یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۵May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات روستایی»

گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۷    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طی 2سال گذشته 820 میلیارد تومان تسهیلات روستایی در استان پرداخت شده است.
استاندار خراسان جنوبی از تفاهم با وزارت تعاون برای پرداخت 258 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی روستایی و عشایری استان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۳    
بیشترین سهم پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری مربوط به استان خراسان شمالی است. به همین دلیل این استان در پرداخت تسهیلات به کارگران، استان برتر کشور شناخته شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آشتاب، گفت: در سه سال گذشته 300 میلیارد تومان وام اشتغال روستایی برای هزار و 340 طرح پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قم از کسب رتبه سوم استان در جذب تسهیلات روستایی و رتبه چهار در نظارت عالی بر اجرای پروژه های روستایی در سال 99 خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تسهیلات پرداختی برای احداث واحدهای مسکونی در شهرها و روستاهای کشور در مدت زمان حادثه های قبلی در 5 ماه اخیر دو برابر شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۳    
گناباد- ایرنا- فرماندار خواف گفت: پست بانک در مناطق روستایی این شهرستان 593 میلیارد و 680 میلیون ریال تسهیلات جعاله (بازسازی و تعمیر مسکن)، مشارکت مدنی و مرابحه طی یک سال گذشته در قالب هزار و 865 فقره پرونده به متقاضیان پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: برای 9 هزار نفر در این استان با اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری طی 2 سال اخیر اشتغالزایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: امسال هزار و 865 پرونده تسهیلات روستایی در استان تشکیل و 260 میلیارد تومان اعتبار به آنها پرداخت شده است.
اقتصاد ایران: یاسوج- معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تسهیلات روستایی و عشایری استان 100 میلیارد تومان افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رشت –ایرنا- فرماندار انزلی از پرداخت 26 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و بالغ بر پنج میلیارد تومان تسهیلات فراگیر و دو میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات روستایی نهادهای حمایتی این شهرستان خبر داد .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با بیان اینکه 98 درصد تسهیلات روستایی وعشایری استان جذب شده است، از تخصیص 391 میلیارد تومان اعتبار در این بخش خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور از روستای عطاآباد استان گستان بعنوان الگویی برای روستا های کشور در امر اشتغالزایی یاد کرد و گفت: روستای عطاآباد با جمعیت 5 هزار نفر حتی یک بیکار ندارد و به گونه ای تدبیر و طراحی شده است که حتی از مناطق دیگر برای کار به این روستا می آیند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: 121 میلیارد ریال تسهیلات روستایی از محل تبصره 16 قانون بودجه 99 برای پرداخت به متقاضیان به فرمانداری ها ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از اختصاص بیش از 120 میلیارد ریال اعتبار ویژه تسهیلات روستایی به استان خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بیست و سومین جلسه کمیته نظارت پرداخت تسهیلات با حضور اعضا و به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در محل سالن شماره 2 برگزار شد. حسن خیریانپور در این جلسه با تصریح بر مراقبت بر تسهیلات پرداختی و برخورد قاطع با انحراف های احتمالی گفت تا کنون 30 مورد انحراف در تسهیلات روستایی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: تسهیلات ارزان قیمت روستایی بدون محدودیت در بخش تکمیل زنجیره کشاورزی مانند سردخانه، سورتینگ و کارخانه فرآوری به متقاضیان واگذار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: هشت میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار ویژه تسهیلات روستایی و مناطق محروم به این استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۳    
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با اشاره به نشست روز گذشته با معاون روستایی ریاست جمهوری گفت: طرح های معرفی شده اشتغال روستایی این استان، تقاضای تسهیلات خوبی داشته و در جذب اعتبار برای طرح های اینچنینی مشکلی نداریم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۱۲    
عابدی گفت: در حوزه اقتصادی و تسهیلات روستایی و عشایری از سال 96 تاکنون 400 میلیارد تومان پرداخت شده که این تسهیلات برای هشت هزار نفر اشتغال ثابت در استان ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور از کاهش 1.4 درصدی نرخ بیکاری در مناطق روستایی کشور در پی استفاده از محل تسهیلات روستایی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 393 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری برای 5 هزار و 406 پرونده در سیستم بانکی مصوب شده و آماده عقد قرارداد هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۵۵    
علیزاده از پرداخت 257 میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری در گیلان خبرداد و گفت: کارفرمایانی که فارغ التحصیلان بیکار و کارگرانی که پس از پرداخت 36 ماه بیمه بیکار شده اند را به کار گیرند به مدت 2 سال از پرداخت حق بیمه کارفرمایی معاف هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۴:۳۶    
بعد از گذشت نزدیک به چهار سال از اجرای طرح اشتغال روستاییان و عشایر برخی از روستا ها هنوز منتظرند تا سهمی از اعتبارات میلیاردی نصیب شان بشود تا بتوانند کارهایشان را پیش ببرند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۴    
