پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۶:۳۲Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات روستایی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۹    
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گلستان از اعطای 163 تسهیلات روستایی با مبلغ 242 میلیارد ریال در راستای اشتغال پایدار به روستاییان خبر داد.
عضو هیات مدیره بانک مسکن از پرداخت یکهزار و 946 میلیاردتومان تسهیلات مسکن روستایی توسط بانک طی 18 ماه خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک مسکن از اعطای 20 هزار و 45 فقره تسهیلات روستایی در 10 ماهه سال 1401 توسط این بانک خبر داد.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: تسهیلات 200 میلیونی روستایی ابلاغ شده اما برخی بانک ها در کهگیلویه و بویراحمد با مردم همکاری نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کهگیلویه همکاری یا عدم همکاری بانک ها در خصوص جذب تسهیلات روستایی را تشریح کرد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی با پرداخت 39 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 28 هزار متقاضی بیشترین عملکرد سیستم بانکی استان به لحاظ تعداد و مبلغ پرداختی را داراست. به گزارش همدان پیام، مدیر امور شعب بانک کشاورزی همدان با اشاره به اینکه 95 درصد تسهیلات بانک کشاورزی در حوزه کشاورزی پرداخت شده است ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات مسکن روستایی با شرایط جدید در دستور کار شعب بانک مسکن قرار گرفت. باتوجه به ابلاغیه بانک مرکزی، پرداخت تسهیلات مسکن روستایی با شرایط جدید در دستور کار شعب بانک مسکن سراسر کشور قرار گرفت ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۱۴ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات مسکن روستایی با شرایط جدید در دستور کار شعب بانک مسکن قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن –هیبنا، با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی، پرداخت تسهیلات مسکن روستایی با شرایط جدید در دستور کار شعب بانک مسکن سراسر کشور قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استاندار همدان با اعلام رشد 80درصدی تیجاد اشتغال گقت: متاسفانه بانک ها پرداخت تسهیلات روستایی را به فراموشی سپرده اند و 196 میلیارد تومان از این تسهیلات هنوز اختصاص داده نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از تحقق 80 درصدی اشتغال در این استان خبر داد و گفت: تعهد استان همدان در سال جاری ایجاد 23 هزار و 589 فرصت شغلی بوده که تاکنون 18 هزار و 949 فرصت معادل 80 درصد محقق شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از پرداخت سه هزار و 85میلیارد ریال تسهیلات روستایی عشایری در استان خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مطابق آخرین آمار تسهیلات روستایی از کل تسهیلات پرداختی، در بخش کشاورزی24142میلیارد ریال، بخش صنعت30633میلیارد ریال و در بخش خدمات 96814میلیارد ریال جذب گردید.
اقتصاد ایران: مطابق آخرین آمار تسهیلات روستایی از کل تسهیلات پرداختی، در بخش کشاورزی24142میلیارد ریال، بخش صنعت30633میلیارد ریال و در بخش خدمات 96814میلیارد ریال جذب گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مطابق آنچه وزارت کار اعلام کرده است 7دسته از فعالیت ها اولویت دریافت تسهیلات اشتغال روستایی را دارند که طرح های نیازمند به تسهیلات تکمیلی نخستین دسته می باشد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان مجتبی مصباح با بیان اینکه در این جلسه ؛ 190 طرح در بخشهای صنعت – گردشگری و کشاورزی برای دریافت 48 میلیارد تومان تسهیلات ، به بانکها و مؤسسات عامل معرفی شدند گفت : با این میزان تسهیلات برای 192 نفر شغل ایجاد خواهد شد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد: مدتی ارائه تسهیلات مسکن روستایی به دست انداز افتاده بود اما در حال حاضر موانع پرداخت تسهیلات روستایی حل شده و شهرهای کمتر از 25 هزار نفر هم شامل وام 200 میلیون تومانی ساخت مسکن با سود پنج درصد می شوند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
هزار و 400 میلیارد ریال اعتبار در حوزه تسهیلات روستایی با طرح های سرمایه گذاری پیشنهادی برای استان جذب شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ یکصد و پانزدهمین جلسه کمیته فنی اشتغال روستایی و عشایری استان بوشهر با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل تشکیل شد. ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلات روستایی منجر به ایجاد شغل پایدار نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۹    
علی اصغر آسمانی مقدم مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مناسبت روز ملی روستا با بیان اینکه 3 هزار و 671 روستا در مازندران رصد شده و تعداد 2 هزار و 465 روستای بالای بیست خانوار داریم، گفت: در هزار و 129 روستا طرح هادی انجام شد و در مجموع طرح هادی در 46 درصد از روستاهای استان انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کار آفرینی و اشتغال وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت:بروز تخلف در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی اثبات شده و با بانیان برخورد می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: رییس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان اشکذر از طرح های مشاغل خانگی پشتیبان و مستقل و همچنین طرح تسهیلات روستایی شهرستان اشکذر بازدید نمود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان دو هفته فرصت دارند تا باقی مانده سهمیه تسهیلات روستایی و عشایری را جذب کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۴    
