جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۴۶Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول رییس جمهوری»

برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: رییس جمهوری از مخالفت دولت و معاون اول رییس جمهوری از ارسال نامه به شورای نگهبان در مورد مصوبه ضدبرجامی مجلس خبر دادند. روابط دولت اعتدالگرای دولت دوازدهم و مجلس انقلابی یازدهم به نقطه قرمز رسیده است. ...
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۷    
سالم خبر: اعضای هیات مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی روز شنبه در نشستی با معاون اول رییس جمهوری در مورد مشکلات و چالش ها و نیازهای صنعت دارو به گفت و گو نشستند ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور گفت: امروز در دولت درباره مصوبه مجلس در زمینه موضوع هسته ای بحث شد، من هم نامه دولت در این زمینه را برای آقای جنتی آماده کردم که راجع به همین مصوبه عصر دیروز مجلس است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۷    
معاون اول رییس جمهوری امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت ازنامه دولت به شورای نگهبان درباره مصوبه روز گذشته مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: مصوبات شورای عالی امنیت ملی بعد از تایید رهبرمعظم انقلاب برای همه لازم الاجراست و ورود مجلس به این موضوع به مصلحت نیست.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری از نامه دولت به شورای نگهبان درباره مصوبه روز گذشته مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: مصوبات شورای عالی امنیت ملی بعد از تایید رهبر معظم انقلاب برای همه لازم الاجراست و ورود مجلس به این موضوع به مصلحت نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - معاون اقتصادی معاون اول رییس جمهوری گفت: اجرای مرحله 2 پتروشیمی خراسان (مستقر در بجنورد) از توجیه فنی و اقتصادی لازم برخوردار است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که توسعه صادرات، موتور محرک و انگیزه برای بخش تولید و سرمایه گذاری است گفت: بانک مرکزی حمایت از صادرکنندگان در بازارهای هدف را در دستور کار قرار دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۸۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که توسعه صادرات، موتور محرک و انگیزه برای بخش تولید و سرمایه گذاری است گفت: بانک مرکزی حمایت از صادرکنندگان در بازارهای هدف را در دستور کار قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دهلی نو-ایرنا- اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ایران در نوزدهمین اجلاس نخست وزیران شانگهای گفت: جامعه بین المللی نباید در مورد تروریسم دولتی سکوت کنند.
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اهمیت موضوع بهینه سازی مصرف سوخت، گفت: بهینه سازی مصرف انرژی مطالبه رهبر معظم انقلاب و از مسیرهای مهم توسعه کشور است.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، اسحاق جهانگیری بعد از ظهر امروز(دوشنبه) در نوزدهمین اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگ های که به میزبانی کشور هند و از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن قدردانی از آقای ونکایا نایدو، معاون رییس جمهور هند به خاطر میزبانی این نشست گفت: در دنیای پرمخاطره امروز ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با یادآوری اهمیت بندر چابهار و اتصالات ریلی آن در مسیر افغانستان و آسیای مرکزی از اعضای سازمان همکاری شانگهای را برای همکاری در پروژه عظیم ریلی چابهار به زاهدان دعوت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۵    
نوزدهمین اجلاس نخست وزیران شانگهای با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و به میزبانی کشور هند و به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۷۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اهمیت موضوع بهینه سازی مصرف سوخت، گفت: بهینه سازی مصرف انرژی مطالبه رهبر معظم انقلاب و از مسیرهای مهم توسعه کشور است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در جلسه عصر یکشنبه هیئت دولت، بررسی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور در دستور کار قرار گرفت. در این جلسه که به ریاست جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، اعضای دولت کار بررسی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را ادامه دادند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور فردا (دوشنبه) در نوزدهمین اجلاس شورای نخست وزیران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای شرکت و سخنرانی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تسلیت گفت.
