دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صحنه گردانان»

انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
حداد عادل گفت: علاوه بر تجربه شخصی خودم از انتخابات در قبل انقلاب، من شما را به اسناد و مدارک و اعترافات صحنه گردانان قبل انقلاب ارجاع می دهم. در زمان پهلوی دوم فهرست نمایندگان از دربار میرفته و این مورد در خاطرات علم پس از فوتش در اروپا چاپ و منتشر شده است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۰    
در دنیای امروز فرار از آفت های دنیای مجازی بدون علم و آگاهی اجتناب ناپذیر است. چه بسیار کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسالانی که به دلیل عدم آشنایی با بی رحمی های این دنیای پرماجرا طعمه بازی های کاربران و صحنه گردانان می شوند و تا چشم باز می کنند در باتلاقی از سردرگمی ها و شک و شبهه ها فرورفته ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – دادگاه تجدید نظر سوئد 28 آذر، رای نهایی را درباره حمید نوری صادر و حکم حبس ابد دادگاه بدوی را تایید کرد. این حکم در حالی صادر شد که مقام های سوئد و به ویژه سیستم قضایی این کشور هیچ پاسخی به تناقضات موجود در این پرونده نداده اند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان البرز گفت: جنایت تروریستی کرمان اوج درماندگی و حقارت صحنه گردانان اصلی آن یعنی استکبارجهانی، به محوریت آمریکا و رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۷    
این جنایت تروریستی بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه گردانان اصلی آن است ،که به خیال باطل خود گمان می کنند می توانند این ملت شهید پرور کرمان عزیز و ایران مقتدر را از راه و مسیر شهادت و شهدای خود دور کنند،
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه دوکوهه گفت: صحنه گردانان اصلی فتنه 88 طرح به آشوب کشیدن کشور را در دستور کار داشتند.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار اجاره مسکن طی 5ماه گذشته، مسیر متفاوت از خرید را طی کرد؛ چرا؟ داده های رسمی می گوید، دو اتفاق طی پاییز امسال برای شاخص کشوری اجاره بهای مسکن رخ داد که هر دو معنادار است ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
کتاب سال های شیدایی ؛ خاطرات شفاهی محسن خسروی از هنرمندان تئاتر به قلم نرگس لقمانیان و از سوی انتشارات راه یار منتشر شد. به گزارش انتشارات راه یار، کتاب سال های شیدایی ؛ خاطرات شفاهی محسن خسروی از هنرمندان تئاتر به قلم نرگس لقمانیان و از سوی انتشارات راه یار منتشر شد. ...
ملیت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بازار اجاره مسکن طی 5ماه گذشته، مسیر متفاوت از خرید را طی کرد؛ چرا؟ داده های رسمی می گوید، دو اتفاق طی پاییز امسال برای شاخص کشوری اجاره بهای مسکن رخ داد که هر دو معنادار است.
این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی تحت تأثیر چند عوامل است که در این سیاهه به صورت مختصر عنوان خواهد شد. یکی از عوامل مهم موضوع تائید صلاحیت ها است که ورق بازی انتخابات را به گونه دیگری برم یگرداند. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با همت دستیار امور مبلغین در ساماندهی تبلیغ بانوان، شبکه ملی اسما انجمن بانوان ملی سخنران و مبلغات انقلابی و صبرا صحنه گردانان بردبار روایت امید راه اندازی شد .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۴    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه فروپاشی اجتماعی و اقتصادی در آمریکا رقم خورده است، گفت: به زودی شاهد فروپاشی سیاسی در آمریکا خواهیم بود و به طور قطع نسل نوجوان و جوان امروز کشور که صحنه گردانان آینده هستند، این روز را شاهد خواهند بود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شاید هدف صحنه گردانان این برنامه که رابطه خوبی هم با چهره های سیاسی دعوت شده دارند، ایجاد یک وحدت ملی پیرامون مسئله فلسطین بوده باشد؛ اما چگونه ممکن است جریانی که از دل آن نه غزه نه لبنان متولد شده، بتواند افکار عمومی جامعه را با مسئله فلسطین همراه کند!
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
اراک – ایرنا – فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: با درایت سربازان گمنام امام زمان(عج) و رصد به موقع، 20 نفر از صحنه گردانان برای ایجاد آشوب و اغتشاش در استان مرکزی دستگیر شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
غلامپور در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس از بهره گیری ظرفیت تشکل های شاهد و ایثارگر برای انتقال مفاهیم و ارزش های والای دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان خبر داد.
