پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۱۳Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشرافی گری»

جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۷    
به گزارش جماران؛ آیت الله علی ملکوتی در گفت و گو با خبرنگار حریم امام در خصوص خبری با تیتر فاصله گرفتن مؤسسه تنظیم و نشر از آرمان ها و سیره امام مشهود است اظهار داشت: من چنین چیزی نگفته ام. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۵    
حجت الاسلام مؤمنی تمایل به اشرافی گری را خطر جدی برای مسؤولان خواند و گفت: اگر خودسازی نباشد، هوای نفس انسان در ورطه ی اشرافی گری خواهد انداخت.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰    
مازندران - حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی، امام خمینی(ره) را پرچم دار مبارزه با تفکر کاخ نشینی و اشرافی گری در طول تاریخ معرفی کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۲    
حجت الاسلام والمسلمین ملکوتی گفت: مردم نسبت به اشرافی گری و تجمل گرایی مسؤولان گله مندند و برخی از این اشرافی گری ها توسط کسانی صورت می گیرد که مدعی گفتمان امام هستند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۷    
پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم قرآن و حدیث با عنوان تحلیل محتوای نامه امام علی(ع) به عثمان بن حنیف انصاری در برخورد با اشرافی گری در دانشگاه الزهرا(س) دفاع می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مازندران - امام جمعه نکا گفت: رفاه طلبی و دنیا دوستی همواره با مشی روحانیت اصیل شیعه در تضاد بوده و این مسأله در طول تاریخ به ویژه 42 سال اخیر به وضوح ثابت شده است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۴۲    
حجت الاسلام والمسلمین ثقفی با بیان اینکه نمی شود بگویم من مسوول اسلامی هستم و مثلا دنبال اشرافی گری باشم، گفت: باید مسوولینی سر کار بیایند که این خصوصیت را داشته باشند؛ اگر دولت، مسوولانی که به حال محرومین، عادل، منصف و شجاع را به خود دید آن موقع ما می توانیم بگوییم مسوولان ما اسلامی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۱    
امام جمعه شهرکرد گفت: مسؤولان باید از حکومت امیرالمؤمنین(ع) درس بگیرند و مولفه های حکومت علوی را در کشور پیاده کنند.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: مسوولان باید در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی مردم را به پرهیز از اسراف و دوری از اشرافی گری و ترغیب به قناعت دعوت کنند و لازمه این امر آن است که مسوولان خود به این مسائل پایبند بوده و خلق و خوی ساده زیستی را در زندگی شخصی و اداری رعایت نمایند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در آذربایجان غربی مدیران استان را به پرهیز از تجملات و اشرافی گری خصوصا در بین مدیران نظام اسلامی سفارش کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۲    
حجت الاسلام فرهنگ گفت: در شرایط کنونی نیز باید خوی استکباری و تبعیض را از انقلاب دور کرد،اگر مسئولین ما از مدار انقلاب خارج شدند و گرفتار تشریفات و خودنمایی شدند، مردم نیز دنباله دو آنها خواهند شد و کشور دچار فاصله طبقاتی می شود و این یک نوع تحریف حقیقت انقلاب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو حزب مؤتلفه اسلامی گفت: وقتی مرام، دغدغه ها و سیره امام خمینی(ره) زیر سؤال می رود همین افرادی که امروز نسبت به ذکر نشدن روشن نام امام در یک بیانیه این گونه موضع می گیرند، سکوت کرده و اطلاعیه و واکنشی نشان نمی دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر لزوم رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: باعث شرمندگی مسئولان است که برخی از مردم برای تهیه غذای خود دچار مشکل باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: امام خمینی (ره) به دنبال در هم کوبیدن روحیه اشرافی گری و انحصارطلبی بود و با نفی استبداد، ظلم و دیکتاتوری را از بین برد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۳:۲۵    
روح الله متفکرآزاد گفت: عدالت خواهی، محرومیت زدایی، کمک به مستضعفین، مبارزه با فساد، رانت و اشرافی گری از وظایف مهم مسوولان و جزو مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۴    
حجت الاسلام موسوی فرد با بیان اینکه بنیاد حکومت اسلامی باید بر اساس سادگی باشد نه اشرافی گری گفت: اشرافی گری و تجمل گرایی ارزش نیست و باید از ترویج روحیه زراندوزی که به یک سبک زندگی تبدیل شده جلوگیری کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۴    
رحیم محمدی گفت:مردم بدون تردید فساد، تبعیض ، اشرافی گری و تجمل گرایی مسئولان را برنمی تابند، چرا که مسئولان باید با ارتقای سطح کارآمدی و تلاش صادقانه جهت حل مشکلات و رفع کمبودها، به مقابله با تلاش های دشمن بپردازند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که انقلاب اسلامی در عمر چهل ساله خود دستاوردهای فراوانی در حوزه های مختلف داشته اما مبارزه با فساد و اشرافی گری برخی از مسئولان دو مقوله مهمی است که باید از این پس با جدیت بیشتری دنبال شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۵    
غلامرضا شکوهی گفت: هرچند مشکلاتی درون کشورمان در پی بی تدبیری برخی دولتمردان و نیز مدیریت اشرافی و غربزده حاصل شده است اما یقینا حل بسیاری از این مشکلات با تکیه برتوان داخلی امکانپذیر است چرا که معتقدم رفع مشکلات کشور نیز به دست جوانان متعهد و انقلابی و کارآمد است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا صفرپور تحلیلگر سیاسی با بیان اینکه مهمترین ظرفیت امیدبخش کشور نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای تفکر عمیق و اصیل ایمانی و دینی است، گفت: جمعیت جوان زیر 40 سال که بخش مهمی از آن نتیجه موج جمعیتی ایجاد شده در دهه 60 است، فرصت ارزشمندی برای کشور است.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وقتی بحث اشرافی گری و ظرافت باشد محصولات معدودی بهتر از بنتلی فلایینگ اسپور خواهند بود. خب شما به عنوان سازنده چگونه بر جذابیت این خودرو اضافه می کنید؟ نظرتان درباره نسخه ای ارزان تر چیست؟
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۷    
روانبخش صادقی گفت: مدیریت جهادی همان روح اخلاص و صداقت و پاکی است که در عرصه خدمتگزاری موجب توفیقات گسترده ای در همه عرصه های مختلف انقلاب شد و در مقابل هر جا این روح اخلاص کم رنگ شد و مدیریتی با اشرافی گری و روح غربزدگی حاکم شد، ما آسیب دیدیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی گفت: مانند روز روشن است هر کجا اشرافی گری و دلبستگی به غرب مورد توجه قرار گرفته مردم و کشور دچار چه چالش ها و آسیب هایی شده اند.
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح نظام مالیاتی کشور به منظور تامین منابع پایدار بودجه، یکی از مهم ترین محورهای اصلاح ساختار بودجه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: خو گرفتن برخی مسئولان به کاخ نشینی آفت بزرگی برای انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مهدی شهر- معاون سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نِمود جهاد فی سبیل الله بود، گفت: انقلاب اسلامی تحولی در تاریخ ایران و البته جهان ایجاد کرد و لذا دارای اهمیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت- عضو حقوقدان شورای نگهبان یکی از آفت های امروز را اشرافی گری دولتی دانست و گفت: اگر افراد حکومتی دنبال تجمل و اشرافی گری باشند پیرو خط امام محسوب نمی شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد که با گذشت چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی دیگر قابل قبول نیست که مسئولان خود را در آسمان ببینند و مردم را در زمین، بلکه ما نیازمند مدیران کارآمد به دور از نگاه های حزبی و جناحی هستیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس بنیاد مستضعفان اظهار کرد: بنیاد مستضعفان بیش از 2500 میلیارد تومان در راستای مقابله با کرونا و در عرصه های مختلف هزینه کرده است که همچنان ادامه دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۵    
گروه استان ها بسیاری از فیلم ها و سریال های روز ایران، نگاهی اشرافی گرایانه به زندگی و فرهنگ غرب دارند و در پی رواج آن هستند؛ این در حالیست که کمتر فیلم هایی با موضوع حمایت از تولیدات ملی دیده ایم.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده دامغانی و پژوهشگر در حوزه معماری معتقد است: معماری ایرانی از دهه 70 به شدت متمایل به تظاهر گرایی و تجمل گرایی شده است و تضاد بین خانه ها نشان از عدم برنامه ریزی صحیح دارد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۱:۴۵    
کارشناس مسائل دینی گفت: خدا لعنت کند کسی را که در این انقلاب بنیانگذار اشرافی گری شد و در نماز جمعه اعلام کرد مسوولان ما باید مانور تجمل بدهند، هر چه این انقلاب می کشد از امثال این آقایان هستند می خواهند با تجملات مردم را جذب کنند و با نظام سرمایه داری تحلیل های سیاسی را از مردم بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی کواکبیان گفت: شکاف هایی که بین طبقات مختلف جامعه به وجود آمد و زمینه های اشرافی گری و فساد های اقتصادی حاصل دیدگاه اقتصادی هاشمی در روش خاص خود او بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه برخی تقسیم رفاه آیت الله هاشمی را رواج اشرافی گری تعبیر کردند، گفت: وقتی او در نماز جمعه گفت که چرا باید یک کارگزار مسلمان ژولیده باشد؟ دین پاکیزگی را توصیه می کند بنابراین لباس خوب و تمیز بپوشید، گفتند که هاشمی اشرافی گری را تببین می کند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۶    