برترین ها / سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت کار شرکت های تولید کننده دارو در کشور، گفت: تولید 97 درصد داروهای مورد نیاز کشور در شرایط دشوار تحریم ها و شیوع بیماری کرونا کار مهم و ارزشمندی است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- مجتی توانگر، عضو ناظر شورای اقتصاد در نامه ای به معاون اول رییس جمهوری گفت: درخواست می شود که از طریق سازوکارهای درون دولت و استفاده ی واقعی از نظرات کارشناسان و خبرگان، وضع مقررات و نیز مناقصات و شرایط عمومی و خصوصی قراردادها ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اهمیت کار شرکت های تولید کننده دارو در کشور گفت: تولید 97 درصد داروهای مورد نیاز کشور در شرایط دشوار تحریم ها و شیوع بیماری کرونا کار مهم و ارزشمندی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۷   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی با تسلیت شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح،تصریح کرد: بدون تردید این دست اقدام های ضد انسانی و کوردلانه محکوم به شکست است و خللی در عزم جدی ملت بزرگ ایران در دستیابی به پیشرفت و توسعه در حوزه های دفاعی ایجاد نمی کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری مصوبه افزایش فوق العاده جذب کارکنان وزارت اطلاعات تا میزان 50 درصد را برای اجرا به وزارت مذکور و سازمان های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۶   + ۹۶ سایت دیگر  
ایرنا: معاون اول رییس جمهوری در جلسه بررسی راهکارهای تامین واکسن کرونا تاکید کرد که تامین این واکسن مطالبه به حق مردم کشور است. اسحاق جهانگیری در این جلسه با تاکید بر اهمیت سلامت مردم کشور و ضرورت تامین واکسن و داروهای مورد نیاز جامعه ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون اول رییس جمهوری مصوبه افزایش فوق العاده جذب کارکنان وزارت اطلاعات تا میزان 50 درصد را برای اجرا به وزارت مذکور و سازمان های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد. ...
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسات فوق العاده هیات دولت به منظور بررسی لایحه بودجه سال1400 کل کشور، بعدازظهر سه شنبه نیز به ریاست دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با بررسی تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال1400 کل کشور ادامه یافت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۳    
تهران (پانا)- جلسات فوق العاده هیات دولت به منظور بررسی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور، بعدازظهر سه شنبه نیز به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با بررسی تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال 1400 کل کشور ادامه یافت. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جلسات فوق العاده هیات دولت به منظور بررسی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور، بعدازظهر سه شنبه نیز به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با بررسی تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال 1400 کل کشور ادامه یافت. لینک منبع
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۸    
تهران - ایرنا - جلسات فوق العاده هیات دولت به منظور بررسی لایحه بودجه سال 1400 کل کشور، بعدازظهر سه شنبه نیز به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با بررسی تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال 1400 کل کشور ادامه یافت.
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
خبرگزاری برنا: معاون اول رییس جمهور طی پی نوشتی بر گزارش تخریب خانه یک زن در بندرعباس، ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه، در دستوری به استانداران سراسر کشور تاکید کرد: لازم است کلیه دستگاه های استان قبل از تامین سرپناه مناسب برای افراد ساکن، نباید اقدام به تخریب نمایند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری شنبه شب با صدور پیامی درگذشت آیت الله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه سابق کرمان را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری با تاکید بر اینکه خطر گسترش شیوع کرونا بسیار جدی است، اظهار کرد: تنها درک همگانی از خطر، مدیریت جامع بحران و مشارکت نهادها و دستگاه ها، شبکه های اجتماعی و رسانه های جمعی و مجازی و همه شهروندان می تواند زنجیره فزاینده ابتلا و مرگ و میر انسانی را متوقف کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون نظارت و هماهنگی و همکاری منطقه ای معاون اول رییس جمهوری با اشاره به محدودیت های مالی دولت گفت: تحریم ها و شیوع ویروس کرونا منابع درآمدی دولت را با چالش اساسی روبرو کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی آزادراه شیراز- اصفهان به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در پیامی به معاون نخست وزیر در امور کابینه سلطنت عمان، فرارسیدن روز ملی سلطنت عمان را به دولت و مردم این کشور تبریک گفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری اظهار کرد: پذیرفته نیست مردمی که ساکن مناطق پیرامونی طرح های بزرگ اقتصادی هستند از امکانات بی بهره باشند، باید سرمایه گذاران طرح ها به مسئولیت اجتماعی خود در قبال ساکنین این مناطق عمل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خط تولید کیت تشخیص سریع کرونا امروز سه شنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری، سورنا ستاری، مخبر دزفولی و علیرضا دزفولی افتتاح شد. در حاشیه این مراسم فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: ایران جزو پنج کشور تولیدکننده کیت تشخیص سریع مبتنی بر آنتی ژن کرونا در دنیا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت: پذیرفته نیست مردمی که ساکن مناطق پیرامونی طرح های بزرگ اقتصادی هستند از امکانات بی بهره باشند و سرمایه گذاران این طرح ها باید به مسئولیت اجتماعی خود در قبال ساکنین این مناطق عمل کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۸۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با بیان این که همه باید کمک کنند تا تصمیمات ستاد ملی کرونا با قدرت اجرایی شود، گفت: مقابله با ویروس کرونا موضوعی ملی و اولویت نخست کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم افتتاح و بهره برداری ازخط تولید کیت تشخیص سریع کرونا با حضور " اسحاق جهانگیری " معاون اول رییس جمهوری در نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد فرمان امام خمینی ( ره ) برگزار شد .