خزر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۴    
خزر: امام جمعه قم تأکید کرد: با توجه به خسارت های جبران ناپذیر فضای مجازی رها که ضربه های سنگینی به امنیت و اعتبار نظام و زیان های مالی و جانی زیادی را به مردم وارد کرد باید با سرعت و قاطعیت با افرادی که از این فضا سوء استفاده کردند برخورد شود و جلوی این فضای بی حساب و کتاب گرفته شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هنرهای نمایشی، هنرمندان و روسای انجمن های نمایش سراسر کشور در محکومیت حمله به حرم شاهچراغ در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: جنایت تروریستی در شاه چراغ بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه گردانان اصلی آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان با محکوم کردن حادثه تروریستی شاهچراغ اعلام کرد: این جنایت تروریستی بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه گردانان اصلی آن است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ الهام آزاد با اشاره به هتک حرمت قرآن کریم گفت: قطعا صحنه گردانان و عاملان اصلی هتک حرمت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم، تفکرات موهن رژیم صهیونیستی و سازمان امنیتی موساد است؛ این اقدام نفرت انگیز در جهت عادی سازی حرمت شکنی به مقدسات مسلمانان طراحی انجام شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۱   + ۹۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در واکنش به اهانت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم در کشور سوئد گفت: دیر یا زود دست انتقام مجاهدان مؤمن، گریبان سیاستمداران و صحنه گردانان این گونه جنایت ها را خواهد گرفت و برای عامل این جنایت نیز اشدّ مجازات را مقدر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
24 سال از غائله کوی دانشگاه سال 78 می گذرد اگرچه در ظاهر همه آن آشوب ها به اقدام غیرقانونی یک روزنامه برمی گشت؛ اما صحنه گردانان این ماجرا از ماه ها پیش از آن اتفاق، به خوبی می دانستند چگونه امور را برای پیشبرد اهداف خود پیش ببرند.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل رای گیری در طبقه هشتم ساختمان وزرا نشان می دهد، صحنه گردانان دولتی در یک بازی از پیش طراحی شده و با همراهی برخی از فعالان تازه وارد اتاق و از فعالان صنعت غذا، توانستند یک کرسی از هیات رئیسه اتاق تهران را تصاحب کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۵:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شمخانی درحالی به عنوان یکی از صحنه گردانان سیاست کشور کناره گیری کرد یا برکنار شد، که از مدت ها قبل شایعاتی مبنی بر کناره گیری اش مطرح بود. همچنان که برخی خبرها حاکی از آن بود که روحانی در دوره دوم دولتش به علت مواضع او به فکر تغییر شمخانی افتاده بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۸    
فرماندار علی آبادکتول اذعان داشت : رژیم صهیونیستی و صحنه گردانان اغتشاشات اخیر صریحاً و رسماً به شکست خود و نزدیک شدن به فروپاشی اعتراف کرده اند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری " صبح روز شنبه 19 فروردین ماه اولین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور فرماندار،امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما کشور را با پول دولتی نمی توانیم بسازیم و باید از ظرفیت بخش خصوصی بهره گیری کرد، گفت: باید با دانه درشت ها و کسانی که در پشت صحنه، گرانی ها را مدیریت می کنند برخورد شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای خبرگان رهبری دغدغه های فرهنگی هم داشتند و از وضعیت بی حجابی در کشور و این ناهنجاری بزرگ در عذاب بودند و از آقای رئیس جمهوری می خواستند که علاجی برایش بیابند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی مجلس خبرگان رهبری گفت: اعضای این مجلس فردا پنجشنبه 4 اسفند ابتدا به مرقد مطهر امام (ره) رفته و سپس به دیدار رهبرانقلاب می روند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به فرمان عفو عمومی مقام معظم رهبری گفت: با گذشت 44 سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان می توان تمایزات و جذابیت های حکمرانی دینی در برابر رویکرد سکولاریستی حاکم بر جهان را در نحوه مواجهه رهبر انقلاب با مخالفان و قاطعیت توأم با مدارای ایشان با جدا کردن حساب ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان گلستان از 100 برنامه در ایام دهه فجر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مسؤول کمیته فرهنگیان و دانش آموزی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، برنامه کودکان و نوجوانان دهه فجر را اعلام کرد و گفت: در این دهه، 2 میلیون کتاب به نوجوانان و کودکان اهدا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان اروپا در حالی به گنجاندن نام نیروی نظامی ایران در فهرست گروه های تروریستی رای مثبت داد که صحنه گردان اصلی این ماجرا منافقین بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی حاجتی در اغتشاشات اخیر نیز تلاش کرد خود را یکی از صحنه گردانان معرفی کند. وی سرانجام مزد خوش خدمتی به دشمنان جمهوری اسلامی ایران را گرفت و روز گذشته و پس از اینکه بیش از یکسال مخفیانه در ترکیه زندگی کرد، با تقاضای ویزای او موافقت شد و طبق گفته های خودش با ویزای حقوق بشر وارد آمریکا شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه سیاست: این روزها و با فرونشستن اغتشاشات فرصت خوبی است برای ارزیابی آنچه در این سه ماه به وقوع پیوست و نیز رفتارشناسی صحنه گردانان ماجرا؛ جریانی که به بهانه فوت خانم مهسا امینی شکل گرفت و درنهایت به اغتشاشاتی فراگیر منتهی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر رویداد ملی صبرا از گردهمایی 300 بانوان فعال در میادین فرهنگی و صحنه گردان بردبار روایت امید کشور خبر داد و گفت: استعدادیابی بانوان کنشگر در میادین فرهنگی و تبلیغ از اهداف این رویداد به شمارمی رود این در حالی است که بنا داریم به سراغ بانوان فعال در میادین تبلیغی برویم و صحنه گردانان فرهنگی ...
عطنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۶:۴۹    
عطنا - بنا بر فرموده امیرالمؤمنین علی علیه السلام با این مضمون که در باره فتنه ، فرمودند : فتنه ها چون می آیند گنگ و مبهم و آمیخته ای از حق و باطل اند که هر کسی را فریب می دهد مگر آن که اهل بصر و نظر باشی و یا در قلعه حصن حصین ولایت باشی ، اما وقتی فتنه رفت روشن می کند آن چه در ابتدا مبهم بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
جانشین وزیر دفاع گفت: طراحان اصلی ترور شهید فخری زاده که رژیم غاصب صهیونیستی یکی از صحنه گردانان اصلی آن است نیز پاسخ اقدامات خود را خواهند دید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان فارس، برخورد جدی و قاطع با نقش آفرینان اصلی و صحنه گردانان اغتشاشات را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز علم خون خواهی شهدای مدافع امنیت در دست دستگاه قضایی است و باید برخورد با عاملان برخی جنایات عبرت آموز و بازدارنده باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: صحنه گردانان جریان اغتشاشات هزینه زیادی برای ضربه زدن به کشورمان کردند ولی ملت ایران آنها را ناامید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
قم- جانشین فراجا با بیان اینکه شرق و غرب صحنه گردانان اغتشاشات اخیر در کشور هستند گفت: دشمنان معتقدند بایستی به آرمان های انقلاب اسلامی تاخت چون ما منافع نامشروع آنها را به خطر انداخته ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج در مجلس در توئیتی اقدام به تولید اورانیوم تا غنای 60 درصدی را پاسخ اولیه کشورمان به قطعنامه اخیر شورای حکام دانست.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم اصفهان فرمودند: چهره ی واقعی صحنه گردانان اغتشاشات با توهین آنها به قرآن، امام حسین (ع)، پرچم و سرود ملّی ایران روشن شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح ما نوشت: فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مطرح کردن ادعا به نام دیگران نیز، در زمره اقدامات شوم و ناپسندی است که برخی صحنه گردانان سیاسی برای ضربه زدن به رقبای خود انجام می دهند. ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وقایع و حوادث اخیر به ویژه بعد از نا آرامی چند روز گذشته به بهانه سالگرد اعتراض به کشته شدگان آبان 98 و به شهادت رساندن جمعی از مردم بیگناه، اهداف صحنه گردانان اصلی وقایع و چهره واقعی مخالفان نظام را کاملاً آشکار ساخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
نیروهای حافظ امنیت شب گذشته با ورود به مناطقی از شهر مهاباد ضمن برقراری آرامش در این شهر، اقدام به رصد و شناسایی لیدرها و سردسته های اصلی برخی تیم های ترورسیتی و اغتشاشات اخیر کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۶    
نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است برخی از افرادی که امروز در اغتشاشات حضور دارند نتوانسته اند حقیقت را در پیچیدگی هایی که دشمن ایجاد کرده تشخیص دهند، از این رو قوه قضائیه باید برخورد متفاوتی با آنها نسبت به کسانی داشته باشد که صحنه گردان اصلی بوده و برای این اقدامات پول دریافت می کنند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از مردم اصفهان با تاکید بر اینکه صحنه گردانان شرارت های اخیر بسیار حقیرتر از آنند که به نظام آسیب بزنند فرمودند: بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد و ملت ایران با نیروی بیشتر و روحیه تازه تر حرکت در میدان پیشرفت کشور را ادامه خواهد داد.