه ما امروز افرادی را در راس امور اجرایی به کار گیری کردیم که با تفکر لیبرال و اشرافی گری بیش از این که در تلاش برای رفع مشکلات مردم باشند به شیوه شاهان گذشته زندگی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰    
در روزهایی که مردم بیشترین فشارهای اقتصادی را تحمل می کنند و برای تامین حداقل های زندگی خود با سختی و مشکل مواجه بوده و از اخبار متنوع رانت و اختلاس و اشرافی گری مسؤولان و نمایندگان مجلس دهم خسته شده و چشم امید به مجلس یازدهم دوخته بودند، شنیدن این خبر که هم رانت بود و هم از نشانه های اشرافی گری ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۷    
خوش چهره اظهار کرد: در زمان دفاع مقدس، اشرافی گری قبیح بود و خیلی از افرادی که ماشین آخرین سیستم داشتند خجالت می کشیدند خیابان را عرصه تُرک تازی خود قرار دهند، اما الان نوعی از اشرافی گری با ایجاد شکاف اقتصادی گسترده بین فقیر و غنی ایجاد شده که شرایط را به شدت با دوران جنگ تحمیلی متفاوت کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان نماینده ولی فقیه در استان کردستان، دوران دفاع مقدس را دورانی به دور از هر گونه اشرافی گری و تکبر دانست و گفت: آنچه امروز مردم را اذیت می کند دست درازی به بیت المال و اشرافی گری است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در صورتی که فرمایشات حکیمانه رهبر انقلاب مبنی بر در نظر گرفتن منفعت عمومی به عنوان مصلحت نظام، سرلوحه کار مسئولان در تمامی رده ها قرار گیرد در آن صورت می توان امیدوار بود خوی اشرافی گری که باستی هیلزیکی از نمادهای آن است از جامعه رخت بربندد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات گفت: مجلس انقلابی باید مبارزه با مفاسد را در قانونگذاری آغاز کند، اشرافی گری بزرگترین معضل این کشور است و مجلس انقلابی باید با اشرافی گری مبارزه کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز در دیدار با نماینده منتخب دور دوم مجلس با تأکید بر اینکه باید در وضع قوانین و نظارت بر اجرای آن کوشا باشید، اظهار داشت: خدمتگذاری به مردم و تلاش برای رفع گرفتاری و مشکلات آنان را برای خود افتخار دانسته و با شفافیت کامل علیه تجمل گرائی و اشرافی گری اقدام کنید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۰۵    
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اهمیت اطاعت از رهبرمعظم انقلاب به عنوان روش و راه نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: علیه تجمل گرایی و اشرافی گری اقدام عملی داشته باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده کوهرنگ در مجلس با بیان اینکه باید به صورت جهادی برای اصلاح امور عزم را جزم کنیم گفت: باید با فساد مبارزه و با اشرافی گری مسئولین، فاصله طبقاتی و بی عدالتی برخورد شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۶:۱۵    
خلیج فارس:محمد هاشمی درباره برخی اقدامات برای تخریب چهره مرحوم هاشمی رفسنجانی و ادعای یک برنامه تلویزیونی درباره تبلیغ اشرافی گری از تریبون نمازجمعه از سوی مرحوم هاشمی رفسنجانی، گفت: محسن هاشمی که مسئول دفتر نشر معارف انقلاب هستند ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، محمد هاشمی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا، درباره برخی اقدامات برای تخریب چهره مرحوم هاشمی رفسنجانی و ادعای یک برنامه تلویزیونی درباره تبلیغ اشرافی گری از تریبون نمازجمعه از سوی مرحوم هاشمی رفسنجانی، گفت: محسن هاشمی که مسئول دفتر نشر معارف انقلاب هستند ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی دولت سازندگی در تشریح ویژگی های فکری مرحوم هاشمی رفسنجانی، با بیان اینکه رفاه به معنی اشرافی گری نیست، گفت: آیت الله هاشمی باور داشت بجای فقر باید رفاه را میان مردم تقسیم کرد و باید رفاه نسبی به معنای تکلیفی که قانون اساسی بر عهده دولت اسلامی گذاشته برای مردم فراهم شود. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: معاون اجرایی دولت سازندگی در تشریح ویژگی های فکری مرحوم هاشمی رفسنجانی، با بیان اینکه رفاه به معنی اشرافی گری نیست، گفت: آیت الله هاشمی باور داشت بجای فقر باید رفاه را میان مردم تقسیم کرد و باید رفاه نسبی به معنای تکلیفی که قانون اساسی بر عهده دولت اسلامی گذاشته برای مردم فراهم شود. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۶    
احمدامیرآبادی فراهانی در واکنش به اشرافی گری در مجلس ختم در توییتر نوشت: اشرافی گری در یک مجلس ختم !!!