وقتی آدم هایی این دو جریان همان آدم هایی 40 سال پیش هستند و نه خودشون و نه تفکرشان عوض نشده، و در نا کارآمدی، تضعیف کشور؛ رواج اشرافی گری و لاکچری بازی؛ ثروت های باد آورده؛ پدیده آقازادگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر اندیشه در واکنش به حواشی اخیر شهرداری اندیشه و با اشاره به گناه نابخشودنی و خیانت هر مسؤول به دنبال اشرافی گری با پول بیت المال، گفت: لابی گری و رانت خواری که موجب اشرافیت نیز می شود ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرجع عالیقدر جهان تشیع تأکید کرد: تجربه نشان داده که فاصله گرفتن از روحیه جهادی و گرایش به اشرافی گری موجب ایجاد مشکلات در کشور می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۳:۳۶    
عادی سازی اشرافی گری و تحقیر کسانی که زندگی ساده و پرخرجی ندارند و لباس های گران به تن نمی کنند، زیبنده رسانه ملی نیست.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۰:۴۰    
غلامرضا بنی اسدی: بله، اشرافیت بد است. خوی اشرافی گری بدتر است. رفتاری به شدت ضد انقلابی است اما بروید و ببینید چه کسانی به این خوی متصف اند. بررسی کنید این برچسب ها که تولید انبوه کرده اید شایسته شیوه زندگانی چه کسانی است. بررسی کنید چه کسانی با گرفتن پُست، به قدرت و ثروت رسیدند ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۶    
4 سال از درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام می گذرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
پیام روحانی به بایدن، 100 هزار میلیارد تومان برآورد فرار مالیاتی در کشور، روایت اختلافات هاشمی و مصباح، دزدی کره جنوبی از جیب ایرانیان، خروج جهانی از رکود در سال 2021، آیت الله هاشمی از اتهام اشرافی گری تا صبوری برابر منتقدان، پیروزی دموکرات ها در سنا و آخرین تلاش های ترامپ، انفجار تورم ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۰    
دولت سازندگی با کلید زدن مانور تجمل و بی توجهی آشکار به قشر محروم در راستای دستیابی به توسعه، سنگ بنای اشرافی گری و دوری از آرمان هایی همچون ساده زیستی در میان مسئولان را بنا نهاد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مجری قدیمی تلویزیون اعتقاد دارد موضوع اشرافی گری در تلویزیون جدی است و چه در آگهی های بازرگانی و چه در رفتار مجریان کاملاً گویای این مسئله است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، این روزها اشرافی گری و تجمل در تلویزیون بیداد می کند، بسیاری دلیلِ آن را آگهی های خاص بازرگانی می دانند و برخی هم اعتقاد دارند به لباس های آنچنانی مجریان برمی گردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس پاکدستی را از ویژگی هایی دانست که مدیران باید به آن پایبند باشند، گفت: روش مدیریتی انقلاب باید باعث حفظ و تثبیت مبانی انقلاب باشد تا تداوم مسیر فرهنگ امام (ره) را رقم بزند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۴۲    
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت: اگر روی شخصیت معلم پارازیت رها شود و معلم در جامعه سانسور شود، یا قدر او مکتوم، مدفون و مستور گردد، فقر تئوریک و نظری جامعه را فرا گرفته و روح انجماد فکری بر جامعه مستولی خواهد گردید. ...
شایا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید مهدی صدرالساداتی ویدئو هایی را از ثروت خانواده ی سردار تحیری منتشر کرد. پیش از این هم پایگاه خبری مشرق ویدئویی از ثروت این خانواده منتشر کرده بود. به گزارش انصاف نیوز سید مهدی صدرالساداتی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار پستی نوشت: ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی، امام جمعه مشهد، در خطبه های این هفته که به صورت مجازی ارائه شد گفت: بسم الله الرحمن الرحیم الحمدالله ...
سادات کرمی مسئول بسیج دانشجویی مازندران گفت: نباید تنها معروف و منکر را در مقیاس دانشگاه تعریف کرد، تشکل های انقلابی باید در تمامی حوزه های مرتبط با نظام اسلامی آرمانخواهی و مطالبه گری داشته باشند؛ عدم تحرک یک مسئول دولتی یا یک مقامی در استان به دلیل انفعال و بی تفاوتی ...