محمد ابراهیم محمدی، مدیر شعب پست بانک سیستان و بلوچستان گفت: از محل قانون اشتغال روستایی تاکنون هزار و300 میلیارد ریال در قالب هزار و 600 طرح و پروژه با اشتغالزایی ثابت2 هزار و 400 نفر پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کاشمر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: 124 میلیارد تومان از اعتبارات تسهیلات روستایی مانده که در سه بخش خدمات، کشاورزی و صنعت قابل پرداخت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: هزار و 300 نفر از بانوان در استان کرمان وام مشاغل خانگی و 100 نفر نیز تسهیلات روستایی دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان از ایجاد اشتغال برای 2200 نفر از طریق تسهیلات روستایی صندوق کارآفرینی امید کرمان طی سال جاری خبرداد و افزود: بیشترین میزان پرداختی تسهیلات روستایی در شهرستان های رودبار جنوب، بافت و ارزوئیه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال، 200 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری به متقاضیان در استان از طریق چهار بانک پرداخت می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: جذب تسهیلات تبصره 18 و تسهیلات روستایی و عشایری برای صنعتگران و سرمایه گذاران بخش گردشگری تسریع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان از افزایش تسهیلات روستایی طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن گفت: بنیاد مسکن در حال تکمیل پرونده و اطلاعات متقاضیان تسهیلات روستایی است و به زودی پرداخت این تسهیلات آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن گفت: بنیاد مسکن در حال تکمیل پرونده و اطلاعات متقاضیان تسهیلات روستایی است و به زودی پرداخت این تسهیلات آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۷۰ سایت دیگر  
تسهیلات نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی در روستاها ، سرانجام به دستور رئیس جمهور و با مساعدت سازمان برنامه و بودجه افزایش یافت.
جلسه کمیته فنی تسهیلات پایدار روستایی ظهر امروز به ریاست مدیر کل کار کردستان و با حضور نمایندگان بانک های عامل و دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات اداره کل کار کردستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شورا های استانداری هرمزگان گفت: 98 درصد تسهیلات روستایی تبصره 16 قانون بودجه 1400، جذب شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: از ابتدای اجرای طرح پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری تاکنون بیش از هشت هزار شغل در این استان ایجاد شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: تاکنون 286 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری در استان یزد پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/قزوین نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلاتی که در قالب بودجه و با زحمت زیاد توسط مجلس شورای اسلامی و دولت برای شکوفایی اقتصاد روستاها ایجاد شده، به دلیل عدم اطلاع رسانی مغفول واقع شده و مورد استفاده قرار نمی گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: در روستاها اولویت تسهیلات باید به زنجیره تولید تعلق گیرد، خام فروشی محصولات تولیدی در روستاها تنها باعث سود دلالان است و تولید کننده و مصرف کننده در این وسط متضرر می شوند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان از تهیه و تدوین سند آمایش صنعت استان و احیای ارائه تسهیلات روستایی به تولیدکنندگان صنفی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای درست برنامه های پرداخت تسهیلات اشتغال زا در سطح استان باید صورت گیرد، تاکنون نزدیک 186 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری به افراد مشمول پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه سال گذشته رفع بیکاری بیش از 50 هزار نفر در کرمان محقق شده است گفت: در سال گذشته 43 میلیارد تومان تسهیلات روستایی در استان پرداخت شد که زمینه اشتغال 473 نفر فراهم کردند لذا استان همه سهمیه تسهیلات این بخش را دریافت ضمن ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمان گفت: بانک مسکن همراه ترین بانک در پرداخت تسهیلات روستایی ونهضت ملی مسکن است. به گزارش اقتصادتهران به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن علی اکبر سلطانی نژاد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان در دیدار با مدیر شعب با بیان این مطلب از تلاش های ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: جذب 85 میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری در شهرستان سامان ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار شهرستان رزن گفت: 67 میلیارد تومان تسهیلات روستایی برای ایجاد اشتغال یک هزار و 99 نفر در سال جاری پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بویراحمد گفت: در شهرستانی با این همه مشکل اشتغال عدم جذب اعتبارات ناشی از ناکارآمدی مدیریتی است باید دغدغه اشتغال در سیستم اداری و بانکی ما در شهرستان و استان فراگیر شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان بابیان اینکه تسهیلات بانکی باید به حوزه های تاثیرگذار بخش های اقتصادی هدایت شود، گفت: باید از محل اقساط برگشتی تسهیلات روستایی و تسهیلات رونق تولید پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۰    
سرپرست فرمانداری تویسرکان سهم اشتغال سال 1401 تویسرکان را بیش از یک هزار و 700 شغل دانست و از کسب رتبه نخست تویسرکان در جذب تسهیلات روستایی و مشاغل خانگی در استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خسروی از ارسال پرونده 5 هزار و 900 متقاضی استفاده از تسهیلات روستایی به بانک ها خبر داد و گفت: با استفاده از تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی تاکنون 800 واحد به بهره برداری رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه شاخص مقاوم سازی در استان 53.4 درصد و در کشور 52 درصد است، گفت: تسهیلات بنیاد مسکن در سال جاری 100 میلیون تومان بوده که به درخواست رئیس جمهور احتمالا به 200 میلیون تومان برسد و از طرفی سهم خراسان جنوبی از تسهیلات روستایی 4 ...