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری از نمایشگاه دستاوردهای اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بازدید کرد و از نزدیک در جریان عملکرد سامانه پاسخگویی 4030 قرار گرفت.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
کیت ایرانی تشخیص سریع مبتنی بر آنتی ژن کرونا که در مدت 15 تا 20 دقیقه می تواند مبتلایان به کرونا را شناسایی کند، با حضور معاون اول رییس جمهوری رونمایی شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علیرضا زالی در این مراسم که با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، معاونان وزارت بهداشت و رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مسئولان دانشگاه در مجتمع بین المللی فناوری و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، با اشاره به اهمیت تشخیص سریع کووید-19 ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۸   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها بر راهبرد عزت، حکمت و مصلحت برای ارتباط و تعامل با کشورهای دیگر تأکید کرده اند، گفت: اگر در چنین مقطعی از این راهبرد استفاده نکنیم پس چه زمانی استفاده خواهیم کرد، مسایل کشور با سوزاندن فرصت ها قابل حل نیست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری گفت: بودجه چوب ادب سیاستمدارانی است که تنها شعار می دهند. منابع و مصارف در بودجه کشور موضوعی واقعی است و باید با آن منطقی برخورد کرد. متاسفانه برخی مسائلی که در حال حاضر عنوان می شود با ده برابر بودجه کنونی نیز نمی توان به آن حرف ها جامه عمل پوشاند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری گفت: بودجه چوب ادب سیاستمدارانی است که تنها شعار می دهند. منابع و مصارف در بودجه کشور موضوعی واقعی است و باید با آن منطقی برخورد کرد. متاسفانه برخی مسائلی که در حال حاضر عنوان می شود با ده برابر بودجه کنونی نیز نمی توان به آن حرف ها جامه عمل پوشاند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۷۰ سایت دیگر  
ایرنا : معاون اول رییس جمهوری گفت: بودجه چوب ادب سیاستمدارانی است که تنها شعار می دهند. منابع و مصارف در بودجه کشور موضوعی واقعی است و باید با آن منطقی برخورد کرد. متاسفانه برخی مسائلی که در حال حاضر عنوان می شود با ده برابر بودجه کنونی نیز نمی توان به آن حرف ها جامه عمل پوشاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت: حجت الاسلام والمسلمین جواد اژه ئی عالم وارسته عمر با برکت خود را صرف اعتلای علم و دانش و پرورش استعدادهای درخشان کشور کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حمل ونقل عمومی پایتخت گویا پس از سال ها وقفه خانه تکانی می کند و تا پایان سال نه تنها 150 دستگاه مینی بوس و اتوبوس دیگر به ظرفیت آن اضافه می شود بلکه معاون اول رییس جمهوری نیز طی روزهای اخیر راهکارهایی برای تامین اعتبار و افزایش ظرفیت این ناوگان، پیش رو گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری مصوبه مربوط به صدور مجوز موافقتنامه کشتیرانی تجاری دریایی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فیلیپین را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین داود فیرحی را تسلیت گفت و افزود: درگذشت تأسف انگیز دانشمند فرهیخته، استاد ممتاز و برجسته علوم سیاسی دانشگاه تهران ضایعه ای بزرگ برای جامعه علمی کشور است.