یزد - ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: سهم این صندوق به نسبت سایر بانک ها در مرحله سوم و چهارم پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در کشور افزایش یافته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۰    
اقتصاد ایران: بیرجند- معاون استاندار خراسان جنوبی خواستار افزایش سقف تسهیلات روستایی و عشایری استان شد و گفت: عشایر از جمله اقشار زحمتکش استان بوده که باید مورد توجه قرار گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به ابلاغ تسهیلات روستایی و فراگیر طی سال های 96 تا 97 گفت : در این مدت سه هزار و 855 میلیارد ریال تسهیلات عشایری و روستایی در استان پراخت شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: بیش از 85 درصد متقاضیان دریافت تسهیلات روستایی در استان سمنان به بانک ها معرفی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور روستایی استانداری قزوین گفت: برخی بانک های قزوین با اصرار به معرفی ضامن جلوی پرداخت تسهیلات روستایی به محرومان را می گیرند و از آنها وثایق دیگر را قبول نمی کنند.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه خود به استان مازندران، از چند طرح که از تسهیلات روستایی بهره مند شده اند، از جمله گلخانه های لیمو ترش و گل و گیاه روستای خرماکلا قائمشهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای کاهش نرخ بیکاری در روستاهای چهارمحال و بختیاری، یک هزار میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی مازاد به این استان اختصاص داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست با مدیرعامل بانک توسعه تعاون خواستار توجه بیشتر بانک به استان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۷:۴۴    
بجنورد- ایرنا -رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: سه هزار و 991 طرح کشاورزی در سال جاری در این استان تسهیلات روستایی دریافت کردند که برای 6 هزار و 24 نفر شغل ایجاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت : توسعه کشت گلخانه ای اولویت مازندران است تا از محل تسهیلات روستایی و بند الف تبصره 18 قانون بودجه به متقاضیان برمبنای اولویت بندی تسهیلات پرداخت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان از معرفی 70 درصد متقاضیان تسهیلات به بانک های عامل استان خبر داد و گفت: پرداخت تسهیلات روستایی تا پایان دی ماه جاری انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- رییس صندوق کارآفرینی امید چابهار و دشتیاری در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: امسال 10میلیارد تومان تسهیلات در حوزه روستایی در شهرستان دشتیاری به منظور ایجاد اشتغال پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: از مجموع 431 میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان بیش از 70 درصد آن جذب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور،گفت: در سال 99 سهم این بانک برای پرداخت تسهیلات روستایی چهار هزار میلیارد تومان است که تا کنون 2 هزار و 500 میلیارد تومان آن پرداخت شده و یک هزار و 500 میلیارد تومان آن باقی مانده است که روستاییان می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۴:۳۳    
صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی، صندوقی است که زنان روستایی را خودکفا می کند و در کنار ایجاد مشاغل خانگی، انگیزه ای برای ماندگاری روستاییان در روستاها شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: با جذب 151 هزار میلیارد تسهیلات روستایی تعهد سازمان صمت در حوزه تسهیلات اشتغال روستایی 120 درصد تحقق یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۲    
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: این استان در زمینه مرحله اول پرداخت تسهیلات روستایی از برنامه مصوب پیشی گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۰    
سمنان- اعطای تسهیلات اشتغال روستایی، احداث راه های روستاهای فاقد دهیاری و نحوه توزیع روغن نباتی، سرتیتر مهمترین اخبار بازار استان سمنان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بالغ بر 580 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران و رئیس کمیته نظارت استان با تصریح بر اینکه از محل تسهیلات روستایی به مبلغ 317 میلیارد تومان تسهیلات به تعداد 1568 طرح با پیش بینی اشتغال حدود 4886 نفر در مازندران پرداخت شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کرمان از تصویب اعطای 43 هزار میلیون ریال تسهیلات روستایی به 4 طرح گردشگری و یک طرح صنایع دستی در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: سهم چهار بانک عامل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری شامل بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید 20 هزار میلیارد تومان است که تاکنون 12 هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ربانی گفت: در حوزه تسهیلات روستایی به خصوص مسکن محرومان تلاش های خوبی در شش ماه گذشته صورت گرفته است ولی متاسفانه به دلیل عدم همکاری برخی بانک ها این تسهیلات بلاعوض حذف شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
منصوری از نامه به رئیس جمهور برای افزایش دوره مشارکت از دو به سه سال تسهیلات روستایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی لرستان گفت: شهرک های صنعتی مشمول تسهیلات روستایی شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمود بدلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالانه 200 هزار مسکن روستایی در سطح کشور با نظارت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت مردم و استفاده از تسهیلات روستایی مقاوم سازی می شود و بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن ...