دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۳:۴۶Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبات رهبری»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
چالش ها و اهداف قوه قضائیه امروز به زنجیره ای تبدیل شده است که عدلیه با رفع هر چالش یک گام به هدف و با دستیابی به هر هدف خود یکی دیگر از چالش های خود را رفع می کند، در این مسیر مطالبات رهبری از ریاست قوه آن را روشن کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب حتی در مواردی تأکید کردند در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اصل بر مبارزه با قاچاق های سازمان یافته است، گفت: هدف از مبارزه باندهای سازمان یافته ای است که در این خصوص کار می کنند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری گفت: تربیت حافظان و قاریان، اقدام مؤثری بوده که بر اساس مطالبه رهبر انقلاب و به همت سازمان هایی همچون اوقاف و امور خیریه محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید سازمان سازمان دارالقرآن الکریم گفت: امروز در یک دوره طلایی انس، فتوت، همدلی، همگنی، همگرایی هستیم، تا همه دستگاه های قرآنی، فرمایش مقام معظم رهبری را محقق کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاف گفت: همه ما امروز باید یک دغدغه داشته باشیم و آن هم برآوردن خواسته ها و مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه قرآن است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۵    
حجت الاسلام آقاتهرانی با طرح مطالبی راجع به اصل مترقی ولایت فقیه؛ این مهم را باعث رمز موفقیت نظام و ملت دانست و گفت: مجلس باید محل تحقق مطالبات رهبری باشد؛ دولت باید محل تحقق خواسته های ولایت باشد و مردم هم ولایتمداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: قوای سه گانه باید سخنان رهبری را تکلیف خود قرار دهند و در پی عمل به مطالبات رهبری باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه پارسیان گفت: عدم دخالت نمایندگان در انتصابات دولتی از مطالبات رهبری است و انقلابی بودن حکم می کند شاهد این اقدام نادرست نباشیم و کمیسیون نظارت نیز به موضوع ورود کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه لازم است نمایندگان، شاخص های انقلابی گری را آنچنان که مدنظر رهبری است به نحو شایسته دنبال و حفظ کنیم. گفت: کمیسیون اجتماعی باید در راستای تحقق مطالبات رهبری بیمه اجتماعی را به طور جدی پیگیری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
پنجاه و چهارمین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی فردا به منظور بررسی نحوه تحقق مطالبات اخیر قرآنی مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اولین نشست تخصصی هیأت ها و تشکل های دینی برگزیده مهرواره هوای نو صبح امروز پنج شنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در هتل لاله تهران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اولین نشست تخصصی هیأت ها و تشکل های دینی برگزیده مهرواره هوای نو صبح امروز پنج شنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در هتل لاله تهران برگزار شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۷    
دکتر بهاالدین قهرمنی نژاد استاد دانشگاه تهران در مقاله ای به بررسی شیوه عمل به مطالبات رهبر معظم انقلاب پرداخت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار با دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرد که تقویت حوزه علوم مرتبط با سلول های بنیادی از مطالبات مردم و رهبر معظم انقلاب است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار با دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری مرتبط با سلول های بنیادی، گفت: تقویت حوزه علوم مرتبط با سلول های بنیادی از مطالبات رهبر معظم انقلاب است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۲۲:۳۶    
در حالی چهل و سومین سال پیروزی انقلاب را پشت سر گذاشته ایم که مطالبات رهبری از دانشگاه ها پاسخ داده نشده و دغدغه های معظم له برطرف نشده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی دانشجویان با اشاره به وجود دو نگاه جریان انقلابی و جریان واپس گرا و ضدانقلابی در دانشگاه ها از همان روز های آغازین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جایگاه و اهمیت دیدار رمضانیه رهبر معظم انقلاب با فعالان دانشجویی و همچنین بازخورد مسائل مطرح شده در این دیدار در بین سایر مسئولان کشور در گفتگو با فعالان دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز از جذب دانشجویان در طرح پویش به منظور تربیت دانشجو و نیروی ماهر و کارآفرین در راستای مطالبات رهبری برای تحقق شعار سال خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۹:۴۴    
کتاب مطالبات رهبری از بانوان از سوی دفتر خواهران کانون دانش پژوهان نخبه تهیه شده است. این کتاب به سخنان رهبری در دیدارهای مناسبتی با زنان می پردازد که در این بیانات نکات مهمی درباره زنان در خانه، خانواده و اجتماع اشاره شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۸    
نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: قانون جهش تولید دانش بنیان در مجلس بررسی و ایرادات شورای نگهبان به آن نیز رفع شده و در آستانه تصویب است؛ اگر این قانون تصویب شود، اغلب خواسته های رهبری در زمینه شعار سال محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
کانون دانش پژوهان نخبه در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در کشور، به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه کتابخوانی مطالبات رهبری از بانوان با جوایز ویژه برگزار می کند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۷    
مازندران - حجت الاسلام قلی پور با بیان این که تولیدی که اشتغال آفرینی و دانش بنیان باشد نیاز امروز کشور است، گفت: مسؤولان برای تحقق مطالبات رهبری در سال جدید همصدا شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سروری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سال 1401 گفت: باید بیانات امام خامنه ای سرلوحه فعالیت های شورای اسلامی شهر تهران در سال جاری باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
البرز - استاندار البرز از تحقق مطالبات رهبری و ریاست جمهوری در کاهش تلفات رانندگی در استان است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۲    
دولت سیزدهم باید بداند که تحقق مطالبات رهبری در دهه اخیر بر ریل امیدآفرینی و اعتمادافزایی مستلزم رفع موانع و تحقق الزامات و ملاحظات اساسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی فضائلی، روزنامه نگار و سخنگوی موسسه حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب معتقد است رسانه ها با تکرار و تذکر مداوم، نقش مهمی در پیگیری مطالبات رهبری دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
قالیباف با اشاره به تصویب طرح جهش تولید دانش بنیان در مجلس گفت: مدیران اجرایی از ظرفیت ریل گذاری های قانونی ایجاد شده برای تحقق انتظارات مردم و مطالبات رهبر معظم انقلاب نهایت بهره برداری را ببرند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- استاندار خراسان جنوبی گفت: حل مشکلات معیشتی و اقتصادی که از موضوعات جدی و مطالبات رهبری و مردم کشور و استان است پیگیری و در دستور کار قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: مطالبه گری باید در جهت تحقق مطالبات رهبری و در چارچوب اخلاق و قانون باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۶    
حجت الاسلام و المسلمین روحانی گفت: حضرت علی اکبر (ع) علاوه بر شهامت، رشادت و شجاعتی که در صحنه کربلا از خود بروز داد، متخلق به اخلاق الهی و برخوردار از علوم اهل بیت (ع) بود.
