چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۳۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات روستایی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۰    
سمنان- اعطای تسهیلات اشتغال روستایی، احداث راه های روستاهای فاقد دهیاری و نحوه توزیع روغن نباتی، سرتیتر مهمترین اخبار بازار استان سمنان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بالغ بر 580 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به واحدهای تولیدی استان پرداخت شده است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران و رئیس کمیته نظارت استان با تصریح بر اینکه از محل تسهیلات روستایی به مبلغ 317 میلیارد تومان تسهیلات به تعداد 1568 طرح با پیش بینی اشتغال حدود 4886 نفر در مازندران پرداخت شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کرمان از تصویب اعطای 43 هزار میلیون ریال تسهیلات روستایی به 4 طرح گردشگری و یک طرح صنایع دستی در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: سهم چهار بانک عامل پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری شامل بانک های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید 20 هزار میلیارد تومان است که تاکنون 12 هزار میلیارد تومان آن پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ربانی گفت: در حوزه تسهیلات روستایی به خصوص مسکن محرومان تلاش های خوبی در شش ماه گذشته صورت گرفته است ولی متاسفانه به دلیل عدم همکاری برخی بانک ها این تسهیلات بلاعوض حذف شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
منصوری از نامه به رئیس جمهور برای افزایش دوره مشارکت از دو به سه سال تسهیلات روستایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی لرستان گفت: شهرک های صنعتی مشمول تسهیلات روستایی شوند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمود بدلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سالانه 200 هزار مسکن روستایی در سطح کشور با نظارت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت مردم و استفاده از تسهیلات روستایی مقاوم سازی می شود و بر اساس قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن ...
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: از سال گذشته تاکنون 550 میلیارد تومان تسهیلات روستایی به حدود 9 هزار و 100 طرح در این استان اختصاص یافته که صندوق کارآفرینی امید سهم مناسبی در واگذاری تسهیلات روستایی داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از سال گذشته تا کنون 550 میلیارد تومان تسهیلات روستایی به حدود 9 هزار و 100 طرح اختصاص یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود 8 هزار میلیارد تومان منابع در اختیار 4 بانک عامل؛ بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید برای پرداخت تسهیلات همه متقاضیان در نوبت وام های اشتغال پایدار روستایی، قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۷    
از سال گذشته تاکنون 550 میلیارد تومان تسهیلات روستایی به حدود 9 هزار و 100 طرح در سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ادامه پرداخت تسهیلات به 4 بانک عامل برای دریافت وام های روستایی خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: در استان سمنان تاکنون به یک هزار و 446 طرح اشتغال روستایی عشایری، مبلغ دو هزار و 471 میلیارد ریال در بانک های عامل تسهیلات پرداخت شده که زمینه اشتغال دو هزار و 812 نفر فراهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ابتکار گفت: امیدواریم سیستم بانکی همکاری کند تا زنان روستا بتوانند از سهام عدالت برای وثیقه استفاده کنند.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اتمام سهمیه بخش کشاورزی در تسهیلات روستایی و عشایری گفت : سهم بخش کشاورزی 46 درصد بوده که بیش از این درصد پرداختی داشته ایم و دیگر جایی برای پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری در این بخش نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار شیروان گفت: پرداخت هزار و 200 میلیارد و 701 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، امسال برای هزار و 713 نفر در این شهرستان ایجاد اشتغال کرده است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۲    
جلسه بررسی آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات بند الف تبصره 18 و طرح های تسهیلات روستایی و عشایری به ریاست حسن خیریانپور - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در محل دفتر کار ایشان برگزار گردید . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۷    
سهم استان گلستان در بخش تسهیلات روستایی و عشایری 510میلیارد تومان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کار استان کهگیلویه و بویراحمد از موفقیت چشمگیر استان در پرداخت تسهیلات روستایی خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به طرح" روستای بدون بیکار" اشاره کرد و گفت: تاکنون 300 روستای کشور تحت این پوشش قرار گرفتند که بیش از 1000 میلیارد تومان تسهیلات روستایی به این طرح از محل "صندوق کارآفرینی امید" پرداخت شده است.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان درخصوص تسهیلات اشتغال پایدار روستایی گفت: خوشبختانه استان همدان از نظر پرداخت تسهیلات روستایی از استانهای پیشروست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قزوین گفت: 50 میلیارد تومان تسهیلات روستایی در مناطق رودبار الموت، کوهین و طارم توسط این ستاد اجرایی پرداخت می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۱    
