چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۲:۴۱Sep 2020 30

جدیدترین‌های «یارانه»

آنا   ۲ ساعت پیش    
یارانه با توجه به تورم موجود ارزشی ندارد، تورم هر سال از ارزش این مبلغ می کاهد و مردم با یارانه 45 هزار 500 تومانی سال 89، هم اکنون قدرت خرید حدود 8 هزار تومان را دارند.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - صندوق بین المللی پول از دولت پاکستان خواست یارانه برق، گاز و فروشگاه های بزرگ را قطع کند. صندوق بین المللی پول برای نیل به این هدف خود کارگروه ویژه ای را در وزارت دارایی پاکستان ترتیب داده که وظیفه دارند بر اجرای این خواسته نظارت کنند. ...
استخر های لاکچری و مصرف آب آن ها چندروزی است که مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است که باشگاه خبرنگاران جوان به بررسی این موضوع از سوی وزارت نیرو پرداخته است.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نابسامانی در شبکه تولید کالا گفت: ما به التفاوت قیمت ارز 4200 تومانی با نرخ تمام شده کالاها به جیب دلالان رفته که این نشان دهنده نابسامانی در شبکه توزیع در کشور است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به طرح تأمین کالاهای اساسی گفت: مجلس طبق این طرح پیگیر ارائه سبد رایگان به 20 میلیون نفر و سبد کالا با 50 درصد تخفیف به 40 میلیون نفر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۹    
قزوین - ایرنا - معاون امور اجتماعی بهزیستی استان قزوین با اشاره به افزایش مستمری و یارانه زنان سرپرست خانوار در استان قزوین، گفت: هم اینک چهار هزار و 89 زن از این خدمات بهره مند می شوند.
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اخیراً گزارش نهایی طرح تأمین کالاهای اساسی برای 60 میلیون نفر در قالب کارت های الکترونیکی را تکمیل و برای طرح در صحن به هیئت رئیسه ارسال کرد. یک اقتصاددان معتقد است اجرای این طرح قرار گرفتن کشور در مسیر ابرتورم را تسهیل خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کارگروه خدمات بیمه ای بانک کشاورزی خوزستان گفت: بهره برداران بخش کشاورزی 44 درصد حق بیمه محصولات کشاورزی را پرداخت می کنند و بقیه آن از سهم یارانه ای دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از آغاز مرحله دوم توزیع لاستیک یارانه ای به قیمت مصوب کارخانه در بین تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
کلیات طرح کالابرگ معیشتی در مجلس تصویب شد و از این پس هر نفر 60 هزار تومان کمک خرید غذا دریافت می کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱    
باشگاه خبرنگاران جوان: رحیم زارع، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قرار است طی یک توافق دوطرفه بین مجلس و دولت به 20میلیون نفر از اقشار جامعه ماهیانه حدود 120 هزار تومان و به 40 میلیون نفر دیگر به صورت ماهیانه مبلغ 60 هزار تومان اختصاص یابد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در شهر تهران روزانه حدود 3.5میلیون مترمکعب آب مصرف می شود که 47 درصد از این میزان صرفا در مناطق 1و2و3 پایتخت است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گفته شده خانوارهایی که درآمد آنها کمتر از مبلغ حداقل دستمزد است از دو برابر یارانه سایر خانوارهای مشمول بهره مند می شوند.منابع مالی این طرح تا سقف 30 هزار میلیارد تومان اعلام شده است ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۶    
محمدرضا رزاقی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان رجایی نمایان را چه شد؟ نوشت: از جنس مردم بودند لکن آنها را خس و خاشاک نامیدند و فرمودند یارانه را با پول خودتان مخلوط نکنید و در عمل ملت را حرام خوار خطاب کردند. حقوق نگرفتند و نان و پنیر خوردند لکن یک لشگر را به نیویورک بردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف نانوایان مشهد، با اشاره به اینکه قیمت آرد یارانه ای تغییر نکرده است، گفت: قیمت نان باید اصلاح شود چون در این مدت نانوایان مشهدی واقعا متضرر شده اند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمان: محمدمحسن قاسمی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمان گفت:پایش وبازدید انبارکارگزاران توزیع کود شهرستان انار درتاریخ هفتم مهرماه 99 انجام شد ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۱    
امیرحسن کاکایی گفت: سایپا خیلی زرنگی کرد که این موضوع را قبول کرد، زیرا یک مدتی داشت بر سر این موضوع زیان می داد و به این بهانه کالای زیان ده را کنار گذاشت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی از مردم شهرهای محروم کشور از آب شرب سالم محروم اند، لاکچری نشینان پایتخت از آب یارانه ای لذت می برند!
