یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۰۲Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهوری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با حضور در مرکز مانیتورینگ مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آیین نامه اجرایی مربوط به فهرست خدمات آموزشی، پژوهشی و ورزشی معاف از مالیات و عوارض از سوی معاون اول رییس جمهوری ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیأت دولت، محمد مخبر معاون اول رییس جمهور ...
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۴    
جلسه روسای کارگروه های تخصصی ستاد ملی کرونا عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در نشستی با معاون اول رییس جمهوری 62 حکم در زمینه هوای پاک مورد بررسی گرفت که تاکنون 35 حکم نهایی شده است، در این احکام وظایف دستگاه ها، میزان اعتبار و زمان اجرای برنامه ها در راستای کاهش آلودگی هوا مشخص شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران گفت: در نشست معاون اول رییس جمهوری با روسای سه اتاق بازرگانی، تعاون و اصناف، تاکید شد که 90 درصد امور سازمان توسعه تجارت را می توان به بخش های خصوصی و تعاونی واگذار کرد که تحقق این امر به تعالی بخش صادرات و تجارت خارجی منجر می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری با حضور در منزل شهیدان جوادنیا با مادر شهیدان احمد، علی، یونس و محمد جوادنیا دیدار کرد و گفت مادران شهدا الگوی صبر و مقاومت هستند و شهیدوار زندگی می کنند. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به تخصیص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از سیل در شهرستان های استان هرمزگان را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی، نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهوری در سفر به مشهد روز شنبه از مخازن پهنه الف، طرح تجمیع چاههای آب با عنوان پروژه نبی اکرم(ص) و مرکز پایش و مونیتورینگ شرکت آب و فاضلاب مشهد بازدید کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵    
جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری بر لزوم هماهنگی، یکصدایی و همنوایی قوای سه گانه و تمامی دستگاه های دولتی، اطلاعاتی و نظارتی برای مبارزه قاطعانه و موثر با فساد در کشور تأکید و تصریح کرد دولت با ایجاد ساز و کارهای لازم و برخورد موثر با بسترها و گلوگاه های فساد در کشور اجازه نمی دهد نظام مقدس ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری تصویب نامه هیئت وزیران درخصوص "اصلاح جریمه های نقدی تخلفات مندرج در قانون نظام صنفی کشور" را برای اجرا به وزارتخانه های اقتصاد، صمت، دادگستری و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری از مناطق سیل زده منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب در استان کرمان بازدید و از نزدیک در جریان آسیب ها و خسارات وارد شده به این مناطق قرار گرفت.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا)- معاون اول رییس جمهوری از مناطق سیل زده منوجان، قلعه گنج و رودبار جنوب در استان کرمان بازدید و از نزدیک در جریان آسیب ها و خسارات وارد شده به این مناطق قرار گرفت. ...
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با استانداران هرمزگان، سیستان و بلوچستان، فارس و کرمان بر لزوم آماده باش کامل نیروهای امدادی و بسیج امکانات برای کمک رسانی فوری به سیل زدگان این مناطق تأکید کرد. ...
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه در دولت سیزدهم طرح پیشنهادی برای آینده شرکت های بورسی و نیز شرکت های زیان ده غیربورسی در نظر گرفته شده است، گفت: از این طریق تدابیر لازم را برای رفع معضلات موجود و نیز بهبود وضعیت آنها اتخاذ می کنیم و آنها را به مرحله اجرا خواهیم رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ابلاغ سیاست های کلی محیط زیست از سوی رهبر معظم انقلاب فصل نوینی در صیانت از سرمایه های ارزشمند زیست محیطی و منابع طبیعی کشور گشود و بخشنامه اخیر معاون اول رییس جمهوری به دستگاه های اجرایی درمورد همکاری و پیگیری اجرای سیاست های ابلاغی رهبری این مسیر را هموارتر خواهد کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا، اواخر مرداد ماه بود که محمد مخبر ، معاون اول رییس جمهوری بخشنامه اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد را به دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد که در بند دوم این بخشنامه بر استفاده از ظرفیت بورس کالای ایران برای فروش اموال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه اساتید علمی به ویژه اعضای فرهنگستان های کشور سرمایه و آبروی کشور هستند، از سازمان برنامه و بودجه و همچنین سازمان امور اداری و استخدامی خواست تا با تخصیص اعتبارات لازم و حل مشکلات اداری در راستای تقویت فرهنگستان های چهارگانه کشور گام بردارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت که محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری به وزیر کشور دستور رسیدگی به وضعیت ادارات و فرمانداری های جدید التاسیس شرق اصفهان را صادر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جلسه هیات امنای مشترک فرهنگستان ها صبح دوشنبه با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهور، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و بهرام عین اللهی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در پیام های جداگانه به همتایان خود در کشورهای مسیحی، میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی را به دولت ها و ملت های آنان تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۹:۵۸   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری حضور موثر و فعالانه بخش خصوصی را یکی از راه های بهبود وضعیت اقتصاد و تولید کشور توصیف و تأکید کرد: دولت به دنبال آن است تا به عنوان ناظر و نه مداخله گر در کنار فعالین حوزه تولید و صادرات کشور باشد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۰    
جلسه قانون حمایت از معلولان با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور عصر دوشنبه با حضور محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آیین نامه اجرایی نحوه تسویه برخی از بدهی ها و مطالبات دولت، با تصویب هیات وزیران و امضای معاون اول رییس جمهوری اصلاح و ابلاغ شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
هیات دولت آیین نامه اجرایی ساماندهی حقوق و مزایای مدیران عامل و اعضای هیات مدیره و هیات عامل شرکت های دولتی و تابعه نهادهای عمومی غیر دولتی را اصلاح و ابلاغ کرد.
