چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۰۲Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبات رهبری»

انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۵    
دستیار رئیس دولت سیزدهم در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی حق رای را از حقوق اساسی مردم دانست و گفت: انتخابات تضمینی برای تحقق این حق اساسی است. سکینه سادات پاد با اشاره به مطالبات رهبری درباره ی رقابتی شدن انتخابات گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: یکی از مطالبات رهبر انقلاب در موضوع راهیان نور، ارتباط مستمر با زایران است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت - امام جمعه رشت گفت: نوجه به مطالبات رهبری و حضور حداکثری اصل اساسی و رکن رکین و تحول آفرین در انتخابات 11 اسفندماه است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۷    
مدیر ستاد اقامه نماز استان: مطالبات رهبری در ترویج امر نماز در بین نسل جوان باید در دستور کار قرار بگیرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۵    
اسماعیلی گفت: برپایی کرسی تلاوت قرآن در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور اقدام ارزشمندی است که جا دارد از مجریان و دست اندرکاران برپایی کرسی تلاوت قرآن تقدیر و تشکر کنم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۸    
مدیر اردویی ناحیه مقاومت بسیج امام حسین(ع) ضمن سرکشی از فعالیت شعبه های اردویی پایگاه های تابعه حوزه ام ابیها تاکیداتی به استفاده از ظرفیت اردوها در راستای اجرای مطالبات مقام معظم رهبری داشت.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به عملیات پیش رو در ماه مبارک رمضان ابراز داشت: در این عملیات بزرگ همه می توانیم دور هم جمع شویم و یکی از مطالبات رهبری را پیاده کنیم و با میدان داری قرآن فعالیت کنیم؛ مسجد و شبکه امامت در این عملیات میدان دار هستند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۷    
جلسه هماهنگی برای برگزاری اردوی کافه فلسفه در دفتر معاونت سیاسی، امنیتی واجتماعی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه که باحضور مهندس نوری معاون سیاسی و مسئول بسیج دانش آموزی دختران و تعدادی از مربیان مربوطه برگزارشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت های سازمان اوقاف گفت: طرح شمیم خدمت بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اشتغال زایی از طریق کارهای کوچک و با اعتبار کم تدوین و اجرایی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۲    
مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور محمد فضائلی گاه، فرمانده قرارگاه مطالبات رهبری و مردم در خراسان رضوی، افراسیاب، رئیس دانشگاه زابل و اعضای هیئت علمی و دانشجویان در دانشگاه زابل برگزار شد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ایران قوی باید ورزش قوی داشته باشد از چند جنبه قابل تحلیل و ارزیابی است که پرداختن به آن در این برهه از زمان ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۰:۰۲    
اگر قرار باشد برای بنیادهای جامعه زیربنایی قائل شویم، همانا این زیربنا فرهنگ است. رهبر انقلاب در این راستا می فرماید: باید مسئله فرهنگ و نهادهای صحیحی که کارایی لازم را داشته بهبود ببخشیم، این کشور را با پایه های مستحکم و قوی تحکیم، پشتیبانی و تقویت می کنیم، کار این کشور روی غلتک خواهد افتاد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ارومیه، گفت: دانشجویان و تمامی اعضای جامعه دانشگاهی باید برای جامه عمل پوشاندن به مطالبات رهبر انقلاب در محیط دانشگاهی اهتمام ویژه داشته باشند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۰    
مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: ارسال گزارشات از اجراء و عدم اجراء مطالبات رهبری از الزامات است و پیگیری نمودن در موارد اجراء نشده و رفع موانع را در اولویت خود قرار دهید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوی گفت: بصیرت افزایی در جامعه و اهتمام برای جهاد تبیین یکی از مهم ترین مطالبات رهبر معظم انقلاب از اقشار مختلف مردم است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: موضوع گفتمان سازی از مطالبات مقام معظم رهبری ازجمله دستور کارهایی است که ذیل دفاتر هم اندیشی دنبال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: در راستای مطالبات رهبری طراحی و تدوین اصول حاکم بر آیین نامه ارتقا اساتید در دستور کار ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور قرار گرفت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر رجبی دوانی با اشاره به کارکردهای ارزشمند هیئت گفت: در هیچ کدام از مذاهب اسلامی هیئت وجود ندارد چرا که هیئت یک موضوع تمدنی و شیعی است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۷    
نشست تخصصی افق فراموش شده به منظور بررسی مطالبات رهبری در جهت پیشرفت استان با حضور مدیر کل صمت استان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۱:۳۳    
نشست تخصصی افق فراموش شده عصر امروز به همت بسیج دانشجویی و در راستای بررسی مطالبات رهبری در سفر به خراسان شمالی در دانشگاه آزاد بجنورد برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۶    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب گفت: جهاد تبیین یکی از مهم ترین مطالبات مقام معظم رهبری است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۳    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) در مراسم یادواره شهدای دفاع مقدس، مهم ترین مطالبه رهبر معظم انقلاب را معرفی شهدا و رشادت های رزمندگان به نسل جدید دانست.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کنگره شهدای استان قم با اشاره به اینکه یکی از مطالبات رهبری انتقال یاد و خاطره شهدا از طریق ابزار هنر است، گفت: امروز این مطالبه رهبری با تولید 60 اثر در قم محقق شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۵    
حجت الاسلام علیرضا شاهسونی، حافظ کل قرآن و بنیان گذار مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) و یکی از فعالان قرآنی است که برای رسیدن به مطالبات رهبری در این حوزه همواره پیش قدم بوده است، تا جایی که تأسیس این مؤسسه را نیز در راستای تحقق مطالبات رهبری می داند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: مدیریت جهادی، تربیت نیروی در تراز انقلاب اسلامی، مشارکت مردمی و پیگیری مطالبات رهبری از بخش کشاورزی از مهم ترین اقدامات دفتر نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان در برنامه صف اول شبکه خبر گفت: باید مطالبات رهبری و مردم را حل کنیم. دشمنان به دنبال مأیوس کردن مردم هستند تا مشارکت در انتخابات پایین بیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: باید مطالبات رهبری و مردم را حل کنیم. دشمنان به دنبال مأیوس کردن مردم هستند تا مشارکت در انتخابات پایین بیاید، اگر مشارکت در انتخابات گذشته تهران کم نمی شد، اکنون به این مشکلات در مجلس نمی رسیدیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس نهاد رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان گفت: جوان ها وظیفه دارند بار مطالبات مردم، مطالبات رهبری و آنچه باید در کشور اتفاق بیفتد را به شانه بگیرند و حرکت کنند .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اولین جلسه کارگروه حکمرانی کشاورزی و منابع طبیعی قرارگاه کمک به ارتقای نظام حکمرانی سازمان بسیج اساتید کشور با حضور محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید و رئیس قرارگاه کمک به ارتقای نظام حکمرانی کشور، یزدانی دبیر قرارگاه، علی اسدی رئیس این کارگروه و جمعی از اساتید در سازمان بسیج اساتید برگزار شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیدهاشم غیاثی در جمع شرکت کنندگان در همایش بانوی پیشران ایران با اشاره به اینکه روایتگری درست از رخدادها و حوادث از مطالبات رهبری عزیز است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: روایتگری درست از رخدادها و حوادث از مطالبات رهبری است و همه باید دست به دست هم دهیم و نگذاریم روایت نادرست را دشمنان منعکس کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بسیج رسانه کشور با تاکید بر پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین و امیدافرینی، توزیع فراخوان نخستین جشنواره ملی دیده بان را در همین راستا قلمداد کرد .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در آیین معارفه سرپرست دانشگاه فرهنگیان، شکل گیری هویت معلمان را تنها از طریق تربیت معلم امکان پذیر دانست و بر پیروی این دانشگاه در مسیر مطالبات رهبری در روز دیدار فرهنگیان با ایشان تأکید کرد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۶    
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه جهاد تبیین یکی از مطالبات رهبری است، گفت: تقویت امید و ایمان باعث تقویت جامعه می شود و هر پیشرفتی در فضای کنونی کشور مبتنی بر ایمان به خدا و ایمان به معارف و ارزش های دینی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: رویداد عصر امید اتصال و ارتباط صنعت و دانشگاه را به عنوان یکی از مطالبات رهبری فراهم می کند.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۶    
امیدوارم مطالبات رهبری معظم انقلاب از دولت و مسولان در جهت کمک به طرف ضعیف در وضع قوانین توجه شود و دولت محرومان در راستای مطالبه این اقشار قدم بردارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت خراسان رضوی گفت: تبدیل شدن مساجد به پایگاه های قرآنی راهی برای مهجوریت زدایی قرآن است و تحقق مطالبات رهبری با اعتماد به مردم میسر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
جهاد تبیین یکی از مطالبات رهبری است که ضرورت ان در بین جامعه دانش آموزی بیشتر از سایر اقشار احساس می شود و آموزش و پرورش نی ریز با همت بسیج دانش آموزی این مهم راتا کنون به خوبی در این شهرستان دنبال نموده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اگر جوانان بیکار تحصیل کرده و مدرک به دست و صاحب حرفه در صنایع و تولیدی ها به کار گرفته شوند، علاوه بر رشد تولید در توسعه اقتصادی نیز موفق می شویم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وکلای ملت در سومین نشست علنی مجلس در سال جدید به بررسی لایحه مهم پیشگیری از آسیب دیدگی زنان و ارتقای امنیت آنان در برابر سوء رفتار پرداخته و در راستای تحقق مطالبات رهبری با تصویب کلیات و بررسی جزییات آن به انتظار 12 ساله حامیان حقوق بانوان در کشور پایان بخشیدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در همین حال، دولت با تشکیل جلسات و تأکید بر ضرورت پیگیری مطالبات رهبری برای تحقق شعار سال که مهار تورم و افزایش تولید است، اعلام می کند تمام دستگاه های دولتی با تمام امکانات برای تحقق مطالبات رهبری تلاش خواهند کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۵    
دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکیدات مقام معظم رهبری بر موضوعات اقتصادی نشان دهنده ناکافی بودن اقدامات انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: ایام تبلیغی فرصت بسیار خوبی برای تحقق مطالبات رهبری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
قم- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بهره برداری از چندین پروژه بزرگ کتابخانه ای در سطح کشور گفت: به صورت جدی پیگیر مطالبات رهبر معظم انقلاب در خصوص نهضت کتابخوانی هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آئین افتتاحیه سی ونهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران گفت: جهاد بزرگ برای تحقق مطالبات رهبری در دولت مردمی به راه افتاده است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سردار حسن زاده با بیان اینکه مساجد پایگاه حفظ و تقویت اقتدار نظام اسلامی هستند، گفت: برنامه های مساجد در جهاد تبیین و فعالیت های علمی، اجتماعی و فرهنگی هنری باید همسو با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۵    
آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه جلسات آموزش قران برای نوجوانان در مساجد تشکیل شود، خاطرنشان کرد: به نوجوانان مسجدی اهمیت دهید و تشکیل هیئت نوجوانان اگر در تراز مطالبات رهبری باشد خوب است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به رهنمودهای در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای صنعتی کشور، معاون اول رئیس جمهور را مامور تشکیل کارگروهی برای پیگیری تحقق توصیه های ایشان و همچنین مطالبات فعالان اقتصادی و تولیدگران کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون قضایی قوه قضاییه گفت: تقویت دانش قضایی قضات از مطالبات رهبری بود که این موضوع در سند تحول قضایی نیز به صورت ویژه مورد تاکید قرار گرفته است.