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۲    
اما در مجلس ختم سردار علی تحیری یکی از مبارزان انقلابی بریز و بپاش زیادی با شیوه اشرافی گری صورت گرفته است که جای تعجب دارد چطور خانواده یک مبارز انقلابی در این مدت به این ثروت عظیم دست یافته اند که چنین مراسمی با هزینه گزاف برای پدرشان گرفته اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۷    
حجت الاسلام والمسلمین هادی سروش، مدرس حوزه و پژوهشگر دینی بیان کرد: اشرافی گری در همه اقشار وجود داشته است، اما در زمان حکومت امویان، اشرافی گری آن هم با پوشش دین و با القای تجمل گرایی به جامعه، نهادینه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۶    
اقتضای ایمان گذشت از تعلقات است. اقتضای عقلانیت دینی معامله با خداست. اگر در جامعه مان خودخواهی و اشرافی گری و تجمل گرایی است، نشان گر این است که هنوز ایمان حسینی در جامعه حاکم نشده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - حجت الاسلام خاکی گفت: رهبرانقلاب به صراحت بار ها از دولتمردان خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم، مقابله با حقوق های نجومی، اشرافی گری و قاچاق شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روح الله حسینیان نماینده سابق مجلس و رئیس سازمان اسناد انقلاب اسلامی پس از طی کردن یک دوره بیماری صبح امروز بر اثر بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سمنان در مجلس گفت: روحیه اشرافی گری برخی مسؤولان آسیب جدی به جامعه و اعتماد مردم وارد کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۱    
نماینده مردم محلات در مجلس معتقد است که دولت جوان انقلابی می تواند گره های ایجاد شده در کشور را باز کند و ناگفته نماند که این تفکر با اشرافیت و روحیه اشرافی گری مخالف است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ما مخالف تورم و اشرافی گری هستیم. مافیای صنعت فولاد و خودرو به دنبال مدیریت نمایندگان هستند و می خواهند که به مدرس خیابانی رأی ندهیم.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
این خط را صداوسیما مدیریت می کند و با تحریف تاریخ، چهره ای جعلی و ساختگی از هاشمی ترسیم کرده که او دل در گرو انقلاب نداشته است و دنبال اشرافی گری و غارت بیت المال بوده و همه ناکامی های چند دهه گذشته را باید حاصل این ترویج تجمل پرستی دانست.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در حکمرانی اسلامی، مسئولیت های نانوشته ای به دوش زمامداران است که در سایر حکومت های کلاسیک، خبری از آنها نیست. توجه ویژه به محرومین و حشر و نشر با آنها، زندگی در سطح متوسط طبقات اجتماعی، برخورد با مظاهر اشرافی گری و... از آن دسته اند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
انتخاب: محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به تخریب شخصیت آیت الله هاشمی در صدا و سیما به رئیس این سازمان نوشت و نسبت به سوگیری های رسانه ملی انتقاد کرد. متن نامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتر علی عسگری ریاست محترم سازمان صداوسیما با سلام ...
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۸    
به گزارش هشدارنیوز ، تصویر فوق علی صوفی است ، عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان . فردی که در دولت اول ، دوران میر حسین موسوی استاندار بوده و در دوران دولت هاشمی رفسنجانی هم در همین سمت ابقا شده است . ایشان وزیر دولت دوم خاتمی بوده و هم اکنون از خواص تاثیر گذار جریان اصلاحات است . ...
امید نامه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
شرق نوشت: سه سال ونیم از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی سپری شده است اما همچنان خبرها، نقل قول ها و سخنانش می تواند واکنش ایجاد کند. در تازه ترین واکنش، محسن هاشمی، فرزند مرحوم هاشمی ...