معاون اول رییس جمهوری مصوبه مربوط به پرداخت حق عضویت و کمک دولت ایران بابت مخارج سازمان ملل متحد و سایر سازمان های بین المللی را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دستور معاون اول رییس جمهوری به وزیر ورزش و جوانان برای بیمه شدن قهرمانان و مربیان ورزشی ملی خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۶    
تصمیم دولت برای حذف دلار 4200 تومانی بالاخره در بودجه 1401 جدی شد. آن شبی که آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهوری پیشین آمد و اعلام کرد ارز یک کلام چهار هزار و دویست تومان معلوم بود بازار چنان حریص می شود که دیگر به همان عدد هم رضایت نمی دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه دانشگاه ها باید به کانون تعریف و تبدیل مسائل کشور تبدیل شوند، گفت: دولت آماده است در صورت هرگونه تعریف پروژه منطقه ای و ملی از سوی دانشگاه ها برای حل مشکلات کلان کشور از اساتید نخبگان و دانشجویان حمایت کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با صدور پیامی درگذشت غلامحسین افلاکیان نجف آبادی پدر شهیدان والامقام محمدتقی، احمد و علی را تسلیت گفت.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۰۳:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
ایسنا: روابط عمومی وزارت امور خارجه، در خصوص برخی حواشی پیش آمده پیرامون اظهارات معاون اول رئیس جمهور ، در جلسه پایانی گردهمایی روسای نمایندگی های ایران در کشورهای همسایه بیانیه ای را منتشر کرد. متن بیانیه روابط عمومی وزارت امورخارجه به شرح زیر است : ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دستیار ویژه معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: بخشنامه حفظ انسجام و هماهنگی در مراحل تصویب بودجه هر ساله صادر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۲:۳۸   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری پیشبرد مذاکرات در دولت سیزدهم از موضع قدرت را از راهبردهای سیاست خارجی دولت دانست و تأکید کرد: مذاکره از موضع ضعف با قدرت های جهانی راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران نیست و باید با بهره گیری از ظرفیت های بسیاری که در اختیار کشور است، امور اجرایی را در داخل مدیریت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ضرورت اجرایی و عملیاتی شدن هر چه سریعتر طرح های صنعتی، کشاورزی، آموزشی، بهداشتی، عمرانی و زیرساختی به منظور اشتغالزایی و توسعه و آبادانی استان قم در جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح های اولویت دار این استان با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت مادر شهیدان پالیزوانی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در بخشنامه ای ممنوعیت هزینه های زاید، تشریفاتی و غیرضرور از محل اعتبارات دولتی را ابلاغ کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری از صادرکنندگان نمونه کشور تجلیل کرد با حضور معاون اول رییس جمهوری از صادرکنندگان نمونه کشور در آیین بیست و پنجمین همایش روز ملی صادرات تجلیل شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۸:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر لزوم استفاده از توان داخل برای پیشبرد طرح های ریلی و تامین واگن های مورد نیاز از شرکت های داخلی، از وزارت راه و شهرسازی خواست هر چه سریع تر طرح جامع توسعه راه آهن کشور را تدوین کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی بیان کرد: روشن کردن وسایل گرمایشی یک ساعت قبل از آغاز وقت اداری و خاموش نمودن آن ها یک ساعت قبل از پایان وقت اداری از نکات مطرح شده در بخشنامه معاون اول رییس جمهوری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۵۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با اشاره به ضرورت اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم برای کمک به بهبود وضعیت معیشتی جامعه، بر این موضوع که مردم نباید برای تامین اقلام مورد نیاز خود در ایام پایانی سال دغدغه ای داشته باشند، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری از بیمارستان لقمان به صورت سرزده بازدید کرد و با اهدای گل به پرستاران این مرکز درمانی، روز پرستار را به آنان تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۲   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: بسترهای لازم برای تزریق دوز سوم و چهارم واکسن کرونا در کشور فراهم است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری پیش از این رییس این ستاد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: برای رفع مسایل و مشکلات مردم مناطق 2 حوزه بالادست و پایین دست سد سیمره طی مکاتبه ای با معاون اول رییس جمهوری موضوع با جدیت پیگیری می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در دولت سیزدهم به ریاست محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.