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: با تصمیم جدید مجلس قرار است توزیع کالاهای اساسی با شکل و شمایل جدید کوپنی به صحنه بازگردد. این بار خبری از تکه کاغذ های شماره دار نیست؛ به هر فرد دارنده کارت یارانه نقدی 60 هزار تومان پرداخت می شود تا با آن کالاهایی که همچنان با ارز 4200 تومانی وارد می شوند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: فشار بر طبقه محروم غم انگیز است. ارزش یارانه نقدی دریافتی یک نفر در ماه برابر با قیمت یک شانه تخم مرغ شده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
طرح جدید کمیسیون بودجه درباره اختصاص کالابرگ برای کالاهای اساسی دیروز رونمایی شد؛ طرحی که به اصلاح بخشی از تبصره 14 قانون بودجه 99 (مربوط به هزینه کرد قانون هدفمندی یارانه ها) و همچنین بند (و) تبصره (2) این قانون می پردازد و در صورت تصویب در صحن علنی مجلس، مدت زمان اجرای آن تنها 6 ماه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان شرقی، گفت: ماهانه 34 هزار تن آرد میان نانوایی های مجاز و دارای سهمیه استان توزیع می شود و هیچ مشکلی از لحاظ تامین و تحویل آرد مورد نیاز نانوایان نداریم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۳۲    
زمان و افراد مشمول پرداخت یارانه جدید 120 هزار تومانی کالاهای اساسی اعلام شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۵    
دولت مکلف است به منظور تامین بخشی از نیاز های معیشتی خانوار های کشور به ویژه خانوار های کم برخوردار، در شش ماهه دوم سال 1399 و به صورت ماهانه، نسبت به تامین و پرداخت یارانه اعتبار خرید به هر فرد ایرانی شناسایی شده در طرح معیشت خانوار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند از سهمیه 150 نفری این شهرستان در طرح یارانه دستمزد خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده یزد و اشکذر گفت: طرح الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالا های اساسی به طور ماهیانه در مجلس بررسی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالی صدای عموم مردم و مرغداران از نابسامانی بازار مرغ و تخم مرغ درآمده است که متاسفانه مسئولین در وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی حاضر به پاسخگویی نیستند.
یک اقتصاددان با تاکید بر اینکه ارز ترجیحی علاوه بر فساد، منجر به افزایش پایه پولی می شود، گفت: طرح تامین کالاهای اساسی در مسیر ونزوئلایی کردن اقتصاد قدم برمی دارد. روش درست این است که ارز ترجیحی حذف و فقرا با منابع آزاد شده از آن حمایت شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران درباره اجرا نشدن ماده سه قانون هدفمندی یارانه ها توضیحاتی ارائه کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان تهران ؛ براساس گزارش امور مالی شرکت ، کل مطالبات شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران بابت یارانه بذور اصلاح شده سالهای 97 و 98 پرداخت و تسویه کامل به عمل آمده است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۰   + ۶۸ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اخیراً گزارش نهایی طرح تأمین کالاهای اساسی برای 60 میلیون نفر در قالب کارت های الکترونیکی را تکمیل و برای طرح در صحن به هیئت رئیسه ارسال کرد که بر اساس آن قرار است برای تامین بخشی از نیازهای معیشتی خانوارهای کم برخوردار، در شش ماهه دوم سال 1399 و به صورت ماهانه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مجلس و دولت با 2طرح متفاوت درصدد حمایت از معیشت مردم در برابر فشار سنگین تورم و رشد مداوم قیمت کالاها و خدمات اساسی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم خمین در مجلس با بیان اینکه "یارانه بنزین باید به همه مردم تعلق بگیرد" از ارائه کارت اعتباری معیشتی به مردم خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها در گفتگو با پارک شهر درباره لیست اسامی و بیمه رانندگان تاکسی درون شهری گفت: طبق قوانین بودجه سنواتی، بخشی از سهم بیمه رانندگان توسط دولت بعنوان یارانه پرداخت می شود ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره جزئیات طرح مجلس برای کالاهای اساسی، گفت: سقف یارانه کالایی خانوار پنج نفره و 600 هزار تومان است و دولت به زودی فروشگاه هایی که تامین کالاهای اساسی مردم بر عهده دارد را مشخص و اعلام می کند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
