در حال دریافت جدیدترین خبرها; لطفا چند لحظه صبر کنید ....   

سایت های خبری - بورس

درخواست بررسی سایت خبری
اولین مرجع تخصصی اطلاع رسانی قیمت های طلا / سکه / ارز و اخبار مرتبط با صنف طلا و جواهر
با سلام احتراماً با توجه پراکندگی و گسترش خبرهای اقتصادی، پورتال خبری سلام بازار اختصاصاً مفتخر است در کلیه زمینه های اقتصادی و بازرگانی و طلا و ارز، اخبار منتشر شده را بصورت کاملا تخصصی و با دقت جمع آوری و منتشر نمایید تا کلیه کاربران دنیای مجازی بتوانند کلیه اخبار را مطالعه نمایید. و با تشکر از مدیریت محترم سامانه خبری هوشمند خبرفارسی از شما تقاضامندم مارا همچون دیگر عزیزان به یاری رسانی و خدمات بهتر در توزیع اخبار مهم اقتصادی یاری نمایید تا بتوانیم آگاهی هرچه بیشتر اخبار اقتصادی را در اختیار کاربران بگذاریم باتشکر مدیریت پورتال خبری سلام بازار
پایگاه خبری تحلیلی پول‌پرس با هدف انتشار اخبار اقتصادی کشور بدون گرایش‌های مختلف سیاسی و با نگاهی حرفه‌ای به مقوله خبر اقتصادی، فعالیت خود را آغاز کرده است. «پول‌پرس» می‌کوشد به‌عنوان یک رسانه پیشرو در حوزه پولي و مالي کشورمان، با انتشار اخبار، تحلیل‌ها و گزارش‌های دقیق، منصفانه و کارشناسی از وضعیت اقتصادی، بانك‌ها، بيمه‌ها و سایر حوزه‌های مالی ایران و جهان، با اطلاع‌رسانی صحیح، سریع و حرفه‌ای علاقمندان را از مراجعه به وب‌سایت‌های مختلف بی‌نیاز نماید.
سیگنال های بازار بورس ایران هر روز با سیگنال بورس اخبار شایعات تحلیل های تکنیکی و بنیادی سیگنال های کاربران
طلانیوز | پایگاه خبری و اطلاع رسانی طلا، جواهر و ساعت ایران | قیمت آنلاین طلا، سکه و ارز | پیش بینی و تحلیل قیمت طلا
تالارنیوز با هدف اطلاع رسانی در حوزه های مختلف سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و حتی سرمایه گذران خورد آغاز به کار کرده. پوشش اخبار این سایت در زمینه حوزه های مختلف سرمایه گذاری از جمله بورس، سکه و طلا، ارز، مسکن می باشد.