همدان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: تاکنون 52 میلیارد تومان تسهیلات روستایی برای ایجاد یک هزار و 65 شغل در استان همدان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: سهمیه روستاییان این استان از تسهیلات قرض الحسنه موضوع جزء 4 بند و تبصره 16 قانون بودجه، هشت میلیارد و 800 میلیون تومان در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان در نشست امروز فرماندار دلگان با مدیرکل فنی و حرفه ای و جمعی از معاونین و مدیران کار،تعاون و رفاه اجتماعی، بانک کشاورزی، پست بانک، صندوق کارآفرینی امید و.. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۵    
چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری در استان چهارمحال و بختیاری جذب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد که پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری موجب توسعه اشتغال در این مناطق شده است؛ به نحوی که سهم اشتغال روستایی از اشتغال سالانه جدید از سه درصد به 29 درصد افزایش یافته و 210 هزار شغل جدید مطابق آمارهای ثبتی به وجود آمده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
فرماندار همدان عصر روز گذشته با هسته های مطالبه گری بسیج دانشجویی همدان دیدار کرد و به سوالات جمعی از دانشجویان پاسخ داد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری موجب شد، 29 درصد از اشتغال های جدید در روستاها اتفاق بیفتد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر صندوق کار آفرینی امید آذربایجان غربی گفت: بیش از 1500 فقره تسهیلات روستایی توسط صندوق کار آفرینی امید استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 460 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت روستایی و عشایری معادل چند برابر سهم واقعی استان اختصاص داده شد که از این میزان تاکنون 400 میلیارد تومان آن عقد قرارداد شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام از اختصاص 300 میلیارد تومان به طرح ها و پروژه های جهش تولید در ایلام خبر داد و گفت: 150 میلیارد تومان نیز تسهیلات روستایی به استان اختصاص یافته است.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، برنامه اشتغال روستایی از بهمن ماه سال 96 با تلفیق منابع چهار موسسه عامل (بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید) با هدف حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری آغاز شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سلیمانی دشتکی از اختصاص 300 میلیارد تومان به طرح ها و پروژه های جهش تولید در ایلام خبر داد و گفت: 150 میلیارد تومان نیز تسهیلات روستایی به استان ایلام اختصاص یافته است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: امسال و از محل تسهیلات روستایی و عشایری 34میلیارد تومان با سود 6درصد به تعاونی هانی استان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۶    
از محل تسهیلات روستایی و عشایری 34 میلیارد تومان با نرخ 6 درصد به تعاونی های کهگیلویه وبویراحمد پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار با اشاره به اینکه 29درصد اشتغال های جدید در روستاها بوده است گفت: شمار زیادی از طرح های روستایی و عشایری در انتظار دریافت تسهیلات روستایی است، برخی از این طرح ها، توجیه خود را از دست داده اند و باید پالایش شود.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، کامران اصغری پیش ازظهر پنجشنبه در حاشیه مراسم تقدیر از تعاونی های برتر استان با اشاره به مشکلات فراروی بخش تعاون در استان اظهار داشت: مالیات برارزش افزوده از جمله مسائل و موانع فراروی به شمار می رود که سبب می شود که تعاونی های فرهنگ و مصرف با مشکلاتی مواجه شوند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۵    
رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: سه هزار و 140 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در بخش کشاورزی در استان پرداخت شده که میزان اشتغال این طرح ها، پنج هزار و 957 نفر است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: سهمیه خراسان شمالی از تسهیلات قرض الحسنه اشتغال روستایی و عشایری 444 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که تا به کنون از محل این تسهیلات برای هشت هزار و 315 نفر در استان فرصت اشتغال ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هزار و 100 طرح کشاورزی استان به ارزش 2 هزار میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات روستایی مصوب شده که در نوبت دریافت این تسهیلات هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری سبب توسعه اشتغال در این مناطق شده به طوری که 29 درصد اشتغال های جدید در روستاها بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر کار گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، می توان با استفاده از منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی، وام های جدید پرداخت کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، عیسی منصوری در نشست مدیران تعاون ...
اقتصاد آنلاین / بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، می توان با استفاده از منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی، وام های جدید پرداخت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شریعتمداری گفت: تاکنون 600 میلیارد تومان انحرافات موجود در پرداخت تسهیلات روستایی به حساب بانک ها عودت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر صندوق کارآفرینی در یزد با بیان این که همزمان با هفته دولت امسال 11 طرح توسعه ای توسط صندوق کارآفرینی امید حمایت و افتتاح شدند، گفت: از سال 97 تاکنون 405 فقره تسهیلات روستایی در استان یزد پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بانک های کهگیلویه و بویراحمد تا 48 ساعت فرصت دارند پرونده های تسهیلات روستایی را تعیین تکلیف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۱:۴۸    
گرگان - ایرنا - تجهیز کتابخانه های کانون پرورش فکری استان، پرداخت 170 میلیارد ریال تسهیلات روستایی و عشایری به هنرمندان صنایع دستی و حمایت 40 موسسه تحت نظارت بهزیستی از طرح پویش همدلی محرم از جمله خبرهای کوتاه روز سه شنبه استان گلستان است.