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فائزه هاشمی گفت: نمی گویم از رای به آقای روحانی و شوراهای شهر پشیمانیم، اما یک هزارم آنچه که انتظار می رفت حاصل نشد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۰    
سومین محفل مجازی جهاد تبیینی میزبان حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب، فرمانده قرارگاه عمار خواهد بود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۷    
حجت الاسلام همت پور گفت: دنیا طلبی، اشرافی گری، رسیدن به منصب، تجمل گرایی، دوری از اخلاق، قرآن و اهل بیت (ع) یک طلبه را از مطالبه گری و انقلابی گری دور می کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل کمیته امدادخراسان رضوی گفت:درمان اصلی فقر و ریشه ای آن در گرو رشد اقتصادی کشور است که این امر را می توان در مواردی مانند مهار گرانی و تورم افسار گریخته، حفظ ارزش پول ملی، افزایش درآمد سرانه هر ایرانی، حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی، پیاده کردن اقتصاد مقاومتی، توجه ویژه به نیازمندان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ما در چند دهه اخیر متاسفانه از لحاظ اقتصادی خود را به موضع نولیبرالیسم آمریکا نزدیک کرده ایم و با خصوصی کردن ها، اشرافی گری ها و بردن جامعه به سمت هر چه بیشتر کالایی شدن، شرایط را برای قشر جوان به حدی سخت کرده ایم که نه می توانند کار کنند و نه خانواده تشکیل دهند و این به خودی خود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۶    
تبریز- رخت رومی، چند سالی است که بر تن ساختمان های ایرانی نشسته است؛ نمایی که کارشناسان آن را فاقد ارزش معماری و جامعه شناسان آن را مغایر با فرهنگ ایرانی و مروج اشرافی گری می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۵۸    
امام جمعه لواسانات گفت: جنجال بر سر قرارداد 25 ساله ایران و چین ناشی از محتوای این قرارداد نیست بلکه نگرانی ها از افزایش نفوذ و قدرت چین در برابر آمریکا بوده اما آن چه برای ما مهم است، این که باید این قرارداد به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تولیت مدرسه علمیه شیخ عبدالحسین گفت: یک حوزوی باید از اشرافی گری و تجملات پرهیز کرده و سبک زندگی خود را بر مبنای ساده زیستی قرار دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز آفتی بزرگ، سیره امام خمینی (ره) را تهدید می کند و آن آفت چیزی نیست جز کاخ نشینی برخی مسئولان و آقازاده های به ظاهر مظلوم آن ها، این آفت متأسفانه در برخی نزدیکان خمینی کبیر (ره) نیز نفوذ کرده که این فصل جدایی آنان از سیره و منش امام راحل است..
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۲۰    
حجت الاسلام والمسلمین حاجتی با بیان اینکه اشرافی گری مانع از مقابله با استکبار است، گفت: انسان دو تابعیتی برای دفاع از کشورش قدعلم نمی کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری در گفت و گو با نصیرنیوز با اشاره به بیانات رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط ویدئوکنفرانس با رییس و مسئولان دستگاه قضا اظهارداشت: یکی از اهدافی که مردم در مبارزه با طاغوت دنبال می کردند جلوگیری از تبعیض ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۰    
استاد حوزه با بیان اینکه عدالت از توسعه اقتصادی مهم تر است، گفت: ریشه فساد در میان مسؤولان، اشرافی گری و عمل نکردن به دستورات اسلامی است.
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شهردار منطقه یک تهران گفت: تخلف ساخت و ساز انجام گرفته در منطقه یک تهران که اعلام شده مربوط به حسن روحانی است صحت ندارد و ملک متعلق به نهاد ریاست جمهوری است. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرمهم: منطقه لواسان تبدیل شده به محل جلوه اشرافی گری و ثروت اندوزی و مانند یک دمل چرکین مشکل و بیماری درونی جامعه ما را عیان می کند. لواسان پر از محله هایی است شیک که قیمت هر ساختمان آن چند میلیارد می ارزد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا با وقار افزود: دشمن جهت به تباهی کشاندن جوانان و زنان این کشور سرمایه گذاری کلانی کرده ومی خواهد با کم ارزش جلوه دادن دین زمینه فروپاشی خانواده ها را فراهم کند ...
بوشهر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۳    
بوشهرنیوز: یک مدیر جهادی نه تکنوکرات است نه اهل اشرافی گری است و نه مروج مصرف گرایی و سرمایه داری است و با اینها یک دنیا تضاد دارد چرا که تفاوت اصلی مدیریت جهادی با سایر نظام های مدیریتی در این است که تمام اصول و شیوه ها از اسلام اقتباس شده نه ایسم هایی که انسانیت را به لب پرتگاه کشانده اند.؛
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت:باید همه توان و بودجه وزارتخانه در اختیار مطبوعات وفیلم هایی قرار بگیرد که تقویت کننده انقلاب هستند،نه اینکه جشنواره عمار و امثال آن تحریم شوند.