چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۷:۵۷Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق اساتید»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۳    
دبیرکل سازمان معلمان ایران گفت: تصویب ⁧‫ماده هفت لایحه رتبه بندی‬⁩ معادل ⁧‫همترازی با حداقل 80 درصد حقوق اساتید دانشگاه‬⁩ است و این لایحه هدفش ارتقای سطح کیفی آپ و باعث ارتقای منزلت و معیشت معلمان است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۹:۵۰    
مشروح این نامه به این شرح است: وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات جناب آقای دکتر زلفی گل با سلام و تبریک انتخاب شایسته حضرتعالی به این سمت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز با بیان اینکه بروز مشکلاتی در بیمه، سبب به تعویق افتادن حقوق اساتید حق التدریس شده است، گفت: با رفع این مشکلات، تا پایان ماه جاری حقوق اساتید حق التدریس تمامی واحدهای دانشگاه آزاد از جمله واحد تهران مرکز پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به جزء 2 بند و تبصره 2 ماده واحده قانون بودجه امسال اعلام کرد اعمال همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها از این محل بدون تحقق منابع بند مذکور، غیرقانونی می باشد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۵    
نوبخت گفته معلمان می توانند 80 درصد اساتید حقوق بگیرند این در حالی است که دولت حقوق اساتید دانشگاه ها را 2 برابر افزایش داده است
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اعتراض عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به افزایش 85 درصدی حقوق اساتید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
باز هم دولت تلاش خود را برای پیچیده تر کردن شرایط برای دولت بعدی از طریق رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق معلمان با اساتید و اختصاص کم ترین بودجه ممکن برای این امر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه متاسفانه دولت حسن روحانی در روزهای پایانی عمر فعالیتش مصوبه ای خاص برای همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه داشته گفت: مقرر شده احکام آنان صادر شود اما پرداخت در دولت بعدی باشد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ضمن تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در قانون بودجه سال 1400 درخصوص همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه های وابسته به وزارت علوم با حقوق اعضای هیأت علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۰    
دلیل تبعیض حقوق اساتید دانشگاه و معلمان به چه دلیل است؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق سید امیر سیاح در توئیتی نوشت: چرا باید اساتید دانشگاه 40-50میلیون تومان حقوق بگیرند؟ حقوق بالا نوش جان اساتید فعال در تولیدعلم و فناوری، اما استادی که فقط درس میدهد چرا باید 7-8برابر یک معلم حقوق بگیرد؟ ...
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به جایگاه ویژه معلمان پس از تحقق لایحه رتبه بندی اشاره کرد و گفت: این لایحه منجر به بالا رفتن 25درصدی حقوق معلمان می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
منادی سپیدان در مصاحبه با بخش "باسخنگویان" در برنامه "رویداد" در رابطه با تازه ترین اخبار و مصوبه های کمیسیون متبوع اش اظهار کرد: بر اساس آخرین رویداد اجلاسیه ی کمیسیون، بودجه های خوبی افزوده و نصیب آموزش عالی شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
پرداخت نشدن حقوق به اساتید در حالی رخ داده است که این دانشگاه با همه مشکلات اقتصادی کشور تا شهریه را از دانشجویان دریافت نکند، کارت ورود به جلسه و حتی اجازه حضور آنان در کلاس ها را نمی دهد و با اعمال محدودیت های زیاد، آنان را مجبور به پرداخت مبالغ مالی خود می کند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
4200 میلیارد تومان برای افزایش حقوق اساتید وزارت علوم در بودجه 1400 از سوی دولت تامین شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۵۶    
سومین قسمت از برنامه دانشجویی خط آزاد به هفت خوان گرفتن کارت امتحانات، تغییرات ناگهانی زمان امتحانات دانشجویان و مطالبات اساتید مدعو دانشگاه آزاد تهران جنوب پرداخته است. این برنامه با هدف پیگیری مطالبات دانشجویی به اخبار و حواشی دانشگاه ها منتشر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت که اصلاح اساسنامه و همسان سازی حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی را پیگیری خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست خود با معاونان اداری و مالی دانشگاه های برتر کشور، از تصمیم گیری و تجدید نظر احتمالی در خصوص تعیین سقف حقوق برای اساتید و هیأت علمی دانشگاه ها و همچنین پیگیری موضوع حقوق عقب افتاده 11 ماهه کارکنان وزارت علوم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حقوق معلمان و فرهنگیان باید نزدیک به اساتید دانشگاه باشد، گفت: آموزش و پرورش مطلوب زمانی اتفاق می افتد که معلم به جایگاه رفیع خودش از لحاظ منزلت و معیشت بدون دغدغه برسد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: اساس بخشنامه نوع همکاری اعضای هیأت علمی، افزایش حقوق اساتید بوده و در نوع همکاری الف افزایش حقوق برای همه سطوح استادی در نظر گرفته شده است.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 02 خرداد 1400 - 23 May 2021 قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: افزایش حقوق و مزایای استادان دانشگاه ها و موانع تقلیل و کسر حقوق آنها در ستاد نقشه جامع علمی کشور بررسی شد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
افزایش حقوق اساتید در طی سالهای گذشته بسیار کمتر از تورم بوده است به گونه ای که در سال 1400 یک استادیار با 15 سال سابقه کمتر از 4 میلیون تومان دریافتی (یک پنجم همکاران مشابه در وزارت علوم و وزارت بهداشت) دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه ها به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تامین اعتبار طرح همسان سازی صورت گرفته است و منتظر نهایی شدن دستورالعمل اجرایی هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تبریک روز معلم، بررسی لایحه رتبه بندی فرهنگیان، تصویب اعمال مدرک دوم فرهنگیان، همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه های وزارت علوم با وزارت بهداشت و افزایش بودجه وزارتخانه های آموزش عالی و آموزش و پرورش را از جمله اقدامات کمیسیون آموزش در یک سال اول کاری خود ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مجوز اصلاح احکام در خصوص ضرایب فوق العاده جذب و فوق العاده مخصوص(شغل) اعضای هیات علمی وزارت علوم جهت همسان سازی با وزارت بهداشت از سوی رئیس سازمان برنامه بودجه تایید و صادر شد. ...