موج   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد بیان کرد: تحقق سند دانشگاه اسلامی و دیگر اسناد بالادستی در حوزه علم و فناوری به عنوان نقشه راه دانشگاه آزاد اسلامی در پنج سال آینده در راستای مطالبات رهبری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مسئولان فرهنگی با تولید محتوی فرهنگی عرصه را برای دشمن تنگ کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مهدی رسولی گفت: شاید در دهه 60 شمسی جهاد اصلی، جنگ با دشمنان بود اما اکنون جهاد تبیین است و کانون آن هیأت است. از تمام تلاشگران این حوزه درخواست دارم تا این جملات رهبری را مانند جملات دیگر تبدیل به استند و تابلو نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعی از ستایشگران جوان اهل بیت (ع) طی نشستی با عنوان الی الحبیب به میزبانی جامعه ایمانی مشعر گرد هم آمدند و در مورد راهکارهای تحقق مطالبات رهبری از مداحان به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون مداحان گفت: در دوره جدید این کانون، پیگیری مطالبات رهبری در دستور کار بود که در این راستا کمیته صیانت تشکیل شد. در این کمیته هم مراقبت می شود اسائه ادبی محضر اهل بیت نشود و هم از شخصیت مداحان مراقبت و حفاظت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
میزگردی به منظور بررسی مطالبات رهبر انقلاب از مداحان با حضور حجت الاسلام مجید باباخانی رئیس سازمان هیأت و تشکل های دینی ، حجت الاسلام جواد محمدزمانی شاعر و نوحه سرا ، حسین محمدی فام مداح اهل بیت در خبرگزاری فارس برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و دیدار سالانه مداحان با رهبر معظم انقلاب، مطالبات گذشته ایشان را بررسی کردیم. شرکت کنندگان در این میزگرد می گویند: پرتکرارترین مطالبه رهبری در حوزه شعر است و بسیاری از آنها مغفول مانده است.
بازار کار   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دکتر سعید سرکار دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: منشا اقتدار ملی کشورمان پیشرفت و توسعه حوزه تکنولوژی است. به گزارش بازارکار از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۶:۰۶    
گروه استان ها- امام جمعه قزوین با اشاره به مصوبات روی زمین مانده سفر رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان درباره فرصت های ظرفیت های اقتصادی استان سفارش هایی داشتند که متأسفانه هنوز نتوانستیم این مطالبات رهبری را در استان قزوین محقق کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی امام جمعه ارومیه گفت: باید بین دانشگاه و صنعت پیوند جدی ایجاد شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نادعلی گفت: حضور رئیس جمهور در محله شهید هرندی علاوه بر دلگرمی اهالی، موجب هماهنگی توأم با همدلی، همکاری و هم افزایی دستگاه ها برای رفع مشکلات مردم خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۰    
امام جمعه خشکبیجار: دانشجویان مطالبات رهبری را در اولویت فعالیتشان قرار دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حسینی گفت: درباره بیانیه گام دوم تاکنون حرف زده شده و الان وقت عمل است و این بیانیه راهبردی باید در بخش دستاوردها و هم در بحث توصیه و مطالبات رهبری درباره علم و فناوری، عملیاتی و اجرایی شود.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۱    
حجت الاسلام حسن زاده گفت: بسیج شجره طیبه عالم گیری است که ضمن فعالیت و خدمت رسانی در عرصه های مختلف باید بسوی آمادگی برای ظهور منجی عالم بشریت و تمدن بزرگ جهانی مهدویت حرکت کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیزاده اصل گفت: رهبر معظم انقلاب پنج سال پیش مطالبه برخورد قاطع با حقوق های نجومی را کردند اما همچنان شاهد پرداخت حقوق های نجومی هستیم که باید این مطالبه رهبر انقلاب جدی گرفته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام بامری با بیان اینکه برخورد با حقوق های نجومی یکی از دغدغه های رهبر و مردم است، از قوای سه گانه خواست گام های محکمی برای مقابله با این زیاده خواهی بردارند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۷    
فضای مجازی از موضوعات مهمی است که همواره مورد توجه و دغدغه مقام معظم رهبری بوده و در این زمینه ایشان مطالب ارزشمند و راهبردی بسیاری فرموده اند. آنچه در ادامه می آید بخشی از مهم ترین مطالبات رهبری در حوزه فضای مجازی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۷    
توضیحات حسن علائی فعال، نویسنده کتاب منشور کارآمدی که در رابطه با مطالبات رهبری در حوزه بسیج است را در ادامه مشاهده می کنید.