ایسنا: متن طرح اصلاح قانون بودجه سال 1399 کل کشور و الزام دولت به پرداخت یارانه برای تأمین کالاهای اساسی که پس از جمع بندی در کمیسیون برنامه و بودجه تحویل هیئت رئیسه شده است دیروز منتشر شد. این طرح به زودی در دستور کار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرار خواهد گرفت.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شهدای ایران ؛ سیدیاسر جبرائیلی، کارشناس مسائل سیاسی در خصوص مدیریت روحانی در کانال تلگرامی خود نوشت: جریان لیبرال، خطی را شروع کرده است مبنی بر اینکه "اگر هر کس دیگری جای آقای روحانی بود، وضع چنین بود" ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات،بیمه بیکاری،مشوق بیمه کارفرمایی و یارانه دستمزد چهار بسته حمایتی دولت بوده که به دنبال شیوع کرونا از اسفند سال گذشته تاکنون در قالب آنها حمایت از کسب وکارها صورت گرفته است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق پنبه گفت: با توجه به حذف یارانه نهاده های تولید، قیمت فروش پنبه جوابگوی هزینه های کشاورزان نیست.
جلسه توجیهی و تشریحی هماهنگی جهت اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد با حضور کارشناسان شهرستانی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار شد.
رحیم زارع گفت: 20میلیون نفر از اقشار جامعه مشمول دریافت یارانه 120هزار تومانی تأمین کالا های اساسی می شوند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۷۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سخنگوی کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس گفت: در صورت تصویب طرح الزام دولت به پرداخت یارانه برای تامین کالا های اساسی 20 میلیون نفر ماهیانه 120 هزار تومان و 40 میلیون نفر نیز ماهیانه 60 هزار تومان به صورت بن کالایی دریافت خواهند کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره طرح کالابرگ الکترونیک گفت: با نوسانات قیمت که در کشور شاهد هستیم، مجلس به فکر جبران فاصله طبقاتی بین مردم در این بسته معیشتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار خراسان رضوی گفت: ستاد تنظیم بازار کشور بدون کارشناسی و در نظر گرفتن شرایط مرغدار، نرخ 12 هزار تومان را برای تخم مرغ پیشنهاد کرده، مجبور به تبعیت از قانون هستیم اما مجبور به تولید نیستیم ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان نشین ها برای کاهش فشار مالی روی دهک های پایین درآمدی از طرحی سخن می گویند که در صورت تصویب آن ماهانه 60 هزار تومان یارانه غذا به کسانی که زیر خط فقر قرار دارند، پرداخت می شود ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ساعت 24-دولت مکلف خواهد شد برای تامین بخشی از نیازهای معیشتی خانوارهای کشور به ویژه خانوارهای کم برخوردار، در 6 ماه دوم سال 1399 و به صورت ماهانه نسبت به تامین و پرداخت یارانه اعتبار خرید به هر فرد ایرانی شناسایی شده در طرح معیشت خانوار از طریق واریز اعتبار به کارت یارانه نقدی سرپرست خانوار اقدام ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، طرح جدید کمیسیون بودجه درباره اختصاص کالابرگ برای کالاهای اساسی دیروز رونمایی شد؛ طرحی که به اصلاح بخشی از تبصره 14 قانون بودجه 99 (مربوط به هزینه کرد قانون هدفمندی یارانه ها) و همچنین بند (و) تبصره (2) این قانون می پردازد و در صورت تصویب در صحن علنی مجلس ...
آنا / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سید محمدعماد اعرابی طی یادداشتی نوشت: این روزها باید مراقب بازوهای دشمن در خاکریزمان باشیم، آنها مثل موریانه اند و موریانه ها سازه را از درون سست می کنند.