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۷    
استادان دانشگاه آزاد اسلامی یک و نیم برابراستادان دانشگاهای دولتی تدریس موظف هفتگی دارند اما دریافتی حقوق ماهانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی ، کمتر از حقوق استادان دانشگاهها ی دولتی است.
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در تشریح برنامه های کمیسیون آموزش، از آغاز سفرهای استانی کمیسیون در سال جدید خبر داد و گفت: دو طرح مهم رتبه بندی فرهنگیان و ساماندهی نیروهای غیر رسمی آموزش و پرورش نیز در سال جدید در دستور کار کمیسیون آموزش قرار خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مصوب کردند که حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها با حقوق اساتید دانشگاه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همسان سازی شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی، نماینده مجلس، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در گفتگو با میزان در خصوص همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت، گفت ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در سال های گذشته، دولت و مجلس محترم با افزایش حقوق های سنواتی، تلاش کرده اند تا حدی کاهش قدرت خرید کارکنان دولت در اثر تورّم غیرعادی را جبران نمایند. در آخرین نمونه، افزایش 50 درصدی حقوق و مزایای کارکنان دولت، از جمله کارمندان اجرایی دانشگاه ها را شاهد بودیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۱    
معاون مالی و اداری دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای با توجه به ابلاغیه وزارت علوم افزایش یافت.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای تاسیس دانشگاه تا کنون 3 درصد از حقوق اساتید و کارمندان جهت حق بیمه بیکاری از حقوق ها کسر شده
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
محور اصلی گزارش مذکور، نقد سیاست های سازمان برنامه و بودجه در افزایش قابل توجه و فراقانونی حقوق و مزایای کارمندان و بازنشستگان در یک سال اخیر بدون پیش بینی منابع پایدار برای اجرای آن بوده و خبرگزاری فارس ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
درخواست همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه های وزارت علوم و بهداشت که به دنبال افزایش چشمگیر حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی مطرح شده، پاسخی خطرناک به یک سوال اشتباه است و کشور را وارد دومینوی خطرناکی می کند که نتیجه ای به جز ورشکستگی دولت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۶:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
درخواست همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه های وزارت علوم و بهداشت که به دنبال افزایش چشمگیر حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی مطرح شده، پاسخی خطرناک به یک سوال اشتباه است و کشور را وارد دومینوی خطرناکی می کند که نتیجه ای به جز ورشکستگی دولت ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۱۲    
براساس یک رأی دیوان عدالت اداری حقوق دانشگاه های دولتی تا حدودی کاهش می یابد چراکه سقف حقوق شامل حال اعضای هیئت علمی دانشگاه ها می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استادان مرکز آموزش عالی کاشمر از آنچه "تبعیض در میزان حقوق دریافتی استادان دانشگاه" می دانند گلایه کرده و خواستار همسان سازی حقوق اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور شدند.
پرتال دانشگاهی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 05 بهمن 1399 - 24 January 2021 وزیر علوم با ارسال نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تسریع در تشکیل جلسه کارگروه یکپارچه سازی ضرایب حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان دو وزارتخانه علوم و بهداشت شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۶    
نماینده همدان: صراحتا اعلام میکنم خبر مخالفت مجلس در خصوص همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم و وزارت بهداشت کاملا کذب است؛ و اختصاص مبلغ 3 هزار میلیارد تومان از طرف رئیس سازمان برنامه و بودجه صرفا شفاهی بوده که نمایندگان دولت در جلسه کمیسیون تلفیق با آن مخالفت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر علوم با ارسال نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار تسریع در تشکیل جلسه کارگروه یکپارچه سازی ضرایب حقوق و مزایای اعضای هیات علمی و کارکنان دو وزارتخانه علوم و بهداشت شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه های استان تهان به تبیین 10 مشکل اساتید حق التدریس پرداخت.
رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: تامین منابع افزایش حقوق اساتید و کارمندان از محل صرفه جویی و درآمدهای اختصاصی دانشگاه امکان پذیر نیست و دولت و مجلس باید بودجه آن را در نظر بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۷:۰۹    
بیش از 5 هزار نفر از اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی، طی مطالبه ای در فارس من خواستار همسان سازی حقوق و مزایای خود در دانشگاه های آزاد و دولتی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد نسبت به مراکز علمی دولتی بسیار پایین است که این موضوع در مجلس با اصلاح ردیف بودجه آموزش عالی درحال پیگیری است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بهروز مسلم صالحی در نشست علنی یکشنبه 23 آذر مجلس شورای اسلامی ، درخصوص دردهای قشر مظلوم اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: 30 هزار عضو هیات علمی تمام وقت ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شاید فکر کنید که اوضاع اقتصادی اساتید هیئت علمی بد نیست و آن ها در قیاس با اساتیدِ حق التدریس که فقیر و بی نوا رها شده اند، گلیم شان را راحت از آب برون می کشند اما این قضاوت عجولانه است. آنها این روزها از کوچک ماندن سفره های معیشت خود بسیار گله دارند. ...